Αποστολέας Θέμα: PAM HOMAGE  (Αναγνώστηκε 9525 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 20, 2012, 10:41:01 πμ »
Ωχ...
Δηλαδή αν θέλουμε κάτι σε Pam Homage με ολίγη από υδατοστεγανότητα την πατήσαμε;
Όχι σπουδαία πράγματα, να μη χρειάζεται να το βγάζουμε στη θάλασσα...
Το Precista πολυ ωραίο αλλα ψάχνοντας δε βρήκα παρά μόνο ένα μοντέλο διαθέσιμο...

Αποσυνδεδεμένος nichrys4

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 318
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #21 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:23:57 μμ »
Παιδιά καλησπέρα,
Σήμερα αισθάνθηκα λίγο βλάκας γιατί κάποιος που είδε το homage pam που είχα πάρει ότι είναι μαιμουδιά πανέρι και ότι τα τύπου πανέρι ή ρόλεξ είναι φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Αν είχα τα αρ....δια να επαιρνα το πραγματικό και ότι στο φόρουμ που γίνονται τέτοιου είδους συζητήσεις είναι για ξεμάτιασμα.
Όπως και να έχει γύρισα σπίτι και ειλικρινά το πέταξα στο συρτάρι στεναχωρημένος αρκεταά γιατί όπως και να έχει μου άρεσε και γι'αυτό το πήρα.
Δεν ξέρω εσείς στην θέση μου τι θα κάνατε?

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #22 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:30:44 μμ »
 Παράθεση από: nichrys4 στις Σήμερα στις 12:23:57
Παράθεση
Δεν ξέρω εσείς στην θέση μου τι θα κάνατε?
    Αν το γουσταρεις στο χερι σου,μην ακους κανεναν,αυτη η αρρωστια που μας δερνει ειναι για την ψυχουλα μας και μονο  ;)
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος pontioz1

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3345
  • Πισγιουνίκ.
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #23 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:51:53 μμ »
Στο χέρι σου κουμάντο κάνεις μόνο εσύ!

Αρκεί να είσαι συνηδειτοποιημένος.

Αγοράζεις ότι θέλεις από αυτή την κατηγορία, φοράς ότι θέλεις από αυτή την κατηγορία και όποια κατηγορία σου προσάψει κανείς... την κάνεις γαργάρα (για να το πω ευγενικά) !

Βγάλτο από το συρτάρι και κοίτα να το χαρείς!

και παρεπιπτόντως, καλό θα είναι να έχει τα αρ.....δια -και τη γνώση- αυτός που θα σε κράζει ώστε να σέβεται την επιλογή σου να φορέσεις ένα homage όταν αυτή είναι συνειδητή...


Ρε σεις το πρόβλημα είναι καθαρά σεξουαλικό!

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #24 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:59:09 μμ »
Θα το φορούσα.
Το αγαπημένο μου ρολόι ξέρεις πιο είναι? Ένα Nixon Player lime που έχει και η κοπέλα μου Nixon small Player και τα φοράμε μαζί και έκανε από 219ευρώ 160ευρώ με παζάρι την 2η χρονιά που τα είχαμε, τότε παλιά το 2001.
Αξία εδώ στο forum? Kαι 20ευρώ να το βάλω δεν θα το πάρει κανείς.

ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ το ξέρεις? Οι κοπέλες δεν τα ξέρουν τα PANERAI χαχαχαχαχαχαχα.
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 01:41:28 πμ »
Φιλε μου,
Μια χαρα ειναι το ρολογακι!
Εφοσον η αγορα σου ειναι συνειδητοποιημενη και σου αρεσει, κοιτα να το χαρεις και μην ασχολεισαι με το τι μπορει να λεει ο καθενας...
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 02:00:49 πμ »

ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ το ξέρεις? Οι κοπέλες δεν τα ξέρουν τα PANERAI χαχαχαχαχαχαχα.

Αυτο το λες σαν μειονέκτημα; Γιατί εμένα περισσότερο πλεονέκτημα, μου κάνει. Σε πολλά επίπεδα.

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 02:24:12 πμ »
Θα το φορούσα.
Το αγαπημένο μου ρολόι ξέρεις πιο είναι? Ένα Nixon Player lime που έχει και η κοπέλα μου Nixon small Player και τα φοράμε μαζί και έκανε από 219ευρώ 160ευρώ με παζάρι την 2η χρονιά που τα είχαμε, τότε παλιά το 2001.
Αξία εδώ στο forum? Kαι 20ευρώ να το βάλω δεν θα το πάρει κανείς.

ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ το ξέρεις? Οι κοπέλες δεν τα ξέρουν τα PANERAI χαχαχαχαχαχαχα.
Θα το πάρω εγώ!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 02:29:41 πμ »
Αυτο το λες σαν μειονέκτημα; Γιατί εμένα περισσότερο πλεονέκτημα, μου κάνει. Σε πολλά επίπεδα.
Έχει και τα καλά του πχ. με PANERAI δεν τράβας κοπέλες τύπου Σάσα Βράστα που πάνε στα Daytona oπότε έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Εσύ Κώστα κράτα το Rolex, μικρός είσαι έχεις περιθώριο πολύ να διορθώσεις τέτοια λάθη που προέρχονται από κατοχή Rolex.
Άμα την πατήσεις, και επειδή με συγκίνησες, θα το δώσεις σε μένα μετά και θα σου δώσω το Nixon να βρεις και συ μια κοπέλα για σπίτι.
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 02:34:23 πμ »
Έχει και τα καλά του πχ. με PANERAI δεν τράβας κοπέλες τύπου Σάσα Βράστα που πάνε στα Daytona oπότε έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Δηλαδή με το Panerai τραβάς τα κορίτσια για σπίτι ενώ με το Rolex, όλα τα τσουλάκια;  :P

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 02:39:34 πμ »
Εδώ το λέει, πολύ πριν γίνω μέλος http://www.mywatch.gr/index.php?topic=607.140
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 02:47:10 πμ »

Εσύ Κώστα κράτα το Rolex, μικρός είσαι έχεις περιθώριο πολύ να διορθώσεις τέτοια λάθη που προέρχονται από κατοχή Rolex.
Άμα την πατήσεις, και επειδή με συγκίνησες, θα το δώσεις σε μένα μετά και θα σου δώσω το Nixon να βρεις και συ μια κοπέλα για σπίτι.
Η πλάκα είναι πως έχω ήδη γυναίκα για σπίτι οπότε εντάξει. Η 1η που μου μαγειρεύει και μένει δίπλα μου! Σκίστηκα έτσι;;;  ;D


Όσον αφορά το Rolex, θα στο χαρίσω εννοείται! Τί ανταλλαγές τώρα και βλακείες... εεεεέεελα πάρτο εκει πέρα παιδί μου να κάνεις τη δουλειά σου..!



Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 02:55:57 πμ »
Παιδιά καλησπέρα,
Σήμερα αισθάνθηκα λίγο βλάκας γιατί κάποιος που είδε το homage pam που είχα πάρει ότι είναι μαιμουδιά πανέρι και ότι τα τύπου πανέρι ή ρόλεξ είναι φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Αν είχα τα αρ....δια να επαιρνα το πραγματικό και ότι στο φόρουμ που γίνονται τέτοιου είδους συζητήσεις είναι για ξεμάτιασμα.
Όπως και να έχει γύρισα σπίτι και ειλικρινά το πέταξα στο συρτάρι στεναχωρημένος αρκεταά γιατί όπως και να έχει μου άρεσε και γι'αυτό το πήρα.
Δεν ξέρω εσείς στην θέση μου τι θα κάνατε?
Θα τον έγραφα ξέρεις που...,  αυτό θα έκανα! Αυτό μας έλειπε να ακούμε τον κάθε άξεστο! Βάλε το ρολογάκι σου και σ'όποιον αρέσει!



Υ.Γ Να σε ρωτήσω... αυτός ο " Purist " ( μη χ..ω ) ξέρει απο ρολόγια ή πετάει μ......ς στο έτσι;

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 03:03:32 πμ »
Μάλλον είναι από αυτούς που μειώνουν τον άλλο για να αισθάνονται οι ίδιοι λίγο καλά.

Η ώρα μου περνάει πιο ωραία με το Rolex...

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/KiXZwpw1AP4" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KiXZwpw1AP4" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 01, 2012, 04:29:00 πμ από Istar »
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος nichrys4

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 318
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 03:52:52 μμ »
παιδια σας ευχαριστω για τα καλά σας λογια η αλήθεια είναι ότι το καλοσκέφτηκα και θα τους γράψω όλους να μην πω που

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 04:58:44 μμ »
παιδια σας ευχαριστω για τα καλά σας λογια η αλήθεια είναι ότι το καλοσκέφτηκα και θα τους γράψω όλους να μην πω που

Αυτός είσαι. Απο τη στιγμή που εσένα σ'αρέσει τίποτα άλλο δεν έχει σημασία.
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος pontioz1

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3345
  • Πισγιουνίκ.
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 05:44:03 μμ »
παιδια σας ευχαριστω για τα καλά σας λογια η αλήθεια είναι ότι το καλοσκέφτηκα και θα τους γράψω όλους να μην πω που

...και αργησες κιολας...

Ρε σεις το πρόβλημα είναι καθαρά σεξουαλικό!

Αποσυνδεδεμένος Ilias_T

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 03, 2012, 04:12:06 μμ »
Ότι μας αρέσει φοράμε, σιγά μη δώσουμε και λόγο...

Αποσυνδεδεμένος Ilias_T

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 03, 2012, 04:24:08 μμ »
Και στην τελική τα αρ....δια δεν αγοράζουν ρολόι, λεφτά θέλουν και τώρα είναι δύσκολες εποχές. Το homage είναι μια χαρά για να μας ξεδιψάσουν για λίγο καιρό. Αν είχαμε φράγκα θα παίρναμε το κανονικό, εντάξει....

Αποσυνδεδεμένος time_ keeper

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: PAM HOMAGE
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 03, 2012, 04:45:28 μμ »
αν αυτος φιλε ειχε μεγάλα @@ επρεπε να του προτίνεις να τα  κανει υποθετα για τον πατο του........
και ασπρο πατο!!

μην ακους τέτοιους κομπλεξικους
και μαγκιά σου να φορας οτι γουσταρεις!