Αποστολέας Θέμα: Τι φοράμε σήμερα;  (Αναγνώστηκε 21611887 φορές)

0 μέλη και 32 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dennis66

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 932
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107080 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 05:22:33 μμ »


Μίλησε και η Αλ-Κάϊντα της Γενεύης ....

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107081 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 05:27:18 μμ »


Μίλησε και η Αλ-Κάϊντα της Γενεύης ....
Είσαι ο μόνος θυμωμένος αυτές τις μέρες, όλοι χαρούμενοι και πρόσχαροι είμαστε. Στείλε κανένα 6αρι να πας βόλτα

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107082 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 05:50:33 μμ »
Είσαι ο μόνος θυμωμένος αυτές τις μέρες, όλοι χαρούμενοι και πρόσχαροι είμαστε. Στείλε κανένα 6αρι να πας βόλτα
Όχι και θυμωμένος ο φίλος συνφορουμίτης! Έγραψε ξεκάθαρα την άποψη του για έναν χαρακτηρισμό που είναι προσβλητικός όντως!
Τώρα το να είναι κάποιος χαρούμενος και πρόσχαρος με αυτή την κατάσταση γύρω μας είτε δεν έχει πάρει χαμπάρι τι συμβαίνει είτε είναι εκ των (λίγων) που κερδίζουν από μια τέτοια κατάσταση.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107083 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 05:59:57 μμ »
Όχι και θυμωμένος ο φίλος συνφορουμίτης! Έγραψε ξεκάθαρα την άποψη του για έναν χαρακτηρισμό που είναι προσβλητικός όντως!
Τώρα το να είναι κάποιος χαρούμενος και πρόσχαρος με αυτή την κατάσταση γύρω μας είτε δεν έχει πάρει χαμπάρι τι συμβαίνει είτε είναι εκ των (λίγων) που κερδίζουν από μια τέτοια κατάσταση.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Τον δικό του χαρακτηρισμό που με είπε Αλ Κάιντα χωρίς καν να του πω κάτι ,φαντάζομαι δεν τον διάβασες. Εκτός αν φοράς γυαλιά seiko καπετάνιε μου και χάλασαν

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107084 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 06:46:20 μμ »
Έχεις κάθε δικαίωμα, καλέ μου Βίκτωρα,  να με θεωρείς ο,τιδήποτε, αλλά δεν έχεις –πιστεύω- κανένα δικαίωμα να με αποκαλείς δημόσια «ταλιμπάν», ούτε εμένα ούτε οποιονδήποτε άλλον.  Οφείλεις να έχεις συναίσθηση της βαρύτητας του χαρακτηρισμού,  είναι άκρως υποτιμητικός  και το ξέρεις καλά. Εάν τώρα δεν αντιλαμβάνεσαι ότι ο όρος σημαίνει στενόμυαλος, φανατικός, κάφρος, με ακραίες εκδηλώσεις κι όλ’ αυτά μαζί, δεν έχει  κανένα νόημα να σου ζητήσω ν’ ανακαλέσεις, πράγμα που υπό άλλες συνθήκες θα έκανα. 

Αν διάβαζες απροκατάληπτα λίγο παραπάνω, θα καταλάβαινες ότι το δικό μου σχόλιο ήταν ακριβώς απάντηση σε προηγούμενο, σημερινό πάντως, πείραγμα του Σπύρου. Έτσι το εξέλαβα εγώ : Πείραγμα. Και σαφώς περιπαικτικά απάντησα. Εγώ δεν παρεξήγησα το σχόλιο του Σπύρου, ούτε (φαντάζομαι) ο Σπύρος το δικό μου.

Αντίστοιχα, εσύ δεν παρεξήγησες ποτέ τους συνεχείς «κομπασμούς» του Πανερώτατου για την Panerai του. Δεν θυμάμαι ποτέ να τον αποκάλεσες, για τον λόγο αυτό, ταλιμπάν. Και καλά έκανες, επειδή –πολύ απλά- δεν είναι. Και το ξέρουμε όλοι ότι δεν είναι.

Κανένας δεν παρεξήγησε κανέναν, κανένας δεν παραπονέθηκε για κάτι, ουδείς εκνευρισμός σημειώθηκε.

Η τσαντίλα μόνο δικιά σου ήταν, αυτό καταλαβαίνω εγώ.

Τώρα, τι είδους μύγα σ’ έχει τσιμπήσει τις τελευταίες μέρες, ειδικά εσένα, ειδικά με μένα  –που δεν θυμάμαι να σ’ ενόχλησα πρόσφατα-  και προς τι τα επίμονα σχόλια περί ταλιμπανισμού, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω και -να σου πω- δεν με νοιάζει καν να καταλάβω.   

Σε κάθε όμως περίπτωση (και εδώ θα κάνω την ανατροπή, το μέλος δηλαδή να υποδεικνύει στη διαχείριση και όχι το σύνηθες αντίστροφο) θα σε παραπέμψω αμέσως στον κανονισμό του φόρουμ, που δεν σου επιτρέπει να με αποκαλείς ταλιμπάν, ούτε εμένα ούτε κανένα άλλον «ταλιμπάν», είτε της Seiko είτε της Rolex είτε της Panerai, τουλάχιστο στο βαθμό που κανένας από εμάς δεν εντάσσεται στο Αφγανικό Επαναστατικό Μετώπο.

Αγαπητέ Ντένη πολύ επιγραμματικά και με τη σειρά που τα έθιξες:

1. Για μένα ταλιμπάν σ' ενα φόρουμ είναι το μέλος που δεν είναι αντικειμενικό, αλλά αντίθετα φανατισμένο και δογματικό. Θεωρώ πολύ πετυχημένο τον όρο και σκοπεύω να συνεχίσω να τον χρησιμοποιώ σε όποιον νοιώθω ότι πληροί τα παραπάνω κριτήρια. Διευκρινίζω όμως ότι δε σε θεωρώ κάφρο και στενόμυαλο. Αυτά είναι δικές σου προβολές ή εικασίες.

2. Αντιλαμβάνομαι ότι κάποιες από τις υπερβολές σου είναι προϊόν πλάκας, αυτό έλειπε. Κάποιες άλλες όμως δεν είναι και προκαλούν φθορά.

3. Ο Σπύρος δε μας πρήζει συνέχεια με το πόσο τέλεια είναι τα πανεράι. Αλλά μερικές φορές έχω αποκαλέσει και το Σπύρο ταλιμπάν, αν αυτό σε ικανοποιεί.

4. Εννοείται ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου. Ωστόσο, κάνεις αυτό που και άλλοι έκαναν, το κατάλαβαν και το σταμάτησαν. Και πίστεψε με, δεν είμαι ο μόνος που έχει κουραστεί. Προχθές στο τσακ σταμάτησα κάποιον να σου την πει πολύ χοντρά. Και μάλιστα του είπα να μη σε παρεξηγήσει, ότι έκανες πλάκα κτλ. Κοινώς, σε υπερασπίστηκα γιατί προέταξα τη χιουμοριστική πλευρά των λεγόμενών σου.

5. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να μου υποδείξεις τους κανονισμούς του φόρουμ. Πλην όμως, δεν παραβιάζω κανέναν, δεν είναι προσβλητικός ο χαρακτηρισμός, αντίθετα είναι μια εμπνευσμένη (θα έλεγα και χιουμοριστική ως επί το πλείστον) επιλογή για να περιγράψω μια πραγματική κατάσταση. Όταν θα σταματήσεις να είσαι ταλιμπάν της σεικο, θα πάψω κι εγώ να σε αποκαλώ έτσι.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107085 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 06:56:30 μμ »
Mod μην ξεχνάς ότι ανά πάσα στιγμή μπορείς να του ρίξεις ban όπως είχες ρίξει σε μένα και μετά αντί ταλιμπάν θα σε βγάλουμε παλιμπάν

Ομολογώ ότι και τα δύο που είπες ήταν επιτυχημένα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107086 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 07:01:09 μμ »
Mod μην ξεχνάς ότι ανά πάσα στιγμή μπορείς να του ρίξεις ban όπως είχες ρίξει σε μένα και μετά αντί ταλιμπάν θα σε βγάλουμε παλιμπάν

Τον δικό του χαρακτηρισμό που με είπε Αλ Κάιντα χωρίς καν να του πω κάτι ,φαντάζομαι δεν τον διάβασες. Εκτός αν φοράς γυαλιά seiko καπετάνιε μου και χάλασαν

Πες μου ρε μπαγάσα, τι ληγμένα έχεις παρει!!!! :shocked: :supz:

Πετυχημένα, δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6300
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107087 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 07:37:26 μμ »
καλησπέρα σας ...




Φοβερη φωτογραφία!!

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107088 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 07:55:16 μμ »
Πες μου ρε μπαγάσα, τι ληγμένα έχεις παρει!!!! :shocked: :supz:

Πετυχημένα, δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Κάτι χάπια σέικο πήρα γιατρέ!
Χαχαχαχαχαχ

Αποσυνδεδεμένος dennis66

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 932
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107089 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 08:13:02 μμ »
Αγαπητέ Ντένη πολύ επιγραμματικά και με τη σειρά που τα έθιξες:

1. Για μένα ταλιμπάν σ' ενα φόρουμ είναι το μέλος που δεν είναι αντικειμενικό, αλλά αντίθετα φανατισμένο και δογματικό. Θεωρώ πολύ πετυχημένο τον όρο και σκοπεύω να συνεχίσω να τον χρησιμοποιώ σε όποιον νοιώθω ότι πληροί τα παραπάνω κριτήρια. Διευκρινίζω όμως ότι δε σε θεωρώ κάφρο και στενόμυαλο. Αυτά είναι δικές σου προβολές ή εικασίες.

2. Αντιλαμβάνομαι ότι κάποιες από τις υπερβολές σου είναι προϊόν πλάκας, αυτό έλειπε. Κάποιες άλλες όμως δεν είναι και προκαλούν φθορά.

3. Ο Σπύρος δε μας πρήζει συνέχεια με το πόσο τέλεια είναι τα πανεράι. Αλλά μερικές φορές έχω αποκαλέσει και το Σπύρο ταλιμπάν, αν αυτό σε ικανοποιεί.

4. Εννοείται ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου. Ωστόσο, κάνεις αυτό που και άλλοι έκαναν, το κατάλαβαν και το σταμάτησαν. Και πίστεψε με, δεν είμαι ο μόνος που έχει κουραστεί. Προχθές στο τσακ σταμάτησα κάποιον να σου την πει πολύ χοντρά. Και μάλιστα του είπα να μη σε παρεξηγήσει, ότι έκανες πλάκα κτλ. Κοινώς, σε υπερασπίστηκα γιατί προέταξα τη χιουμοριστική πλευρά των λεγόμενών σου.

5. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να μου υποδείξεις τους κανονισμούς του φόρουμ. Πλην όμως, δεν παραβιάζω κανέναν, δεν είναι προσβλητικός ο χαρακτηρισμός, αντίθετα είναι μια εμπνευσμένη (θα έλεγα και χιουμοριστική ως επί το πλείστον) επιλογή για να περιγράψω μια πραγματική κατάσταση. Όταν θα σταματήσεις να είσαι ταλιμπάν της σεικο, θα πάψω κι εγώ να σε αποκαλώ έτσι.
-Δηλαδή τί, σου στέλνει ένας μήνυμα και σου γράφει «τώρα θα του χυμήξω εγώ του Ταλιμπάν, βάστα με Βίχτωρα, βάστα με !», έτσι λειτουργεί το πράγμα ;  Τέλος πάντων, όταν σου στέλνουν ότι θα μου χυμήξουν, εσύ να τους βαστάς. Θα σου χρωστούν χάρη, να το θυμάσαι ! Και, κυρίως, να το θυμούνται αυτοί.
Για να μιλήσουμε σοβαρά :  Προσπαθώ να είμαι καλόπιστος στις συζητήσεις και καλόπιστα εκλαμβάνω το τελευταίο μήνυμά σου.  Από το οποίο πάντως προκύπτει ότι τελικά κάποιοι χολώνονται στ’  αλήθεια από συγκεκριμένα ύφη και, πραγματικά, δεν είναι αυτός ο σκοπός μου, να προκαλώ δηλαδή εκνευρισμό.  Ίσως να μην το καταλαβαίνω ότι μπορεί να συμβαίνει,  επειδή εγώ δεν το νοιώθω, ποτέ δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να εκνευριστώ στ’ αλήθεια, όταν κάποιος θα γράψει κατά της Seiko. Βασικά, σ’ αυτό το χώρο δεν υπάρχει τίποτε που να μπορεί να με ενοχλήσει, πλην των watchsnobs, που ομολογουμένως μου ανάβουν τις λάμπες. Τίποτε άλλο.

Από την άλλη πλευρά, εσύ δικαιούσαι, όπως λες,  να χρησιμοποιείς εμπνευσμένα και χιουμοριστικά τον όρο ταλιμπάν, αλλά εγώ δεν μπορώ –επίσης και εξίσου χιουμοριστικά- να αναφέρομαι πχ σε σκοτεινές σελίδες της ελβετικής ωρολογοβιομηχανίας, αληθώς και ιστορικά εμπεριστατωμένα, επειδή τούτο μάλλον εξάπτει τα πάθη –ποιών άραγε ; - και τελικά μήπως όλοι κρύβουμε έναν ταλιμπάν μέσα μας ;  Και μήπως, επειδή είσαι λίαν εύστροφο παιδί, αυτό που πραγματικά σε ανησυχεί, σε σχέση με την τάξη και ασφάλεια του φόρουμ, δεν είναι ο δικός μου εμφανής και απροκάλυπτος ψευδο-«ταλιμπανισμός», αλλά ο αυθεντικός κρυφοταλιμπανισμός που πιθανό να υποβόσκει, καίτοι μη ομολογούμενος και εφόσον εκραγεί θα θυμίζει ηφαίστειο ;  Όχι ;

Καταληκτικά και για να μην το κουράζουμε και δη off-topic : Δεν υπάρχει πρόβλημα που να μη λύνεται, με  τον τάδε ή δείνα τρόπο. Αυτό εδώ  το πρόβλημα, εντελώς ασήμαντο, λύνεται πανεύκολα –θα μπορούσες μάλιστα να το είχες λύσει εξαρχής, εάν μου έστελνες ένα σύντομο πμ σε πρώτη ευκαιρία, αντί να επιμένεις να με προσφωνείς δημόσια ταλιμπάν. Καλό βράδυ.   


Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107090 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 08:18:40 μμ »
   




Αποσυνδεδεμένος pasas21

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107091 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 08:48:12 μμ »

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107092 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 08:59:34 μμ »
-Δηλαδή τί, σου στέλνει ένας μήνυμα και σου γράφει «τώρα θα του χυμήξω εγώ του Ταλιμπάν, βάστα με Βίχτωρα, βάστα με !», έτσι λειτουργεί το πράγμα ;  Τέλος πάντων, όταν σου στέλνουν ότι θα μου χυμήξουν, εσύ να τους βαστάς. Θα σου χρωστούν χάρη, να το θυμάσαι ! Και, κυρίως, να το θυμούνται αυτοί.
Για να μιλήσουμε σοβαρά :  Προσπαθώ να είμαι καλόπιστος στις συζητήσεις και καλόπιστα εκλαμβάνω το τελευταίο μήνυμά σου.  Από το οποίο πάντως προκύπτει ότι τελικά κάποιοι χολώνονται στ’  αλήθεια από συγκεκριμένα ύφη και, πραγματικά, δεν είναι αυτός ο σκοπός μου, να προκαλώ δηλαδή εκνευρισμό.  Ίσως να μην το καταλαβαίνω ότι μπορεί να συμβαίνει,  επειδή εγώ δεν το νοιώθω, ποτέ δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να εκνευριστώ στ’ αλήθεια, όταν κάποιος θα γράψει κατά της Seiko. Βασικά, σ’ αυτό το χώρο δεν υπάρχει τίποτε που να μπορεί να με ενοχλήσει, πλην των watchsnobs, που ομολογουμένως μου ανάβουν τις λάμπες. Τίποτε άλλο.

Από την άλλη πλευρά, εσύ δικαιούσαι, όπως λες,  να χρησιμοποιείς εμπνευσμένα και χιουμοριστικά τον όρο ταλιμπάν, αλλά εγώ δεν μπορώ –επίσης και εξίσου χιουμοριστικά- να αναφέρομαι πχ σε σκοτεινές σελίδες της ελβετικής ωρολογοβιομηχανίας, αληθώς και ιστορικά εμπεριστατωμένα, επειδή τούτο μάλλον εξάπτει τα πάθη –ποιών άραγε ; - και τελικά μήπως όλοι κρύβουμε έναν ταλιμπάν μέσα μας ;  Και μήπως, επειδή είσαι λίαν εύστροφο παιδί, αυτό που πραγματικά σε ανησυχεί, σε σχέση με την τάξη και ασφάλεια του φόρουμ, δεν είναι ο δικός μου εμφανής και απροκάλυπτος ψευδο-«ταλιμπανισμός», αλλά ο αυθεντικός κρυφοταλιμπανισμός που πιθανό να υποβόσκει, καίτοι μη ομολογούμενος και εφόσον εκραγεί θα θυμίζει ηφαίστειο ;  Όχι ;

Καταληκτικά και για να μην το κουράζουμε και δη off-topic : Δεν υπάρχει πρόβλημα που να μη λύνεται, με  τον τάδε ή δείνα τρόπο. Αυτό εδώ  το πρόβλημα, εντελώς ασήμαντο, λύνεται πανεύκολα –θα μπορούσες μάλιστα να το είχες λύσει εξαρχής, εάν μου έστελνες ένα σύντομο πμ σε πρώτη ευκαιρία, αντί να επιμένεις να με προσφωνείς δημόσια ταλιμπάν. Καλό βράδυ.

Για να είμαι ειλικρινής, περίμενα μεν να υπερασπιστείς τον εαυτό σου μέχρι τέλους, αλλά όχι να παρεξηγηθείς.

Επίσης, πράγματι όλοι κρύβουμε έναν ταλιμπάν μέσα μας, όπως επίσης κι έναν μπάτσο (όπως έλεγε κι ο Κοροβέσης).

Τέλος, θα υπερασπίζομαι το δικαίωμά σου να λες ό,τι θέλεις, μέσα στα προφανή όρια βέβαια. Απλή κριτική κάνω, μακριά από μένα απαγορεύσεις κτλ. Μην εκλαμβάνεις τα περί "ταλιμπάν" ως σύσταση να μη μιλάς ή να μη λες αυτά που θέλεις.

Καλή συνέχεια να έχουμε...

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107093 στις: Νοέμβριος 27, 2020, 11:46:21 μμ »
Τον δικό του χαρακτηρισμό που με είπε Αλ Κάιντα χωρίς καν να του πω κάτι ,φαντάζομαι δεν τον διάβασες. Εκτός αν φοράς γυαλιά seiko καπετάνιε μου και χάλασαν
Φίλε μου γλώσσα λανθάνουσα: Αν χάλασαν τα γυαλιά SEIKO που λες ότι φοράω και «δεν είδα τον χαρακτηρισμό του Ντένη» ΣΗΜΑΙΝΕΙ πως τα «γυαλιά SEIKO» ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.



Sent from my iPad using Tapatalk Pro
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107094 στις: Νοέμβριος 28, 2020, 07:03:49 πμ »
Φοβερη φωτογραφία!!

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 :cheers:

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3100
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107095 στις: Νοέμβριος 28, 2020, 07:04:38 πμ »
Τον δικό του χαρακτηρισμό που με είπε Αλ Κάιντα χωρίς καν να του πω κάτι ,φαντάζομαι δεν τον διάβασες. Εκτός αν φοράς γυαλιά seiko καπετάνιε μου και χάλασαν
Γυαλια Seiko . Και γυαλια να φτιάξουν θα έχουν τέλειους φακούς και μαπα σκελετό σαν τους μπρασελεδες τους

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Dimitris Real

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1587
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107096 στις: Νοέμβριος 28, 2020, 08:34:47 πμ »
Καλημέρα στην παρέα


Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107097 στις: Νοέμβριος 28, 2020, 09:20:59 πμ »
Καλημέρα στην παρέα


Καλημερα Δημητρη!!

Εξαιρετικος ο πιλοτος σου!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107098 στις: Νοέμβριος 28, 2020, 09:27:57 πμ »
Εορταστικη καλημερα!!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Efthimis

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2916
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #107099 στις: Νοέμβριος 28, 2020, 11:30:21 πμ »
Εορταστικη καλημερα!!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Και του χρόνου!! Καλημέρα


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro