Αποστολέας Θέμα: Αποκλεισμός του μέλους Aris911  (Αναγνώστηκε 71237 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:33:14 μμ »
οι ανυποστατες αυτες κατηγοριες   . Θα εχουν συνέπεια στο επαγγελμα του!!!!Δε θα ηθελα διαλογο μαζι σου ουτε στα social ουτε πουθενα ,
Ποιες είναι οι ανυπόστατες κατηγορίες? Γεγονότα είναι που γράφτηκαν και διαδραματίστηκαν δημόσια.
Αν δεν θέλεις διάλογο λοιπόν μαζί μου τότε να μην σχολιάζεις με τέτοιον τρόπο τις αναρτήσεις μου.



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #21 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:39:18 μμ »
Ποιες είναι οι ανυπόστατες κατηγορίες? Γεγονότα είναι που γράφτηκαν και διαδραματίστηκαν δημόσια.
Αν δεν θέλεις διάλογο λοιπόν μαζί μου τότε να μην σχολιάζεις με τέτοιον τρόπο τις αναρτήσεις μου.



Sent from my iPad using Tapatalk

μου απηύθυνες το λογο διαψεύδοντας με , γι αυτο απαντησα . Μίλησες για εξαπάτηση για εναν ανθρωπο . Δε θα ηθελα να μιλησω ξανα μαζι σου με τιποτα !Τελος

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:47:44 μμ »
μου απηύθυνες το λογο διαψεύδοντας με , γι αυτο απαντησα . Μίλησες για εξαπάτηση για εναν ανθρωπο . Δε θα ηθελα να μιλησω ξανα μαζι σου με τιποτα !Τελος
Ζήτησα διευκρίνηση σε σχόλιο σου σε ανάρτησή μου.
Η λέξη που χρησιμοποίησες σαν παράθεση στην απάντησή μου είναι προσβλητική, όχι μόνο απεναντί μου αλλά και απαέναντι στους μοδεράτορες που λένε στο αρχικό τους κείμενο τα ίδια πράγματα.
Τέλος λοιπόν και από εμένα μαζί σου.



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #23 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:52:42 μμ »
δεν εγραψα τιποτα προσβλητικό εσυ εγραψες κατι περι εξαπατήσεων για εναν τεχνιτη χωρις καν τεκμηρίωση !
Οι moderators κανουν αυτο που πρεπει , εγω εγραψα  την εμπειρια μου .

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #24 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:52:57 μμ »
....για τα ματια?Για βιτρινα?Γιαν να λεμε οτι κατι καναμε?
Γιατι βλεπω για παραδειγμα τις αγγελιες πωλησης οπου ολες σχεδον ειναι η καταστρατηγηση των κανονων που τις διεπει[απο τις συνεχεις παρεμβασεις τριτων που απαγορευεται,απο εμπειρα μελη που χαβαλεδιαζουν αυξομειωνοντας τιμες,απο φωτο που δεν μπαινουν σε κοπο να δημοσιευσουν κ.α]
Ετσι,δεν ειδα αγγελια να την διαγραφει κανεις,αλλα μονο γλυκες προτροπες  για την τηρηση των κανονων.
Και επειδη με τον Αρη δεν ξερω τι και πως αλλα και δεν με ενδιαφερει να μαθω,φτιαξτε κανονα που να υποχρεωνει καθε φωτο που κανεις αναρτηση να συνοδευεται απο αποδειξεις για το ιδιοκτησιακο καθεστως του εν λογω ρολογιου.

Δεν εχεις δικιο Μιχαλη, εχουμε κλεισει παρα πολλες αγγελιες που δεν πληρουν τους ορους.
Ειναι ευκολο να το δεις, αρκει να ριξεις λιγο μια ματια στις αγγελιες.
Αν και δεν βλεπω πως μπορει να συνδεονται οι αγγελιες κλπ με τη συγκεκριμενη δυσαρεστη κατασταση.
Εαν υπαρχουν προτασεις για την καλυτερη λειτουργια του φορουμ, ευχαριστως να διατυπωθουν στον καταλληλο χωρο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #25 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 12:02:13 πμ »
Προς τους μοδεράτορες λοιπόν μιας και δεν ξαναμιλάω πλέον με τον Αστέρη!
Η λέξη «Αίσχος» που χρησιμοποιήθηκε σαν παράθεση σε ποστ μου σε συνομιλία μου με τον Μιχάλη θεωρώ ότι είναι προσβλητική όπως έγραψα και πιο πριν.
Τώρα αν η λέξη «παραπλάνηση» στο αρχικό ποστ έχει διαφορετική έννοια από την λέξη «εξαπάτηση» παρακαλώ να με διορθώσετε.


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #26 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 12:04:09 πμ »
δεν εγραψα τιποτα προσβλητικό εσυ εγραψες κατι περι εξαπατήσεων για εναν τεχνιτη χωρις καν τεκμηρίωση !
Οι moderators κανουν αυτο που πρεπει , εγω εγραψα  την εμπειρια μου .

Αστερη πολυ καλα εκανες και εγραψες την εμπειρια σου,
Η αποφαση μας αυτη δεν εχει να κανει με την ικανοτητα του Αρη σαν τεχνιτη, θεωρω οτι ειμασταν σαφεστατοι!!
Αφορα το γεγονος οτι παραβιασε θεμελιωδεις κανονες του φορουμ, παρουσιαζοντας ως δικο του,  ξενο ρολοι ( και αυτο ειναι παραπλανηση) και δευτερευοντως τον - εριστικο πολλες φορες- τροπο γραφης του.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #27 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 12:20:53 πμ »
Αστερη πολυ καλα εκανες και εγραψες την εμπειρια σου,
Η αποφαση μας αυτη δεν εχει να κανει με την ικανοτητα του Αρη σαν τεχνιτη, θεωρω οτι ειμασταν σαφεστατοι!!
Αφορα το γεγονος οτι παραβιασε θεμελιωδεις κανονες του φορουμ, παρουσιαζοντας ως δικο του,  ξενο ρολοι ( και αυτο ειναι παραπλανηση) και δευτερευοντως τον - εριστικο πολλες φορες- τροπο γραφης του.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σπυρο μου σε ευχαριστώ που απάντησες ,
ναι ειναι καυστικός , ναι κανει εριστικά σχόλια , ναι μπορει να ήθελε να παρει τα ,ανευ οικονομικου ενδιαφεροντος, συγχαρητήρια και αλλα τοσα στραβα και πολυ καλα κάνατε και τηρήσατε το καταστατικό!
 
Οταν ομως μερικοί ξεπερνούν τα ορια του πολυ ομορφου φορουμ μας και δινουν ''εγκληματικές'' ιδιότητες σε   ανθρώπους είναι αν μη τι αλλο χτύπημα κατω απο τη μέση !Ποσο μάλλον αν επηρεάζει άμεσα  τη διαβίωση τους αφου η κατηγορια συμπεριελαμβανει το επαγγελμα τους

Τον Αρη δεν τον εχω συναντήσει και μάλλον ειναι αμφίβολο οτι θα γινει , ομως τέτοιος άνθρωπος δεν εχει δείξει να ειναι .
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 11, 2019, 09:53:14 πμ από asteris78 »

Αποσυνδεδεμένος vero

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 677
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #28 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 01:21:17 πμ »
Επειδή τυχαίνει να είμαι γραμμένος ,και ενεργός,σε πολλά φόρουμ, κάθε φόρουμ που σέβεται τον εαυτό του έχει κανόνες.
Επίσης,καθε φόρουμ που σέβεται τα μέλη του ,τους εφαρμόζει κιόλας.
Να ξεκαθαρίσω οτι ουδέποτε είχα κάτι προσωπικό με το εν λόγω μέλος,και φυσικά δεν εχω κανέναν λόγο να αμφισβητώ την ικανότητα του ως τεχνίτης.
Η αλήθεια είναι οτι δεν έκανε κάτι παράνομο, έκανε ομως κάτι "ανήθικο" σε εισαγωγικά πάντα,αφου εδω μέσα είμαστε μια κοινότητα ,ωρολογοφιλων,οι περισσότεροι χομπίστες.
Το λάθος,αν μπορώ να χρησιμοποιήσω την λέξη, ήταν αν κατάλαβα καλά,το επίμαχο ποστ στα "εισερχόμενα", σωστά;
Αν ομως είχε ποσταρει στο "τι φοράμε σήμερα" και ξεκαθάριζε οτι το ρολόι ήταν άλλου και απλά το προβαρε τώρα θα ήταν ακόμα ενεργός,και εμείς θα απολαμβάναμε και το αιχμηρό λόγο του,που το εκτιμώ γενικά γιατί δείχνει ντοπρο άνθρωπο,και τις γνώσεις του φυσικά.
Όπως και να εχει,αφου πλέον δεν μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του, καλό είναι να μείνει εδώ και να σεβαστούμε όλοι την απόφαση των διαχειριστών και να τηρήσουμε τους κανόνες που αποδεχθηκαμε κατά την εγγραφή μας.
Καλο ξημέρωμα.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"And be a simple kind of man
Oh, be something you love and understand"

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #29 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 08:23:43 πμ »
Επειδή η ιστορία συνεχίζεται και λέγονται κάποια πράγματα που δεν ισχύουν καθόλου!!
Πότε ξεπέρασα τα όρια του φόρουμ και πότε δίνω «εγκληματικές» ιδιότητες??!! (Γιατί ο Αστέρης εμένα στοχεύει στο τελευταίο του ποστ)
Ο καθένας μας είναι υπεύθυνος των λόγων και των πράξεών του. Επειδή τα γραπτά και οι αναρτήσεις μας μένουν σας αφήνω να κρίνετε μόνοι σας.


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1610
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 09:10:55 πμ »
Δεν θα επρεπε καν να υπαρχει το συγκεκριμενο νημα,παραβιασες κανονα,σε διαγραφουμε χωρις την αναγκη να ανοιξει τετοιο θεμα.
Αναφορα δε στον Σπυρο, δεν μπορω να ξερω ποιες διαγραφτηκαν,αλλα να διαβαζω οσες παραμενουν,και εκει ειναι το δραμα.
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 09:30:41 πμ »
Δεν θα επρεπε καν να υπαρχει το συγκεκριμενο νημα,παραβιασες κανονα,σε διαγραφουμε χωρις την αναγκη να ανοιξει τετοιο θεμα.
Αναφορα δε στον Σπυρο, δεν μπορω να ξερω ποιες διαγραφτηκαν,αλλα να διαβαζω οσες παραμενουν,και εκει ειναι το δραμα.
Φίλε Μιχάλη, διαφωνώ. Η ύπαρξη αυτού του νήματος είναι σημαντική μιας και ενημερώνει τα μέλη για σημαντικές αποφάσεις και τους λόγους που οδήγησαν σε αυτές.
Συμφωνώ απόλυτα για τις αγγελίες που δεν πληρούν τους κανόνες. Αν βρήκες κάποιες που δεν πληρούν τους όρους στείλε πμ στους μοδεράτορες για τα περαιτέρω.
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 09:41:45 πμ »
Φίλε Μιχάλη, διαφωνώ. Η ύπαρξη αυτού του νήματος είναι σημαντική μιας και ενημερώνει τα μέλη για σημαντικές αποφάσεις και τους λόγους που οδήγησαν σε αυτές.

Ακριβως αυτο ειναι και το σκεπτικο της διαχειριστικης ομαδας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 09:46:05 πμ »
καλημερα
......Αυτό στην δικονομία ονομάζεται «εξαπάτηση» αν δεν κάνω λάθος...........
αν αυτή η πρόταση δεν παραβιάζει τους κανόνες του φόρουμ τότε ποια? Ειναι καθαρές ύβρεις !
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 11, 2019, 09:51:07 πμ από asteris78 »

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 09:47:58 πμ »
Συμφωνώ απόλυτα για τις αγγελίες που δεν πληρούν τους κανόνες. Αν βρήκες κάποιες που δεν πληρούν τους όρους στείλε πμ στους μοδεράτορες για τα περαιτέρω.

Εννοειται οτι αγγελιες που δεν πληρουν τους κανονες πρεπει να διαγραφονται και αυτο γινεται!!
Εαν υπαρχει καποια, απλα εχει ξεφυγει.
Με μια προχειρη ματια στην πρωτη σελιδα των αγγελιων, δεν ειδα καμμια παρατυπη.
Και ο Κικο εβαλε φωτογραφια, μετα την υποξειξη του Αγγελου.
Αλλα ειπαμε δεν τα γραφουμε εδω αυτα.
Προτασεις, υποδειξεις, παρατηρησεις κλπ, για την καλυτερη λειτουργια του φορουμ, ολα καλοδεχουμενα στον σωστο χωρο ομως!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 10:08:44 πμ »
Παρακαλώ τους μοδεράτορες να ξεκαθαρίσουν την κατάσταση αυτή άμεσα.
Που παραβίασα τους κανόνες του φόρουμ?
Πότε έβρισα?
Εξάλλου η κατηγορίες αυτές περί ύβρεων και καταστρατήγησης των κανόνων του φόρουμ χτυπάνε ξεκάθαρα και εσάς γιατί απλά επανέλαβα αυτά που γράψατε στο αρχικό σας ποστ εξηγώντας τους λόγους που επιβάλατε τον αποκλεισμό του Άρη.
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 10:10:33 πμ »
καλημερα
......Αυτό στην δικονομία ονομάζεται «εξαπάτηση» αν δεν κάνω λάθος...........
αν αυτή η πρόταση δεν παραβιάζει τους κανόνες του φόρουμ τότε ποια? Ειναι καθαρές ύβρεις !

Πραγματι, η ενεργεια του Αρη ηταν παραπλανητικη, οχι ομως εξαπατηση, αφου η τελευταια προυποθετει σκοπο οφελους.
Αδυνατω να αντιληφθω οποιαδηποτε σκοπιμοτητα οφελους για καποιον που κανει μια τετοια πραξη.
Θα προτεινα επομενως στο Χαριλαο να παρει πισω τη λεξη αυτη.

Ωστοσο, η παραπλανηση ειναι παραπλανηση.

Και κατι ακομα: τα αιχμηρα ή εριστικα σχολια που καποιοι απολαμβανατε, για αλλα μελη σταθηκαν αιτια να αποτραβηχτουν απο το φορουμ, επειδη ηταν προσβλητικα και υβριστικα. Δε θελω να πω αν προσεβαλλαν εμενα, γιατι προσωπικα δεν τους εδινα σημασια και προχωρουσα. Αυτο δε σημαινει οτι τα επιδοκιμαζα· ας πουμε οτι τα προσπερνουσα. Οπως εχω προσπερασει απαραδεκτα σχολια κι αλλων μελων.
Ομως ειχαμε δεχθει δεκαδες παραπονα για την τοξικοτητα αυτη και επρεπε να ληφθει υποψη και να σταθμιστει. Ιδιως απο τη στιγμη που υπηρχε αποκλεισμος και στο παρελθον και ηρθηκε, με την υποσχεση οτι οι οροι θα τηρουνται απαρεγκλιτα. Και δεν τηρηθηκαν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 10:16:30 πμ »
η προσπαθεια αποκλεισμου κατα μελων καλα κρατει με ομορφα τεχνασματα  , οχι δεν ειπα κατι για τους mοderators ημουν ξεκαθαρος  :)

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 10:16:39 πμ »
Πραγματι, η ενεργεια του Αρη ηταν παραπλανητικη, οχι ομως εξαπατηση, αφου η τελευταια προυποθετει σκοπο οφελους.
Αδυνατω να αντιληφθω οποιαδηποτε σκοπιμοτητα οφελους για καποιον που κανει μια τετοια πραξη.
Θα προτεινα επομενως στο Χαριλαο να παρει πισω τη λεξη αυτη.

Ωστοσο, η παραπλανηση ειναι παραπλανηση.

Και κατι ακομα: τα αιχμηρα ή εριστικα σχολια που καποιοι απολαμβανατε, για αλλα μελη σταθηκαν αιτια να αποτραβηχτουν απο το φορουμ, επειδη ηταν προσβλητικα και υβριστικα. Δε θελω να πω αν προσεβαλλαν εμενα, γιατι προσωπικα δεν τους εδινα σημασια και προχωρουσα. Αυτο δε σημαινει οτι τα επιδοκιμαζα· ας πουμε οτι τα προσπερνουσα. Οπως εχω προσπερασει απαραδεκτα σχολια κι αλλων μελων.
Ομως ειχαμε δεχθει δεκαδες παραπονα για την τοξικοτητα αυτη και επρεπε να ληφθει υποψη και να σταθμιστει. Ιδιως απο τη στιγμη που υπηρχε αποκλεισμος και στο παρελθον και ηρθηκε, με την υποσχεση οτι οι οροι θα τηρουνται απαρεγκλιτα. Και δεν τηρηθηκαν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αφού λοιπόν η λέξη "εξαπάτηση" δεν είναι σωστή σύμφωνα με την δικονομία θα την πάρω πίσω Βίκτωρα.
Παραπλάνηση λοιπόν!!!!!!
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος nikonian

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 150
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 11, 2019, 11:08:33 πμ »
Συγνώμη αλλά κάπου το έχω χάσει εντελώς.

Το μέλος αυτό εξυβρίζει χρόνια τώρα, ασυστόλως, καλυμμένος πίσω από ένα πληκτρολόγιο (για να εξασφαλίσει την σωματική του ακεραιότητα), πολλά, πάρα πολλά άλλα μέλη.
Η διαχειριστική ομάδα για χρόνια, του παρείχε ασυλία, για τα τέρατα που κατά καιρούς έλεγε, για τις προσβολές του σε πολλούς,  μόνο και μόνο επειδή ήταν τεχνίτης.
Τώρα τον διαγράφει για κάτι λιγότερο σημαντικό, αφού δεν πήγε δα και να πουλήσει το συγκεκριμένο ρολόι...

Και σαν να μην έφταναν όλα αυτά, αλλά εμφανίζεται και μέλος να υποστηρίξει τον απόλυτο υβριστή, με νομικίστικα επιχειρήματα, γιατί λέει, τον έβρισαν.

Ε, ναι! το χάσαμε τελείως, όλοι!