Αποστολέας Θέμα: ΑΝΟΝΙΜΟ  (Αναγνώστηκε 53244 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MHTΣ

  • 42mm case
  • 40mm case
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 04, 2007, 11:51:54 πμ »
Παράθεση από: "george_"
ισως βιαζεσαι απο το να απαντησεις γρηγορα σε ολα τα ποστ ,χαλαρα. :lol:


Xεχε... Eυχαριστώ guys! :oops:
b]Rose Gold For Ever!!![/b]

Αποσυνδεδεμένος houston

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 489
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 04:27:45 μμ »
Παράθεση από: "redfoot"
Ως κατασκευες ειναι πολυ ανθετικα, αυτο που εγω βρισκω επιπολαια σχεδιασμενο ειναι το καντραν ορισμενων μοντελων οπως πχ αυτο:


Μιας και είναι πρόσφατη η συζήτησή μας περί Anonimo....

Κάνοντας το πρωί μία βόλτα για να διεκπεραιώσω κάτι υποχρεώσεις πέρασα μπροστά από ένα γνώριμό μου κοσμηματοπωλείο. Περπατούσα σχετικά γρήγορα, όπως πάντα άλλωστε,  αλλά έριξα μία κλεφτή ματιά στη βιτρίνα του....

Με μεγάλη έκπληξη διαπιστώνω ότι σε ένα πολύ ορατό σημείο της βιτρίνας υπάρχει ένα mini-stand της Anonimo!!! Είχε περίπου 8 κομμάτια να φιγουράρουν!

Το βλέμμα έπεσε κατευθείαν στο στο ρολόι που απεικονίζεται παραπάνω. Σταματημένος πλέον χάζευα τη βιτρίνα. Μπαίνω λοιπόν και μέσα και το φοράω.....που να μη το φόραγα.....και μια ιστορία πάθους ξεκινά..... :smt055

Το άσχημο είναι ότι αυτή την περίοδο δεν είμαι για έξοδα ρε γαμώτο.....Δε με κάνετε ban λέω γω να ηρεμήσω????

Αποσυνδεδεμένος kounelis

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 367
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 04:52:58 μμ »
αν θες houston στειλε μου pm την τιμη που σου ειπαν μετρητα κ που ειναι αυτο το μαγαζι!γιατι απο κοντα δεν εχω μπορεσει να τα δω !ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος MHTΣ

  • 42mm case
  • 40mm case
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 05:03:17 μμ »
Παράθεση από: "houston"
Παράθεση από: "redfoot"
Ως κατασκευες ειναι πολυ ανθετικα, αυτο που εγω βρισκω επιπολαια σχεδιασμενο ειναι το καντραν ορισμενων μοντελων οπως πχ αυτο:


Μιας και είναι πρόσφατη η συζήτησή μας περί Anonimo....

Κάνοντας το πρωί μία βόλτα για να διεκπεραιώσω κάτι υποχρεώσεις πέρασα μπροστά από ένα γνώριμό μου κοσμηματοπωλείο. Περπατούσα σχετικά γρήγορα, όπως πάντα άλλωστε,  αλλά έριξα μία κλεφτή ματιά στη βιτρίνα του....

Με μεγάλη έκπληξη διαπιστώνω ότι σε ένα πολύ ορατό σημείο της βιτρίνας υπάρχει ένα mini-stand της Anonimo!!! Είχε περίπου 8 κομμάτια να φιγουράρουν!

Το βλέμμα έπεσε κατευθείαν στο στο ρολόι που απεικονίζεται παραπάνω. Σταματημένος πλέον χάζευα τη βιτρίνα. Μπαίνω λοιπόν και μέσα και το φοράω.....που να μη το φόραγα.....και μια ιστορία πάθους ξεκινά..... :smt055

Το άσχημο είναι ότι αυτή την περίοδο δεν είμαι για έξοδα ρε γαμώτο.....Δε με κάνετε ban λέω γω να ηρεμήσω????


Παράξενο κομματάκι αλλά εμένα προσωπικά δεν με ενθουσιάζει καθόλου η συγκεκριμένη εταιρία...
b]Rose Gold For Ever!!![/b]

Αποσυνδεδεμένος houston

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 489
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 05:15:54 μμ »
Παράθεση από: "MHTΣ"
Παράθεση από: "houston"
Παράθεση από: "redfoot"
Ως κατασκευες ειναι πολυ ανθετικα, αυτο που εγω βρισκω επιπολαια σχεδιασμενο ειναι το καντραν ορισμενων μοντελων οπως πχ αυτο:


Μιας και είναι πρόσφατη η συζήτησή μας περί Anonimo....

Κάνοντας το πρωί μία βόλτα για να διεκπεραιώσω κάτι υποχρεώσεις πέρασα μπροστά από ένα γνώριμό μου κοσμηματοπωλείο. Περπατούσα σχετικά γρήγορα, όπως πάντα άλλωστε,  αλλά έριξα μία κλεφτή ματιά στη βιτρίνα του....

Με μεγάλη έκπληξη διαπιστώνω ότι σε ένα πολύ ορατό σημείο της βιτρίνας υπάρχει ένα mini-stand της Anonimo!!! Είχε περίπου 8 κομμάτια να φιγουράρουν!

Το βλέμμα έπεσε κατευθείαν στο στο ρολόι που απεικονίζεται παραπάνω. Σταματημένος πλέον χάζευα τη βιτρίνα. Μπαίνω λοιπόν και μέσα και το φοράω.....που να μη το φόραγα.....και μια ιστορία πάθους ξεκινά..... :smt055

Το άσχημο είναι ότι αυτή την περίοδο δεν είμαι για έξοδα ρε γαμώτο.....Δε με κάνετε ban λέω γω να ηρεμήσω????


Παράξενο κομματάκι αλλά εμένα προσωπικά δεν με ενθουσιάζει καθόλου η συγκεκριμένη εταιρία...


Περί ορέξεως βρε ΜΗΤΣ....περί ορέξεως.....

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 06:04:12 μμ »
Και εγώ το ίδιο θα έλεγα εκεί που είναι οι κορώνες είναι λες και έχουνε φάει το μέταλλο βιδούλες λακούβες εξωγκόματα δεν δείχνει ωραίο όντως
myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος trelovet

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1209
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 07:48:43 μμ »
Εμένα μου αρέσει αρκετά γιατί δεν μοιάζει με κανένα !!
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΛΩΡΙΝΑ
Αν η δουλειά ήταν καλή δεν θα μας πλήρωναν για να την κάνουμε !!!

Αποσυνδεδεμένος kounelis

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 367
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 07:51:35 μμ »
η κατηγορια του ρολογιου ειναι military αρα οσο ποιο χοντροκομμενο κ στοιβαρο δειχνει τοσο το καλυτερο γι αυτη τη κατηγορια βεβαια.........

Αποσυνδεδεμένος houston

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 489
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 07:59:40 μμ »
Παράθεση από: "kounelis"
η κατηγορια του ρολογιου ειναι military αρα οσο ποιο χοντροκομμενο κ στοιβαρο δειχνει τοσο το καλυτερο γι αυτη τη κατηγορια βεβαια.........



Εεεεεεμ, εδώ είναι η πλάκα φίλε kounelis....

Δεν είναι από τη σειρά militare αλλά από την basics την οποία από τα λεγόμενα του "καλλιτέχνη" την χαρακτηρίζουν οι απλές, συνηθισμένες γραμμές....
Θα μας τρελάνει ο τύπος.....


Υ.Γ Μη μου λέτε ότι είναι ωραίο και ξεχωριστό κτλ, κτλ....γιατί θα σας ποστάρω αύριο καμιά φώτο στο καρπό μου και με βλέπω στα όρια της χρεωκοπίας.....

Αποσυνδεδεμένος trelovet

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1209
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 08:02:54 μμ »
Αντε καλοφόρετο κι έχει ο θεός για τους φτωχούς  :2thumbs:
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΛΩΡΙΝΑ
Αν η δουλειά ήταν καλή δεν θα μας πλήρωναν για να την κάνουμε !!!

Αποσυνδεδεμένος kounelis

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 367
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 08:06:01 μμ »
χτυπα το το τιμημενο για να μη το πω αλλιως χα χα να αρχισουμε να βλεπουμε κανενα διαφορετικο ρολοι γιατι εχουμε πηξει στα ιδια κ τα ιδια

Αποσυνδεδεμένος houston

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 489
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 08:06:17 μμ »
Εεεεεε, δε πάει άλλο.....εσείς είστε βαλτοί......log out...... :hello:

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #32 στις: Ιανουάριος 24, 2007, 09:03:10 μμ »
kounelis  τελικα μετα τοση ερευνα εσυ πρεπει να μας πει σε ποιο ρολοι κατεληξες για να δουμε και τις σχετικες φοτος μετα την αγορα του :supz:

Αποσυνδεδεμένος houston

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 489
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #33 στις: Ιανουάριος 25, 2007, 11:53:47 πμ »
Παράθεση από: "george_"
kounelis  τελικα μετα τοση ερευνα εσυ πρεπει να μας πει σε ποιο ρολοι κατεληξες για να δουμε και τις σχετικες φοτος μετα την αγορα του :supz:


Μη το χρονοτριβείς kounelis.....στη βράση κολλάει το σίδερο που λέει και η μητέρα μου....

¶σε το  :computer:  και χτύπα το ανώνυμο......αλλά όχι αυτό που με ψήνει εμένα γιατί θα  :smt062 .......

Just joking..... :smt006

Αποσυνδεδεμένος kounelis

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 367
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #34 στις: Ιανουάριος 25, 2007, 02:25:05 μμ »
εχετε απολυτο δικαιο επρεπε να εχω αποφασισει αλλα στη βραση δε κολλαει το σιδερο!!!!!!!!!κ αυτο γιατι δεν εχω αποφασισει ποσα λεφτα θα δωσω!!!!!παντος ψηνομαι πολυ για το scauberg ειδικα αν ανεβει ενα φιλαρακι γερμανια που μου ειπε αλλα αλλα το διλημα ειναι μεγαλο λογο τρελης εκπτωσης στα πανεραι κ u boat που ψηνεται!παντος δεν βιαζομαι εχω ιδη 4 ,5

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #35 στις: Ιανουάριος 29, 2007, 09:47:43 μμ »
πάντως παιδιά το millimetri αν λέγεται έτσι στα 1400-1500(με έκπτωση) ευρώ δεν είναι άσχημο με πορτοκαλί καντράν και μαύρο λουράκι

http://www.worldoffinewatches.com/product_info.php?manufacturers_id=27&products_id=749
myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #36 στις: Ιανουάριος 29, 2007, 11:28:35 μμ »
πολυ καλοκαιρινο ,σε πορτοκαλι περνεις τον πρωτοπορο,κοινως DOXA ,ειναι το διαχρονικο πορτοκαλι καταδυτικο,ο πρωτοπορος

Αποσυνδεδεμένος midriv

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
anonimo
« Απάντηση #37 στις: Μάρτιος 18, 2007, 08:08:57 μμ »
ρίξτε μια ματιά σε αυτά

Αποσυνδεδεμένος Nanagno

  • Owner/Co-Founder
  • Administrator
  • 50mm case
  • *****
  • Μηνύματα: 1623
  • Time Will Only Tell...
    • Προφίλ
    • http://www.mywatch.gr
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 18, 2007, 09:49:51 μμ »
Απο τα πολύ όμορφα anonimo είχα την τιμή να κατέχω ένα millemetri και ένα zulu time. Το millemetri ήταν και ο λόγος γνωριμίας μας με τον Απόστολο. Θυμάσε Αποστόλη?

Το άλλο το πήρα αργότερα και πραγματικά έμεινα πολύ εντυπωσιασμένος, πολύ καλοφτιαγμένο. Εάν ξαναέπερνα θα χτυπούσα το militare chrono με dubois de praz! Αυτό ειναι ένα σπάνιο κομψοτέχνημα!

Ποιο θα χτυπήσει ο φίλος μας???
Ludwig van Beethoven said that a great poem is more difficult to set to music than a merely good one, because the composer must improve upon the poem T I M E S.

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2381
    • Προφίλ
ΑΝΟΝΙΜΟ
« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 18, 2007, 09:56:27 μμ »
midriv φιλε τα εχεις τα ομορφα ρολογια που μας ποσταρες η οπως λεει ο marketer ετοιμαζεσαι να τα χτυπησεις ?