Αποστολέας Θέμα: Rolex Submariner LV vs GMT Batman  (Αναγνώστηκε 5017 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 10:17:23 πμ »
Αν υπάρχει ένα λόγος που συνεχίζω να διαβάζω το φόρουμ είναι ότι προσφέρει απλόχερα κ αβίαστα στιγμές γέλιου.
Πού να είχαν προλάβει και περισσότερα μέλη να πάρουν Rolex με 20-30% έκπτωση.. εκεί να δεις πόσα χαμόγελα, γέλια και θετική διάθεση θα είχαμε

Αποσυνδεδεμένος Dimitris Real

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1587
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 11:16:55 πμ »
Χρηματιστήριο, crypto, ακίνητα, έργα τέχνης, ρολόγια … όλα αυτά είναι επένδυση αρκεί να έχεις τις απαραίτητες γνώσεις και το ένστικτο.
Από χρηματιστήριο και crypto είμαι άσχετος.
Στα ακίνητα (μεσιτης είμαι) και στα έργα τέχνης τα πάω καλά.
Τα ρολογια απλά τα χαίρομαι χωρίς να βγάζω αλλά και χωρίς να χάνω χρήματα προς το παρόν. Maestro-ρολογοεπενδυτής δεν θα γίνω ποτέ, ούτε κι εσύ φίλε που σκέφτεσαι ποιο ρόλεξ να διαλέξεις. Πάρε ένα ρολεξάκι σπορ ατσάλινο που να γουστάρεις και χαμένος δεν θα βγεις. Τρελές αποδόσεις μην περιμένεις, το party τελείωσε για τους πολλούς. Τώρα πια είναι μόνο για λίγους, όπως πρέπει να είναι δηλαδή.
 

Αποσυνδεδεμένος Dimitris Real

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1587
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 11:19:49 πμ »
Όπως θέλει ο καθένας. Εγώ δεν έχω επενδύσει σε τίποτε άλλο στη ζωή μου εκτός από ρολεξ και έχω βγει κερδισμένος όσο δεν πάει.

…αν είχες και λίγο γούστο πόσο κερδισμένος θα ήσουν! 🤪

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 11:23:28 πμ »
…αν είχες και λίγο γούστο πόσο κερδισμένος θα ήσουν!
Ρε μεσίτης είσαι;;
Αλήθεια νόμιζα ότι καθαρίζεις πισίνες

Αποσυνδεδεμένος Dimitris Real

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1587
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 03:15:55 μμ »
Ρε μεσίτης είσαι;;
Αλήθεια νόμιζα ότι καθαρίζεις πισίνες

Αυτό το κάνω στον ελεύθερο χρόνο μου

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 06:02:16 μμ »
Αυτό το κάνω στον ελεύθερο χρόνο μου
Τα μάτια σου και το diagonum όταν πετάγονται σταγόνες νερού

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 06:04:08 μμ »
Μπερδεύτηκα τώρα ….

Στο Mywatch είμαι η στο capital.gr

Μέχρι πριν λίγα χρόνια καμία 10 πίσω χρόνια πίσω ήξερα ότι

Τα ρολόγια τα φοράμε για να βλέπουμε την ώρα

Μετά έμαθα έδω μέσα ότι είναι κάτι παραπάνω από ένα όργανα μέτρησης του χρόνου ( ξεπερασμένη και περιττή  χρήση πλέον )

Ότι ένα αντρικό αξεσουάρ που συμπληρώνει θετικά  το στυλ σου ….


Ότι Είναι status symbol …
 
Ότι είναι ένα έργο τέχνης ….

Ότι είναι επίτευγμα μηχανικής ….


Τώρα φορώντας ένα ρολόι γεμίζουν οι τραπεζικοί σου λογαριασμοί χρήμα ….

Ίσως έτσι να εξηγείται και το γεγονός ότι δεν έχει μείνει σχεδον κανένας από τα παλαιά μέλη ωρολογοφιλους, συλλέκτες και φίλους του ρολογιού ….

Και έχει γεμίσει το φόρουμ επενδυτές και συμβούλους εμποράκια …. Τροκτικά, αρπακτικά … που σφάζονται στις αγγελιες να σου φάνε τα ρολόγια για το μεροκάματο ……

Μέλη που έχουν 100000 ευρώ συλλογή  και καμαρώνουν για αυτήν αλλά δεν δίνουν 5€ για μεταφορικά να τους αποστείλεις  ένα λουρί  που σου ζητάνε απο αγγελια σου ….. βλέπεις   θα πέσουν έξω οι επενδύσεις τους ….

Καλό υπόλοιπο Κυριακής ….


ΥΓ- έρχονται εκλογές προσεχώς το χρηματιστήριο θα ανεβεί …. Αφήστε τα ρόλεξ και αγοράστε καμία δεξιά μετοχή …. Θα τραβήξουν τον ανήφορο …….!!!!

Αποσυνδεδεμένος jtheogr

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 269
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 07:03:31 μμ »


ΥΓ- έρχονται εκλογές προσεχώς το χρηματιστήριο θα ανεβεί …. Αφήστε τα ρόλεξ και αγοράστε καμία δεξιά μετοχή …. Θα τραβήξουν τον ανήφορο …….!!!!

Ποιες είναι οι δεξιές μετοχές.

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1610
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 07:14:54 μμ »
Ποιες είναι οι δεξιές μετοχές.
Αυτες που δεν ανηκουν στις κεντροαριστερες
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 15, 2023, 08:56:34 μμ »
Μπερδεύτηκα τώρα ….

Στο Mywatch είμαι η στο capital.gr

Μέχρι πριν λίγα χρόνια καμία 10 πίσω χρόνια πίσω ήξερα ότι

Τα ρολόγια τα φοράμε για να βλέπουμε την ώρα

Μετά έμαθα έδω μέσα ότι είναι κάτι παραπάνω από ένα όργανα μέτρησης του χρόνου ( ξεπερασμένη και περιττή  χρήση πλέον )

Ότι ένα αντρικό αξεσουάρ που συμπληρώνει θετικά  το στυλ σου ….


Ότι Είναι status symbol …
 
Ότι είναι ένα έργο τέχνης ….

Ότι είναι επίτευγμα μηχανικής ….


Τώρα φορώντας ένα ρολόι γεμίζουν οι τραπεζικοί σου λογαριασμοί χρήμα ….

Ίσως έτσι να εξηγείται και το γεγονός ότι δεν έχει μείνει σχεδον κανένας από τα παλαιά μέλη ωρολογοφιλους, συλλέκτες και φίλους του ρολογιού ….

Και έχει γεμίσει το φόρουμ επενδυτές και συμβούλους εμποράκια …. Τροκτικά, αρπακτικά … που σφάζονται στις αγγελιες να σου φάνε τα ρολόγια για το μεροκάματο ……

Μέλη που έχουν 100000 ευρώ συλλογή  και καμαρώνουν για αυτήν αλλά δεν δίνουν 5€ για μεταφορικά να τους αποστείλεις  ένα λουρί  που σου ζητάνε απο αγγελια σου ….. βλέπεις   θα πέσουν έξω οι επενδύσεις τους ….

Καλό υπόλοιπο Κυριακής ….


ΥΓ- έρχονται εκλογές προσεχώς το χρηματιστήριο θα ανεβεί …. Αφήστε τα ρόλεξ και αγοράστε καμία δεξιά μετοχή …. Θα τραβήξουν τον ανήφορο …….!!!!
Καπετάνιος, όντας πολύ παλιότερος από εσένα στο φόρουμ να σου πω ότι κι εγώ το θυμάμαι έτσι όπως το περιέγραψες. Μάλιστα είμαι ένας από αυτούς που περιγράφεις τους παθιασμένους ωρολογόφιλους και να ξέρεις ότι σε αυτό μου το πάθος οφείλεται το γεγονός ότι έγινα επενδυτής. Εάν δεν είχα μανία να αγοράζω με το υστέρημά μου τα ρολόγια που που άρεσαν και το κυριότερο να τα κρατάω για πάντα, τότε δεν θα είχα συλλογή. Τώρα, το ότι πολλαπλασιάστηκε η αξία τους είναι κάτι που με κάνει πολύ χαρούμενο και δεν νιώθω ότι θα πρέπει να λογοδοτήσω περί αυτού

Πάντως θέλω να μάθω ποιος έχει συλλογή αξίας 100000 ευρώ κ τσιγγουνεύεται τα 5 ευρώ μεταφορικά

Τελειώνοντας να σου πω ότι τα ρολόγια εκτός από έργα τέχνης, επιτεύγματα της τεχνολογίας και μετοχές, λένε ακόμα την ώρα

Αποσυνδεδεμένος tsikis007

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 16, 2023, 09:17:51 πμ »
Εδώ η κατάσταση έχει καταντήσει γελοία.
Το site μεταλλάχτηκε σε επενδυτικό ενώ δεν υπάρχει θεματολογία.
Εκτός και αν θεωρείται θεματολογία ''Τι φοράμε σήμερα;'', οι συνεχόμενες αναφορές στις μάρκες Rolex, Omega, Panerai, Tudor.
Στο άλλο ομοειδές site (αυτό που χρησιμοποιούν και οι εδώ συν σχολιαστές για να διαφημίζουν τα αποκτήματα τους) υπάρχει συνεχής πληροφορήσει για νέα μοντέλα ρολογιών, ιστορικές αναρτήσεις, παρουσίαση νέων εταιριών κλπ.
Αν κάποιοι χαλαστούν από το σχόλιο μου αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο. 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 16, 2023, 12:36:21 μμ από tsikis007 »

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 16, 2023, 01:41:25 μμ »
Εδώ η κατάσταση έχει καταντήσει γελοία.
Το site μεταλλάχτηκε σε επενδυτικό ενώ δεν υπάρχει θεματολογία.
Εκτός και αν θεωρείται θεματολογία ''Τι φοράμε σήμερα;'', οι συνεχόμενες αναφορές στις μάρκες Rolex, Omega, Panerai, Tudor.
Στο άλλο ομοειδές site (αυτό που χρησιμοποιούν και οι εδώ συν σχολιαστές για να διαφημίζουν τα αποκτήματα τους) υπάρχει συνεχής πληροφορήσει για νέα μοντέλα ρολογιών, ιστορικές αναρτήσεις, παρουσίαση νέων εταιριών κλπ.
Αν κάποιοι χαλαστούν από το σχόλιο μου αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο.

Εφόσον η θεματολογία δεν σου αρέσει, μπορείς να σταματήσεις να συμμετέχεις ακόμη και να βλέπεις.
Από τη στιγμή που η συμμετοχή σου περιορίζεται στο να λες εξυπνάδες και να κάνεις κριτική στους άλλους, κι όχι να συμμετέχεις ουσιωδώς ή να προσφέρεις το οτιδήποτε, η γνώμη σου περισσεύει και μάλλον δεν ενδιαφέρει και κανέναν.
Αν χαλαστείς από το σχόλιο μου, αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #32 στις: Ιανουάριος 16, 2023, 03:27:09 μμ »
Εδώ η κατάσταση έχει καταντήσει γελοία.
Το site μεταλλάχτηκε σε επενδυτικό ενώ δεν υπάρχει θεματολογία.
Εκτός και αν θεωρείται θεματολογία ''Τι φοράμε σήμερα;'', οι συνεχόμενες αναφορές στις μάρκες Rolex, Omega, Panerai, Tudor.
Στο άλλο ομοειδές site (αυτό που χρησιμοποιούν και οι εδώ συν σχολιαστές για να διαφημίζουν τα αποκτήματα τους) υπάρχει συνεχής πληροφορήσει για νέα μοντέλα ρολογιών, ιστορικές αναρτήσεις, παρουσίαση νέων εταιριών κλπ.
Αν κάποιοι χαλαστούν από το σχόλιο μου αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο.

Άνοιξε λοιπόν ένα θέμα εσύ να μας πληροφορήσεις για ρολόγια ή ο,τι άλλο νομίζεις ότι θα έχει ενδιαφέρον

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #33 στις: Ιανουάριος 16, 2023, 04:10:11 μμ »
Πάντως από τη στιγμή που οι αναφορές σε ρόλεξ, επενδύσεις ή μη κτλ. έχουν περιοριστεί σε συγκεκριμένα - και σχετικά - νήματα, νομίζω ότι αφενός έχει αφενός "ελαφρύνει" το φόρουμ και αφετέρου την ευθύνη την έχουν πλέον όσοι μπαίνουν στα νήματα αυτά για να κράξουν όσους γράφουν.
Επομένως, από τη στιγμή που όσοι υπερθεματίζουν υπέρ ρόλεξ κτλ. έχουν το χώρο τους, μήπως οι υπόλοιποι αντί να κράζετε, να αρχίσετε να συνεισφέρετε με αυτά που αγαπάτε (seiko, lange, patek, iwatch κτλ);;;

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #34 στις: Ιανουάριος 16, 2023, 05:09:28 μμ »
Πάντως από τη στιγμή που οι αναφορές σε ρόλεξ, επενδύσεις ή μη κτλ. έχουν περιοριστεί σε συγκεκριμένα - και σχετικά - νήματα, νομίζω ότι αφενός έχει αφενός "ελαφρύνει" το φόρουμ και αφετέρου την ευθύνη την έχουν πλέον όσοι μπαίνουν στα νήματα αυτά για να κράξουν όσους γράφουν.
Επομένως, από τη στιγμή που όσοι υπερθεματίζουν υπέρ ρόλεξ κτλ. έχουν το χώρο τους, μήπως οι υπόλοιποι αντί να κράζετε, να αρχίσετε να συνεισφέρετε με αυτά που αγαπάτε (seiko, lange, patek, iwatch κτλ);;;

Είναι συγκεκριμένο το κοινό Βίκτωρα και με αυστηρές απαιτήσεις.
Δεν προτείνουν και δεν συνεισφέρουν παρά μόνο κρίνουν και δείχνουν με το δάχτυλο.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #35 στις: Ιανουάριος 16, 2023, 08:54:44 μμ »
Εδώ η κατάσταση έχει καταντήσει γελοία.
Το site μεταλλάχτηκε σε επενδυτικό ενώ δεν υπάρχει θεματολογία.
Εκτός και αν θεωρείται θεματολογία ''Τι φοράμε σήμερα;'', οι συνεχόμενες αναφορές στις μάρκες Rolex, Omega, Panerai, Tudor.
Στο άλλο ομοειδές site (αυτό που χρησιμοποιούν και οι εδώ συν σχολιαστές για να διαφημίζουν τα αποκτήματα τους) υπάρχει συνεχής πληροφορήσει για νέα μοντέλα ρολογιών, ιστορικές αναρτήσεις, παρουσίαση νέων εταιριών κλπ.
Αν κάποιοι χαλαστούν από το σχόλιο μου αυτό με αφήνει παγερά αδιάφορο.
Το που έχει φτάσει το forum ούτε εμένα με ευχαριστεί, γι’ αυτό άλλωστε «συμμετέχω» πλέον ελάχιστα.

Το να ασκεί όμως «κριτική» και κάποιος ο όποιος, εάν δεν με απατά η μνήμη μου, ουδέποτε έχει γράψει κάτι πλην κάποιου εξυπνακιδίστικου σχολίου, με ξεπερνά… Εκτός αν με απατά η μνήμη μου, οπότε ζητάω προκαταβολικά συγνώμη.

Επίσης αν το «άλλο» forum στο οποίο αναφέρεσαι είναι το gwf, εάν θεωρείς ως «συνεχή πληροφόρηση» το ασταμάτητο, καθημερινό copy-paste των «νέων» κάθε εταιρίας, επίσης πάω πάσο.

Τέλος πάντων. Και πολλά έγραψα…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος manosb

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 20
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #36 στις: Ιανουάριος 19, 2023, 06:41:17 μμ »
Φίλε μου άνοιξες ένα καινούριο τόπικ σε ένα δημόσιο φόρουμ για να ρωτήσεις ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ ποιο από τα δύο ρολόγια είναι η καλύτερη επένδυση για να το αγοράσεις, τονίζοντάς μας μάλιστα ότι δε σε ενδιαφέρει η γνώμη μας αισθητικά. Κοινώς χέστηκες ποιο σου αρέσει και ποιο μας αρέσει. Άσε λοιπόν τα τρελά σου τώρα γιατί βαριέμαι υπερβολικά κι εσένα και όλους τους υπόλοιπους της ίδιας "δήθεν" κατηγορίας.


Δεν σε  ξέρω και δεν με ξέρεις και το "δηθεν" είναι χαρακτηρισμός που μόνο κάτι τύποι σαν και εσένα με επιφανειακά κριτήρια (σε ολα τα επιπεδα) δίνουν με τέτοια ευκολία.. Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα να ρωτήσω σε θεωρητικά "γνωστες" τη γνώμη τους για μια αγορά χωρίς να θέλω να ακούσω το γούστο τους στην εμφάνιση. οπότε ναι χεστηκα και δεν σε ρωτησα.. ξέρω τι μου αρεσει. τώρα το τι βαριέσαι και τι όχι χεστηκα και για αυτό γιατί είσαι αδιάφορος και αν υπάρχουν και άλλοι τύποι σαν και εσένα δεν αξίζει το φόρουμ οπότε καλή συνέχεια

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1610
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #37 στις: Ιανουάριος 19, 2023, 11:27:58 μμ »
Δεν σε  ξέρω και δεν με ξέρεις και το "δηθεν" είναι χαρακτηρισμός που μόνο κάτι τύποι σαν και εσένα με επιφανειακά κριτήρια (σε ολα τα επιπεδα) δίνουν με τέτοια ευκολία.. Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα να ρωτήσω σε θεωρητικά "γνωστες" τη γνώμη τους για μια αγορά χωρίς να θέλω να ακούσω το γούστο τους στην εμφάνιση. οπότε ναι χεστηκα και δεν σε ρωτησα.. ξέρω τι μου αρεσει. τώρα το τι βαριέσαι και τι όχι χεστηκα και για αυτό γιατί είσαι αδιάφορος και αν υπάρχουν και άλλοι τύποι σαν και εσένα δεν αξίζει το φόρουμ οπότε καλή συνέχεια
Mε τοσο χεσιμο ελπιζω να  φτασουν.
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος PK73

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 129
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #38 στις: Ιανουάριος 20, 2023, 12:07:27 πμ »
Μπερδεύτηκα τώρα ….

Στο Mywatch είμαι η στο capital.gr

Μέχρι πριν λίγα χρόνια καμία 10 πίσω χρόνια πίσω ήξερα ότι

Τα ρολόγια τα φοράμε για να βλέπουμε την ώρα

Μετά έμαθα έδω μέσα ότι είναι κάτι παραπάνω από ένα όργανα μέτρησης του χρόνου ( ξεπερασμένη και περιττή  χρήση πλέον )

Ότι ένα αντρικό αξεσουάρ που συμπληρώνει θετικά  το στυλ σου ….


Ότι Είναι status symbol …
 
Ότι είναι ένα έργο τέχνης ….

Ότι είναι επίτευγμα μηχανικής ….


Τώρα φορώντας ένα ρολόι γεμίζουν οι τραπεζικοί σου λογαριασμοί χρήμα ….

Ίσως έτσι να εξηγείται και το γεγονός ότι δεν έχει μείνει σχεδον κανένας από τα παλαιά μέλη ωρολογοφιλους, συλλέκτες και φίλους του ρολογιού ….

Και έχει γεμίσει το φόρουμ επενδυτές και συμβούλους εμποράκια …. Τροκτικά, αρπακτικά … που σφάζονται στις αγγελιες να σου φάνε τα ρολόγια για το μεροκάματο ……

Μέλη που έχουν 100000 ευρώ συλλογή  και καμαρώνουν για αυτήν αλλά δεν δίνουν 5€ για μεταφορικά να τους αποστείλεις  ένα λουρί  που σου ζητάνε απο αγγελια σου ….. βλέπεις   θα πέσουν έξω οι επενδύσεις τους ….

Καλό υπόλοιπο Κυριακής ….


ΥΓ- έρχονται εκλογές προσεχώς το χρηματιστήριο θα ανεβεί …. Αφήστε τα ρόλεξ και αγοράστε καμία δεξιά μετοχή …. Θα τραβήξουν τον ανήφορο …….!!!!
captain οι καιροί αλλάζουν, με ότι αυτό συνεπάγεται...
nafokieS

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Rolex Submariner LV vs GMT Batman
« Απάντηση #39 στις: Ιανουάριος 20, 2023, 09:46:49 πμ »
Mε τοσο χεσιμο ελπιζω να  φτασουν.

Έχω κι εγώ πολύ περίσσευμα από το 2015 που μας είχε βάλει ο Βαρουφάκης να αγοράσουμε χαρτί υγείας. Ένα ρολόι είχα δώσει τότε και γέμισα μια αποθήκη προμήθεια γιατί θα έρχονταν η καταστροφή