Αποστολέας Θέμα: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.  (Αναγνώστηκε 29069 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3064
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 30, 2016, 01:00:33 μμ »
Περαστικά στη λίτσα Σπύρο , εύχομαι να είναι το τελευταίο που συμβαίνει , πραγματικά γκαντεμιά .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1313
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 30, 2016, 01:06:00 μμ »
Κριμα ρε φίλε για την ταλαιπωρια . Γεροι να είστε εσεις και ολα θα τα φτιάξετε.
Να χαιρεσαι τον πατερα σου και μην αφησεις να σου επηρρεασει τις διακοπες σας.

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4476
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 30, 2016, 02:34:36 μμ »
Ειδες για να εισαι ομορφοπαιδο; Δεν το γλιτωνεις το ματι.....
Σπυρακο, δε θα σου πω το κλασικο οτι οι λαμαρινες φτιαχνονται, γιατι σε αυτες τις περιπτωσεις σκοπος ειναι να μη γινει η μαλακια. Απαξ και γινει, φταις δε φταις θα ταλαιπωρηθεις. Το εχω βιωσει με το χειροτερο τροπο οντας διακοπες στα Κυθηρα.
Θα σου πω ομως οτι σε θαυμαζω που δεν παρεκκλινες απο το προγραμμα σου και ξεκινησες τις διακοπες σου σα να μη συμβαινει τιποτα. Εγω θα τα ειχα τιναξει ολα στον αερα.
Ευχομαι να ειστε ολοι καλα και σε λιγο καιρο να μην ειναι τιποτα αλλο, παρα μια κακη αναμνηση.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pugman

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1801
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 30, 2016, 02:47:16 μμ »
Αγαπητέ μας Σπύρο να ευχηθώ περαστικά στη σύζυγο, πολύχρονος ο πατέρας σου, υπομονή κ κουράγιο. Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη για το κλασικό με τις λαμαρίνες κ οτι είναι να μη σου τύχει... θα σε τρέξει η ιστορία αυτή απλά μην την αφήσεις να σε επηρεάσει τώρα στις διακοπές.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
"buy a Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself"

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 30, 2016, 03:57:02 μμ »
Σας ευχαριστουμε πολυ ρε παιδια για τις ευχες και τη συμπαράσταση σας.

Προσπαθώ,και τολμώ να πω οτι το ψιλοκαταφερνω, να ειμαι ήρεμος και να μην αφησω αυτο το γεγονος να μας χαλάσει το καλοκαίρι.
Σκέφτομαι οτι θα μπορούσε να ειχε κτυπήσει σοβαρά καποιος μας και αυτόματα έρχομαι στα ίσα μου και λέω οτι δεν γινεται να επιτρέψω σε τιποτα υλικό να μας βάλει κάτω.
Ειμαι βέβαιος οτι θα υπαρξει ταλαιπωρία, ηδη ο ασφαλιστής μου,μου ειπε οτι η ασφαλιστική της κοπέλας που μας χτύπησε ειναι λιγο κουκουρουκου,αλλα πιστεύω οτι θα βρεθει άκρη.
Καλα να ειμαστε και ολα γίνονται.

Και παλι πολλές ευχαριστίες απο όλους μας και καλο καλοκαίρι σε όλους!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 30, 2016, 04:10:36 μμ »
Υγεία. Και περαστικά Σπύρο και όλα τα άλλα.θα γίνουν.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος WasteG8

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1760
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 30, 2016, 05:46:28 μμ »
Περαστικα ευχομαι να ειναι Σπυρο και μπραβο που πας κοντρα στις αναποδιες.
Τσαντίζομαι με κάποιους τύπους που το παίζουν κουλτουριάρηδες και μιλάνε για τον Mozart χωρίς να έχουν δει ούτε έναν πίνακά του...

Αποσυνδεδεμένος IronHawk

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1004
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 30, 2016, 06:55:24 μμ »
Πραγματική ατυχία! Εύχομαι περαστικά και καλή συνέχεια.

Πρόπερσι που έφευγα για ολιγοήμερες διακοπές γέμισα στο Mercedes όλο το ρεζερβουάρ! Είπα να βάλω αρκετά καύσιμα για να μην ανησυχώ! Δυο-τρία χιλιόμετρα από το βενζινάδικο που γέμισα, "ανατινάχτηκε" η τρόμπα βενζίνης από την νοθευμένη βενζίνη!

Ο οδηγός της οδικής βοήθειας που ήρθε να με μαζέψει μου είπε "έβαλες βενζίνη από το βενζινάδικο ποιο κάτω;" και γέλαγε!

Η ατυχία μου όμως δεν είχε τελειώσει....

Το όχημα της οδικής που ήρθε για να εξυπηρετήσει, ήταν από αυτά τα μικρά που έχουν από πίσω τις δαγκάνες και στην ουσία σηκώνουν το όχημα από τις δυο ρόδες!

ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!!
Το αυτοκίνητο μου είναι κάτι παραπάνω από δυο τόνους! Κατά την διαδικασία ανύψωσης ο μηχανισμός δεν άντεξε το βάρος σπάζοντας και αφήνοντας το αυτοκίνητο να κάνει μια ελεύθερη πτώση σχεδόν ενός μέτρου! Κατά την πτώση οι δαγκάνες προκάλεσαν ζημιά στον προφυλακτήρα! Και μετά κατά την εκτίμηση έμαθα ότι υπήρξε ζημιά στα ψαλίδια και στα αμορτισέρ!

Ο οδηγός της οδικής σε κατάσταση σοκ, καλεί στο κέντρο και τους λέει να στείλουν όχημα με πλατφόρμα... και ότι κακώς ζήτησαν από αυτόν να εξυπηρετήσει το περιστατικό μιας που γνώριζαν την ιδιαιτερότητα του αυτοκινήτου και το βάρος του!

Μετά από 1 ώρα έρχεται άλλο μεγάλο όχημα με έναν οδηγό σε έξαλλη κατάσταση, που πριν καλά καλά αρχίσει την ρυμούλκηση... άρχισε να τσακώνεται με τον οδηγό του πρώτου γιατί έληγε η βάρδια του και θα εργαζόταν παραπάνω και δεν θα πληρωνόταν!
Χωρίς να το καταλάβει και στην προσπάθειά του να βγάλει το προστατευτικό καπάκι απο τον μπροστινό προφυλαχτήρα που κρύβει τον κρίκο ρυμούλκησης... σπάει δυο κομμάτια από τα τρία που συγκρατούν το καπάκι στην θέση του!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ και το αφήνει να κρέμεται από το πλαστικό καλώδιο που υπάρχει σαν ασφάλεια για να μην χαθεί!

Αφού φτάνουμε στο συνεργείο και κατά την διαδικασία αποβίβασης του οχήματος ο οδηγός συνειδητοποιεί ότι έχει φέρει σε λάθος θέση το όχημά σε σχέση με την θέση αποβίβασης... Καθότι ήξερε ότι μετά την αποβίβαση δεν υπάρχει δυνατότατα ελιγμών μιας που όταν δεν λειτουργεί ο κινητήρας..., δεν έχεις ούτε υδραυλικό τιμόνι... και γενικά δεν υπάρχει η παραμικρή πιθανότητα να σπρώξεις αυτό το όχημα ούτε μια ένα εκατοστό! Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να το κατεβάσεις και τέλος!

Αποτέλεσμα; Το φόρτωσε για άλλη μια φορά και προσπαθούσε με ελιγμούς να χωρέσει σε μονόδρομο με παρκαρισμένα αυτοκίνητα!
Το κατάφερε μετά από καμιά ώρα!

Τα πάθη μου όμως δεν είχαν τελειώσει...
Το μέρος του συνεργείου ήταν πολύ απομονωμένο και σκοτεινό... το περιστατικό συνέβη Σάββατο μεσημέρι και το συνεργείο άνοιγε Δευτέρα!!!

Οπότε αναγκάστηκα τις νυχτερινές ώρες να φυλάξω και υπηρεσία σκοπιάς!

Το μόνο θετικό είναι ότι απεκατέστησαν όλες τις ζημιές στο όχημα μου! Όμως οι διακοπές μου καταστραφήκαν!
Vangelis (aka IronHawk)

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #28 στις: Ιούλιος 30, 2016, 07:12:59 μμ »
Σπύρο εύχομαι να είναι η τελευταία σου ατυχία και να περάσετε τις καλύτερες διακοπές!
Αφού δε χτυπήσατε, μην το σκέφτεσαι και προσπαθήστε να χαλαρώσετε!

Δυστυχώς shit happens, ευτυχώς που δεν έγινε τίποτα χειρότερο!

υγ. Να χαίρεσαι τον πατέρα σου, να είστε γεροί και όλα θα φτιάξουν!



Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #29 στις: Ιούλιος 30, 2016, 08:05:11 μμ »
Σπύρο ξεκινάω από το γνωστό το οποίο λέμε όλοι "μηχανικά" αλλά, πίστεψε με, είναι το βασικότερο που μετράει: καλά που δεν έπαθε κάποιος ο,τιδήποτε σοβαρό...

Εύγε που έθεσες άμεσα σε εφαρμογή το plan B και συνέχισες το καλοκαιρινό σας πρόγραμμα. Οι περισσότεροι θα είχαν πάρει ανάποδες και πιθανότατα θα ήταν ακόμα στο σπίτι τους (όχι το καλοκαιρινό) και θα γκρίνιαζαν.

Και τελειώνω με το θετικό της υπόθεσης, καθώς στα πάντα υπάρχει μία θετική όψη: είναι η ΜΕΓΑΛΗ σου ΕΥΚΑΙΡΙΑ να απαλλαχθείς οριστικά από τα Ιταλικά τετράτροχα, τα οποία πεισματικά εξακολουθείς να θεωρείς ακόμα αυτοκίνητα...
Συγνώμη για την ωμή τοποθέτηση, αλλά πλέον τα αυτοκίνητα έχουν εξελιχθεί πολύ και αξίζει σε κάποιον άνθρωπο με το κύρος και τη σοβαρότητα σου, να κάνει το άλμα στο αυτοκινητηστικό παρόν :lol:

Έλα Άγιο Στέφανο, έχω 2 καλές επιλογές για test-drive. Έχω τα κλειδιά, λείπουν οι ιδιοκτήτες, αν τα βρούμε στα πουλάω  επί τόπου και την κάνω για Γουαδελούπη :lol:

Αποσυνδεδεμένος dgl

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 999
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 31, 2016, 03:27:23 πμ »
Σπυρο περαστικα στο κοριτσι σου. Για τα υπολοιπα σκεψου θετικα!

Αποσυνδεδεμένος pugman

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1801
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 31, 2016, 11:47:15 μμ »
Έλα Σπυράκο σου έχω νέα!!!

Είμαι ήδη σε διακοπές κ πήγαμε με τη σύζυγο να προσκυνήσουμε κ να δούμε την Παναγία Τρυπητή ( Αίγιο ) σήμερα Κυριακή. Έχω παρκάρει κ κατευθυνόμενος πρός το μοναστήρι με τα πόδια ακούμε το συναγερμό να χτυπά. Γυρνάμε κεφάλι κ βλέπουμε όχημα κάθετα στο δικό μας. Λέω μας χτύπησε. Τρέχουμε διότι υπάρχει η υποψία οτι ετοιμαζεται να την "κάνει". Όντως η κυρία ( γιατρός παρακαλώ ) είπε οτι στην προσπάθεια να παρκάρει κ ενώ μιλούσε με την συνοδηγό της δεν υπολόγισε καλά κ μου έριξε μιά στο εμπρός δεξί φτερό. ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν είχαμε απομακρυνθεί περισσότερο διότι ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα είχε φύγει. Εκείνη δεν έπαθε σχεδόν τίποτα ( bmw 116 ) στον πίσω προφυλακτήρα της κ δεν πρόκειται να ασχοληθεί μια κ έχει κ άλλα "ψιλά".  Ήρθαν κ οι άνθρωποι απο τις εταιρίες, έγιναν κ οι δηλώσεις κ όλα εντάξει. Δεν είναι καμμιά σπουδαία ζημιά αλλά με πείραξε. Το πεζουλάκι ( 206 ) μου όμως που προσπαθώ να  το έχω σε άριστη κατάσταση, παρά τα 16 του χρονάκια, βούλιαξε κ γραντζουνίστηκε το φτερό καθότι κούφιο απο μέσα. Ενταξει θα φτιαχτεί αλλά γιατί... Τόσος χώρος ρε $$@^@&@ απάνω μου βρήκε να πέσει;;!!!!

Εντάξει δεν θα μου χαλάσει τη διάθεση αλλά ξέρεις... είναι το γαμώτο...

Είπα να το μοιραστώ μαζί σας για να μου φύγει λίγο η ένταση, να μην το δείχνω, διότι η σύζυγος τα πήρε πολύ άγρια κ προσπαθώ να κρατήσω χαμηλούς τόνους.

Αντε πάμε για άλλα τώρα.
"buy a Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself"

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 01, 2016, 09:31:21 πμ »
Καλημερα Αντωνη μου και καλο μήνα,

Δυςτυχως ασυνείδητοι ανθρωποι υπαρχουν παντού,ασχέτως μόρφωσης και στάτους.
Η ευγένεια του καθενός πηγάζει απο μεσα του.
Τες πα,μη στενοχωριεσαι και μην αφήσεις το γεγονος να σας χαλάσει τη διάθεση και τις διακοπές.

Παντως η αληθεια ειναι οτι αυτο το γιατι ειναι που μας τρώει,αλλα τι να κανουμε.
Υπαρχουν και πολυ χειρότερα,οποτε ολα καλα.

Καλα να περνάτε και καλη συνέχεια  :cheers: :cheers:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος xartogiakas

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1221
  • Ο χρόνος δε νικιέται, μόνο μετριέται!
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 01, 2016, 09:53:11 πμ »
Ούτε γρατζουνιά?
Καναδυο ώρες ξενέρωμα και βουρ για ξεχαρμάνιασμα!

Θα εκτιμήσεις ακόμη περισσότερο τις διακοπές σου Πίπη!

Αυτό ακριβώς φίλε!
Σοφός ο Γιωρίξ...!
''Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.''...Blackbird.

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1557
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 01, 2016, 11:10:54 πμ »
Σιδερένιοι όλοι να είσαστε Σπύρο - και οι υπόλοιποι παθόντες - και βουρ για την νέα Jiulia...


XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 01, 2016, 11:23:11 πμ »
Να σας πω και γω!! Έπεσε ένα χαζό πάνω στον αμάξι μου που το έχω δώσει στον μικρό μου αδερφό seat Ibiza cupra 08 σε στενό στο Φάληρο που δε πας πάνω από 30χλμ και μας έκανε το αμάξι ζάντα... ευτυχώς Έτσι όπως πετάχτηκε από το στοπ πέτυχε τον μικρό αριστερά πάντα από την αρχή της πόρτας και μπροστά... Η θεία μου είχε πανικοβληθεί, τους πέταξε πάνω στο πεζοδρόμιο σχεδόν... είχε πάει να την φέρει από Φάληρο Περιστέρι... έσπασε η ζάντα αμορτισέρ ακρομπαρο όλα!! Ζημιά σύμφωνα με την σεατ κασσιος στο Περιστέρι που το πάμε 1800€ ... Για λίγο δεν έπεσε πάνω στην πόρτα του οδηγού να είχαμε άλλα... Και ήρθαν ασφαλιστικές τα πάντα όλα... γερανός πήρε το αμάξι το πήγε σεατ και ο πιτσιρικάς καθυστερούσε μία εβδομάδα να στείλει κάτι χαρτιά στην ασφαλιστική του, μέχρι που τον πήραμε τηλέφωνο μέσα στα νεύρα και η απάντηση του ήταν το καθυστέρησε να το κάνει επειδή είχε τρακαρει άλλες δύο φορές τον Ιούλιο και ήθελε να μην γράψει και τρίτο συμβάν!! Να τα στείλει αρχές Αυγούστου!! Αυτό έγινε 19/7 φαντάσου... Και ακόμα το αμάξι τίποτα... είναι συνεργείο και το βλέπω τέλος Αυγούστου να είναι έτοιμο!! Και το αμάξι το είχα πένα ολοκαίνουργιο και επειδή είναι λέει παλιό θα βάλουν μεταχειρισμένα ανταλλακτικά... ακούσουν ακούσουν... αμάξι χωρίς γρατζουνιές όπως μου το είχαν φέρει από το εργοστάσιο!! Τεσπα δεν θέλω να τρελαίνομαι από τώρα!! Και έχουμε μείνει με ένα αυτοκίνητο, πάλι καλά βέβαια αλλά είναι μανίκι μέσα στις διακοπές... Γιατί ο καθένας έχει το πρόγραμμα του!

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6300
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 01, 2016, 01:11:47 μμ »
ωχχχ ρε φιλε! με το καλο να ξεμπερδεψετε...  τι να πεις ο αλλος εκανε τα τρακαρισματα συνηθεια....

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 01, 2016, 01:15:28 μμ »
Ρε μαυρόγατες... Κλειδώστε το νήμα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 01, 2016, 01:17:23 μμ »
Ρε μαυρόγατες... Κλειδώστε το νήμα.
:dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Αμα σε θελει ρε φούστη μου!!! Ωραία ξεκίνησαν οι διακοπές μας.
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 01, 2016, 01:19:39 μμ »
Επεσε φορτηγο σε παρκαρισμένο, που έσπρωξε άλλο παρκαρισμένο, που έπεσε πάνω στο δικό μου παρκαρισμένο. Γρατζουνιές αλλά κλειδώστε το.