Αποστολέας Θέμα: Αποκλεισμός του μέλους Aris911  (Αναγνώστηκε 70454 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« στις: Σεπτέμβριος 08, 2019, 11:12:59 πμ »
Δυστυχώς, ο λογαριασμός του μέλους Aris911 πρόκειται να διαγραφεί οριστικά.
Βασική αιτία για την κύρωση αυτή ειναι οτι πρίν λίγο καιρό, ο Aris911 παρουσίασε στο νήμα «Εισερχόμενο» ενα vintage ρολόι VC ως δικό του, ενω το ρολόι ανήκει σε μέλος αλλου φόρουμ και βρέθηκε στα χέρια του Aris911 μέσω τρίτου επαγγελματία για επισκευή.
Ο Aris911 παρουσίασε το ξεπακετάρισμα, ευχαρίστησε ολα τα μέλη για τις ευχές, για ενα ρολόι που δεν του ανήκε.
Αυτη η ενέργεια παραβιάζει καταρχάς την απαγόρευση παραπλάνησης των αλλων μελών του φόρουμ (βλ. Οροι πρόσβασης και χρήσης).
Παράλληλα, ειναι και αποδοκιμαστέα γενικά, καθώς δεν ειναι ανεκτό σε ενα φόρουμ, οπου βασική προυπόθεση συμμετοχής ειναι ο σεβασμός μεταξύ των μελών, οχι μόνο να παρουσιάζουμε ρολόγια ως δικά μας, ενω δεν ειναι, αλλά πολύ περισσότερο να τα ιδιοποιούμαστε, προσωρινά εστω, για να παραπλανήσουμε τα αλλα μέλη.
Ο Aris911 κλήθηκε πρώτα να απαντήσει στα παραπάνω, αλλά οι εξηγήσεις του ηταν τουλάχιστον ανεπαρκείς.
Σημειώνεται ομως οτι η παραπάνω ενέργεια δεν ειναι η μοναδική αιτία που επιβάλλεται η σοβαρή κύρωση της διαγραφής λογαριασμού.
Ο Aris911 εχει επανειλημμένως παραβιάσει οσους ορους απαγορεύουν τα προσβλητικά και υβριστικά ποστ, ενω για τον ιδιο λόγο η διαχειριση εχει πολλές φορές δεχτεί παράπονα από αλλα μέλη.
Τέλος, ρόλο στήν επιβολή της κύρωσης αυτής επαιξε και το γεγονός οτι στο συγκεκριμένο μέλος ειχε επιβληθεί και στο παρελθόν η κύρωση της διαγραφής, αλλά επέστρεψε με την προυπόθεση οτι θα τηρούσε απαρέγκλιτα τους ορους συμμετοχής στο φόρουμ.

Η ομαδα διαχειρησης
Αγγελος
Βικτωρας
Σπυρος
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 05:39:41 μμ »
Κρίμα παιδιά μήπως έπρεπε να μιλήσουμε μαζί του σε κάποια συνάντηση...είναι πολύ άσχημο να διαγράφονται μέλη,θεωρώ οτι μέ συζήτηση και καλό κλίμα όλα λύνονται.

Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 06:34:46 μμ »
Το ότι έγινε μπαν ένα μέλος δεν σημαίνει ότι παύει να είναι φίλος και σταματάμε την οποία συναναστροφή...αλλά ... πάλι λέω κάτι αυτονόητο... φαντάζομαι!

Κρίμα πράγματι που ένα μέλος αποκλείστηκε αλλά οι κανόνες είναι...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 07:39:53 μμ »
Καταρχάς, ο αποκλεισμός έγινε με βαριά καρδιά, όπως θα γινόταν και για οποιοδήποτε άλλο μέλος.
Κανείς δεν χαίρεται για τον αποκλεισμό αυτόν. Τουλάχιστον κανείς από τους τρεις της διαχειριστικής ομάδας.
Και προφανώς το ζήτημα δεν είναι προσωπικό.
Δυστυχώς, όμως, ο αποκλεισμός είναι ισόβιος και η απόφαση είναι τεκμηριωμένη και αμετάκλητη.

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 08:09:28 μμ »
Σου έστειλα προσωπικό μήνυμα αν μπορείς διάβασετο για να μην το κουράζω άλλο το θέμα εδω.

Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος Marga

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1227
    • Προφίλ
Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 09:40:23 μμ »
Πολυ άσχημο να παρουσιάζεις ως δικό σου κατι που δεν ειναι. Δείχνει ότι κατι υπάρχει απο πίσω στη ψυχολογία σου.
Δεν τον ξερω τον άνθρωπο προσωπικά, το ίδιο θα έλεγα σε οποιαδήποτε τέτοια περίπτωση.
Και βέβαια θα ένιωθα αν μη τι αλλο νεύρα, αν ήμουν ο Έν λόγω ιδιοκτητης.


Sent from my iPad using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 10, 2019, 09:46:37 μμ από Marga »

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:22:44 μμ »
Ο Αρης ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος και ενας ακομη πιο υπεροχος τεχνιτης .
Εμενα Μου εκανε εντυπωση που αλλος τεχνιτης(υποθετω ) του εστειλε ρολοι τετοιου βεληνεκους . Κατι λεει αυτο!

Αν ημουν ο ιδιοκτητης του ρολογιου θα του εκανα το τραπεζι που τελικα εφτιαξε το πανακριβο ρολοι μου .
Οπως και να εχει εγω θα τον ηθελα πισω για τις τρομερες γνωσεις του αλλα και για το καυστικο του χιουμορ !

Σε ευχαριστω Αρη για τα 7 ρολογια που μου ανεστησες και θα σε εμπιστευομαι για παντα !
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:28:31 μμ από asteris78 »

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:37:15 μμ »
Ο Αρης ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος και ενας ακομη πιο υπεροχος τεχνιτης .
Εμενα Μου εκανε εντυπωση που αλλος τεχνιτης(υποθετω ) του εστειλε ρολοι τετοιου βεληνεκους . Κατι λεει αυτο!

Αν ημουν ο ιδιοκτητης του ρολογιου θα του εκανα το τραπεζι που τελικα εφτιαξε το πανακριβο ρολοι μου .
Οπως και να εχει εγω θα τον ηθελα πισω για τις τρομερες γνωσεις του αλλα και για το καυστικο του χιουμορ !

Σε ευχαριστω Αρη για τα 7 ρολογια που μου ανεστησες και θα σε εμπιστευομαι για παντα !
Νομίζω πως κάτι δεν κατάλαβες καλά ή ίσως δεν το γνωρίζεις!
Το ρολόι φτιάχτηκε από άλλον τεχνίτη εφόσον ο ιδιοκτήτης του απαίτησε να το πάρει άμεσα πίσω μόλις έμαθε πως ήταν στα χέρια του Άρη.
Οι λόγοι που ο ιδιοκτήτης δεν εμπιστευόταν τον Άρη έχουν διατυπωθεί στο άλλο φόρουμ και μάλλον θα είχαν να κάνουν με την αρχική διαγραφή του Άρη από εδώ.


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:41:43 μμ »
Επειδη είμαι πολύ στεναχωρημένος αναγκάζομαι να γράψω ξανά,όσο αναφορά την απόφαση των διαχειριστών θέλω να τους πω απλά πως ζούμε σε μία κοινωνία που εύκολα βάζει ανθρώπους στο περιθώριο και είναι πολύ σκληρή,και ξαναλέω όπως είπα και στο προσωπικό μήνυμα,οτι ο άνθρωπος αυτός χρειάζεται τη βοήθεια μας μπορεί να έχει κάποια προβλήματα,σκεφτείτε μόνο το εξής πως θα ήταν η ζωή αν αντί να βάλουμε κάποιον στο περιθώριο,του σταθούμε και τον βοηθήσουμε,ξέρω οτι είναι δύσκολο αλλά πόσο πιο ωραία θα ήταν η ζωή αν σκεφτόμασταν έτσι και δεν πατάγαμε απλά ένα delete...δεν θέλω να το παίξω ο σοφός εδω μέσα, αλλά αν ο Aris911 ήταν ο αδερφός σας η ο πατέρας σας η κάποιος στενός συγγενής σας πως θα νιώθατε? Ναι ξέρω είναι απλά ένα φόρουμ αλλά όπως και να το κάνουμε υπάρχουν άνθρωποι πίσω απο αυτό και αυτά συμβαίνουν και στην πραγματική ζωή.Γνώμη μου είναι πως η απόφαση αυτή είναι βάρβαρη και απάνθρωπη και μιλάω ως ένας απλός χρήστης και Συνιδρυτής του mywatch.gr .Απλά επέλεξα απο την αρχή να είμαι ένα απλό μέλος.

Στάλθηκε από το MEIZU M6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:44:08 μμ »
Πολυ άσχημο να παρουσιάζεις ως δικό σου κατι που δεν ειναι. Δείχνει ότι κατι υπάρχει απο πίσω στη ψυχολογία σου.
Δεν τον ξερω τον άνθρωπο προσωπικά, το ίδιο θα έλεγα σε οποιαδήποτε τέτοια περίπτωση.
Και βέβαια θα ένιωθα αν μη τι αλλο νεύρα, αν ήμουν ο Έν λόγω ιδιοκτητης.


Sent from my iPad using Tapatalk
Μαργαρίτα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και στηρίζω την απόφαση των μοδερατόρων!
Επί προσωπικού δεν θα μιλήσω μιας και τον ήξερα αλλά τώρα δεν μπορεί να υποστηρίξει τον εαυτό του. Εξαλλου ήταν εμφανής ο τσακωμός μας προ 3 εβδομάδων.


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:47:22 μμ »
''......βρεθηκε στα χερια του μεσω τριτου επαγγελματια'' ξεκαθαρο . Δεν ειμαι σε αλλο φορουμ και δε ξερω τι λεει , εδω ομως η επεξηγηση ειναι καθαρη .

Δε ξερω Χαριλαε αν εχεις προσωπικα προβληματα με τον Αρη , εμενα ομως η αποψη μου ειναι αυτη και ειναι Θετικη απο εμπειρια .

Εξαλλου ήταν εμφανής ο τσακωμός μας προ 3 εβδομάδων.
Sent from my iPad using Tapatalk

Μαλιστα δηλαδη ειναι αλλοι μηπως οι λογοι της διαγραφης ?

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1610
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:53:15 μμ »


Κρίμα πράγματι που ένα μέλος αποκλείστηκε αλλά οι κανόνες είναι...


Sent from my iPhone using Tapatalk
....για τα ματια?Για βιτρινα?Γιαν να λεμε οτι κατι καναμε?
Γιατι βλεπω για παραδειγμα τις αγγελιες πωλησης οπου ολες σχεδον ειναι η καταστρατηγηση των κανονων που τις διεπει[απο τις συνεχεις παρεμβασεις τριτων που απαγορευεται,απο εμπειρα μελη που χαβαλεδιαζουν αυξομειωνοντας τιμες,απο φωτο που δεν μπαινουν σε κοπο να δημοσιευσουν κ.α]
Ετσι,δεν ειδα αγγελια να την διαγραφει κανεις,αλλα μονο γλυκες προτροπες  για την τηρηση των κανονων.
Και επειδη με τον Αρη δεν ξερω τι και πως αλλα και δεν με ενδιαφερει να μαθω,φτιαξτε κανονα που να υποχρεωνει καθε φωτο που κανεις αναρτηση να συνοδευεται απο αποδειξεις για το ιδιοκτησιακο καθεστως του εν λογω ρολογιου.
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 10:53:18 μμ »
Σα να πέθανε κανένας κάνετε. Όποτε θέλει να μας ξαναδείξει τα Patek του θα ανοίξει λογαριασμό με άλλο ψευδώνυμο ο ανθρωπος, σιγά το πράγμα.

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:02:42 μμ »
''......βρεθηκε στα χερια του μεσω τριτου επαγγελματια'' ξεκαθαρο . Δεν ειμαι σε αλλο φορουμ και δε ξερω τι λεει , εδω ομως η επεξηγηση ειναι καθαρη .

Δε ξερω Χαριλαε αν εχεις προσωπικα προβληματα με τον Αρη , εμενα ομως η αποψη μου ειναι αυτη και ειναι Θετικη απο εμπειρια .

Μαλιστα δηλαδη ειναι αλλοι μηπως οι λογοι της διαγραφης ?
Φίλε μου οι λόγοι εξηγήθηκαν αναλυτικά και ξεκάθαρα από τους μοδεράτορες.
Αυτό που έγραψα στην Μαργαρίτα ήταν για την «κόντρα» που είχαμε και πως αν και γνωρίζω περαιτέρω και πολύ περισσότερα πράγματα για αυτόν δεν γράφω μιας και δεν μπορεί να υποστηρίξει τον εαυτό του πια.
Απλά και ξεκάθαρα.
Ούτε μοδεράτορας είμαι ούτε ιδιοκτήτης του φόρουμ.



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #14 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:07:32 μμ »
....για τα ματια?Για βιτρινα?Γιαν να λεμε οτι κατι καναμε?
Γιατι βλεπω για παραδειγμα τις αγγελιες πωλησης οπου ολες σχεδον ειναι η καταστρατηγηση των κανονων που τις διεπει[απο τις συνεχεις παρεμβασεις τριτων που απαγορευεται,απο εμπειρα μελη που χαβαλεδιαζουν αυξομειωνοντας τιμες,απο φωτο που δεν μπαινουν σε κοπο να δημοσιευσουν κ.α]
Ετσι,δεν ειδα αγγελια να την διαγραφει κανεις,αλλα μονο γλυκες προτροπες  για την τηρηση των κανονων.
Και επειδη με τον Αρη δεν ξερω τι και πως αλλα και δεν με ενδιαφερει να μαθω,φτιαξτε κανονα που να υποχρεωνει καθε φωτο που κανεις αναρτηση να συνοδευεται απο αποδειξεις για το ιδιοκτησιακο καθεστως του εν λογω ρολογιου.
Μιχάλη άλλο το ιδιοκτησιακό καθεστώς μιας φωτογραφίας και άλλο το να παρουσιάζεις στα εισερχόμενα σαν δικό σου και με δήθεν ιστορία από πίσω ρολόι που δεν σου ανήκει και μάλιστα να ευχαριστείς για τα «συγχαρίκια».
Αυτό στην δικονομία ονομάζεται «εξαπάτηση» αν δεν κάνω λάθος!


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:17:42 μμ »
Μιχάλη άλλο το ιδιοκτησιακό καθεστώς μιας φωτογραφίας και άλλο το να παρουσιάζεις στα εισερχόμενα σαν δικό σου και με δήθεν ιστορία από πίσω ρολόι που δεν σου ανήκει και μάλιστα να ευχαριστείς για τα «συγχαρίκια».
Αυτό στην δικονομία ονομάζεται «εξαπάτηση» αν δεν κάνω λάθος!


Sent from my iPad using Tapatalk

Αισχος
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 11, 2019, 12:05:16 πμ από asteris78 »

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:20:45 μμ »
Ποιο είναι το αίσχος?!


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:25:33 μμ »

Θα προτεινα σε ολους να διαβασουν παλι τους λογους αποκλεισμου.

Πουθενα δεν αναφερθηκε ποιος και αν τελικα εφτιαξε το ρολοι.

Επαναλαμβανω: κανεις δε χαιρεται με εναν αποκλεισμο. Τα παραπτωματα ομως ηταν πολλα και συνεχιζομενα, με αποκορυφωμα την ιδιοποιηση ξενου ρολογιου και την παρουσιαση ως εισερχομενου, ενω δεν ηταν.

Ο καθενας εχει μια καλη ή κακη ιστορια για ενα μελος. Οσοι θελετε διατηρηστε τις προσωπικες σας σχεσεις εκτος φορουμ, γιατι η ζωη συνεχιζεται ουτως ή αλλως.

Εντος φορουμ ομως, υπαρχουν καποιες θεμελιωδεις αξιες που πρεπει να γινονται σεβαστες απο ολους.

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:26:55 μμ »
Ποιο είναι το αίσχος?!


Sent from my iPad using Tapatalk

Δε θα ηθελα διαλογο μαζι σου ουτε στα social ουτε πουθενα !!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:33:38 μμ από asteris78 »

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Αποκλεισμός του μέλους Aris911
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 10, 2019, 11:28:48 μμ »
....για τα ματια?Για βιτρινα?Γιαν να λεμε οτι κατι καναμε?
Γιατι βλεπω για παραδειγμα τις αγγελιες πωλησης οπου ολες σχεδον ειναι η καταστρατηγηση των κανονων που τις διεπει[απο τις συνεχεις παρεμβασεις τριτων που απαγορευεται,απο εμπειρα μελη που χαβαλεδιαζουν αυξομειωνοντας τιμες,απο φωτο που δεν μπαινουν σε κοπο να δημοσιευσουν κ.α]
Ετσι,δεν ειδα αγγελια να την διαγραφει κανεις,αλλα μονο γλυκες προτροπες  για την τηρηση των κανονων.
Και επειδη με τον Αρη δεν ξερω τι και πως αλλα και δεν με ενδιαφερει να μαθω,φτιαξτε κανονα που να υποχρεωνει καθε φωτο που κανεις αναρτηση να συνοδευεται απο αποδειξεις για το ιδιοκτησιακο καθεστως του εν λογω ρολογιου.

Μιχαλη τις λαμβανω υποψη τις παρατηρησεις σου.
Πριν λιγο καιρο, μαλιστα, ειχαν αναμορφωθει οι οροι που διεπουν τις αγοραπωλησιες, προς το αυστηροτερο. Προσωπικα δεν ειμαι αντιθετος στην επαναξιολογηση τους.



Sent from my iPhone using Tapatalk