Αποστολέας Θέμα: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr  (Αναγνώστηκε 57763 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #160 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 09:24:38 μμ »
Καλα το λεω οτι εισαι αρχοντας,σε ολα μεσα

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ναι ουυ

εγω παντως θα κανω σαρωση και το τι φοραμε σημερα και το χωρις λογια θα βρω αυτες τις φωτο που εχω στο μυαλο μου θα φτιαξω οπως ξερω ενα ημερολογιο και θα σηκωσω τις φωτογραφιες και αν αρεσει το προχωραμε... εχω ολη την καλη διαθεση! και οπως σωστα ειπε ο Καρτεο δεν ειναι υποχρεωτικο εγω επειδη το θελω στην τελικη μπορει να το φτιαξω και μονο για μενα  ;D
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #161 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 09:36:59 μμ »

Δημήτρη, το ημερολόγιο που στο τέλος πήγε για εκτύπωση δεν είχε καμία σχέση με αυτό που είχες φτιάξει. Για τον απλούστατο λόγο ότι το έκανα ξανά όλο από το μηδέν.
Αν μπορείς να το φτιάξεις; Μπορείς. Πρέπει να αφιερώσεις χρόνο όμως. Δεν αρκεί να εισαγάγεις ένα φόντο σε ένα template φίλος.

Άστο ....Ενα απλός μεταφορέας ημερολογίου προς εκτύπωση ήσουν....


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #162 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 09:55:17 μμ »
Δημήτρη, το ημερολόγιο που στο τέλος πήγε για εκτύπωση δεν είχε καμία σχέση με αυτό που είχες φτιάξει. Για τον απλούστατο λόγο ότι το έκανα ξανά όλο από το μηδέν.
Αν μπορείς να το φτιάξεις; Μπορείς. Πρέπει να αφιερώσεις χρόνο όμως. Δεν αρκεί να εισαγάγεις ένα φόντο σε ένα template φίλος.
επειδη τωρα το καταλαβα, δε το ειπα για να μειωσω την δουλεια που εκανες, ουτε γνωριζα τι εκανες και αν το εκανες απο την αρχη κτλ απλα ηθελα να το τονισω οτι δεν εχω προβλημα με τον ογκο δουλειας που εχω να κανω... προς Θεου δεν το ειπα προσβλητικα προς εσενα και την συμμετοχη σου και συγγνωμη αν το πηρες ετσι ισως δεν το εγραψα καλα!

Άστο ....Ενα απλός μεταφορέας ημερολογίου προς εκτύπωση ήσουν....


Sent from my iPad using Tapatalk


θεωρω τραγικο το συγκεκριμενο σχολιο σου... και πλακα πανω σε κατι που ισως τον πειραξε το λιγοτερο ειναι "ριχνω λαδι στην φωτια" και μπορει να γνωριζεσαι παρα πολυ καλα με τον Χαρη αλλα μονο και μονο που ισως χαλαστηκε με κατι που ειπα εγω χωρις να εννοω αυτο που καταλαβε ο Χαρης ειναι μαλακια και με προσβαλει!!
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #163 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 09:59:46 μμ »
Just for the record.

Αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για τυπωμένο ημερολόγιο, υπάρχει για Android η εφαρμογή picture calendar 2016/2017 https://play.google.com/store/apps/details?id=de.kashban.android.picturecalendar&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dpicture+calendar+app&pcampaignid=APPU_19_ahUqWM28LIW0UfS4gcAI

Στην οποία βάζεις τις φωτός που θέλεις, πχ τις φωτός που θα διαλέξει ο μπατμαν, ή άλλες οποίες θέλετε εσείς, και φτιάχνετε ένα προσωπικό calendar my watch photos ΣΤΟ κινητό σας.

Νομίζω πως μπορεί να γίνει share σαν template για να έχουν όλοι το ιδιο 

Είναι και άλλες εφαρμογές αντίστοιχες υποθέτω. Αυτό βιαστικά επειδή θέλω να κάνω ένα calendar με φωτός για το κινητό
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #164 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 10:18:16 μμ »
Α, ωραίο είναι αυτό !
Θα φτιάξω ένα e-calendar μόνο με τις δικές μου φωτογραφίες που είναι οι καλυτερότερες !

Θα βάλω μέσα και 2-3 από το "Γυναίκες δηλητήριο".
Παίζει να βάλω και 11-12 από το " Γυναίκες δηλητήριο", τώρα που το ξανασκέφτομαι :smoker:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #165 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 10:20:43 μμ »
Α, ωραίο είναι αυτό !
Θα φτιάξω ένα e-calendar μόνο με τις δικές μου φωτογραφίες που είναι οι καλυτερότερες !

Θα βάλω μέσα και 2-3 από το "Γυναίκες δηλητήριο".
Παίζει να βάλω και 11-12 από το " Γυναίκες δηλητήριο", τώρα που το ξανασκέφτομαι :smoker:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ψάξε: BoutineLA + sierraskyee.  ;)







Δεν είναι κρίμα να χαλάει το κλίμα για ένα ημερολόγιο;  ::)

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6300
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #166 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 10:23:41 μμ »
Α, ωραίο είναι αυτό !
Θα φτιάξω ένα e-calendar μόνο με τις δικές μου φωτογραφίες που είναι οι καλυτερότερες !

Θα βάλω μέσα και 2-3 από το "Γυναίκες δηλητήριο".
Παίζει να βάλω και 11-12 από το " Γυναίκες δηλητήριο", τώρα που το ξανασκέφτομαι :smoker:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ετσι ξεκινουν καποιοι θρυλοι προεδρε! Σαν το ημερολογιο της πιρελι..

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #167 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 10:24:22 μμ »


θεωρω τραγικο το συγκεκριμενο σχολιο σου... και πλακα πανω σε κατι που ισως τον πειραξε το λιγοτερο ειναι "ριχνω λαδι στην φωτια" και μπορει να γνωριζεσαι παρα πολυ καλα με τον Χαρη αλλα μονο και μονο που ισως χαλαστηκε με κατι που ειπα εγω χωρις να εννοω αυτο που καταλαβε ο Χαρης ειναι μαλακια και με προσβαλει!!

Δυστυχώς η τραγική μαυροφορεμένη φιγούρα ειναι άλλη Δημήτρη! Καλο θα είναι πριν μιλήσεις ή γράψεις κάτι να σκέφτεσαι, ισως μια και δυο φορές, και τρεις βρε αδερφε, δεν θα ηταν κακό το αντίθετο μαλλον! Εχουμε ξεφύγει πια απο την ηλικία των 5 ετών.

Και κάτι ουσιώδες Δημήτρη, χωρις πρόθεση
να κάνω τον πονηρό, ενα πιθανό λαθος δεν το διορθώνουμε κάνοντας άλλο ενα! Το δεχόμαστε και προχωράμε.

Υ.Γ κάθε επιτυχία με το ημερολόγιο σου εύχομαι.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #168 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 10:27:56 μμ »


Δυστυχώς η τραγική μαυροφορεμένη φιγούρα ειναι άλλη Δημήτρη! Καλο θα είναι πριν μιλήσεις ή γράψεις κάτι να σκέφτεσαι, ισως μια και δυο φορές, και τρεις βρε αδερφε, δεν θα ηταν κακό το αντίθετο μαλλον! Εχουμε ξεφύγει πια απο την ηλικία των 5 ετών.

Και κάτι ουσιώδες Δημήτρη, χωρις πρόθεση
να κάνω τον πονηρό, ενα πιθανό λαθος δεν το διορθώνουμε κάνοντας άλλο ενα! Το δεχόμαστε και προχωράμε.

Υ.Γ κάθε επιτυχία με το ημερολόγιο σου εύχομαι.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Άρη συνήθως ότι σκέφτομαι το λέω χωρίς πρόθεση να προσβάλω κανέναν, τώρα αν ο Χάρης όντως χαλαστηκε το τηλέφωνο μου το έχει να του εξηγήσω,

Ποια είναι η μαυροφορεμένη φιγούρα για πες;

Πιο το δεύτερο λάθος για εξήγησε μου;

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #169 στις: Νοέμβριος 14, 2016, 10:50:52 μμ »
Δημήτρη, φυσικά και κατάλαβα τι ήθελες να πεις και ότι θέλεις να βοηθήσεις. Αφού ρε μπαγλαμά όταν ξεκίνησε η ιστορία πέρυσι ήμασταν σε συνεννόηση τι και πώς θα γίνει, τι να χαλαστώ;
Προχώρα το, ξέρει κι ο Sag.

Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #170 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 09:14:31 πμ »
ναι ουυ

εγω παντως θα κανω σαρωση και το τι φοραμε σημερα και το χωρις λογια θα βρω αυτες τις φωτο που εχω στο μυαλο μου θα φτιαξω οπως ξερω ενα ημερολογιο και θα σηκωσω τις φωτογραφιες και αν αρεσει το προχωραμε... εχω ολη την καλη διαθεση! και οπως σωστα ειπε ο Καρτεο δεν ειναι υποχρεωτικο εγω επειδη το θελω στην τελικη μπορει να το φτιαξω και μονο για μενα  ;D
Οχι μονο ρόλεξ και πανεραι ετσι


GK...

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #171 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 01:06:05 μμ »
Μπατμανάκο, απλά για να ξεκαθαρίσω κάτι που ειπώθηκε και ίσως μπερδέψει κάποιους:

Οι mods δεν είναι στο φόρουμ για να φτιάχνουν ημερολόγια και usb και εκδηλώσεις.
Είναι για να βοηθούν στην εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ. Να μετακινούν αγγελίες, να εξομαλύνουν κόντρες όταν χρειάζεται, να σβήνουν ποστ κλπ. Αυτός είναι ο ρόλος τους και η υποχρέωσή τους προς τον admin και τα μέλη.

Μην μπερδεύεσαι επειδή ο Σπύρος είναι άνθρωπος με όρεξη και μεράκι για το ρολόι και το φόρουμ, ότι τα κάνει αυτά επειδή είναι mod. Τα κάνει επειδή γουστάρει και χωρίς να έχει καμία υποχρέωση λογω του ρόλου του. Και απόδειξη αυτού είναι ότι τα έκανε και πριν γίνει mod.

Όπως είπε ο Καρτέος, το φόρουμ είναι τα μέλη. Αν οποιοσδήποτε θέλει να φτιάξει από λουρί για πανεράι, μέχρι ασσορτί εξοχικά για όλους, αν υπάρχει ενδιαφέρον από τα μέλη, προχωράει και το κάνει.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #172 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 01:29:41 μμ »
Τι θα γίνει μ' αυτό το ημερολόγιο επιτέλους; Θα το κάνετε ναι ή όχι; Να ξέρουμε, ειδάλλως να πάμε στη Πιρέλι (μη σε πω και στη Wurth) που μας καταλαβαίνει, τουλάχιστον.

Αποσυνδεδεμένος Sag997

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1883
  • History is a set of lies agreed upon. -Napoleon-
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #173 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 01:32:28 μμ »
Τι θα γίνει μ' αυτό το ημερολόγιο επιτέλους; Θα το κάνετε ναι ή όχι; Να ξέρουμε, ειδάλλως να πάμε στη Πιρέλι (μη σε πω και στη Wurth) που μας καταλαβαίνει, τουλάχιστον.
Εγω απο την Wurth πηρα ηδη! Εχει κατι μωρακια μεσα αλλο πραμα.. ;)

Send from my mobile using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #174 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 01:34:20 μμ »
Τι θα γίνει μ' αυτό το ημερολόγιο επιτέλους; Θα το κάνετε ναι ή όχι; Να ξέρουμε, ειδάλλως να πάμε στη Πιρέλι (μη σε πω και στη Wurth) που μας καταλαβαίνει, τουλάχιστον.

Ποιααααααά Pireli ?
Περίμενε για το "Ημερολόγιο Δηλητήριο"...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #175 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 01:56:36 μμ »
Άι γεια σου.
Όχι τίποτ' άλλο, αλλά τα μαστόρια στο γκαράζ δεν μπορούν να δουλέψουν.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #176 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 02:05:14 μμ »
Εχει κατι μωρακια μεσα αλλο πραμα.. ;)
Εισαι αισχρος.
Αισχος, αισχος. Ου να μου χαθεις ρεμαλι της οδου Νεγρη :D

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #177 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 02:56:26 μμ »
Μπατμανάκο, απλά για να ξεκαθαρίσω κάτι που ειπώθηκε και ίσως μπερδέψει κάποιους:

Οι mods δεν είναι στο φόρουμ για να φτιάχνουν ημερολόγια και usb και εκδηλώσεις.
Είναι για να βοηθούν στην εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ. Να μετακινούν αγγελίες, να εξομαλύνουν κόντρες όταν χρειάζεται, να σβήνουν ποστ κλπ. Αυτός είναι ο ρόλος τους και η υποχρέωσή τους προς τον admin και τα μέλη.

Μην μπερδεύεσαι επειδή ο Σπύρος είναι άνθρωπος με όρεξη και μεράκι για το ρολόι και το φόρουμ, ότι τα κάνει αυτά επειδή είναι mod. Τα κάνει επειδή γουστάρει και χωρίς να έχει καμία υποχρέωση λογω του ρόλου του. Και απόδειξη αυτού είναι ότι τα έκανε και πριν γίνει mod.

Όπως είπε ο Καρτέος, το φόρουμ είναι τα μέλη. Αν οποιοσδήποτε θέλει να φτιάξει από λουρί για πανεράι, μέχρι ασσορτί εξοχικά για όλους, αν υπάρχει ενδιαφέρον από τα μέλη, προχωράει και το κάνει.
Θοδωρή δε το είπα για τα ημερολόγια, ούτε διανοήθηκα να βγουν οι παλιοί και να μπουν καινούργιοι απλά είπα ότι επειδή είμαστε μεγάλο φόρουμ ίσως χρειάζεται ακόμα δύο άτομα για βοήθεια, αυτό δεν πήγε το μυαλό μου ούτε στα ημερολόγια ούτε σε εκδηλώσεις προς Θεού...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Συνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Εκδηλωση ενδιαφεροντος για το ημερολογιο του mywatch.gr
« Απάντηση #178 στις: Νοέμβριος 15, 2016, 03:42:31 μμ »
Συμφωνω απολυτα με τον κουμπι, ακριβως ετσι ειναι τα πραγματα.

Για να μην το κουράζουμε λοιπον, το παρόν κλειδωνεται και θα ανοίξει μονο στην περιπτωση που ζητηθεί απο μέλη του φορουμ που θα εχουν διάθεση να συνεισφέρουν στη δημιουργία του ημερολογίου.
Προφανως μιλάμε για την επομενη χρονια και βλέπουμε.

Επισης τα απόνερα του συγκεκριμένου νήματος και συγκεκριμένα των ποσταρισματων-τοποθετήσεων γνωστών μελών, θα συζητηθούν σε αλλο νημα που θα ανοιχθεί οταν βρεθει ο κατάλληλος χρόνος και διάθεση.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI