Αποστολέας Θέμα: Κωδικοί και τιμές rubber 22 & 24mm Seiko  (Αναγνώστηκε 2382 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος cupra73

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4742
    • Προφίλ
Κωδικοί και τιμές rubber 22 & 24mm Seiko
« στις: Φεβρουάριος 11, 2018, 04:30:42 μμ »
Μετά την άφιξη της χελώνας (μου ήρθε από φίλο χωρίς το δικό της λουρί)  και επειδή είχα ήδη στην κατοχή μου και το μπρασελεδάτο Kinetik gmt diver της εταιρίας ψάχτηκα εν όψει καλοκαιριού για τα εταιρικά λουράκια που τα συνοδεύουν μέσα από πρόσφατη επικοινωνία με το κεντρικό σέρβις της Αθήνας...μιλάω πάντα για νεώτερα λουράκια με τις μεταλλικές μπούκλες όπως στη φώτο παρακάτω:


Οπότε προς ενημέρωση όποιου φίλου από εδώ ενδιαφέρεται κι αυτός, έχουμε το 22άρι της χελώνας με κωδικό: R02F011J0 και τιμή καινούριου τα 35 ευρώ.!!!

Και το αντίστοιχο 24άρι με κωδικό: R01Y011J0 και τιμή καινούριου τα 40 ευρώ.!!!
''Γιώργος''

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
Απ: Κωδικοί και τιμές rubber 22 & 24mm Seiko
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 11, 2018, 04:46:59 μμ »
Χρήσιμη πληροφορία...να πω την αλήθεια νομίζω με λίγα παραπάνω χρήματα αγοράζει κάποιος hirsch,οπότε δεν ξέρω αν θα πήγαινα για τα original μιας και εχω χελώνα και diver kinetic tuna.Θα ήταν καλό να άνοιγε ενα θέμα με λουράκια που έχουν δοκιμαστεί σε χελώνα απο θέμα ποιότητας και τιμής.
myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος kalmik

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: Κωδικοί και τιμές rubber 22 & 24mm Seiko
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 05, 2018, 05:41:41 μμ »
Πάντως το οriginal δεν είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό Ένα χρόνο βγάζει πάνω κάτω (υποφέρει στις θηλειές).

Αποσυνδεδεμένος cupra73

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4742
    • Προφίλ
Απ: Κωδικοί και τιμές rubber 22 & 24mm Seiko
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 05, 2018, 08:00:02 μμ »
Πάντως το οriginal δεν είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό Ένα χρόνο βγάζει πάνω κάτω (υποφέρει στις θηλειές).
Τι εννοείς; Αφού οι θηλιές είναι μεταλλικές...... μήπως μπερδεύεσαι με το Ζ22 των skx.? ? ?
''Γιώργος''