Ψηφοφορία

θα γινει η omega rolex?

ναι
10 (28.6%)
οχι
25 (71.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 35

Αποστολέας Θέμα: θα γινει η omega rolex?  (Αναγνώστηκε 63565 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:29:27 πμ »
Kαι ο υπολοιπος πλανητης πιστευει οτι ο αυτοματος μηχανισμος ειναι φτιαγμενος απο την Rolex  :D :D :D :D

Ο υπόλοιπος πλανήτης καλά θα κάνει ν' ανοίξει και να διαβάσει κανά βιβλίο.

Tα λεπτα γραμματα της ιστοριας που λεμε  :D :D :D

Ποια λεπτά γράμματα; Εδώ μιλάμε για πηχιαίο τίτλο κεφαλαίου.  :D

warover

  • Επισκέπτης
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:29:37 πμ »
Kαι ο υπολοιπος πλανητης πιστευει οτι ο αυτοματος μηχανισμος ειναι φτιαγμενος απο την Rolex  :D :D :D :D

με ποια λογικη το λες ???
ΥΓ
στο χωριου πιστευουν οτι το εγω τον εφτιαξα πρωτος για αυτο κρυβε λογια ;D

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:35:14 πμ »
Ο υπόλοιπος πλανήτης καλά θα κάνει ν' ανοίξει και να διαβάσει κανά βιβλίο.

Ποια λεπτά γράμματα; Εδώ μιλάμε για πηχιαίο τίτλο κεφαλαίου.  :D

Αυτο που εχω πει 5 φορες μεχρι στιγμης

Κανεις δεν ανοιγει να διαβασει βιβλια σημερα και ολοι αγοραζουν το προιον που το μαρκεταρουν καλυτερα

Μονο κατι κολλημενοι σαν εμας θα κατσουν να μιλανε για βιδες και για εξαρτηματα και ειμαστε μια χουφτα ανθρωπων μονο

Η ρολεξ το επιασε αυτο το νοημα απο τα πολυ παλια χρονια ενω οι υπολοιποι απλα ηταν χαλαροι για αυτο και ειναι γιγαντας σημερα και για αυτο ολοι προσπαθουν να μιμηθουν αυτο που εκανε, Και ο ανταγωνισμος προσπαθει μαρκεταροντας το καθετι ( λεγοντας οτι τα ρολογια πηγαν στο φεγγαρι, οτι τα φοραει ο james bond που ειναι και φανταστικος χαρακτηρας και ο ιδιος ο james στην νορμαλ του ζωη ρολεξ φοραει  :D κτλ. )

Εκει η ρολεξ ειναι τοπ και η ρολεξ τελειοποιησε και τον αυτοματο μηχανισμο πανω στον σχεδιασμου του οποιου εχουν βασιστει και πολλα μοντελα

Οπως και να το κανουμε η ρολεξ δεν πιανεται

Τι να λεμε τωρα  ;D

Αντε στη υγεια μας   ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:42:07 πμ από Velitsko »

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:41:07 πμ »
Αγαπητέ, κάτσε γιατί μπορεί όλα αυτά να είναι και παραμύθια της χαλιμάς ξέρεις.  :lol:
Εδώ υπάρχουν κάποιοι που αμφισβητούν ότι το Speedmaster πήγε στο φεγγάρι. Δεν θα αμφισβητήσουν ότι το Daytona (που υπήρξε υποψήφιο μαζί με το speedmaster) σταμάτησε 2 φορές στη διάρκεια των τεστ σχετικής υγρασίας και στο τεστ υψηλής πίεσης;
Τώρα βέβαια στο τεστ υψηλής πίεσης αναγκαστικά σταμάτησε μιας και ο δείκτης των δευτερολέπτων κυριολεκτικά τσαλακώθηκε από την πίεση και έγινε μια άμορφη μάζα μαζί με τους άλλους δείκτες. 8-[

Το οτι καταστραφηκε ο μηχανισμος απο το ρολεξ αυτο ειναι το μονο σιγουρο και αληθευει οπως το ιδιο σιγουρο ειναι και τυχαινει και να αληθευει οτι δεν πηγαμε και στο φεγγαρι   ;D

Το οτι ομως εχουμε παει στο διαστημα γενικα αληθευει  ;D

Ελα ντε ομως που εχω δει και μπολικα πληρωματα της NASA και της ρωσιας να ανεβαινουν με GMT Master στο διαστημα  ::)

Για αυτο μου αρεσει και το X - 33

Αποσυνδεδεμένος Petros1

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 438
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #84 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:44:11 πμ »
Εκει η ρολεξ ειναι τοπ και η ρολεξ τελειοποιησε και τον αυτοματο μηχανισμο πανω στον σχεδιασμου του οποιου εχουν βασιστει και πολλα μοντελα
Πριν λίγα ποστ έλεγες ότι είναι παρθενογέννεση και τον έφτιαξε η Rolex...τώρα λες ότι τελειοποίησε την εφεύρεση του Perellet...?  ???

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #85 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:46:02 πμ »
Πριν λίγα ποστ έλεγες ότι είναι παρθενογέννεση και τον έφτιαξε η Rolex...τώρα λες ότι τελειοποίησε την εφεύρεση του Perellet...?  ???

Τα λεπτα γραμματα της ιστοριας που ανεφερα μερικα ποστ παραπανω

Το θεμα ειναι οτι μαρκετινγκ εχει κανει τον κοσμο να το πιστευει αυτο και για αυτο πουλαει

Οπως εκανε και τον κοσμο να πιστευει οτι το moonwatch πηγε στο φεγγαρι  ;)

director

  • Επισκέπτης
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #86 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:49:07 πμ »
ρε Velitsko ασχετο,αλλα μηπως εισαι Ολυμπιακος?

Αποσυνδεδεμένος Petros1

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 438
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #87 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:49:22 πμ »
οπως το ιδιο σιγουρο ειναι και τυχαινει και να αληθευει οτι δεν πηγαμε και στο φεγγαρι   ;D
Πως το λες αυτό  με τόση σιγουριά...?Εχεις καποιο στοιχείο γι αυτό ..?

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #88 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:50:18 πμ »
ρε Velitsko ασχετο,αλλα μηπως εισαι Ολυμπιακος?

Ασχετο εντελως  :D

Φιλε μου δεν ασχολουμαι με μπαλα δεν ειναι και απο τα αγαπημενα μου αθληματα να σου πω και την αληθεια

Δεν εχω ιδεα απο μπαλα

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #89 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:51:28 πμ »
Πως το λες αυτό  με τόση σιγουριά...?Εχεις καποιο στοιχείο γι αυτό ..?

Ψαξε στο google και θα βρεις τα απειρα

Υπαρχει μια ιστιοσελιδα apollo hoax λεγοταν αλλα δεν ξερω αν υπαρχει ακομα εκει θα βρεις τα παντα και θα σου παρει ωρες μεχρι να τα διαβασεις ολα τα στοιχεια

Αξιζει ομως να ριξεις μια ματια  :)

director

  • Επισκέπτης
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #90 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:52:00 πμ »
γμτ σου μου χαλας τα στατιστικα  :smt089

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #91 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:52:28 πμ »
γμτ σου μου χαλας τα στατιστικα  :smt089

Εκτος απο ρολεξικους τα εχεις στραβα και με ολυμπιακους ?  :D

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #92 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:55:16 πμ »
Πω πω το ρίξαμε στις τσαχπινιές και πώς θα βγάλουμε άκρη;

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/FVuhx7J3p98" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/FVuhx7J3p98" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

Αποσυνδεδεμένος Petros1

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 438
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #93 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:56:02 πμ »
Ψαξε στο google και θα βρεις τα απειρα

Υπαρχει μια ιστιοσελιδα apollo hoax λεγοταν αλλα δεν ξερω αν υπαρχει ακομα εκει θα βρεις τα παντα και θα σου παρει ωρες μεχρι να τα διαβασεις ολα τα στοιχεια

Αξιζει ομως να ριξεις μια ματια  :)
Α....καλα....στο ιντερνετ μπορω να σου βρω εγώ και τη Χαμένη Ατλαντίδα....

Αν είχε αποδειχτεί αυτό φιλε μου αντιλαμβάνεσαι τι θα είχε γίνει τώρα,ειδικά στην Αμερική ...?
Δε λέω ότι δε μπορει και να ειναι έτσι,αλλά να μιλάμε με χειροπιαστές αποδείξεις,και όχι με θεωρίες.....


director

  • Επισκέπτης
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #94 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 01:59:24 πμ »
δεν τα εχω με κανεναν,παρατηρω συμπεριφορες και κανω καταταξεις αλλα αυτο ειναι  :offtopic

τα rolex δεν μου αρεσουν η για να το θεσω καπως αλλιως υπαρχουν ρολογια που μ αρεσουν πιο πολυ,ποτε ομως δεν ειπα οτι δεν ειναι καταπληκτικα ρολογια ισα-ισα,εκεινο που με μπερδευει με σενα ειναι η εμμονη σου να φανατιζεσαι με κατι τοσο φθαρτο,μαλλον μας κανεις πλακα.

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #95 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 02:00:20 πμ »
Α....καλα....στο ιντερνετ μπορω να σου βρω εγώ και τη Χαμένη Ατλαντίδα....

Αν είχε αποδειχτεί αυτό φιλε μου αντιλαμβάνεσαι τι θα είχε γίνει τώρα,ειδικά στην Αμερική ...?
Δε λέω ότι δε μπορει και να ειναι έτσι,αλλά να μιλάμε με χειροπιαστές αποδείξεις,και όχι με θεωρίες.....



Εσυ ξερεις καλυτερα απλα μου φαινεται δυσκολο να εχεις γνωμη αν δεν εχεις ψαξει αλλα ενταξει ο καθενας μας εχει διαφορετικη αντιληψη

Εγω σου ειπα να ριξεις μια ματια απο εκει και περα εσυ αποφασιζεις  :2thumbs:


Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #96 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 02:02:41 πμ »
δεν τα εχω με κανεναν,παρατηρω συμπεριφορες και κανω καταταξεις αλλα αυτο ειναι  :offtopic

τα rolex δεν μου αρεσουν η για να το θεσω καπως αλλιως υπαρχουν ρολογια που μ αρεσουν πιο πολυ,ποτε ομως δεν ειπα οτι δεν ειναι καταπληκτικα ρολογια ισα-ισα,εκεινο που με μπερδευει με σενα ειναι η εμμονη σου να φανατιζεσαι με κατι τοσο φθαρτο,μαλλον μας κανεις πλακα.

Σεβαστο οτι δεν σου αρεσουν τα ρολεξ οπως και εμενα δεν μου αρεσουν τα omega  :2thumbs:

Και πλακα κανω και σοβαρα μιλαω απλα δεν με γνωριζετε καλα επειδη δεν ειμαι και πολυ συχνος επισκεπτης και ειναι και το θεμα οτι μεσα απο ενα pc ο καθενας διαβαζει τα πραγματα με διαφορετικο τροπο


Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #97 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 02:04:23 πμ »
off topic θα τα σβησω

πηγε η δεν πηγε ,βγηκε πρωτο στα τεστ και αυτο ειναι ενα γεγονος τεκμηριωμενο.τελος

Αποσυνδεδεμένος Velitsko

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #98 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 02:05:48 πμ »

βγηκε πρωτο στα τεστ και αυτο ειναι ενα γεγονος τεκμηριωμενο.τελος

Εδω συμφωνω 100%

Αποσυνδεδεμένος Petros1

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 438
    • Προφίλ
Απ: θα γινει η omega rolex?
« Απάντηση #99 στις: Φεβρουάριος 21, 2009, 02:07:06 πμ »
Εσυ ξερεις καλυτερα απλα μου φαινεται δυσκολο να εχεις γνωμη αν δεν εχεις ψαξει αλλα ενταξει ο καθενας μας εχει διαφορετικη αντιληψη

Εγω σου ειπα να ριξεις μια ματια απο εκει και περα εσυ αποφασιζεις  :2thumbs:


Δεν έχω απόλυτη γνώμη ούτε για τη μια θεωρία ούτε για την άλλη...
Γιατί ακριβώς δεν εχω αποδείξεις...Αν εσυ θεωρεις αποδειξεις οτιδήποτε εχεις διαβασει στο διαδυκτιο και με παραπεμπεις εκει,οκ...Μπορω κι εγω να σου βρω ακόμα περισσότερα links με στοιχεια για το οτι όντως πήγαμε στο φεγγάρι....
Αλλά η σιγουριά με την οποία το είπες οτι δεν πηγαμε,είναι απόλυτη σε κατι που ουτε εγω ουτε κι εσυ μπορουμε να ειμαστε απολυτοι,γιατι απλά δεν υπάρχει περίπτωση να έχουμε πρόσβαση για να μαθουμε ποτε....Εκτός αν δουλευεις στην Nasa ,οπότε πάω πάσο...