Αποστολέας Θέμα: Ατσάλινο bracelet για Τissot PRC 200?  (Αναγνώστηκε 1483 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerasimos

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Ατσάλινο bracelet για Τissot PRC 200?
« στις: Ιούνιος 08, 2009, 05:29:22 μμ »
γεια σε όλους

έχει χαλάσει το κλείσιμο και δεν κλείνει το bracelet. Kαι το ρολόι το  έχω ακριβώς ένα χρόνο :(

αν ξέρει κάποιος που μπορώ να το αντικαταστήσω και πόσο κοστίζει..

η εγγύηση 24 μηνων της τισσό δεν ξέρω αν καλύπτει το λουράκι
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 08, 2009, 05:35:39 μμ από gerasimos »

Αποσυνδεδεμένος konakis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4413
  • Rolex.
    • Προφίλ
Απ: Ατσάλινο bracelet για Τissot PRC 200?
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 08, 2009, 07:56:12 μμ »
welcome gerasimos.....πρώτα θα πρέπει να απευθηνθείς στην εδώ αντιπροσωπεια της Tissot,να κρίνουν εαν είναι από εσφαλμένη χρήση,ή ήταν προβληματικό...όμως το πιο πιθανον πιστέυω ότι θα σου πουν είναι:καλά ένα χρόνο μετά σου βγήκε το πρόβλημα;
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,βρείτε μια φόρμουλα μεταξύ σας ώστε να πληρώσεις το λιγότερο δυνατό ποσό,αν μάλιστα το πρόβλημα αφορά ΜΟΝΟ το ΚΟΥΜΠΩΜΑ του μπρασελε τότε πιστεύω ότι λογικά το κόστος δεν θα είναι μεγάλο  ;)
konakis.
Rolex,Panerai,JLC,Oris,Steinhart,Alpina,Citizen,Orient.

Αποσυνδεδεμένος ACIDBLACK

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1738
  • δεν ελπιζω τιποταδεν φοβαμαι τιποταΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Ατσάλινο bracelet για Τissot PRC 200?
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 08, 2009, 09:11:06 μμ »
welcome gerasimos.....πρώτα θα πρέπει να απευθηνθείς στην εδώ αντιπροσωπεια της Tissot,να κρίνουν εαν είναι από εσφαλμένη χρήση,ή ήταν προβληματικό...όμως το πιο πιθανον πιστέυω ότι θα σου πουν είναι:καλά ένα χρόνο μετά σου βγήκε το πρόβλημα;
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,βρείτε μια φόρμουλα μεταξύ σας ώστε να πληρώσεις το λιγότερο δυνατό ποσό,αν μάλιστα το πρόβλημα αφορά ΜΟΝΟ το ΚΟΥΜΠΩΜΑ του μπρασελε τότε πιστεύω ότι λογικά το κόστος δεν θα είναι μεγάλο  ;)

+1
Τα ρολογια ειναι σαν τις μπιλιες του ΑIRSOFT πανε και ερχονται ...

Αποσυνδεδεμένος gerasimos

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Ατσάλινο bracelet για Τissot PRC 200?
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 08, 2009, 10:33:23 μμ »
welcome gerasimos.....πρώτα θα πρέπει να απευθηνθείς στην εδώ αντιπροσωπεια της Tissot,να κρίνουν εαν είναι από εσφαλμένη χρήση,ή ήταν προβληματικό...όμως το πιο πιθανον πιστέυω ότι θα σου πουν είναι:καλά ένα χρόνο μετά σου βγήκε το πρόβλημα;
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,βρείτε μια φόρμουλα μεταξύ σας ώστε να πληρώσεις το λιγότερο δυνατό ποσό,αν μάλιστα το πρόβλημα αφορά ΜΟΝΟ το ΚΟΥΜΠΩΜΑ του μπρασελε τότε πιστεύω ότι λογικά το κόστος δεν θα είναι μεγάλο  ;)



ευχαριστώ πολύ παιδιά. Ναι το πρόβλημα είναι μόνο στο κούμπωμα.