Αποστολέας Θέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)  (Αναγνώστηκε 225669 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Yiangos

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #80 στις: Ιανουάριος 09, 2013, 08:26:31 μμ »
Για την όπισθεν εγχάραξη έχει αναρτηθεί λίστα και δεν τη βλέπω ή... Βιαζομαι?

Φιλικά Γιάννης
Οπου γης και Πατρίς...

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #81 στις: Ιανουάριος 09, 2013, 08:38:25 μμ »
Για την όπισθεν εγχάραξη έχει αναρτηθεί λίστα και δεν τη βλέπω ή... Βιαζομαι?

Φιλικά Γιάννης

 :?

Φίλε Γιάννη δεν θα υπάρξει πίσω εγχάραξη, μόνο αριθμός ανάμεσα στα lugs θα μπει....  :)
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος Yiangos

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #82 στις: Ιανουάριος 10, 2013, 10:10:56 πμ »
Να πω ότι δεν το διάβασα? το διάβασα... Αλλα με τόσα που γράφονται έχασα το παιχνίδι!
Sorry.
Φιλικά Γιάννης
Οπου γης και Πατρίς...

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #83 στις: Ιανουάριος 10, 2013, 09:21:24 μμ »
Δεν ξέρω αν αυτό είναι το σωστό θέμα, αλλά, για λόγους που θα εξηγήσω αργότερα, δηλώνω συμμετοχή στο project, εάν αυτό μπορεί να γίνει τώρα.

Τα επόμενα βήματα θα ακολουθήσουν αμέσως, εφόσον γίνει δεκτή η αίτησή μου.
Sub 16613 LN

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #84 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 06:12:04 μμ »
Δεν ξέρω αν αυτό είναι το σωστό θέμα, αλλά, για λόγους που θα εξηγήσω αργότερα, δηλώνω συμμετοχή στο project, εάν αυτό μπορεί να γίνει τώρα.

Τα επόμενα βήματα θα ακολουθήσουν αμέσως, εφόσον γίνει δεκτή η αίτησή μου.

Αγαπητε Μakfil,

Aπο τη στιγμη που ο Τοrsten εδωσε το ο.κ. (δεν εχει προχωρησει ακομη στις εγχαραξεις του Νο Εdition στα κασωματα των ρολογιων) και τα πιστοποιητικα (κατοπιν επικοινωνιας με την υπολοιπη Ομαδα Συν/σμου του project) δεν εχουν ακομη τυπωθει, κανενα προβλημα, μπορεις να  συμμετασχεις!

Φιλικα,
Watch-Collector
(Εκ μερους της Ομαδας Συν/σμου)
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #85 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 06:29:06 μμ »
Όπως έχω ξαναπεί, για λόγους που οφείλονται σε κακή λειτουργία του υπολογιστή μου, έχασα τις συνδρομές μου στο mywatch αλλά και σε άλλα fora, με αποτέλεσμα να μην συμμετέχω για αρκετό διάστημα στις συζητήσεις και, ιδιαίτερα, στην κρίσιμη περίοδο συζήτησης του τελευταίου project.

Με συντονισμένες ενέργειες του Watch-Collector και του kosdome6, έμαθα προ ολίγου ότι μπορώ να συμμετάσχω και εγώ στο project.

Ευχαριστώ, ιδιαίτερα, τους δύο συμφορουμίτες για τις ενέργειές τους, για την αποδοχή του αιτήματός μου.

Φιλικά,

Μάκης


Edit
Οι επιλογές μου είναι 3Β και λουράκια 1 & 3

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 11, 2013, 07:03:20 μμ από makfil »
Sub 16613 LN

Αποσυνδεδεμένος physioman

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 988
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #86 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 07:07:32 μμ »
Καλώς ήρθες makfil!! Οσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο! Και απ´ότι φαίνεται είναι το πιο πετυχημένο προτζεκτ μέχρι στιγμής από πλευράς δήλωσης συμμετοχών!!

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #87 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 07:51:33 μμ »
Να 'σαι καλα Μακη,
Καλη συνεχεια!...

Φιλικα,
Κωστας-Αρης
(Εκ μερους της Ομαδας Συν/σμου)
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #88 στις: Ιανουάριος 26, 2013, 03:47:16 μμ »
Απο: "Watches@AnL" <Watches@ArtNoLimits.com>
Προς: Aris
Στάλθηκε: 1:10 μ.μ. Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2013
Θέμα: Re: Σχετ: Order confirmation

Dear Αris,
don't worry ... of course i will make these watches too...
i will come with corrected order confirmation later.

just prepare the payment , then we can go forward...

Τhanks
torsten


Viele Grüße / Best regards
Torsten Nagengast

Skype: torsten.nagengast
Watches@ArtNoLimits.de
www.facebook.com/tona72.de
www.linkedin.com/in/nagengast
ArtNoLimits : A Network of Professionals...


Τι σημαινει αυτο:

Yπαρχουν 5 συμμετοχες που εχουν καταβαλει το 50% του κοστους των ρολογιων τους (!)
Το ποσον που αντιστοιχει στο παραπανω ποσοστο θα σταλει στην εταιρια ως προκαταβολη-δεσμευση, προκειμενου αυτη να προχωρησει στην υλοποιηση τους (βλ. Ορους Συμμετοχης στο project με τη WAKMANN) και πλεον για τους κατοχους τους θα υπαρχουν δυο επιλογες:

1. Η εξοφληση για το καθε ρολο'ι' να γινει επι τοπου, με την παραδοση των υπολοιπων στην Αθηνα.
2. Να αποπληρωθουν μεχρι το Μα'ι'ο (αρχικη συμφωνια-προθεσμια αποπληρωμης), αλλα σε αυτην την περιπτωση οι κατοχοι τους θα επιβαρυνθουν με τα εξοδα της ατομικης (ή της μαζικης) αποστολης + τα εξοδα και την προμηθεια της τραπεζης για τη μεταφορα του υπολοιπου των χρηματων στο εξωτερικο.

Φιλικα,
Watch-Collector
(Eκ μερους της Ομαδας Συν/σμου)
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #89 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 09:32:01 πμ »
just prepare the payment , then we can go forward...
I would like to ask you to send the payment
Αν είχες να κάνεις με Έλληνα,θα σου έλεγε: "Αδερφέ μην αγχώνεσαι.Βάζω μπροστά τα ρολόγια και με την πρώτη ευκαιρία στείλε μου κι εσύ τα χρήματα.Δε χάλασε κι ο κόσμος".
Ο Γερμαναράς,στις δέκα κουβέντες που θα πει,η εννιά θα 'ναι payment.Δεν τον κατηγορώ,επαγγελματίας είναι και κοιτάει το συμφέρον του.
Απλά όταν είσαι 1,5 μήνα εκπρόθεσμος,όσο να 'ναι δείχνεις λίγη καλή πίστη κα θέληση παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #90 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 09:55:43 πμ »
Αν είχες να κάνεις με Έλληνα,θα σου έλεγε: "Αδερφέ μην αγχώνεσαι.Βάζω μπροστά τα ρολόγια και με την πρώτη ευκαιρία στείλε μου κι εσύ τα χρήματα.Δε χάλασε κι ο κόσμος".
Ο Γερμαναράς,στις δέκα κουβέντες που θα πει,η εννιά θα 'ναι payment.Δεν τον κατηγορώ,επαγγελματίας είναι και κοιτάει το συμφέρον του.
Απλά όταν είσαι 1,5 μήνα εκπρόθεσμος,όσο να 'ναι δείχνεις λίγη καλή πίστη κα θέληση παραπάνω.

Και εν πασει περιπτωσει Δημητρη,όταν είσαι 1,5 μήνα εκπρόθεσμος,και δεν δείχνεις απο μονος σου λίγη καλή πίστη κα θέληση παραπάνω,μαλλον πρεπει να σε ''ζορισουν'' λιγο οι large τυποι που περιμενουν τα ρολογια τους!!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος DOCORTHO

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3233
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #91 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 10:40:55 πμ »
Άρη νομίζω ότι πρέπει να του μετάφέρεις την δυσαρέσκεια μας ! Ειναι ήδη 1.1/2 μήνα εκπροθεσμος !

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #92 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 11:09:46 πμ »
Και εν πασει περιπτωσει Δημητρη,όταν είσαι 1,5 μήνα εκπρόθεσμος,και δεν δείχνεις απο μονος σου λίγη καλή πίστη κα θέληση παραπάνω,μαλλον πρεπει να σε ''ζορισουν'' λιγο οι large τυποι που περιμενουν τα ρολογια τους!!!!!

Άρη νομίζω ότι πρέπει να του μετάφέρεις την δυσαρέσκεια μας ! Ειναι ήδη 1.1/2 μήνα εκπροθεσμος !

Tα ρολογια, συμφωνα με το χρονοδιαγραμμα (ληξη προθεσμιας καταθεσης στο λογ/σμο+μεταφορα χρηματων στο εξωτερικο+4 εβδομαδες, που ειναι ο απαιτουμενος χρονος παραδοσης απο την εταιρια+αποστολη ρολογιων), θα επρεπε να ειναι κανονικα στα χερια μας μεταξυ 10-15 Φεβρουαριου, ενω τωρα -καλως εχοντων των πραγματων- παμε για την πρωτη εβδομαδα του Μαρτιου, δηλαδη περιπου ενα μηνα μετα.

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #93 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 11:19:16 πμ »
Άρη,δε νομίζω ότι τα είχαμε πει έτσι τα πράγματα.
Δεν τα βάζω μαζί σου,ούτε προσπαθώ να δημιουργήσω ένταση εκ του μηδενός.
Είχαμε πει όμως ότι όλοι όσοι κατέβαλαν όλο το ποσό,θα παραλάμβαναν τα ρολόγια στο τέλος Γενάρη.
Αυτός ήταν άλλωστε και ο λόγος που ζορίστηκα μέσα στις γιορτές να βρω τα χρήματα.
Ουδέποτε ειπώθηκε κάτι για μέσα Φλεβάρη.
Ο Γερμανός όλο το Δεκέμβριο έλεγε "I'm ready και I'm ready","100pcs available" κ.τ.λ.
Τώρα ξαφνικά αποδείχτηκε όχι και τόσο έτοιμος.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #94 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 11:24:27 πμ »
Tα ρολογια, συμφωνα με το χρονοδιαγραμμα (ληξη προθεσμιας καταθεσης στο λογ/σμο+μεταφορα χρηματων στο εξωτερικο+4 εβδομαδες, που ειναι ο απαιτουμενος χρονος παραδοσης απο την εταιρια+αποστολη ρολογιων), θα επρεπε να ειναι κανονικα στα χερια μας μεταξυ 10-15 Φεβρουαριου, ενω τωρα -καλως εχοντων των πραγματων- παμε για την πρωτη εβδομαδα του Μαρτιου, δηλαδη περιπου ενα μηνα μετα.

Φιλικα,
Αρης

Αρη
απο τη στιγμη που ειναι ηδη εκπροθεσμος,που εχει λαβει ολα τα χρηματα του-χωρις να παραδωσει τα ρολογια του-,πρεπει τουλαχιστον να φροντισουμε ''τα πραγματα απο δω και περα να εχουν μονο καλως''!!

EDIT:ειδα το ποστ του Δημητρη και για να ειμαι ειλικρινης και εγω ακριβως την ιδια αισθηση ειχα για το χρονο παραλαβης των ρολογιων
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #95 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 11:50:21 πμ »
Άρη,δε νομίζω ότι τα είχαμε πει έτσι τα πράγματα.
Δεν τα βάζω μαζί σου,ούτε προσπαθώ να δημιουργήσω ένταση εκ του μηδενός.
Είχαμε πει όμως ότι όλοι όσοι κατέβαλαν όλο το ποσό,θα παραλάμβαναν τα ρολόγια στο τέλος Γενάρη.
Αυτός ήταν άλλωστε και ο λόγος που ζορίστηκα μέσα στις γιορτές να βρω τα χρήματα.
Ουδέποτε ειπώθηκε κάτι για μέσα Φλεβάρη.
Ο Γερμανός όλο το Δεκέμβριο έλεγε "I'm ready και I'm ready","100pcs available" κ.τ.λ.
Τώρα ξαφνικά αποδείχτηκε όχι και τόσο έτοιμος.

Δημητρη,
Δεν ειπα οτι δεν εχεις δικιο, ουτε οτι τα βαζεις μαζι μου, ουτε οτι ο Torsten δεν εχει καθυστερησει και ειναι συνεπης!.. Απλως ημερολογιακα να το δεις, δε βγαινει πιο νωρις! Καθυστερησαμε με την καταθεση των χρηματων, η οποια παραταθηκε μεχρι τις αρχες Ιανουαριου (γνωριζουν καποια μελη), ενω η εταιρια μας ειχε ενημερωσει οτι χρειαζεται 4 εβδομαδες -απο τη στιγμη που θα λαβει τα χρηματα- για την παραδοση των ρολογιων.

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #96 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 11:54:22 πμ »
Αρη
απο τη στιγμη που ειναι ηδη εκπροθεσμος,που εχει λαβει ολα τα χρηματα του-χωρις να παραδωσει τα ρολογια του-,πρεπει τουλαχιστον να φροντισουμε ''τα πραγματα απο δω και περα να εχουν μονο καλως''!!

Σπυρο,
Δεν εχει λαβει μεχρι τωρα ουτε ενα Ευρω, ολα τα χρηματα ειναι ακομη διαθεσιμα στο λογ/σμο!
Περιμενω να μου στειλει το τιμολογιο για να κανω τη μεταφορα.

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #97 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 12:01:42 μμ »
Σπυρο,
Δεν εχει λαβει μεχρι τωρα ουτε ενα Ευρω, ολα τα χρηματα ειναι ακομη διαθεσιμα στο λογ/σμο!
Περιμενω να μου στειλει το τιμολογιο για να κανω τη μεταφορα.

Φιλικα,
Αρης

 :up:μπραβο,Αρη ,τουλαχιστον ετσι θα υπαρχει μοχλος πιεσης για να ειναι συνεπης.
Μαλιστα,χωρις- προς θεου-να θελω να επεμβω στη διαδικασια,μηπως θα ηταν προτιμοτερο να του στειλεις τα μισα τωρα και τα υπολοιπα με την ολοκληρωση του προτζεκτ(αν και νομιζω κατι τετοιο ειχες πει οτι θα γινει).
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #98 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 12:08:39 μμ »
Απο: "Watches@AnL" <Watches@ArtNoLimits.com>
Προς: Aris
Στάλθηκε: 3:50 μ.μ. Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2013
Θέμα: Re: Σχετ: Order confirmation


Dear Aris,

Ok… you will get it today … latest tomorrow ….
(αναφερεται στο τιμολογιο, δεν το εχω λαβει ακομη)

Please let me know the weekend you want to make the handover … first or second in March …

Your certificates we can stamp in Greece … personally for each member ??

Viele Grüße / Best regards
Torsten Nagengast


Skype: torsten.nagengast
Watches@ArtNoLimits.com
www.facebook.com/tona72.de
www.linkedin.com/in/nagengast

ArtNoLimits : A Network of Professionals...


Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #99 στις: Ιανουάριος 27, 2013, 12:20:59 μμ »
EDIT:ειδα το ποστ του Δημητρη και για να ειμαι ειλικρινης και εγω ακριβως την ιδια αισθηση ειχα για το χρονο παραλαβης των ρολογιων

Oντως ειχαμε πει για τελη Ιανουαριου, ομως καθυστερησαμε και εμεις και αυτος, ενω η μεταφορα των χρηματων δεν εχει γινει αφου δεν εχω λαβει ακομη το τιμολογιο.
Για το καθε τι θα σας ενημερωνω σχετικα, οπως κανω αλλωστε ηδη...

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».