Αποστολέας Θέμα: OFC : σύντομα κοντα μας!!!  (Αναγνώστηκε 74863 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #100 στις: Μάιος 26, 2016, 08:34:31 μμ »
Μήπως πρέπει να συγκλιθεί έκτακτο πολεμικό συμβούλιο;
Sent from my i-phone, using my fingers

Εχεται και από αυτο :shocked: :shocked:
Ελπιζω να μας απαντησει και ο Γ.Γ. πριν από τις 5 ημερες που απαντα στο θεμα.

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #101 στις: Μάιος 26, 2016, 09:06:19 μμ »
Αγαπητέ τεχνικέ σύμβουλε.
Τολμώ να πω ότι δεν έχεις συλλάβει τη "ΖΕΝ" φιλοσοφία που διέπει το OFC HELLAS. Η οποία εκκινεί από τη φιλοσοφία κατασκευής και καταλήγει σε κάθε δραστηριότητα μας.
Δε βιαζόμαστε. Απολαμβάνουμε την αναμονή μέχρι να υλοποιηθούν τα project μας.
Σε έναν κόσμο που τρέχει ασταμάτητα κυνηγώντας την ουρά του, κάνουμε μία ριζική τομή στη φιλοσοφική θεώρηση της στρουχτουραλιστικής υπεραξίας του άχρονου χρόνου.
Ο χρόνος περνάει με τον ίδιο ρυθμό, είτε εμείς τρέχουμε είτε όχι.
Ο μόνος που ωφελείται με το να είμαστε στην πρίζα, είναι οι καρδιολόγοι & τα διαγνωστικά κέντρα. Και οι χήρες φυσικά (όσο ακόμα υπάρχει η σύνταξη χηρείας...)

Ακολουθούμε το Αρχαιοελληνικό "Σπεύδε βραδέως" ή το Αρχαιοαυστραλέζικο "No worries mate"

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Ο Πρόεδρος του OFC HELLAS (ΕΓΩ)


Sent from my i-phone, using my fingers

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6300
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #102 στις: Μάιος 26, 2016, 09:15:29 μμ »
ετσι ειναι αγαπητε προεδρε! ακομα δεν το χω πιστεψει οτι το νημα εφτασε τα εκατο ποστ!

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #103 στις: Μάιος 26, 2016, 09:17:39 μμ »
ακομα δεν το χω πιστεψει οτι το νημα εφτασε τα εκατο ποστ!

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιαννη 1000 και βαλε θα φτασει και τηγανητα δεν θα δουμε :smt082

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #104 στις: Μάιος 26, 2016, 09:35:40 μμ »
Γιαννη 1000 και βαλε θα φτασει και τηγανητα δεν θα δουμε :smt082

Είμαστε θεσμικά κατά της τηγανίτας.
Παχαίνει χωρίς λόγο.
Προτιμούμε τα προφιτερόλ, τα οποία είναι εξίσου παχυντικά, αλλά τουλάχιστον προσφέρουν και προστιθέμενη γλυκαντική αξία...


Sent from my i-phone, using my fingers

Αποσυνδεδεμένος strifteros

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3209
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #105 στις: Μάιος 26, 2016, 09:44:47 μμ »
Είμαστε θεσμικά κατά της τηγανίτας.
Παχαίνει χωρίς λόγο.
Προτιμούμε τα προφιτερόλ, τα οποία είναι εξίσου παχυντικά, αλλά τουλάχιστον προσφέρουν και προστιθέμενη γλυκαντική αξία...


Sent from my i-phone, using my fingers

...αφού άλλωστε, στις OFC συναντήσεις θα χρησιμοποιείται και για άλλους σκοπούς....
Τα άλογα στα αυτοκίνητα είναι όπως η μνήμη στον Η/Υ. Θέλεις πάντα παραπάνω. Μήπως ισχύει το ίδιο και για τα ρολόγια?

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #106 στις: Μάιος 26, 2016, 09:50:28 μμ »
...αφού άλλωστε, στις OFC συναντήσεις θα χρησιμοποιείται και για άλλους σκοπούς....

Για λεγε, για λεγε.
Καμια καινουργια σταση είναι αυτη :shocked:

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #107 στις: Μάιος 26, 2016, 09:54:10 μμ »
Επειδή είναι λογικό Ελληνικό φαινόμενο η ανυπομονησία, οφείλω να σας δώσω μερικές πληροφορίες για τις δραστηριότητες του Προέδρου του OFC HELLAS (EMENA) και του Γ.Γ το τελευταίο διάστημα.

Σήμερα λοιπόν, πιστός στο όραμα του OFC HELLAS για τη διοργάνωση του πιο ΗΟΤ ωρολογιακού event που έχει διοργανωθεί μέχρι τώρα, πήρα πάλι τους δρόμους (τον αέρα μάλλον) για να δω με τους φίλους της εταιρίας πιθανά μέρη για τη διοργάνωση του event που λέγαμε.

Από το πρωί υπήρχε μία ανησυχία και μία έντονη κινητικότητα στο Ελ.Βελ καθώς πολλοί φίλοι των OWC είχαν κατακλύσει το αεροδρόμιο για να συμπαρασταθούν στην αναζήτηση του ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΥ:



Και άλλοι φίλοι:



Στο αεροπλάνο επικρατούσε ένας ψιλοπανικός και στην πίσω πόρτα:



Και στην μπροστά:



Εδώ το beater μου (είπαμε το OWC ταξιδεύει κάτω από απόλυτη μυστικότητα και αυξημένα μέτρα προστασίας) καθώς σαλαγάω τους οπαδούς του OFC HELLAS



Η υποδοχή από τους φίλους στη Ρόδο ήταν συγκινητική:



τόσο κόσμο μαζεμένο έχω να δω από το τελευταίο συνέδριο του ΚΚΕ μ.λ (υπάρχει ακόμα αυτό;)

Αμέσως μετά με τη συνοδεία των φίλων Ροδιτών, αρχίσαμε το ψάξιμο.

Αυτό είναι ένα πιθανό μέρος για το event:


Το καλό είναι η θέση του και η πολυτέλεια του. Το κακό είναι ότι μπορεί να το ρίξουμε στο black jack και τη ρουλέτα και να ξεχάσουμε το λόγο της συγκέντρωσης.

Αυτό είναι άλλο ένα μέρος που μου άρεσε:



Το αυστηρό του στυλ μου θύμισε την κατασκευή του πολυαγαπημένου μας OWC και τα παιχνίδια που κάνουν τα χρωματιστά τζάμια με το φως, μου θύμισε τα παιχνίδια που κάνει το Blue dial και το κεραμικό bezel, κάτω από τον ήλιο.
Με προβληματίζει μήπως το ρίξουμε ομαδικώς στον ύπνο...

Μία ακόμα εξαιρετική ιδέα:



Με μία συγκέντρωση στο πλοίο, θα γίνει Live demo των καταδυτικών ικανοτήτων του ρολογιού, ώστε να πειστούν και οι πλέον κακόπιστοι.
Με ανησυχεί μήπως πνιγεί κανένα μέλος.

Φυσικά, επειδή όλα είναι ρευστά και παρόλο που προβλέπω τεράστια συμμετοχή δεν μπορώ να είμαι και 100% σίγουρος, βρήκα και κάποιες άλλες εναλλακτικές. Αν, λέμε ΑΝ, τελικά μαζευτούν μόνο τα ιδρυτικά μέλη:

Το super βαρκάκι, το οποίο θεωρώ ότι μπορεί να κουμαντάρει ο Γ.Γ λόγω επαγγέλματος:



Το κιόσκι του ναυαγοσώστη, το οποίο έχει το καλό ότι θα έχουμε και θαυμάσια θέα...



Τέλος το σκουτεράκι μίας τρελής τουρίστριας που πέτυχα, αλλά δεν πρόλαβα να βγάλω μία από τις γνωστές...πρακτορικές μου φωτογραφίες και αρκέστηκα στο σκουτεράκι. Το καλό με το σκούτερ είναι ότι η συνάντηση των μελών θα είναι κινητή...



Το θέμα βέβαια σηκώνει σκέψη, αλλά να είστε σίγουροι ότι ολόκληρη η ομάδα των ιδρυτικών μελών θα δουλέψει αδιάκοπα, χωρίς φανφάρες, χωρίς τυμπανοκρουσίες, χωρίς αύριο, μέχρι να βρεθεί το ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ σημείο για το event.

Φιλικά,
Ο Πρόεδρος του OFC HELLAS (EΓΩ)



Sent from my i-phone, using my fingers
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 26, 2016, 10:17:17 μμ από exDIVER600 »

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #108 στις: Μάιος 26, 2016, 09:55:04 μμ »
Πρόεδρε άστους να ψάχνουν για τηγανίτες και άλλα τινά!
Έχουν αποπροσνατολιστεί και χαλάνε φαιά ουσία, megabytes σύνδεσης, την διάθεσή τους και την έξωθεν εικόνα τους.
Αυτοί ψάχνουν για τηγανίτες και εμείς απολαμβάνουμε το ΖΕΝ της ευτυχίας του να κατέχει κάποιος OWC!!!!!!!!!!!
Και επειδή εκτός από λαίμαργοι λιχούδηδες είναι και κατεντρεχείς θα τους προλάβω επισπεύδοντας την επίσημη παρουσίαση του ΔΙΚΟΥ μου OWC!!!!!!!!!



Στο σημείο αυτό θα ήθελα να σε ευχαριστήσω δημόσια για την τεράστια εξυπηρέτηση που μου έκανες και παρέλαβα σήμερα το ρολόι μου!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο εγώ ήξερα για που πετούσες και τι θα έφερνες!!!!!!!!!!

Αύριο με την υσηχία μου θα αναπτύξω εκτενώς το θέμα του εισερχόμενου και με τον παροιμιώδη ΖΕΝ τρόπο που μας διέπει θα περιαυτολογήσω σχετικά!



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #109 στις: Μάιος 26, 2016, 10:11:47 μμ »
Τι Χαρη παρελαβες :shocked:
Μπραβοοοοο :applaus:

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #110 στις: Μάιος 26, 2016, 10:26:10 μμ »
Πρόεδρε άστους να ψάχνουν για τηγανίτες και άλλα τινά!
Έχουν αποπροσνατολιστεί και χαλάνε φαιά ουσία, megabytes σύνδεσης, την διάθεσή τους και την έξωθεν εικόνα τους.
Αυτοί ψάχνουν για τηγανίτες και εμείς απολαμβάνουμε το ΖΕΝ της ευτυχίας του να κατέχει κάποιος OWC!!!!!!!!!!!
Και επειδή εκτός από λαίμαργοι λιχούδηδες είναι και κατεντρεχείς θα τους προλάβω επισπεύδοντας την επίσημη παρουσίαση του ΔΙΚΟΥ μου OWC!!!!!!!!!



Στο σημείο αυτό θα ήθελα να σε ευχαριστήσω δημόσια για την τεράστια εξυπηρέτηση που μου έκανες και παρέλαβα σήμερα το ρολόι μου!!!!!!!!!!!!!!
Μόνο εγώ ήξερα για που πετούσες και τι θα έφερνες!!!!!!!!!!

Αύριο με την υσηχία μου θα αναπτύξω εκτενώς το θέμα του εισερχόμενου και με τον παροιμιώδη ΖΕΝ τρόπο που μας διέπει θα περιαυτολογήσω σχετικά!

Sent from my iPad using Tapatalk


Αγαπητέ Γ.Γ
Αγαπητέ Χαρίλαε.

Με τεραστίως συγκινητική συγκίνηση και τρομακτικά φρικαλέα χαρά, σε καλωσορίζω και επισήμως στο club των εκλεκτών οι οποίοι εκτός από φίλοι, είναι και ΚΑΤΟΧΟΙ ενός OWC.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που το ταξίδι-αστραπή που έκανα στην Αυστραλία και οι συναντήσεις με τον CEO, CFO, Marketing Director, P.R director, Customer Care Director και Chief Designer του OWC (του Dan δηλαδή) έφερε τόσο άμεσα αποτελέσματα.
Πρέπει να είσαι από τις ελάχιστες περιπτώσεις πελατών παγκοσμίως, οι οποίοι μέχρι να παραλάβουν το ρολόϊ δεν ξέχασαν ότι το είχαν παραγγείλει :up:

Εύγε !
Άλλη μία κινητοποίηση του OFC HELLAS στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία !

Αγαπητέ Γ.Γ με γειά σου, καλοφόρετο και καλοβούτηχτο !
Βάλτου και μία χάντρα (σαν αυτές που έχει ο bshop) για να μη στο ματιάσουνε !

ΜΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !

Ο Πρόεδρος του OFC HELLAS (ΕΓΩ)

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #111 στις: Μάιος 28, 2016, 07:10:20 πμ »








Τα λόγια είναι περιττά. Ας αφήσουμε τις εικόνες να μιλήσουν μόνες τους:

OWC RULES!!!!!
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #112 στις: Μάιος 28, 2016, 06:46:07 μμ »
Αγαπητέ Γ.Γ μόλις συνειδητοποίησα πόσο μπροστά είναι η αγαπημένη μας εταιρία.

Ακόμα και αν κατά λάθος το OWC βρεθεί στον πάτο της θάλασσας (αν και το θεωρώ απίθανο με τις μπαρετόβιδες που έχει), το βαθύ μπλε χρώμα του το καθιστά απόλυτα οικολογικό και φιλικό προς το θαλάσσιο περιβάλλον.

Άλλη μία οικολογική πρωτοπορεία από την OWC :up:

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #113 στις: Μάιος 28, 2016, 07:32:07 μμ »
Αγαπητέ Γ.Γ μόλις συνειδητοποίησα πόσο μπροστά είναι η αγαπημένη μας εταιρία.

Ακόμα και αν κατά λάθος το OWC βρεθεί στον πάτο της θάλασσας (αν και το θεωρώ απίθανο με τις μπαρετόβιδες που έχει), το βαθύ μπλε χρώμα του το καθιστά απόλυτα οικολογικό και φιλικό προς το θαλάσσιο περιβάλλον.

Άλλη μία οικολογική πρωτοπορεία από την OWC :up:
Και όχι μόνο Πρόεδρε!!!!!!!!!!
Σκέψου την διπλή αντανακλαστική επίστρωση, που αποτρέπει τις τσιπούρες και τις συναγρίδες να βλέπουν τον εαυτό του στο καντράν και να μπερδεύονται!!!!!!
Σκέψου την βιδωτή κορώνα, που αποτρέπει την εισροή νερού στο εσωτερικό του ρολογιού και με το engraved logo της κάνει πολλά ανταγωνιστικά ρολόγια να "σκάνε" από την ζήλεια τους!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι να λέμε παραπάνω μιας και κάθε λεπτομέρεια του αγαπημένου μας ρολογιου για να περιγραφεί σωστά πρέπει να γραφτεί πόνημα που θα ξεπερνάει σε σελίδες τον Μεγάλο Ανατολικό του Εμπειρίκου!!!!!!!!!
🇦🇷🇦🇷


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #114 στις: Μάιος 28, 2016, 08:07:07 μμ »
Και όχι μόνο Πρόεδρε!!!!!!!!!!
Σκέψου την διπλή αντανακλαστική επίστρωση, που αποτρέπει τις τσιπούρες και τις συναγρίδες να βλέπουν τον εαυτό του στο καντράν και να μπερδεύονται!!!!!!
Σκέψου την βιδωτή κορώνα, που αποτρέπει την εισροή νερού στο εσωτερικό του ρολογιού και με το engraved logo της κάνει πολλά ανταγωνιστικά ρολόγια να "σκάνε" από την ζήλεια τους!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι να λέμε παραπάνω μιας και κάθε λεπτομέρεια του αγαπημένου μας ρολογιου για να περιγραφεί σωστά πρέπει να γραφτεί πόνημα που θα ξεπερνάει σε σελίδες τον Μεγάλο Ανατολικό του Εμπειρίκου!!!!!!!!!
🇦🇷🇦🇷


Sent from my iPad using Tapatalk


Εάν αγαπητέ Γ.Γ  τα υπόλοιπα μέλη διέθεταν το 1/10 του πάθους σου για τη λατρευτή μας OWC, δε θα φοβόμουν τίποτα.
Βλέπω όμως διάφορες περίεργες διαθέσεις από σημαίνοντα μέλη. Πρέπει να βρεθούμε για να χαράξουμε στρατηγική από κοντά.

Καλές θάλασσες :up:


Sent from my i-phone, using my fingers

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #115 στις: Μάιος 28, 2016, 08:58:29 μμ »

Εάν αγαπητέ Γ.Γ  τα υπόλοιπα μέλη διέθεταν το 1/10 του πάθους σου για τη λατρευτή μας OWC, δε θα φοβόμουν τίποτα.
Βλέπω όμως διάφορες περίεργες διαθέσεις από σημαίνοντα μέλη. Πρέπει να βρεθούμε για να χαράξουμε στρατηγική από κοντά.

Καλές θάλασσες :up:


Sent from my i-phone, using my fingers
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!!!!!!
Δεν χρειάζεται να ανυσηχείς και ούτε κάποια ειδική στρατηγική χρειάζεται να αναπτύξουμε!
ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ η υπαρξή μας και η στοχοποιησή μας από το κατεστημένο είναι απόδειξη πως ΗΡΘΑΜΕ για να μείνουμε και να ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ την καθεστωτική ωρολογιακή τάξη!!!!!!!!!
Ας χαλαρώσουμε λοιπόν (όπως πολύ καλά ξέρουμε!!!) σύμφωνα με το ΖΕΝ που μας χαρακτηρίζει και ας αφήσουμε τον χρόνο να κυλάει αργά και βασανιστικά για τους άλλους, ενώ εμείς θα τον μετράμε με τα μοναδικά μας OWC και θα οργανώνουμε το επόμενο event που θα κάνει πράξη την ιδρυτική μας διακύρηξη:
Για να ανέβει το ηθικό πρέπει να πέσει η ηθική!



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #116 στις: Ιούνιος 02, 2016, 12:26:24 πμ »
Αγαπητέ Γ.Γ που βρίσκεσαι;
Ανησυχώ !
Οι συνομιλίες με τους ιθαγενείς των νήσων Παπούα-Νέα-Γουϊνέα είχαν αίσιο τέλος ή σε βράζουν σε κανένα καζάνι και εσύ τρως τις πατάτες;

Ενημέρωσε μα πάραυτα. Πρέπει να οργανώσουμε την καλλιτεχνική-πολιτιστική βραδιά ! Τα μέλη με έχουν ταράξει στα τηλεφωνήματα και στα pm.

Φιλικά,
Ο Πρόεδρος του OFC HELLAS (ΕΓΩ)

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #117 στις: Ιούνιος 02, 2016, 10:06:44 πμ »
Φίλτατε Πρόεδρε!

Μην ανυσηχείς καθόλου. Όπως ξέρεις δεν έχω κλείσει ακόμα μήνα με το OWC μου! Οπότε καταλαβαίνεις με τι ασχολούμαι τώρα.

Η οργάνωση του "σουαρέ" προχωράει κανονικά και σύντομα θα έχεις το master plan διαθέσιμο προς αναθεώρηση και έγκριση!
⌛️
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #118 στις: Ιούνιος 02, 2016, 11:52:58 πμ »

Οι συνομιλίες με τους ιθαγενείς των νήσων Παπούα-Νέα-Γουϊνέα είχαν αίσιο τέλος ή σε βράζουν σε κανένα καζάνι και εσύ τρως τις πατάτες;
:shocked: :dielaughing: :smt082

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: OFC : σύντομα κοντα μας!!!
« Απάντηση #119 στις: Ιούνιος 03, 2016, 07:47:05 μμ »
Το OWC με μάχιμο ιμάντα στο φυσικό του στοιχείο!




Πειραματίζομαι με μάχιμους αλλά μαλακούς ιμάντες ώστε να μην γρατσουνάνε κατά την διάρκεια της ιδρυτικής καλοκαιρινής εκδήλωσης του συλλόγου μας!
Το βλέπω και για perlon!!!!
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης