Αποστολέας Θέμα: 460 ΜΕΔ  (Αναγνώστηκε 2097 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pontioz1

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3345
  • Πισγιουνίκ.
    • Προφίλ
460 ΜΕΔ
« στις: Αύγουστος 09, 2011, 12:07:27 πμ »
Τις προάλλες έκοβα βόλτες στο subforum της Steinhart στο WUS και το μάτι μου έπεσε σε κάτι που έμοιαζε με αυτό


Τα χρώματα στο καντράν και οι δείκτες σχεδόν ίδιοι, αλλά βλέπω και το σήμα μιας μοίρας, βλέπω και το όνομα χρήστη που έκανε τη δημοσίευση... και παθαίνω πλάκα!!!
Βγήκανε τζιμάνια Έλληνες και κάνανε τέτοιο ρολόι και ΔΕΝ το πήρα χαμπάρι;;;
Κοιτάχτε για ποιο πράγμα μιλάω (εννοείται ότι για την αναδημοσίευση των φωτογραφιών πήρα την άδεια εκ των προτεργατών της υλοποίησης):










Η 460 ΜΕΔ είναι Μοίρα Έρευνας Διάσωσης (στρατιωτική) στην Κύπρο.
Οι τύποι κάνανε μια έκδοση 20 κομματιών, σε συνεργασία με τη Steinhart, η οποία κατά τη γνώμη μου είναι μια από τις καλύτερες υλοποιήσεις που έχω δει: γεμάτο και όχι φλύαρο καντράν, πλήρες και με το καλύτερο χρώμα για τους δείκτες και τα νούμερα!
Η δε PVD έκδοση... αχ Μανούλα μου!!! ΟΛΑ τα λεφτά!!!

Εγώ έχω να σχολιάσω τα παρακάτω:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την ΤΙΜΗ που μου γίνεται -κατόπιν αδείας- να σας γνωστοποιήσω το θέμα (εάν δεν το έχετε δει ήδη στο WUS)!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την εξαιρετική υλοποίηση!
%$*&@###$@%$#@#$%%$#@@##$%$*&***&^%$#@@#$^& μου, που δε μπορώ να έχω ένα από αυτά τα ρολόγια!


Σμηναγέ Μου (Αδελφέ μου, Αδελφοί μου), εσείς όλοι εκεί "του Αέρα", Τιμή μου να κοιτάω ψηλά...
Σας Ευχαριστώ...

Ρε σεις το πρόβλημα είναι καθαρά σεξουαλικό!

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: 460 ΜΕΔ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 09, 2011, 12:48:54 πμ »
Όντως, πολυ καλή δουλειά.
Το έχει αναφέρει και ο Κωνσταντίνος ( για το νημα του WUS) στο νήμα της εταιρείας (εδώ).

Αποσυνδεδεμένος nikolas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: 460 ΜΕΔ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 09, 2011, 07:32:29 πμ »
Πανέμορφος χρωματικος συνδιασμος και πολυ ευδιακριτο ,





αλλα και το IWC ,







 μου σηκωθηκε η τριχα . :o