Αποστολέας Θέμα: Citizen Titanium Promaster Diver JP3050-55W JP3050 Aquamount  (Αναγνώστηκε 790 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mitsoschios

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Citizen Titanium Promaster Diver JP3050-55W JP3050 Aquamount
« στις: Ιανουάριος 22, 2020, 04:11:03 μμ »
Χαιρετώ όλη τη παρέα ! Έχω να γράψω εδώ και πολυ καιρό αλλά πλέον (μιας και μάζεψα κάποια χρήματα ) θα ήθελα τη πολύτιμη βοήθειά σας. Ψάχνω το ρολόι του τίτλου εδώ και πολυ καιρό αλλά δε μπορώ να το βρω. Αν και άσχετος με τα ρολόγια γενικά , με το συγκεκριμένο έχω πάθει κόλλημα. Καταλαβαίνω ότι οι περισσότερες πιθανότητες είναι να το βρω μεταχειρισμένο ( δεν έχω κανένα πρόβλημα αρκεί να είναι προσεγμένο). Επίσης έχω δει και τα Citizen Promaster Aquamount Diver JP3020-56E καθώς και CITIZEN ECO DRIVE TITANIUM PROMASTER AQUALAND JP-1030-53E2. Όπως καταλαβαίνετε μου αρέσει το συγκεκριμένο στιλ. Αν υπάρχει κάποιο site που να υπάρχει διαθεσιμότητα , θα με βοηθούσατε πολυ !Σας ευχαριστω προκαταβολικά για το χρόνος σας!

Αποσυνδεδεμένος mikeA17390

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
Απ: Citizen Titanium Promaster Diver JP3050-55W JP3050 Aquamount
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 09, 2020, 11:03:40 πμ »
Καλή σου μέρα!
Το ρολόι που σε ενδιαφέρει το έχει φιλος σε άριστη κατάσταση, αν σε ενδιαφέρει ακόμα να επικοινωνήσουμε μέσω προσωπικού μηνύματος, σου έχω στείλει Κ pm Αλλά δε το βλεπω στα απεσταλμένα.
Ώρα καλη σε όλους!