Αποστολέας Θέμα: Τι φοράμε σήμερα;  (Αναγνώστηκε 21428814 φορές)

kostas11 και 84 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103300 στις: Μάιος 14, 2020, 11:59:56 πμ »
Φίλοι μου νομίζω το έχω ξαναγράψει!
ΦΤΙΑΧΤΕ το φόρουμ (αναβάθμιση λογισμικού!!!) για να κάνει resize τις φωτογραφίες, όπως σε γειτονικό φόρουμ!
Εκτός tapatalk δεν με βολεύει να ανεβάζω και όταν μπω στο καράβι θα είναι μονόδρομος!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τι λες??? Χαρίλαε πλακα μας κανεις ??? και επείδη δεν αναβαθμίζει ο owner το φορουμ, πρεπει να μου/μας βγαζεις καθημερινα τα ματια? σε είχα για λογικό Ανθρωπο αλλα τελικα εισαι και εσυ ο κλασσικος Έλληνας...μηδεν σεβασμος και μηδεν ενδιαφερον για τους συνανθρωπους του...ασε το λ@λ@κ@ τον Καντ να λεει "Η ελευθερία του ενός σταματά εκεί που αρχίζει η ελευθερία του άλλου"...όλα ίσια...ή το άλλο το λ@λ@κ@ τον Γκάντι "Γίνε η αλλαγή που θες να δεις στον κόσμο"...τιποτα κιμάς όλα..

Υ.Γ. συγχωρεστε μου την εκρηξη..αλλα απο ανθρωπους που σέβομαι και εχω σε εκτίμηση περιμένω καλυτερη συμπεριφορά και να δίνουν το παραδειγμα.

Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103301 στις: Μάιος 14, 2020, 12:23:06 μμ »
Αντί να την πέσουμε όλοι μαζί στον ιδιοκτήτη του φόρουμ για την εγκατάλειψη και την αδιαφορία του

Την πέφτουμε στον φίλο και πολύ ενεργό μέλος του φόρουμ Χαρίλαο


Είναι νομίζω άδικο ....διότι το πρόβλημα του φόρουμ δεν είναι οι φωτό του Χαριλάου

Ίσως θα έπρεπε να σταματήσουμε να γράφουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ εδώ  μέσα .... να το παρατήσουμε οπωσ Μας έχει παρατήσει και αυτός ισως μεναυτον τον τρόπο να ενεργοποιηθούνε κάποιοι .....

Δεν ξέρω τι να πω .....

ΥΓ -Άρη  έχω γράψει και εγώ στο παρελθόν για τις τρίχες του Χαριλάου και ποσο άσχημα δείχνουν σαν εικόνα και εμένα με ενοχλούν .... !!!!

ΥΓ- η δύναμη των φόρουμ είναι ο κόσμος τους ... δεν μας κάνει κανείς  χάρη ... ούτε εμείς χρωστάμε σε κανέναν !!!! Ο νοών νοείτο  !!!

ΥΓ- υπάρχουν ευθύνες και υποχρεώσεις που απορρέουν μέσα από την ορθή λειτουργία ένας φόρουμ .... αν υπάρχει αδυναμία οι δυσκολίες ας το κλείσουν και όχι να μαλώνουμε μεταξύ μας
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 14, 2020, 12:30:11 μμ από capt-dim »

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103302 στις: Μάιος 14, 2020, 12:37:13 μμ »
Καλά κάνουμε και την πέφτουμε στο Χαρίλαο γιατί είναι φίλος μας και (συνήθως) ακούει.
Το ότι τον μαλώνουμε δε σημαίνει ότι δεν τον αγαπάμε.
Αλλά έχει κι αυτός την ευθύνη του.
Δεν είναι λογική το "αφού δεν αναβαθμίζεται το φόρουμ θα σας δείξω κι εγώ με τις φωτό μέχρι να βαρεθείτε να βλέπετε τρίχα".

Τώρα ως προς το φόρουμ..
Δε θα είχα κανένα πρόβλημα να το παρατήσω, αλλά υπό έναν όρο: να μεταφερθούν τα ποστ μου. Τόσα χρόνια κόπος μην πάει χαμένος.

Αποσυνδεδεμένος arvac

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3879
  • Addicted to Mods
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103303 στις: Μάιος 14, 2020, 12:39:21 μμ »
Ποιος είναι ο ιδιοκτήτης; Θέλω να κάνω προσφορά για την εξαγορά του.
$$$$$

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103304 στις: Μάιος 14, 2020, 12:39:41 μμ »
Ποιος είναι ο ιδιοκτήτης; Θέλω να κάνω προσφορά για την αγορά του.
$$$$$

Με τα ποστ μου τι θα γίνει;

Αποσυνδεδεμένος arvac

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3879
  • Addicted to Mods
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103305 στις: Μάιος 14, 2020, 12:40:29 μμ »
Με τα ποστ μου τι θα γίνει;

Θα αποζημιωθείς :p

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103306 στις: Μάιος 14, 2020, 12:41:13 μμ »
Θα αποζημιωθείς :p

Δε γίνεται, είναι ανεκτίμητα.

Αποσυνδεδεμένος Efthimis

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2916
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103307 στις: Μάιος 14, 2020, 12:44:15 μμ »
Εγώ προσωπικά δεν ήξερα ότι ο ιδιοκτήτης του φόρουμ «μας» έχει παρατήσει, πραγματικά ιδέα δεν είχα.. τι χρειάζεται βρε παιδιά για την αναβάθμιση; Δεν μπορεί κάποιος να έρθει σε επαφή να το δούμε;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103308 στις: Μάιος 14, 2020, 12:52:12 μμ »
Αντί να την πέσουμε όλοι μαζί στον ιδιοκτήτη του φόρουμ για την εγκατάλειψη και την αδιαφορία του

Την πέφτουμε στον φίλο και πολύ ενεργό μέλος του φόρουμ Χαρίλαο


Είναι νομίζω άδικο ....διότι το πρόβλημα του φόρουμ δεν είναι οι φωτό του Χαριλάου

Ίσως θα έπρεπε να σταματήσουμε να γράφουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ εδώ  μέσα .... να το παρατήσουμε οπωσ Μας έχει παρατήσει και αυτός ισως μεναυτον τον τρόπο να ενεργοποιηθούνε κάποιοι .....

Δεν ξέρω τι να πω .....

ΥΓ -Άρη  έχω γράψει και εγώ στο παρελθόν για τις τρίχες του Χαριλάου και ποσο άσχημα δείχνουν σαν εικόνα και εμένα με ενοχλούν .... !!!!

ΥΓ- η δύναμη των φόρουμ είναι ο κόσμος τους ... δεν μας κάνει κανείς  χάρη ... ούτε εμείς χρωστάμε σε κανέναν !!!! Ο νοών νοείτο  !!!

ΥΓ- υπάρχουν ευθύνες και υποχρεώσεις που απορρέουν μέσα από την ορθή λειτουργία ένας φόρουμ .... αν υπάρχει αδυναμία οι δυσκολίες ας το κλείσουν και όχι να μαλώνουμε μεταξύ μας

Τι δουλεία εχει το ένα ζήτημα με το άλλο βρε Δημήτρη? Γιατι τα μπλέκεις? Έχω προσωπικά ζητήσει πολλακις και με ομορφο τροπο απο τον Χαριλαο να διορθωσει την ανάλυση των φωτο του, αλλα εκεινος επιμένει να μας (βαζω και εσένα μεσα) γράφει στα παλια του τα παπούτσια...και το βρίσκεις αυτο σωστή συμπεριφορά? Άρα επικροτείς τη συμπεριφορά του? Ναι ή Όχι?

Εαν ήθελε ο Χαρίλαος την συμμετοχή μου/μας ως μοχλό πιεσης στον ιδιοκτήτη, θα μπορουσε να παρει ενα τηλ, να στειλει εαν πμ, εαν sms κλπ. Να γράψει μια ωραια επιστολή και να την συνυπογράψουμε όλοι... Συμφωνείς Ναι ή Όχι? τι έιμαστε 5χρονα που στηλώνουμε τα πόδια γιατί σεν μας αγοράζει γλυφιτζούρι η γιαγια...

Πραγματικά θα ήθελα την απαντηση σου.
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103309 στις: Μάιος 14, 2020, 01:30:32 μμ »
Καλησπέρα από το τμήμα κοτρωνομετρήσεων


Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103310 στις: Μάιος 14, 2020, 01:35:07 μμ »
Καλησπέρα από το τμήμα κοτρωνομετρήσεων



οκ...το τερμάτισες  :2thumbs:!!! Μιχάλη πιο πολυ χρυσό και απο το Casa di Papel εχεις μαζεψει! ξέρεις κατι που δεν ξέρουμε?
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103311 στις: Μάιος 14, 2020, 01:38:38 μμ »
Κύριοι το αν έχω πάρει τηλέφωνα ή αν έχω μιλήσει και με ποιους για αυτό το θέμα αλλά και για τα ενοχλητικότατα γράμματα στο πάνω μέρος του browser μπορεί να σας το πιστοποιήσει ο ίδιος ο Νίκος.
Επειδή οι φωτογραφίες μεσαίας ανάλυσης μέσα από tapatalk δεν βλέπονται (και από browser νομίζω είναι τα ίδια!) δεν θέλω να ανεβάζω εικόνες που «χάνουν».
Επειδή σας «ζάλισα τον έρωτα» θα σταματήσω λοιπόν να ανεβάζω φωτογραφίες, όπως σταμάτησα να γράφω και στο καινούργιο φόρουμ (κάποιοι ξέρετε ήδη τον λόγο).
Όσοι θέλουν να βλέπουν τι ανεβάζω και τι γράφω θα με βρίσκετε εφεξής στο PuristPro, στο Luxe178 και στο WUS.
Αν και όποτε δεήσει να φτιαχτεί το απλό αυτό θέμα θα ήθελα να επιστρέψω μιας και το φόρουμ αυτό είναι το παλιότερο (για την δική μου ιστορία!) και έχω γνωρίσει πολλούς καλούς φίλους εδώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3100
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103312 στις: Μάιος 14, 2020, 01:57:23 μμ »
  Ρε παιδια εγώ νόμιζα πειραζει ο ένας τον άλλο. Αλλά εσείς στα αλήθεια μαλωνετε για ΤΡΙΧΕΣ. Χαριλαε και γω μέσω   tapa talk αναιβαζω αλλά μάλλον καλές είναι για να μη μου τη λένε Νομίζω πρεπει να διαλέξεις χαμηλή ανάλυση

Στάλθηκε από το Redmi 8A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103313 στις: Μάιος 14, 2020, 02:29:03 μμ »
Κύριοι το αν έχω πάρει τηλέφωνα ή αν έχω μιλήσει και με ποιους για αυτό το θέμα αλλά και για τα ενοχλητικότατα γράμματα στο πάνω μέρος του browser μπορεί να σας το πιστοποιήσει ο ίδιος ο Νίκος.
Επειδή οι φωτογραφίες μεσαίας ανάλυσης μέσα από tapatalk δεν βλέπονται (και από browser νομίζω είναι τα ίδια!) δεν θέλω να ανεβάζω εικόνες που «χάνουν».
Επειδή σας «ζάλισα τον έρωτα» θα σταματήσω λοιπόν να ανεβάζω φωτογραφίες, όπως σταμάτησα να γράφω και στο καινούργιο φόρουμ (κάποιοι ξέρετε ήδη τον λόγο).
Όσοι θέλουν να βλέπουν τι ανεβάζω και τι γράφω θα με βρίσκετε εφεξής στο PuristPro, στο Luxe178 και στο WUS.
Αν και όποτε δεήσει να φτιαχτεί το απλό αυτό θέμα θα ήθελα να επιστρέψω μιας και το φόρουμ αυτό είναι το παλιότερο (για την δική μου ιστορία!) και έχω γνωρίσει πολλούς καλούς φίλους εδώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Έλα ρε Χαρίλαε τρεις κι ο κούκος έχουμε μείνει δεν είναι λύση να σταματήσεις να ανεβάζεις. Επίλεξε κάθε φορά μια ανάλυση κοντά στα 1000 και είσαι μπόμπα από Tapatalk. Εμένα λειτουργεί το medium.

(Από το άλλο φόρουμ διέγραψα κι εγώ το λογαριασμό μου).

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103314 στις: Μάιος 14, 2020, 02:41:22 μμ »
Καλησπέρα από το τμήμα κοτρωνομετρήσεων



Που είσαι ρε κοπέλι με το πορτοκαλί δεικτάκι; Σε πάω κόντρες σήμερα




Ρολογάρες Μιχάλη :o :o :o
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103315 στις: Μάιος 14, 2020, 02:47:10 μμ »
  Ρε παιδια εγώ νόμιζα πειραζει ο ένας τον άλλο. Αλλά εσείς στα αλήθεια μαλωνετε για ΤΡΙΧΕΣ. Χαριλαε και γω μέσω   tapa talk αναιβαζω αλλά μάλλον καλές είναι για να μη μου τη λένε Νομίζω πρεπει να διαλέξεις χαμηλή ανάλυση

Στάλθηκε από το Redmi 8A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

'Αγγελε νομίζω πως το συγκεκριμένο σου ταιριάζει πιο καλά από όλα σου τα Rolex.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Efthimis

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2916
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103316 στις: Μάιος 14, 2020, 02:54:25 μμ »
Καλησπέρα από το τμήμα κοτρωνομετρήσεων


Μιδας!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103317 στις: Μάιος 14, 2020, 03:08:15 μμ »
Μιδας!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Παιδιά ευχαριστώ, το πράσινο δεν είναι δικό μου, είπαμε...

Αποσυνδεδεμένος Efthimis

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2916
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103318 στις: Μάιος 14, 2020, 03:30:40 μμ »
Παιδιά ευχαριστώ, το πράσινο δεν είναι δικό μου, είπαμε...
Τώρα άρχισες να τα γλυκοκοιτάζεις, game over (or game’s on!!)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103319 στις: Μάιος 14, 2020, 03:42:47 μμ »
Τι δουλεία εχει το ένα ζήτημα με το άλλο βρε Δημήτρη? Γιατι τα μπλέκεις? Έχω προσωπικά ζητήσει πολλακις και με ομορφο τροπο απο τον Χαριλαο να διορθωσει την ανάλυση των φωτο του, αλλα εκεινος επιμένει να μας (βαζω και εσένα μεσα) γράφει στα παλια του τα παπούτσια...και το βρίσκεις αυτο σωστή συμπεριφορά? Άρα επικροτείς τη συμπεριφορά του? Ναι ή Όχι?

Εαν ήθελε ο Χαρίλαος την συμμετοχή μου/μας ως μοχλό πιεσης στον ιδιοκτήτη, θα μπορουσε να παρει ενα τηλ, να στειλει εαν πμ, εαν sms κλπ. Να γράψει μια ωραια επιστολή και να την συνυπογράψουμε όλοι... Συμφωνείς Ναι ή Όχι? τι έιμαστε 5χρονα που στηλώνουμε τα πόδια γιατί σεν μας αγοράζει γλυφιτζούρι η γιαγια...

Πραγματικά θα ήθελα την απαντηση σου.





Άρη πιστεύω ότι έχουν σχέση όλα αυτά μεταξύ τους ...

όπως λέει και ο σοφός λαός μας '' Η φτώχεια φέρνει γκρίνια ...''



έχεις και εσύ τα δίκια σου φίλε μου

ανεξάρτητα με τις φωτό του Χαρίλαου ... ΕΓΩ προσωπικά ΟΛΕΣ τις αναρτήσεις σεντόνια τις προσπερνάω ... γιατί με κουράζουν και δεν μπορώ να τις δω με ευκολία  !

Γνωρίζω απο μέσα τα πράγματα όπως και εσύ υποθέτω  ....

έχουν ενεργήσει πολύς κόσμος για αυτήν την αναβάθμιση έχουν ασχοληθεί μέλη, διαχειριστές, τεχνικοί ... γνωρίζω οτι η αναβάθμιση ειναι έτοιμη εδώ και καιρό .....   για πιο λόγο δεν ολοκληρώνεται δεν το γνωρίζω !!!!


εύχομαι αυτή οι στιγμή έντασης να ειναι εποικοδομητική και να δοθεί το έναυσμα για να προχωρήσει και να ολοκληρωθεί επιτελούς η πολυπόθητη αναβάθμιση του φόρουμ  ...

και να σταματήσουμε να βλέπουμε τις τρίχες του καλού μας φίλου Χαρίλαου ...  :cheers: :smt023