Αποστολέας Θέμα: GLYCINE  (Αναγνώστηκε 58071 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bshop

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6056
    • Προφίλ
    • Found in the Attic
Απ: Glycine
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 08:38:08 μμ »
Άγγελε, το κέντρο της Αθήνας το ζω καθημερινά και μπορώ να σου πω ότι έχει "πεθάνει" προ πολλού, συμπεριλαμβανομένης και της Ερμού.

Ο Καπετανάκης έτσι ακριβώς είναι. Απλά υπάρχει...........

Στη στοά Φέξη πως και πήγες. Έχει Glycine εκεί;

Στη στοά είναι ένας που έχει glycine και fortis κ.α. είχα πάρει εγώ παλιά

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 09:12:37 μμ »
Πες το βρε Άρη πιο νωρίς & ήμουν στη γειτονιά σου !!!
Καφεδάκι και demo & όλο και κάτι μπορεί να έβγαινε  ;)

Κσι στο "τσακ" ήμουν να σου χτυπήσω το κουδούνι, αλλά λέω άσε ο άνθρωπος απογευματιάτικα, δε μου φταίει σε τίποτα  ;D
:D

Αγγελε,
Ποτε δεν ειναι αργα, γι' αυτο αλλωστε υπαρχουν τα κινητα...  ;)
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 09:16:29 μμ »
Στη στοά είναι ένας που έχει glycine και fortis κ.α. είχα πάρει εγώ παλιά

Πλεον οχι πολλα πραγματα σε Glycine και αυτα σε κατασταση Νοs (παλια μοντελα)!
Οποιος ενδιαφερεται για ακριβη διευθυνση και στοιχεια, να του στειλω π.μ.

Οσον αφορα τον ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ (αντιπροσωπος), εδω και πολυν καιρο ουσιαστικα την εχει παρατησει και δεν εισαγει μοντελα της...

Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος strifteros

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3209
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 10:04:06 μμ »
eκεί στη στοά είχε ένα combat chrono με κάτι πετρικαλίιιι κύκλους. Αν το δείτε από κοντά είναι πολύ πιο όμορφο απ ότι στις φωτογραφίες. όμως το είχε σχετικά ακριβά. Οι Ιταλοί είναι πολύ φθηνότεροι σε αυτό το μοντέλο
Strifteros
Τα άλογα στα αυτοκίνητα είναι όπως η μνήμη στον Η/Υ. Θέλεις πάντα παραπάνω. Μήπως ισχύει το ίδιο και για τα ρολόγια?

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 31, 2014, 10:01:37 πμ »
Ωραίο ρε Θοδωρή αλλά είναι κόκκαλα αυτά τα Glycine.
Τι θες κι ασχολείσαι; :D

Είναι φτηνό όμως το συγκεκριμένο. Θα το έπαιρνα για παντρειά, με παπά και με κουμπάρο. ;D
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 31, 2014, 07:40:12 μμ »
Αγγελε,
Προκαταβολικα καλοφορετο, με υγεια !!
Αναμενουμε να ανεβασεις φωτο...  :D

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 31, 2014, 08:09:12 μμ »
Πήγα και απο τον Καπετανάκη, όχι με αυτόν που έχει ντούγκλα το μουστάκι, αυτόν με τα ρολόγια...
Πίκρα είναι το μόνο που έχω να δηλώσω.
Ανοιχτός μεν, αλλά μου έδωσε την εντύπωση ότι έχει να ασχοληθεί με το κατάστημα του από τους Βαλκανικούς πολέμους.
Κάτι μοντέλα ρολογιών ξεχασμένα (μάλλον) και γενικά μία αίσθηση εγκατάλειψης. Το παιδί που ασχολήθηκε μαζί μου ευγενέστατο μεν, αλλά δεν υπήρχε τίποτα άλλο ενδιαφέρον.
Πήγα και απο τη στοά Φέξη αλλά δεν κατάφερα να εντοπίσω που υπάρχουν Glycine εκεί μέσα.

Πάντως το "σκληροπυρηνικό" κέντρο τις απογευματινές ώρες, απέχει πολύ από το πως ήταν κάποιες δεκαετίες πριν που ήμουν εκεί κάθε μέρα... Σα να έχει "παρακμάσει" ένα πράγμα  :-\
Ακόμα και στην "καρδιά" του Κολωνακίου, μου φάνηκε ότι δεν είχε τόσο κόσμο όσο παλιότερα.
Κρίμα γιατί το -ζωντανό- κέντρο της Αθήνας το έχω συνδέσει με τα καλύτερα χρόνια μου...

Το ζωντανό κέντρο έχει μεταφερθεί προς Πλατεία Αγίας Ειρήνης...

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 31, 2014, 08:20:54 μμ »
Πάντως το "σκληροπυρηνικό" κέντρο τις απογευματινές ώρες, απέχει πολύ από το πως ήταν κάποιες δεκαετίες πριν που ήμουν εκεί κάθε μέρα... Σα να έχει "παρακμάσει" ένα πράγμα  :-\
Ακόμα και στην "καρδιά" του Κολωνακίου, μου φάνηκε ότι δεν είχε τόσο κόσμο όσο παλιότερα.
Κρίμα γιατί το -ζωντανό- κέντρο της Αθήνας το έχω συνδέσει με τα καλύτερα χρόνια μου...

Πόσο δίκιο έχεις..
Είχα περάσει τα Χριστούγεννα και η στοά ήταν σα να είχε πέσει βόμβα.
Τα δε, 'περίχωρα', αγνώριστα και καταθλιπτικά.

Κάποτε, στην Ομόνοια σου έπεφτε χιλιάρικο από την τσέπη και αν δεν το αντιλαμβανόσουν, ήταν πολύ  πιθανό να το σήκωνε κάποιος για να στο δώσει (το έχω δει να γίνεται!).

Φιλικά,
Σπύρος
 

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 01, 2014, 09:24:01 μμ »
Πάμε πάλι "εντός θέματος", στο GLYCINE...

Αφού λοιπόν το πήρα από τον Άρη, η (ανακλαστική) επόμενη κίνηση μου ήταν να πειραματιστώ με την αλλαγή του λουριού του.
Να βγάλω δηλαδή το μπλε καουτσούκ και να βάλω το μαύρο (προφανώς για το τζέρτζελο ήταν το όλο θέμα).
Βλέπω και τις βίδες, λέω από μέσα μου piece of cake.
Κούνια που με κούναγε. Εκτός από το πρώτο βήμα του ξεβιδώματος της βίδας, που μου πήρε κανένα 10-λεπτο και αρκετές αναφορές στα...Θεία, υπήρχε και το ΔΕΥΤΕΡΟ βήμα. Δηλαδή έχοντας ξεβιδώσει τις βιδούλες από την μία πλευρά, να βγάλω την "μπαρετοβιδούλα".
Αμ δε !
Μιλάμε το καουτσούκ λειτουργεί σαν κόλλα ! Κυριολεκτικά !
Εγκατέλειψα την προσπάθεια γιατί δεν ήμουν και σε φόρμα και θα επανέλθω όταν παραλάβω και τα άλλα λουράκια (τουλάχιστον να έχει και κάποιο νόημα το όλο θέμα).
Επίσης παρήγγειλα και κάτι μπαρέτες "τύπου GLYCINE" έτσι τις ονομάζουν, μπας και αφήσω τις μπαρετοβιδούλες στην άκρη και χρησιμοποιώ αυτές (που προφανώς μπαινοβγαίνουν πιο εύκολα)....

Θα ενημερώσω εκ νέου όταν έρθουν τα νέα αποκτήματα, για όποιον ενδιαφέρεται !

Πάντως για άλλη μία φορά, εκτίμησα το ΚΟΡΥΦΑΙΟ σύστημα αλλαγής λουριών της PANERAI. Με δύο "κλικ" καθαρίζεις  :2thumbs:

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4473
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 01, 2014, 09:28:38 μμ »
Θελει μαστορια και ιδιαιτερη προσοχη η αλλαγη λουριων στο συγκεκριμενο airman, για να μην το κανεις αγιατρευτο.


Sent from my LG-Optimus L7 using Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 01, 2014, 09:54:12 μμ »
Το ζωντανό κέντρο έχει μεταφερθεί προς Πλατεία Αγίας Ειρήνης...

μεγαλε, δικος μου εισαι.

δουλευω και πολυ κοντα και ειναι απολαυση ακομη και μια συντομη βολτα
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4473
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 01, 2014, 10:30:23 μμ »
Ειναι τα λεγομενα "πουστεϊκα" εκει γι αυτο σ' αρεσει, ετσι;

Sent from my LG-Optimus L7 using Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 01, 2014, 10:52:54 μμ »
Ειναι τα λεγομενα "πουστεϊκα" εκει γι αυτο σ' αρεσει, ετσι;

Sent from my LG-Optimus L7 using Tapatalk 2

μεγαλε, κι εσυ δικος μου εισαι.

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 02, 2014, 03:11:22 μμ »
Θελει μαστορια και ιδιαιτερη προσοχη η αλλαγη λουριων στο συγκεκριμενο airman, για να μην το κανεις αγιατρευτο.


Sent from my LG-Optimus L7 using Tapatalk 2

Θα περιμένω να έρθουν οι μπαρέτες "τύπου GLYCINE" που πήρα και τα λουριά και (αν όλα είναι όπως νομίζω) θα βγάλω τις βιδωτές μπαρέτες και θα τις αντικαταστήσω με κανονικές.
Αν κατάλαβα καλά αυτές οι μπαρέτες είναι σαν του SEIKO, που δεν έχουν το "δοντάκι" για το εργαλείο, αφού μπορείς να τις σπρώξεις από την τρυπούλα της κάσας...
Οψόμεθα  ;)
Μέχρι τότε ούτε που πλησιάζω το κατσαβιδάκι στο ρολόϊ, είμαι...επικίνδυνος !

Αποσυνδεδεμένος sotiris

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 03, 2014, 12:45:20 πμ »
Συμφορμουρίστα exDIVER600 έχω ακριβώς το ίδιο ρολόι με μπρασελέ και ένα μαύρο δερμάτινο λουράκι το πήρα από τον episkeptis. Το δερμάτινο λουράκι δεν το έβαλα ποτέ και είναι τελείως καινούριο, θα σε ενδιέφερε να το ανταλλάξεις με το μπλε καουτσιουκένιο που έχεις.





Πάμε πάλι "εντός θέματος", στο GLYCINE...

Αφού λοιπόν το πήρα από τον Άρη, η (ανακλαστική) επόμενη κίνηση μου ήταν να πειραματιστώ με την αλλαγή του λουριού του.
Να βγάλω δηλαδή το μπλε καουτσούκ και να βάλω το μαύρο (προφανώς για το τζέρτζελο ήταν το όλο θέμα).
Βλέπω και τις βίδες, λέω από μέσα μου piece of cake.
Κούνια που με κούναγε. Εκτός από το πρώτο βήμα του ξεβιδώματος της βίδας, που μου πήρε κανένα 10-λεπτο και αρκετές αναφορές στα...Θεία, υπήρχε και το ΔΕΥΤΕΡΟ βήμα. Δηλαδή έχοντας ξεβιδώσει τις βιδούλες από την μία πλευρά, να βγάλω την "μπαρετοβιδούλα".
Αμ δε !
Μιλάμε το καουτσούκ λειτουργεί σαν κόλλα ! Κυριολεκτικά !
Εγκατέλειψα την προσπάθεια γιατί δεν ήμουν και σε φόρμα και θα επανέλθω όταν παραλάβω και τα άλλα λουράκια (τουλάχιστον να έχει και κάποιο νόημα το όλο θέμα).
Επίσης παρήγγειλα και κάτι μπαρέτες "τύπου GLYCINE" έτσι τις ονομάζουν, μπας και αφήσω τις μπαρετοβιδούλες στην άκρη και χρησιμοποιώ αυτές (που προφανώς μπαινοβγαίνουν πιο εύκολα)....

Θα ενημερώσω εκ νέου όταν έρθουν τα νέα αποκτήματα, για όποιον ενδιαφέρεται !

Πάντως για άλλη μία φορά, εκτίμησα το ΚΟΡΥΦΑΙΟ σύστημα αλλαγής λουριών της PANERAI. Με δύο "κλικ" καθαρίζεις  :2thumbs:

Αποσυνδεδεμένος spacer

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 03, 2014, 06:57:36 πμ »
....πουλιέται από έναν συμφορουμίτη... Δε θυμάμαι τα μοντέλα & επειδή γράφω από το τηλέφωνο, δε μου είναι εύκολο να κάνω μπρος-πίσω για να τα βρω !


Μήπως εννοείς αυτό..;


Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 03, 2014, 07:13:17 μμ »
Μήπως εννοείς αυτό..;




Ναι φίλε, αυτό είχα στο μυαλό μου όταν είχα γράψει το post. Τελικά πήρα το "ξαδελφάκι" του το SST006.

Συμφορμουρίστα exDIVER600 έχω ακριβώς το ίδιο ρολόι με μπρασελέ και ένα μαύρο δερμάτινο λουράκι το πήρα από τον episkeptis. Το δερμάτινο λουράκι δεν το έβαλα ποτέ και είναι τελείως καινούριο, θα σε ενδιέφερε να το ανταλλάξεις με το μπλε καουτσιουκένιο που έχεις.



Φίλε Σωτήρη (υποθέτω) ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά το μπλε καουτσούκ δε θα ήθελα να το δώσω. Ταιριάζει πολύ ωραία με το μπλε dial...

Φιλικά,
Άγγελος

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 07:41:47 μμ »
Είναι που δεν με επείγει το θέμα, αλλιώς θα κατέβαζα καντήλια...

Έχω παραγγείλει κάτι λουράκι από την Crown & Buckle. Είναι η δεύτερη φορά, την πρώτη δεν είχα κάποιο θέμα.
Αυτή τη φορά στις 31/01 μου ήρθε e-mail για shipment confirmation.
Έχουν περάσει 14 ημερολογιακές ημέρες και 10 εργάσιμες και δεν έχω λάβει τα λουράκι.
Όμως έλαβα σήμερα ένα φάκελο, που είχε μέσα ένα φακελάκι στο οποίο με ευχαριστούν για την υποστήριξη μου στην Crown & Buckle και ελπίζουν να ευχαριστιέμαι τα λουράκια μου (τα οποία δεν έχω παραλάβει ακόμα...). Το δε φακελάκι είναι και χειρόγραφο !!!

Να τους στείλω ένα e-mail να τους πω ότι είναι καραγκιόζηδες ?
Κάθε άποψη δεκτή !

O άλλος με τις μπαρέτες που έρχονται από την...Αυστραλία μου είχε γράψει στις 2/2 ότι θα έρθουν σε 10-12 εργάσιμες... Οπότε αυτός έχει ακόμα ένα μικρό περιθώριο  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 14, 2014, 07:52:30 μμ από exDIVER600 »

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 12, 2014, 09:41:46 μμ »
Είναι που δεν με επείγει το θέμα, αλλιώς θα κατέβαζα καντήλια...

Έχω παραγγείλει κάτι λουράκι από την Crown & Buckle. Είναι η δεύτερη φορά, την πρώτη δεν είχα κάποιο θέμα.
Αυτή τη φορά στις 31/01 μου ήρθε e-mail για shipment confirmation.
Έχουν περάσει 14 ημερολογιακές ημέρες και 10 εργάσιμες και δεν έχω λάβει τα λουράκι.
Όμως έλαβα σήμερα ένα φάκελο, που είχε μέσα ένα φακελάκι στο οποίο με ευχαριστούν για την υποστήριξη μου στην Crown & Buckle και ελπίζουν να ευχαριστιέμαι τα λουράκια μου (τα οποία δεν έχω παραλάβει ακόμα...). Το δε φακελάκι είναι και χειρόγραφο !!!

Να τους στείλω ένα e-mail να τους πω ότι είναι καραγκιόζηδες ?
Κάθε άποψη δεκτή !

O άλλος με τις μπαρέτες που έρχονται από την...Αυστραλία μου είχε γράψει στις 2/2 ότι θα έρθουν σε 10-12 εργάσιμες... Οπότε αυτός έχει ακόμα ένα μικρό περιθώριο  ;D

Μιά ζωή περιμέεεεεεεεενω
μα δε γίνονται θαύματαααααααα
κλπ.

Ο ευγενέστατος συνομιλητής μου στην C&B επιμένει ότι ακόμα υπάρχει περιθώριο, πριν θεωρήσουμε ότι τα λουράκια έχουν πάει για βρούβες...
Μετά από 40 ημερολογιακές ημέρες (όλος ο Φεβρουάριος και 12 μέρες από τον Μάρτιο) προσωπικά πιστεύω ότι τα λουράκια έχουν καταλήξει πίσω από κάνα ντουλάπι σε κάποιο ταχυδρομείο. Και από το Άλφα του Κενταύρου να τα είχαν στείλει, παίζει να τα είχα παραλάβει...

Τέλος πάντων, κάνω λίγη υπομονή ακόμα και μετά αποφασίζω αν θέλω να μου κάνουν refund ή να μου ξαναστείλουν την παραγγελία. Ομολογώ πάντως ότι την προηγούμενη φορά που είχα αγοράσει λουράκια από εκεί, είχαν έρθει σε λιγότερες από 3 εβδομάδες. Προφανώς shit happens...

Και όχι τίποτε άλλο, μας έχει φάει η αγωνία και τον Striftero και εμένα, για το εάν πηγαίνει το καφέ λουράκι στο GLYCINE  :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: Glycine
« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 12, 2014, 10:16:31 μμ »
Μιά ζωή περιμέεεεεεεεενω
μα δε γίνονται θαύματαααααααα
κλπ.

Ο ευγενέστατος συνομιλητής μου στην C&B επιμένει ότι ακόμα υπάρχει περιθώριο, πριν θεωρήσουμε ότι τα λουράκια έχουν πάει για βρούβες...
Μετά από 40 ημερολογιακές ημέρες (όλος ο Φεβρουάριος και 12 μέρες από τον Μάρτιο) προσωπικά πιστεύω ότι τα λουράκια έχουν καταλήξει πίσω από κάνα ντουλάπι σε κάποιο ταχυδρομείο. Και από το Άλφα του Κενταύρου να τα είχαν στείλει, παίζει να τα είχα παραλάβει...

Τέλος πάντων, κάνω λίγη υπομονή ακόμα και μετά αποφασίζω αν θέλω να μου κάνουν refund ή να μου ξαναστείλουν την παραγγελία. Ομολογώ πάντως ότι την προηγούμενη φορά που είχα αγοράσει λουράκια από εκεί, είχαν έρθει σε λιγότερες από 3 εβδομάδες. Προφανώς shit happens...

Και όχι τίποτε άλλο, μας έχει φάει η αγωνία και τον Striftero και εμένα, για το εάν πηγαίνει το καφέ λουράκι στο GLYCINE  :D :D :D



Λίγο off topic (glycine), αλλά σχετικό με τις καθυστερήσεις.
Δική μου παραγγελία λουριών, έγινε 15-12-2013 και την παρέλαβα 13-2-2014 (απο άλλο κατάστημα).

Και εμένα με είχαν ταράξει στα μειλ αν είχα μείνει ευχαριστημένος απο τα λουράκια που περίμενα..
Μιλάμε για ένα μειλ την εβδομάδα.

Αντιλήφθηκα ότι η υπηρεσία του PayPal πιέζει τους πωλητές σε συμμόρφωση, παρότι μετα το 40νθήμερο θα σου πουν οτι ΔΕΝ μπορείς να ζητήσεις refund.