Αποστολέας Θέμα: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !  (Αναγνώστηκε 17544 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !
« Απάντηση #40 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 11:58:07 μμ »
οσοι ειμαστε για σαββατο θα χρειαστουμε 'κωδικο ονομα' ?

Oχι, εχει ηδη οριστει η ακριβης ωρα συναντησης και θα σας περιμενει καποιος απο την 'Oμαδα του MyWatch.gr' προκειμενου να σας παραδωσει τις προσκλησεις, διαφορετικα -σε περιπτωση μη εγκαιρης προσελευσης στο ραντεβου- θα βρεθειτε μεταξυ σας μεσω κινητης τηλεφωνιας!...
Τελικα, αυριο θα ανεβω και εγω αλλα πιο αργα -κατα τις 2 το μεσημερι- αφου λυσω πρωτα καποιες διαφορες με το μαξιλαρι μου...  ;D
Φιλικα,
Watch-Collector
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος gsb

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1246
  • ..θελω να μαθω!!
    • Προφίλ
Απ: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !
« Απάντηση #41 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 12:15:17 πμ »
ευχαριστω πολυ!!  :)
το 'πε και το 'κανε!!

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !
« Απάντηση #42 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 12:24:00 πμ »
Να 'σαι καλα!...
Φιλικα,
Watch-Collector
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !
« Απάντηση #43 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 12:52:17 πμ »
Eίστε πολύ τυχερούληδες. Να περάσετε καλά και να βγάλετε πολλές φωτό και για μας που είμαστε μακριά και ζηλεύουμε! ;D
Φιλικά Ηλίας

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !
« Απάντηση #44 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 03:21:50 πμ »
Να περάσετε καλά και να βγάλετε πολλές φωτό και για μας που είμαστε μακριά και ζηλεύουμε! ;D
Φιλικά Ηλίας

Φιλε Ηλια, ευχαριστουμε και μη μου ανησυχεις, αστο πανω μου!...   :weedman:   :lol:

Μπορεί κάποιος να φωτογραφήσει το Kontiki Diver 1000m της Eterna;
θέλω να το δω σε χέρι.

Αα, τι ζητησε ο αγαπητος Μαυροπουλος, καρπισια του 'KONTIKI'?!...   :smt031
Μα φυσικα, φυσικα!!   :smt045
Αν και δυστυχως, νομιζω πως φετος η ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ δεν κατεβηκε στην εκθεση!...  :-k  Φαινεται εμαθαν πως ανεβαινω εγω...   :jg:

Φιλικα,
Aρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !
« Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 31, 2009, 11:32:09 μμ »
Εαν υπαρχει καποιο μελος που δεν εχει στη διαθεση του ακομη προσκληση για την Εκθεση ATHINAFAIR -αυριο Κυριακη 1 Νοεμβριου- ας μου το γνωστοποιησει μεσω Π.Μ., προκειμενου να τον ενημερωσω με ποιο 'κωδικο ονομα' θα την παραλαβει απο το χωρο υποδοχης!
Τις προσκλησεις θα τις ζητησετε στο πρωτο γκισε, μετα τα ταμεια...
Υπαρχουν ακομη προς διαθεση 8 !


Φιλικα,
Watch-Collector

Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Το MyWatch.gr επίσημα στήν Έκθεση AthinaFair 2009 με ΔΩΡΕΑΝ προσκλήσεις ! ! !
« Απάντηση #46 στις: Νοέμβριος 01, 2009, 01:14:41 μμ »
Tελευταιες 5 προς διαθεση!
Οσοι ενδιαφερεστε, επικοινωνηστε τωρα με Π.Μ. μαζι μου...
Φιλικα,
Watch-Collector
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».