Αποστολέας Θέμα: Απ: ROLEX Διαξιφισμοί  (Αναγνώστηκε 44257 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #80 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 02:09:47 πμ »
Τις προάλλες βγήκα από το σπίτι να πάω μια βόλτα.
Ψάχνω να βρω που έχω παρκάρει αλλά έχω κενό μνήμης. Ευτυχώς στο καπάκι περνάω τυχαία μπροστά από το αμάξι.
Μπαίνω μέσα, βάζω μπροστά και βλέπω ότι ο δείκτης βενζίνης της mercedes μου είναι στη ρεζέρβα.
Λύνω το μπρασελέ και βγάζω το ρολόι για να μην γρατζουνίσω το δερμάτινο τιμόνι.Κάνω λίγα μέτρα και ακούω την εξάτμιση να γκλαγκανάει.
Τι ατυχία είναι αυτή σήμερα σκέφτομαι.Φτάνω στο μπαράκι,κοζάρω μια τύπισσα και βουρ για να μιλήσω.
Δεν μπορώ να αρθρώσω λέξη.Που είναι οι εποχές που κατέβαζα ολόκληρη έκθεση ιδεών ; Τώρα πρέπει να τα βλέπω τυπωμένα σε καντράν για να τα λέω  :-[
Δεν μπορεί, όλα θα πάνε ρολόι σκέφτομαι. Ξαφνικά, ανάμεσα σε όλους τους άσχετους ,βλέπω σε μια γωνιά τον director.
Aγκαλιές, χαρές.Αποφασίζουμε να δράσουμε με σχέδιο.Θα κεράσουμε τις τύπισσες από 50 σφηνάκια.
Δεν ανταποκρίνονται όμως και ο Δημήτρης τρελαίνεται.Πάμε να φύγουμε, δεν θα πληρώνουμε φύκια για μεταξωτές κορδέλες λέει.
Στο δρόμο κάνουμε μια στάση να φάμε μια τάρτα.Χτυπάει το κινητό, είναι η Στεφανια.Της ρίχνουμε άκυρο και συνεχίζουμε.
Το ράδιο παίζει ένα άχαρο κομμάτι.Ο Δημήτρης βάζει ένα cd με το soundtrack από την Πεντάμορφη & το τέρας για να ευθυμίσουμε.Ωραίο σιντάκι, όχι σαν κάποια άλλα που είναι χωρίς έμπνευση.
Ξαφνικά μπαίνουμε σε μια πλατεία, μπερδευόμαστε και αρχίζουμε να γυρνάμε γύρω γύρω ασταμάτητα ενώ ένας περίεργος θόρυβος ακούγεται από το αμάξι,
κάτι σαν lexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexlexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolex
Δεν μας πάει σήμερα σκέφτομαι,καλύτερα να γυρίσουμε σπίτι :-\
Από την άλλη ,κοιτάω το ρολόι και είναι ακόμα νωρίς.Κρίμα είναι να γυρίσουμε από τώρα λες και μας έχει πιάσει γεροντίαση.
Ας είναι,δεν πειράζει,ευκαιρεία να τελειώσω και την εργασία που έχω για το μεταπτυχιακό μου πάνω σε καινούρια προϊόντα καθαρισμού και συσκευασίας.




 :dielaughing: :god: :god: :god: :respect: :god: :god: :god: :dielaughing:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #81 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 02:38:47 πμ »
        
 :supz:   :respect:  :dielaughing:
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #82 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 02:52:38 πμ »
Istar εχεις καμια σχεση με τον κυριο;


Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #83 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 03:07:32 πμ »
Δεν έχω φαλάκρα εγώ, κατά τα άλλα έπεσες κοντά  ;)   ;D

ο στόχος είναι να πάρουμε φθηνό Rolex από τις αγοραπωλησίες από κανέναν που ίσως πικράθηκε  :snakeman:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 25, 2013, 03:13:23 πμ από Istar »
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #84 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 10:39:20 πμ »
Ρε είστε καμένοι. ;D

Εγώ ένα πράμα έχω να δηλώσω: Άμα δεν γκλαγκανάει ο μπρασελές, είναι μάπα το ρολόι.

Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #85 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 01:53:46 μμ »
Εγώ ένα πράμα έχω να δηλώσω: Άμα δεν γκλαγκανάει ο μπρασελές, είναι μάπα το ρολόι.

Λοιπόν το γκλαγκάνιασμα πρέπει να αναλυθεί με ψυχαναλυτικούς όρους, δεν εξηγείται αλλιώς. Κι εγώ το κατηγορούσα αλλά τώρα μου αρέσει.

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #86 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 03:43:24 μμ »
Τις προάλλες βγήκα από το σπίτι να πάω μια βόλτα.
Ψάχνω να βρω που έχω παρκάρει αλλά έχω κενό μνήμης. Ευτυχώς στο καπάκι περνάω τυχαία μπροστά από το αμάξι.
Μπαίνω μέσα, βάζω μπροστά και βλέπω ότι ο δείκτης βενζίνης της mercedes μου είναι στη ρεζέρβα.
Λύνω το μπρασελέ και βγάζω το ρολόι για να μην γρατζουνίσω το δερμάτινο τιμόνι.Κάνω λίγα μέτρα και ακούω την εξάτμιση να γκλαγκανάει.
Τι ατυχία είναι αυτή σήμερα σκέφτομαι.Φτάνω στο μπαράκι,κοζάρω μια τύπισσα και βουρ για να μιλήσω.
Δεν μπορώ να αρθρώσω λέξη.Που είναι οι εποχές που κατέβαζα ολόκληρη έκθεση ιδεών ; Τώρα πρέπει να τα βλέπω τυπωμένα σε καντράν για να τα λέω  :-[
Δεν μπορεί, όλα θα πάνε ρολόι σκέφτομαι. Ξαφνικά, ανάμεσα σε όλους τους άσχετους ,βλέπω σε μια γωνιά τον director.
Aγκαλιές, χαρές.Αποφασίζουμε να δράσουμε με σχέδιο.Θα κεράσουμε τις τύπισσες από 50 σφηνάκια.
Δεν ανταποκρίνονται όμως και ο Δημήτρης τρελαίνεται.Πάμε να φύγουμε, δεν θα πληρώνουμε φύκια για μεταξωτές κορδέλες λέει.
Στο δρόμο κάνουμε μια στάση να φάμε μια τάρτα.Χτυπάει το κινητό, είναι η Στεφανια.Της ρίχνουμε άκυρο και συνεχίζουμε.
Το ράδιο παίζει ένα άχαρο κομμάτι.Ο Δημήτρης βάζει ένα cd με το soundtrack από την Πεντάμορφη & το τέρας για να ευθυμίσουμε.Ωραίο σιντάκι, όχι σαν κάποια άλλα που είναι χωρίς έμπνευση.
Ξαφνικά μπαίνουμε σε μια πλατεία, μπερδευόμαστε και αρχίζουμε να γυρνάμε γύρω γύρω ασταμάτητα ενώ ένας περίεργος θόρυβος ακούγεται από το αμάξι,
κάτι σαν lexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexlexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolex
Δεν μας πάει σήμερα σκέφτομαι,καλύτερα να γυρίσουμε σπίτι :-\
Από την άλλη ,κοιτάω το ρολόι και είναι ακόμα νωρίς.Κρίμα είναι να γυρίσουμε από τώρα λες και μας έχει πιάσει γεροντίαση.
Ας είναι,δεν πειράζει,ευκαιρεία να τελειώσω και την εργασία που έχω για το μεταπτυχιακό μου πάνω σε καινούρια προϊόντα καθαρισμού και συσκευασίας.





χαχαχαχαχαχαχα.................  :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:  :smt044 :smt044 :smt044 :smt042 :smt042 :smt042 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :god: είσαι θεός





Οι μαθητές του Νίκου:

κύριε κύριε, όταν γράφετε στον πίνακα βγάζετε το ρολόι, γκλαγκανάει και δεν μπορούμε να συγκεντρωθούμε!!!
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος Nikosfun

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 283
    • Προφίλ
Απ: Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #87 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 04:47:46 μμ »
χαχαχαχαχαχα!
Τρομερό όλο το σκηνικό...
:)

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #88 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 06:23:45 μμ »
Παράθεση
νας περίεργος θόρυβος ακούγεται από το αμάξι,κάτι σαν lexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexlexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolex



καλα που μου θυμισες τον θορυβο,πηγες συνεργειο;δεν μ αρεσει καθολου,μα κι αυτο τ αμαξι ενα σκασμο λεφτα κανει και μονο κατι ψωνισμενες σε κοιτανε,ασε που απο μουρη προδιαθετει την αλλη οτι μεσα θα εχει κατι ραμολί.
Μπα δεν λεει,την αλλη φορα θα παμε με την αλφα του Σπυρου,μπορει να στοιχιζει λιγοτερο,αλλα απο γραμμες σκιζει  ;)
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #89 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 06:56:03 μμ »
Τις προάλλες βγήκα από το σπίτι να πάω μια βόλτα.
Ψάχνω να βρω που έχω παρκάρει αλλά έχω κενό μνήμης. Ευτυχώς στο καπάκι περνάω τυχαία μπροστά από το αμάξι.
Μπαίνω μέσα, βάζω μπροστά και βλέπω ότι ο δείκτης βενζίνης της mercedes μου είναι στη ρεζέρβα.
Λύνω το μπρασελέ και βγάζω το ρολόι για να μην γρατζουνίσω το δερμάτινο τιμόνι.Κάνω λίγα μέτρα και ακούω την εξάτμιση να γκλαγκανάει.
Τι ατυχία είναι αυτή σήμερα σκέφτομαι.Φτάνω στο μπαράκι,κοζάρω μια τύπισσα και βουρ για να μιλήσω.
Δεν μπορώ να αρθρώσω λέξη.Που είναι οι εποχές που κατέβαζα ολόκληρη έκθεση ιδεών ; Τώρα πρέπει να τα βλέπω τυπωμένα σε καντράν για να τα λέω  :-[
Δεν μπορεί, όλα θα πάνε ρολόι σκέφτομαι. Ξαφνικά, ανάμεσα σε όλους τους άσχετους ,βλέπω σε μια γωνιά τον director.
Aγκαλιές, χαρές.Αποφασίζουμε να δράσουμε με σχέδιο.Θα κεράσουμε τις τύπισσες από 50 σφηνάκια.
Δεν ανταποκρίνονται όμως και ο Δημήτρης τρελαίνεται.Πάμε να φύγουμε, δεν θα πληρώνουμε φύκια για μεταξωτές κορδέλες λέει.
Στο δρόμο κάνουμε μια στάση να φάμε μια τάρτα.Χτυπάει το κινητό, είναι η Στεφανια.Της ρίχνουμε άκυρο και συνεχίζουμε.
Το ράδιο παίζει ένα άχαρο κομμάτι.Ο Δημήτρης βάζει ένα cd με το soundtrack από την Πεντάμορφη & το τέρας για να ευθυμίσουμε.Ωραίο σιντάκι, όχι σαν κάποια άλλα που είναι χωρίς έμπνευση.
Ξαφνικά μπαίνουμε σε μια πλατεία, μπερδευόμαστε και αρχίζουμε να γυρνάμε γύρω γύρω ασταμάτητα ενώ ένας περίεργος θόρυβος ακούγεται από το αμάξι,
κάτι σαν lexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexlexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolex
Δεν μας πάει σήμερα σκέφτομαι,καλύτερα να γυρίσουμε σπίτι :-\
Από την άλλη ,κοιτάω το ρολόι και είναι ακόμα νωρίς.Κρίμα είναι να γυρίσουμε από τώρα λες και μας έχει πιάσει γεροντίαση.
Ας είναι,δεν πειράζει,ευκαιρεία να τελειώσω και την εργασία που έχω για το μεταπτυχιακό μου πάνω σε καινούρια προϊόντα καθαρισμού και συσκευασίας.






Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #90 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 07:06:01 μμ »



καλα που μου θυμισες τον θορυβο,πηγες συνεργειο;δεν μ αρεσει καθολου,μα κι αυτο τ αμαξι ενα σκασμο λεφτα κανει και μονο κατι ψωνισμενες σε κοιτανε,ασε που απο μουρη προδιαθετει την αλλη οτι μεσα θα εχει κατι ραμολί.
Μπα δεν λεει,την αλλη φορα θα παμε με την αλφα του Σπυρου,μπορει να στοιχιζει λιγοτερο,αλλα απο γραμμες σκιζει  ;)


γιατι η δικια σου παει πισω και ειναι κακασχημη,ε;!!!
ALFA και ο νους στα κιγκλιδωματα!!!! ;D ;D(και οι γκομενες ουρα!!!!!!!!!)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος time_ keeper

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #91 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 09:56:21 μμ »
γιατι η δικια σου παει πισω και ειναι κακασχημη,ε;!!!
ALFA και ο νους στα κιγκλιδωματα!!!! ;D ;D(και οι γκομενες ουρα!!!!!!!!!)

θα ήθελα να μπουν οι γυναίκες σας στο φόρουμ, για να δούμε και 0-400 που κάνουν τα άλφα σας!!
 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #92 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 10:07:44 μμ »


Παράθεση από: time_ keeper στις Σήμερα στις 10:56:21 μμ>
Παράθεση
θα ήθελα να μπουν οι γυναίκες σας στο φόρουμ, για να δούμε και 0-400 που κάνουν τα άλφα σας!!
 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

κηροζινη θα βαλουμεεεεεεεεεεε


WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος time_ keeper

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #93 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 10:33:35 μμ »

Παράθεση από: time_ keeper στις Σήμερα στις 10:56:21 μμ

κηροζινη θα βαλουμεεεεεεεεεεε



θα πάθουν σα του νικολα μετά...
lexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexro

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #94 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 10:39:09 μμ »
θα πάθουν σα του νικολα μετά...
lexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexrolexro

χα!!!χα!!χα!!! :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος jimko7

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 638
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #95 στις: Ιανουάριος 25, 2013, 10:59:20 μμ »





Πάνο η φώτο κόοολαση!!! ;D ;D

Δικά σου υποθέτω..
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
      

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #96 στις: Ιανουάριος 26, 2013, 06:11:03 πμ »
Πάνο η φώτο κόοολαση!!! ;D ;D

Δικά σου υποθέτω..

σωστά, η προ panerai περίοδος......


Αποσυνδεδεμένος Nick78

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 811
    • Προφίλ
Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #97 στις: Ιανουάριος 26, 2013, 09:29:28 πμ »
Νικόλα μια φορά το μήνα πρέπει να μας γράφεις ένα τέτοιο κείμενο!
Εμπνευση!

Αλλά για τις Άλφα θα συμφωνήσω με Σπύρο και Δημήτρη!
We are never gonna survive...unless we get a little crazy!

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #98 στις: Ιανουάριος 26, 2013, 10:11:58 πμ »
Παράθεση


Καλά ρε φίλε τι πήγες και το έδωσες το bluesy !!!
Το καλύτερο ρόλεξ έβερ :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος apopsi

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 546
    • Προφίλ
Απ: Απ: ROLEX Διαξιφισμοί
« Απάντηση #99 στις: Ιανουάριος 26, 2013, 10:18:42 πμ »
Καλά ρε φίλε τι πήγες και το έδωσες το bluesy !!!
Το καλύτερο ρόλεξ έβερ :) :) :)
Μην αναβεις φωτιές πάνω που ξεχάστηκε το bluesy ;D