Αποστολέας Θέμα: Περι αγορας το θεμα :D  (Αναγνώστηκε 7373 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Περι αγορας το θεμα :D
« στις: Αύγουστος 19, 2011, 05:44:00 μμ »
Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά.
Το φόρουμ το βρήκα μετά από ψάξιμο για ένα ρολόι (προφανώς :p) Police το οποίο τελικά δεν θα πάρω και ο λόγος είναι η απάντηση που πήρε ένα άλλο μέλος για ένα θέμα που είχε ανοίξει για ένα police ρολόι:

ειναι fashion watch......αυτο σημαινει οτι σε λιγο καιρο θα ειναι εκτος μοδας και θα τρωει σκονη σε κανα συρταρι
 και το κατασκευαζει μια εταιρια που φτιαχνει γυαλια ηλιου ......θα αγοραζες ποτε ρολοι rayban?
τα ρολογια τετοιου τυπου φτιαχνονται με μηχανισμους κινεζικους με ολα τα συνεπακόλουθα !


Στο διά ταύτα έκανα μια μικρή βόλτα στο φόρουμ και διάβασα χρήσιμες πληροφορίες (μην μου πείτε ότι άνοιξα το θέμα σε λάθος μέρος :p :D)!!Είχα παλιότερα ένα ρολόι το άφησα στο σπιτι λόγο στρατού και από τότε δεν το ξανάβαλα και δεν μου άρεσε πλέον,οπότε το τρώει η σκόνη και δεν ξαναγορασα ρολόι έκτοτε.Τώρα πήρα την απόφαση να πάρω ένα,θέλω την γνώμη σας λοιπόν!!

Δίνω μέχρι 250 ευρώ.Έχω μεγάλους καρπούς 19+,βρήκα αυτό εδώ: http://www.e-men.gr/citizen-eco-drive-red-arrow-mens-chrono-ca0080-03e-c_123-p_17091  το οποίο το ερωτεύτηκα μόλις το είδα (πραγματικά :D).

Είναι οκ για τους καρπούς μου οι διαστάσεις που έχει?
Ευχαριστώ για το χρόνο σας και για οτιδήποτε άλλο θέλετε εδώ είμαι!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 19, 2011, 05:58:51 μμ από mixalis-poa »
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος noe13

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 242
    • Προφίλ
    • Superlative Ρasual Dating - Verified Females
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 19, 2011, 06:54:53 μμ »
Κανε μια μικρη αναζητηση εχουν γραφτει πολλα για το θεμα...!Αντε καλο διαβασμα

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 19, 2011, 07:19:57 μμ »
Καλησπέρα και σε σένα.
Καλά έκανες και αποφάσισες να πάρεις κάτι από εταιρία ρολογιών τελικά και όχι από εταιρία που κατακευάζει γυαλιά,ρούχα,χαλιά ή δεν ξέρω και εγώ τι.. ;D
Η citizen είναι μια εταιρία που δεν νομίζω θα βρεις πολλά άτομα με παράπονα εδώ μέσα.Φυσικά το ρολόι που μας έδειξες είναι με μπαταριά,έστω και  eco-drive (δεν ξέρω αν γνωρίζεις από μηχανισμούς ή διάβασες καθόλου στο forum).Για το μέγεθος με 19+ καρπό εγώ θα σου πρότεινα και μεγαλύτερο από 43mm αλλά αυτό είναι και θέμα γούστου..Πες μας αν ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο πχ με μπαταρία,μαύρο λουράκι,μαύρο καντράν και με χρονογράφο όπως αυτό που μας έδειξες ή αν είσαι ανοιχτός και σε μηχανικά ρολόγια,μπρασελέ ή άλλα χρώματα και θα έχεις πολλές προτάσεις σίγουρα.

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 19, 2011, 07:44:05 μμ »
για το eco-drive ειδα κατι λιγα σε ξενο σαιτ κανει κατι με τον ηλιο αν θυμαμαι καλα!για το θεμα μπαταριας εννοεις να κουρδιζει με την κινηση?δεν εχω προβλημα αν εχει μπαταρια,το προηγουμενο που ειχα μου κρατησε 5 χρονια!

Μου αρεσουν τα μεγαλα σκουροχρωμα καντραν!
Το λουρακι καλυτερα δερματινο και μαυρο αντε σκουρο καφε!!
Απο μηχανισμους δυστυχος δεν ξερω τιποτα γιατι δεν εχω ασχοληθει αλλα θα διαβασω εδω στο φορουμ σιγουρα τα περι μηχανισμων κ.λ.π
Βασικα ψαχνω σαν αυτο που εβαλα!
Ευχαριστω για τις απαντησεις!

Edit:εκει που λες για τα παραπονα αντι για ΘΑ ηθελες να βαλεις ΝΑ? Χαχαχαχα
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 20, 2011, 02:34:27 πμ από mixalis-poa »
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 20, 2011, 11:41:30 πμ »

Edit:εκει που λες για τα παραπονα αντι για ΘΑ ηθελες να βαλεις ΝΑ? Χαχαχαχα

ναι,σωστά.. :D
αν θέλεις μπαταρία,κάποιο eco drive θα επέλεγα και εγώ..μάλλον όμως αυτό..
http://www.dealingtime.com/upload/albums/userpics/10052/nighthawk-16oct07-05.jpg
αι με μαύρο λουράκι..
http://imageshack.us/photo/my-images/130/nighthawk001az0.jpg/sr=1
είναι και 46mm οπότε πιστεύω θα είναι πολύ καλό σε 19+ καρπό..
φυσικά στα χρήματα που δίνεις θα βρεις άνετα και αυτόματο(αν δεν διάβασες,λειτουργεί με την κίνηση του χεριού) από orient,seiko..

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 20, 2011, 02:35:26 μμ »
πωπωπω Ποσειδώνα έπαθα ζημιά με το ρολόι που έβαλες αλλά έκανα ένα search και δεν το βρήκα από Ελλάδα εννοώ,είναι παλιό και δεν βγαίνει πλέον ξέρεις?κάποια καταστήματα γνωρίζεις να ψάξω?εκτός βέβαια και δεν είναι για την τσέπη μου,άντε να πάω στα 300 ευρώ παραπάνω δεν μπορώ!!
ευχαριστώ για τον χρόνο σου ;)
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 20, 2011, 04:03:55 μμ »
πωπωπω Ποσειδώνα έπαθα ζημιά με το ρολόι που έβαλες αλλά έκανα ένα search και δεν το βρήκα από Ελλάδα εννοώ,είναι παλιό και δεν βγαίνει πλέον ξέρεις?κάποια καταστήματα γνωρίζεις να ψάξω?εκτός βέβαια και δεν είναι για την τσέπη μου,άντε να πάω στα 300 ευρώ παραπάνω δεν μπορώ!!
ευχαριστώ για τον χρόνο σου ;)
προσωπικά το έχω δει και σε μαγαζί στο Ηράκλειο(ένα γωνιακό νομίζω απέναντι από την πλατεία Κορνάρου)..απλά να ξέρεις ότι γενικά ιαπωνικά ρολόγια ψωνίζεις από νετ,είναι σαφώς φθηνότερα, ενώ ελβετικά από Ελλάδα.το συγκεκριμένο έχει γύρω στα 140 ευρώ με λουράκι και 180 ευρώ με μπρασελέ στο ιντερνετ.αν κοιτάξεις το παρακάτω topic θα μάθεις όσα χρειάζονται για αγορά από νετ.
http://www.mywatch.gr/index.php/topic,1025.0.html
Αν θες μπορείς να το δοκιμάσεις στο μαγαζί που σου είπα και να το παραγγείλεις μετά αν θες..

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 20, 2011, 04:21:05 μμ »
Τώρα το μόνο μαγαζί που λες στην περιοχή αυτή και μου έρχεται στο μυαλό είναι ένα ακριβώς στο φανάρι στην γωνία!!Θα πάω από βδομάδα να δω!!
Από Κρήτη είσαι? :)
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 20, 2011, 04:32:19 μμ »
Τώρα το μόνο μαγαζί που λες στην περιοχή αυτή και μου έρχεται στο μυαλό είναι ένα ακριβώς στο φανάρι στην γωνία!!Θα πάω από βδομάδα να δω!!
Από Κρήτη είσαι? :)
ναι,από Ηράκλειο.. ;)
σε εκείνο νομίζω το είχα δει..πήγαινε να το δοκιμάσεις για να δεις και το μέγεθος 46mm και αν σου αρέσει χτύπα το από νετ..είναι ωραίο ρολόι γενικά και απόλυτα value for money για τα χρήματα του..
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/NdUuq_b25B0" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NdUuq_b25B0" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 20, 2011, 05:22:00 μμ »
Ποσειδώνα μήπως ξέρεις ποια η διαφορά αυτού που γράφει nighthawk



με αυτό εδώ?



γιατί βρήκα αυτό και είναι και σε καλή τιμή και από ότι έχω δει στο φόρουμ σαν σελίδα την εμπιστεύονται

http://chronograph.com/store/mli_viewItem.asp?idproduct=3272
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 20, 2011, 06:36:44 μμ »
Φαντάζομαι απλά διαφορετικές εκδόσεις..Ισως προστέθηκε αργότερα,αλλα δεν γνωρίζω και σίγουρα.για την αγορά απλά να ξέρεις ότι από ευρώπη δεν παίζει άγχος με τελωνείο αντίθετα με αμερική.δεν ξέρω που είναι το site αυτό,αν διάβασες από ευρώπη,όλα οκ!

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 20, 2011, 06:43:48 μμ »
Απο αμερικη πρεπει να ειναι αλλα θα τους στειλω ενα μηνυμα για περισσοτερες πληροφοριες,για ευρωπη δεν το εψαξα πολυ αλλα θα κατεβω και στο κεντρο να δω τι παιζει απο τιμες και ποικιλια!
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος SYZo

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 426
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 24, 2011, 08:44:02 πμ »
φιλε μου εχω δυο nighthawk και μπορω να πω μονο τα καλυτερα. εαν σκεφτεσαι να το αγορασεις απο αμερικη θα σου ελεγα να κοιταξεις προσ asia μερια. το δικο μου πριν δυο χρονια το αγορασα 100 δολαρια αν θυμαμαι καλα απο κει. το πρωτο αγοράστηκε απο καταστημα στην ελλαδα  ;)
δεν εχω καποιο κερδος εγω απλα παραθετω site
http://www.creationwatches.com/products/citizen-nighthawk-224/
η διαφορα ειναι οτι αυτα που γραφουν nighthawk ειναι για γιαπωνεζικη αγορα. επισεις προτιμησε να αγορασεις ρολοι με μπρασιλε γιατι το μπρασιλε του nighthawk μπορει να αξιζει και πιο πολυ απο το ρολοι  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 24, 2011, 08:52:44 πμ από SYZo »

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 24, 2011, 02:29:19 μμ »
επισεις προτιμησε να αγορασεις ρολοι με μπρασιλε γιατι το μπρασιλε του nighthawk μπορει να αξιζει και πιο πολυ απο το ρολοι  ;D
συμφωνώ και επαυξάνω σ'αυτό!εξάλλου η διαφορά από αυτό με το λουράκι είναι μικρή..και φυσικά λουράκια θα βρεις πολλά που θα δέσουν όμορφα με το nighthawk..

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 25, 2011, 07:02:54 μμ »
ουπς ειχα να μπω μερες λογο δουλειας!Ποσειδωνα (Ποσειδωνα δεν σε λενε η εκανα βλακεια?:p :D)
πηγα και το ειδα απο το μαγαζι που μου ειπες και το λατρεψα ακομα περισσοτερο αλλα απο τιμη αστα να πανε 360 ευρω!!
Syzo απο το συγκεκριμενο σαιτ εχεις κανει αγορα?με ενδιαφερει το μαυρο παρα πολυ!εχει μεταφορικα και παιζει θεμα τελωνιου?
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος SYZo

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 426
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 25, 2011, 08:23:54 μμ »
εχω κανει αγορα απο αδελφικο καταστημα. για το συγκεκριμενω εχω ακουσει παντως μονο καλα λογια, πιστευω οτι τα παιδια εδω θα πουνε τα ιδια.
υπαρχει περιπτωση τελωνειου, ειναι ομως λιγο σπανειο. και να σε βαλουν ομως να πληρωσεις τους δασμους παλι θα το παρεις οικονομικοτερα απ οτι απο δω

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 25, 2011, 09:21:11 μμ »
εχω κανει αγορα απο αδελφικο καταστημα. για το συγκεκριμενω εχω ακουσει παντως μονο καλα λογια, πιστευω οτι τα παιδια εδω θα πουνε τα ιδια.
υπαρχει περιπτωση τελωνειου, ειναι ομως λιγο σπανειο. και να σε βαλουν ομως να πληρωσεις τους δασμους παλι θα το παρεις οικονομικοτερα απ οτι απο δω

το συγκεκριμένο site έχει testimonials και έχει από Έλληνες,όλοι λένε τα καλύτερα λόγια και δεν πλήρωσαν τελωνείο και από ότι είδα μάλλον τα στέλνουν σε χώρα της Ευρώπης μάλλον σε κάποιο κατάστημά τους και μετά το στέλνουν στον πελάτη οπότε λογικά δεν παίζει θέμα τελωνείου!!
και αν το πάρεις με fedex έρχεται πολύ γρήγορα,σε κάποιους έκανε 3 μέρες!!
από βδομάδα θα βάλω λεφτά στην κάρτα και θα γίνει η αγορά του μαύρου!!

Syzo ευχαριστώ και σένα για την βοήθεια!! :cheers:
Μόλις το πάρω θα σας ενημερώσω :D
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 26, 2011, 01:44:45 πμ »
το συγκεκριμένο site έχει testimonials και έχει από Έλληνες,όλοι λένε τα καλύτερα λόγια και δεν πλήρωσαν τελωνείο και από ότι είδα μάλλον τα στέλνουν σε χώρα της Ευρώπης μάλλον σε κάποιο κατάστημά τους και μετά το στέλνουν στον πελάτη οπότε λογικά δεν παίζει θέμα τελωνείου!!
και αν το πάρεις με fedex έρχεται πολύ γρήγορα,σε κάποιους έκανε 3 μέρες!!
από βδομάδα θα βάλω λεφτά στην κάρτα και θα γίνει η αγορά του μαύρου!!

Syzo ευχαριστώ και σένα για την βοήθεια!! :cheers:
Μόλις το πάρω θα σας ενημερώσω :D

Mην επιλέξεις να έρθει με FedEx. Θα περάσει σίγουρα τελωνείο.... ;)
Αυτό με τη χώρα της Ευρώπης πού το διαβάσες?? ???

Αποσυνδεδεμένος mixalis-poa

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 26, 2011, 05:40:40 πμ »
Mην επιλέξεις να έρθει με FedEx. Θα περάσει σίγουρα τελωνείο.... ;)
Αυτό με τη χώρα της Ευρώπης πού το διαβάσες?? ???

το εγραφε ενας στα testimonials,του πηγε παρισι και μετα ελλαδα!οποτε υπεθεσα οτι τα στελνουν σε καποιο καταστημα τους η με καποιον που συνεργαζονται και τα στελνουν μετα στην υπολοιπη ευρωπη.απλα το υπεθεσα ετσι;
τους εστειλα mail και τους ρωταω αν γνωριζουν περισσοτερα για το θεμα του τελωνειου!
Η ζωή είναι ένα περίεργο δώρο.
Στην αρχή,το υπερεκτιμάμε αυτό το δώρο:πιστεύουμε ότι αποκτήσαμε την αιώνια ζωή.
Μετά,το υποτιμάμε:το βρίσκουμε χάλια,πολύ μικρό,είμαστε έτοιμοι να το πετάξουμε. Στο τέλος,καταλαβαίνουμε ότι δεν ήταν δώρο. αλλά δάνειο. Και τότε,προσπαθούμε να το αξιοποιήσουμε!!

Αποσυνδεδεμένος poseidon88

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1119
    • Προφίλ
Απ: Περι αγορας το θεμα :D
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 26, 2011, 07:27:13 πμ »
Μάνο φώναζε με.. ;)
Εφόσον σου άρεσε και στον καρπό σου,χτύπα το..Είπαμε,σε ιαπωνικά μην περιμένεις να δεις εδώ τις τιμές που έχει στο νετ..το pvd λες τελικά;