Αποστολέας Θέμα: MILITARY WATCHES  (Αναγνώστηκε 159050 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος konakis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4413
  • Rolex.
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #40 στις: Ιούνιος 03, 2008, 08:41:47 μμ »
ρε μάγκα όλο έλεος και έλεος και "κουτσοειρωνείες"γράφεις απο τη μέρα που μπήκες εδώ μέσα:
δεν μεταφραζω τιποτα  ;D στο 2008 ζουμε , δε νοειτε καποιος να μην ξερει Αγγλικα 5 γραμμες να διαβασει :o
σου θυμίζω απλά το thread στο οποίο είχες ποστάρει http://www.mywatch.gr/index.php/topic,1535.msg22729.html#quickreply στο κάτω κάτω της γραφής μέχρι 200kb γράφει άμα διαβάσεις στους κανόνες πρέπει να είναι το κάθε συνημμένο του εκάστοτε μηνύματος,όσον αφορά το μέγεθος δεν το κάνουμε μόνο για την πάρτυ του καθενός αλλά για τον server του συστήματος και την καλύτερη δική μας εξυπηρέτηση,ΑΝ αρχίσουμε όλοι και ποστάρουμε 2 και 3 mbs τότε να δεις τί θα γίνει.....άλλο η κάθε φωτό να'ναι 200-300 kbs και άλλο το 10πλάσιο περίπου του προτεινόμενου μεγέθους...........άσε που τα μισά post σου είναι γραμμένα στα "αγγλικά" μας γράφεις δηλαδή εις διπλούν στα......@@@......σου............λοιπόν  κόψε τις ειρωνείες  και μάθε να σέβεσαι τον χώρο που σου δόθηκε εδώ μέσα.
konakis.
Rolex,Panerai,JLC,Oris,Steinhart,Alpina,Citizen,Orient.

Αποσυνδεδεμένος eisenberg

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2842
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #41 στις: Ιούνιος 03, 2008, 08:47:15 μμ »
....κι επισης εχουμε πει να μη κοτσαρουμε ξερες φωτογραφιες ρε παιδια,βαζουμε και λιγη γαρνιτουρα,κανα σχολιο.Αμα ειναι να βλεπουμε μονο φωτο χωρις κειμενο,μπαινουμε και στο google και κανουμε τη δουλεια μας...

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #42 στις: Ιούνιος 03, 2008, 09:40:15 μμ »
αντε παλι τσακωμους μυριζομαι
ηρεμηστε ρε  ;D

Αποσυνδεδεμένος konakis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4413
  • Rolex.
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #43 στις: Ιούνιος 03, 2008, 10:16:20 μμ »
Β&Β για σένα που γουστάρεις τα κεραμικά πολεμικοαεροπορικά ρολόγια: http://www.network54.com/Forum/353391/message/1211582433/here+is+some+darkness+for+you----PVD+%26amp%3B+ceramic-----
konakis.
Rolex,Panerai,JLC,Oris,Steinhart,Alpina,Citizen,Orient.

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #44 στις: Ιούνιος 03, 2008, 10:39:24 μμ »
Πάρε νά 'χεις
http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=151498

DOXA Seaconqueror SUB 5000T Sharkhunter Military ουφ! μακρυνάρι

Φιλικά
Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2381
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 03, 2008, 10:50:10 μμ »
θα παρακαλουσα λιγη ηρεμια και DimGr οπως ειπαμε και αλλοτε -απο τον george- να σεβεσαι
τους κανονες του φορουμ..μικρες φωτο-ελληνικα- ενταξει
και να λυπουν οι υποδειξεις τυπου ''πως να καθεται καποιος''

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 04, 2008, 12:01:47 πμ »
ρε μάγκα όλο έλεος και έλεος και "κουτσοειρωνείες"γράφεις απο τη μέρα που μπήκες εδώ μέσα:  σου θυμίζω απλά το thread στο οποίο είχες ποστάρει [url]http://www.mywatch.gr/index.php/topic,1535.msg22729.html#quickreply[/url] στο κάτω κάτω της γραφής μέχρι 200kb γράφει άμα διαβάσεις στους κανόνες πρέπει να είναι το κάθε συνημμένο του εκάστοτε μηνύματος,όσον αφορά το μέγεθος δεν το κάνουμε μόνο για την πάρτυ του καθενός αλλά για τον server του συστήματος και την καλύτερη δική μας εξυπηρέτηση,ΑΝ αρχίσουμε όλοι και ποστάρουμε 2 και 3 mbs τότε να δεις τί θα γίνει.....άλλο η κάθε φωτό να'ναι 200-300 kbs και άλλο το 10πλάσιο περίπου του προτεινόμενου μεγέθους...........άσε που τα μισά post σου είναι γραμμένα στα "αγγλικά" μας γράφεις δηλαδή εις διπλούν στα......@@@......σου............λοιπόν  κόψε τις ειρωνείες  και μάθε να σέβεσαι τον χώρο που σου δόθηκε εδώ μέσα.


το αιμα βαφτηκε κοκκινο!εαν κατι τετοιο το ελεγα εγω ,οχι σιγουρα με τον μοναδικο αυτο τροπο του κονακι,που εκφραζει απολυτα μια κατασταση, ο εξοστρακισμος συνοδευομενος με 100 βουρδουλιες ,καυτη πισσα και πουπουλά ηταν δεδομενος!
αχαχχαχαχα :sm: :smt079
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 04, 2008, 12:17:23 πμ από george_ »

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 04, 2008, 12:04:39 πμ »



τα ρολογια πιστευω οτι ειναι αρκετα επηρεασμενα απο την αισθητικη του fifty fantoms,cool!

Αποσυνδεδεμένος DimGR

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
    • The Relumer
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 04, 2008, 07:58:25 πμ »
ρε μάγκα όλο έλεος και έλεος και "κουτσοειρωνείες"γράφεις απο τη μέρα που μπήκες εδώ μέσα:  σου θυμίζω απλά το thread στο οποίο είχες ποστάρει [url]http://www.mywatch.gr/index.php/topic,1535.msg22729.html#quickreply[/url] στο κάτω κάτω της γραφής μέχρι 200kb γράφει άμα διαβάσεις στους κανόνες πρέπει να είναι το κάθε συνημμένο του εκάστοτε μηνύματος,όσον αφορά το μέγεθος δεν το κάνουμε μόνο για την πάρτυ του καθενός αλλά για τον server του συστήματος και την καλύτερη δική μας εξυπηρέτηση,ΑΝ αρχίσουμε όλοι και ποστάρουμε 2 και 3 mbs τότε να δεις τί θα γίνει.....άλλο η κάθε φωτό να'ναι 200-300 kbs και άλλο το 10πλάσιο περίπου του προτεινόμενου μεγέθους...........άσε που τα μισά post σου είναι γραμμένα στα "αγγλικά" μας γράφεις δηλαδή εις διπλούν στα......@@@......σου............λοιπόν  κόψε τις ειρωνείες  και μάθε να σέβεσαι τον χώρο που σου δόθηκε εδώ μέσα.




giati mou svisate to ti egrapsa kai afisate aftounou ?

eisastan 3 kai o koukos edw mesa e tha minete 2 kai o koukos tora
apo gestapo katastaseis egw apoxorw

otan ginei edw mesa ena sigxrono forum tha epistrepsw

Αποσυνδεδεμένος konakis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4413
  • Rolex.
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 04, 2008, 08:23:29 πμ »
εγώ δεν μιλάω "kathomai fronima"!!!!  ;D
konakis.
Rolex,Panerai,JLC,Oris,Steinhart,Alpina,Citizen,Orient.

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2381
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #50 στις: Ιούνιος 04, 2008, 09:51:48 πμ »
''φιλε'' DimGr συνεχιζεις να προκαλεις
αν δεν σου αρεσει το φορουμ αποχωρεις χωρις πολλα λογια ..
αν ειμαστε δυο και ο κουκος με γεια μας και χαρα μας..
τα περι γκεσταπο κλπ το προσπερνω απλως
σου ειπωθηκε απο την αρχη οτι πρεπει να γραφεις ελληνικα και τωρα επανερχεσαι για να ερεθισεις, ετσι δειχνεις το ποιον σου
ουτε ο τροπος να αποκαλεις ενα αλλο μελος ''αυτουνου'' δειχνει τροπους
αυτα νομιζω ειναι αρκετα αν καταλαβαινεςι
α και το προηγουμενο ποστ σου θα το σβησω σε λιγο ετσι

Αποσυνδεδεμένος vassilis

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 144
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #51 στις: Ιούνιος 04, 2008, 10:10:57 πμ »


giati mou svisate to ti egrapsa kai afisate aftounou ?

eisastan 3 kai o koukos edw mesa e tha minete 2 kai o koukos tora
apo gestapo katastaseis egw apoxorw

otan ginei edw mesa ena sigxrono forum tha epistrepsw
φίλε μου δεν ξέρω την καταγωγή σου αν και όπως γράφεις στο nick name (DimGR) άρα λογικά είσαι Έλληνας και θα έπρεπε να ξέρεις ότι πολύ πιο δύσκολα είναι για κάποιον να γράψει Ελληνικά παρά  να μεταφράσει δέκα ψωροαγγλικα  και ίσως θα ήτανε πιο καλά αν σκεφτόσουνα να επενδύσεις σε αυτό και να προσπαθήσεις να μάθεις Ελληνικά .
Τώρα για τις εκφράσεις του τύπου αυτουνου – τουτουνου σε παραπέμπω  πάλι στην προηγούμενη παράγραφο αν ήξερες Ελληνικά σίγουρα θα μπορούσες να εκφραστείς πολύ καλύτερα γιατί η Ελληνική γλώσσα έχει ένα σπάνιο πλούτο σε λέξεις – εκφράσεις που μπορούν να κάνουν ένα άνθρωπο να μπορεί να επικοινωνήσει – καταλάβει καλύτερα  στην ζωή του !

φιλικα
vassilis

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #52 στις: Ιούνιος 04, 2008, 10:22:26 πμ »
Έχω μερικές απορίες.  ;)

eisastan 3 kai o koukos edw mesa e tha minete 2 kai o koukos tora

Προφανώς ο DimGR είναι ο ένας από τους τρεις, μιας και αποχωρεί. Όμως ποιοι είναι οι άλλοι δύο και βασικά θέλω να ξέρω ποιος είναι ο κούκος!

apo gestapo katastaseis egw apoxorw

Τόσο καιρό νόμιζα ότι είμαι στο MyWatch.gr. Μπορεί κάποιος να μου πει την αλήθεια;

το αιμα βαφτηκε κοκκινο!

Το αίμα δεν είναι κόκκινο; Βάφτηκε; Μήπως έχουμε ανάμεσά μας ένα γαλαζοαίματο;

εαν κατι τετοιο το ελεγα εγω ,οχι σιγουρα με τον μοναδικο αυτο τροπο του κονακι,που εκφραζει απολυτα μια κατασταση, ο εξοστρακισμος συνοδευομενος με 100 βουρδουλιες ,καυτη πισσα και πουπουλά ηταν δεδομενος!
αχαχχαχαχα :sm: :smt079

Μήπως τελικά όλα είναι θέμα τρόπου και στυλ;

Τώρα από που θα μάθω για τα Precista;

Φιλικά
Φρόνιμος


Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #53 στις: Ιούνιος 04, 2008, 12:36:36 μμ »
dimisgr
ποσταρε ελληνικα και γραφε χωρις να πρεπει καθε φορα να τσακωνομαστε,εαν νομιζεις οτι σβηστηκε κατι δικο σου και πρεπει να επεναφερθει γραφτο εκ νεου εαν θες να τσακωθεις με τον κονακι τοτε καντο πριβε.

ΒΒ οπως καταλαβαινεις εχω πλεον μια ταμπελα.. ;D

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #54 στις: Ιούνιος 04, 2008, 12:39:34 μμ »
...πολύ πιο δύσκολα είναι για κάποιον να γράψει Ελληνικά παρά  να μεταφράσει δέκα ψωροαγγλικα...

Υποκλίνομαι.  :up:

Προφανώς ο DimGR είναι ο ένας από τους τρεις, μιας και αποχωρεί. Όμως ποιοι είναι οι άλλοι δύο και βασικά θέλω να ξέρω ποιος είναι ο κούκος!

 :lol:

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #55 στις: Ιούνιος 04, 2008, 12:46:14 μμ »
Τώρα από που θα μάθω για τα Precista;


Έχω την καλή διάθεση και την ευγένεια να σου πω. Και όλα αυτά σε πολύ λογικές τιμές. ;D
Εκκρεμεί και μια αγορά ρολογιού βλέπεις και πρέπει να μαζέψω κάποια λεφτά.
Από την άλλη, δεν θέλω να σε βάζω σε έξοδα ως φρεσκομπαμπάς δις που είσαι.

Άντε, να το πάρει το ποτάμι.
Δες εδώ: http://www.timefactors.com/precista.htm  ;)
Όρεξη να χεις να διαβάζεις. Κάνε scroll μέχρι κάτω στη σελίδα.

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #56 στις: Ιούνιος 04, 2008, 12:52:10 μμ »
παρακαλω πολυ να αφησουμε τα σχολια,εαν ο dimis gr θελει και μπορει να ακολουθησει τους κανονες μπορει να ποσταρει οτι θελει ελευθερα μεσα στα πλαισια που καθοριζει μια ευπρεπη συμπεριφορα.

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #57 στις: Ιούνιος 04, 2008, 01:35:24 μμ »
Ευχαριστώ nin,  :up: αλλά για την ποιότητά τους και την αίσθηση στο χέρι θα με ενδιέφεραι να ακούσω. Όσο για τα έξοδα μην ανυσηχείς, έχω αποφασίσει να μην ξαναγοράσω ρολόι στο 2008.

Τα σχόλια - απορίες μου πιστεύω πως είναι εκτονωτικά και οπωσδήποτε όχι επί προσωπικού. Όταν διαβάζω κάτι τέτοια είναι δυνατόν να τα αφήσω ασχολίαστα; Με τρώει το ...χέρι μου. :D

Φιλικά
Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #58 στις: Ιούνιος 04, 2008, 01:42:51 μμ »
το καλυτερο για να σβηστουν τα μιση ειναι να πιασουμε το..τα reviews!ο φορουμιστας  dimgr εφοσον ειναι συμφωνος και μεσα στα πλαισια που εχουμε αναφερει θα μπορουσε να ποσταρει reviews/εντυπωσεις απο τα  precista του
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 04, 2008, 01:50:24 μμ από george_ »

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: MILITARY WATCHES
« Απάντηση #59 στις: Ιούνιος 04, 2008, 01:46:41 μμ »
το καλυτερο για να σβηστουν τα μιση ειναι να πιασουμε το..τα reviews!ο φορουμιστας  dimisgr εφοσον ειναι συμφωνος και μεσα στα πλαισια που εχουμε αναφερει θα μπορουσε να ποσταρει reviews/εντυπωσεις απο τα  precista του

Βρε george_, dimGR τον λένε τον άνθρωπο.  Άλλος είν' ο dimis. :D