Αποστολέας Θέμα: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch  (Αναγνώστηκε 101642 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #60 στις: Ιούνιος 03, 2013, 11:38:06 μμ »
Αντε νύχτα...

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #61 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:08:39 πμ »
Eσείς νομίζετε πως είμαστε όλοι του χαβαλέ...ε όχι λοιπόν [-X , είμαστε σοβαροί γι αυτό και σας αφήσαμε μόνους σας!!! [-(


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #62 στις: Ιούνιος 04, 2013, 08:48:47 πμ »
Eσείς νομίζετε πως είμαστε όλοι του χαβαλέ...ε όχι λοιπόν [-X , είμαστε σοβαροί γι αυτό και σας αφήσαμε μόνους σας!!! [-(

Μπραβο Γιαννη, κρατας/με  ενα επιπεδο!!!!! :)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #63 στις: Ιούνιος 04, 2013, 10:13:10 πμ »
Πιστος στη δεσμευση μου για ''σοβαρες επιστημονικες'' θεωριες και δημοσιευσεις,εκρινα σκοπιμο να ενημερωσω και να σας εφιστησω την προσοχη!!!

Σύνδεση στοματικού σεξ και καρκίνου

Το γύρο του κόσμου κάνει η εξομολόγηση του γνωστού ηθοποιού, Μάικλ Ντάγκλας σχετικά με τον πραγματικό λόγο που βρέθηκε να πάσχει από καρκίνο του φάρυγγα.
Eρευνα κατέδειξε ότι το στοματικό σεξ κρύβει πολλούς κινδύνους και μάλιστα οι γυναίκες που κάνουν στοματικό σεξ σε πολλούς και διαφορετικούς άνδρες δίχως καμία προφύλαξη, κινδυνεύουν μέχρι και 8 φορές περισσότερο να εμφανίσουν καρκίνο του φάρυγγα.
Η επικεφαλής της ερευνητικής ομάδας επιστημόνων από το πανεπιστήμιο του Οχάιο, δρ Μώρα Γκίλισον τόνισε ότι: “Ένα άτομο που είχε έξι ή περισσότερους συντρόφους, με τους οποίους είχε επαφή με στοματικό σεξ, έχει οχτώ φορές περισσότερες πιθανότητες εμφάνισης καρκίνου στον φάρυγγα, σε σύγκριση με κάποια που δεν είχε κάνει ποτέ στοματικό σεξ”.
Η έρευνα δημοσιεύτηκε στο περιοδικό American Association for the Advancement of Science και σύμφνα με τα αποτελέσματα της, ο ιός human papillomavirus (HPV) είναι πλέον η κύρια αιτία πρόκλησης στοματοφαρρυγικού καρκίνου σε ποσοστό 67% σε σχέση με το ποσοστό εμφάνισης όλων των αιτιών. Δηλαδή όσο περισσότερο στοματικό σεξ και όσοι περισσότεροι σύντροφοι στη ζωή κάποιου, τόσο μεγαλύτερος ο κίνδυνος εμφάνισης της συγκεκριμένης μορφής καρκίνου.
Στις ΗΠΑ πάντως το στοματικό σεξ είναι ιδιαίτερα διαδεδομένο ανάμεσα στους νέους που το θεωρούν απλό, εύκολο και αβλαβές. Το χαρακτηρίζουν κοινωνικά αποδεκτό, χωρίς συνέπειες και πολύ λιγότερο επικίνδυνο από την ολοκληρωμένη σεξουαλική επαφή.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!!!!

Πληρωμένα άρθρα - τάχα μου μελέτες - πιασάρικα κίτρινα κείμενα.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #64 στις: Ιούνιος 04, 2013, 10:27:28 πμ »
Πληρωμένα άρθρα - τάχα μου μελέτες - πιασάρικα κίτρινα κείμενα.

Μάστορα, χτες στο ραδιόφωνο βγήκε γιατρός Διευθύντρια Κλινικής και καθηγήτρια Πανεπιστημίου, δεν θυμάμαι που, τι και πως και Α-Ν-Α-Τ-Ρ-Ι-Χ-Ι-Α-Σ-Α με αυτά που έλεγε για τα κονδυλώματα και τις 7-8 μορφές τους και το πόσες εξετάσεις χρειάζονται και ότι η εξέταση για κάποια μορφή δεν βρίσκει την άλλη και και και................. και σκέφτεσαι να το κόψεις και να πας καλόγερος.


   

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #65 στις: Ιούνιος 04, 2013, 01:12:59 μμ »
Μάστορα, χτες στο ραδιόφωνο βγήκε γιατρός Διευθύντρια Κλινικής και καθηγήτρια Πανεπιστημίου, δεν θυμάμαι που, τι και πως και Α-Ν-Α-Τ-Ρ-Ι-Χ-Ι-Α-Σ-Α με αυτά που έλεγε για τα κονδυλώματα και τις 7-8 μορφές τους και το πόσες εξετάσεις χρειάζονται και ότι η εξέταση για κάποια μορφή δεν βρίσκει την άλλη και και και................. και σκέφτεσαι να το κόψεις και να πας καλόγερος.


   
Εεε ρε φίλε, άμα το blowjob που έκανε ήταν deep throat τι περιμένεις?  :P

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #66 στις: Ιούνιος 04, 2013, 01:30:58 μμ »
Εεε ρε φίλε, άμα το blowjob που έκανε ήταν deep throat τι περιμένεις?  :P

 :xplode:
Κάνω login> πατάω μη αναγνωσμένα> λέω "ας μην αρχίσω από τα COOL πράγματα και τα αδελφάτα κτλ." "ας ξεκινήσω το μέρα μου διαβάζοντας κάτι επιστημονικό..."
Κλικάρω και βλέπω...αυτό. Καλά να πάθω. Αφού είδα last ποστ K_O_S_T_A_S και το πάτησα.

Να μου πεις και χθές που το πάτησα σε Chris_Superocean τι είδα?. Μια λίστα για μλκιες, φυσικά την ξεκίνησε άλλο αρχηγόπουλο.  :axe:

Θα αλλάξω λοιπόν και εγώ το τελευταίο μου post σε αυτό το νήμα. Να ορίστε

Οκ ξέρω ότι δεν τρέχετε όλοι, αλλά το παρακάτω άρθρο απευθύνεται και σε αυτούς που απλά βαδίζουν πάνω κάτω στη Φυλής όλη μέρα ή μπορεί η δουλειά τους να έχει ορθοστασία, αν τον δίνουν/παίρνουν στα όρθια θα σας ανακουφίσει από επιβάρυνση στη μέση και θα ανεβάσει την απόλαυση!!
http://www.asics.gr/running/knowledge/understanding-pronation/
Τα INTERSPORT κάνουν δωρεάν πελματογράφημα ώστε να βρείτε τα κατάλληλα παπούτσια για το πέλμα σας.

Ένα σωστό παπούτσι για κάποιον που έχει υπερπρηνισμό μπορεί να του αλλάξει το βάδισμα και εκτός από το πέλμα έχει όφελος και στα πόδια και στη μέση.
Άλλο εξειδικευμένο κατάστημα στην Αθήνα είναι το http://runnerscorner.yooblog.gr/


( Ο επόμενος που θα μπει θα το ευχαριστηθεί. )
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #67 στις: Ιούνιος 04, 2013, 01:37:45 μμ »
:xplode:
Κάνω login> πατάω μη αναγνωσμένα> λέω "ας μην αρχίσω από τα COOL πράγματα και τα αδελφάτα κτλ." "ας ξεκινήσω το μέρα μου διαβάζοντας κάτι επιστημονικό..."
Κλικάρω και βλέπω...αυτό. Καλά να πάθω. Αφού είδα last ποστ K_O_S_T_A_S και το πάτησα.

Να μου πεις και χθές που το πάτησα σε Chris_Superocean τι είδα?. Μια λίστα για μλκιες, φυσικά την ξεκίνησε άλλο αρχηγόπουλο.  :axe:

Θα αλλάξω λοιπόν και εγώ το τελευταίο μου post σε αυτό το νήμα. Να ορίστε

( Ο επόμενος που θα μπει θα το ευχαριστηθεί. )
Αααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, δεν υπάρχει αυτό ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ :dielaughing: :dielaughing:



@PanosI : Εντάξει ρε φίλε οκ, όντως υπάρχει σύνδεση στοματικού σεξ με καρκίνο του φάρυγγα... αυτό ισχύει και είναι όπως το άκουσες..!! Και τώρα έρχεται η εξής ερώτηση : " ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ ?? " Αφού η άλλη στο κάνει, εσύ το ευχαριστιέσαι , αδειάζεις και τα αποθεματικά κεφάλαια και είσαι άρχοντας με τα όλα σου!!! Περνάς καλά? Τελείωσε!!! ;D ;)

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #68 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:01:22 μμ »
Αααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, δεν υπάρχει αυτό ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ :dielaughing: :dielaughing:



@PanosI : Εντάξει ρε φίλε οκ, όντως υπάρχει σύνδεση στοματικού σεξ με καρκίνο του φάρυγγα... αυτό ισχύει και είναι όπως το άκουσες..!! Και τώρα έρχεται η εξής ερώτηση : " ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ ?? " Αφού η άλλη στο κάνει, εσύ το ευχαριστιέσαι , αδειάζεις και τα αποθεματικά κεφάλαια και είσαι άρχοντας με τα όλα σου!!! Περνάς καλά? Τελείωσε!!! ;D ;)

Ο tempora o mores!!!!
Τσσσσ  επιπεδο!!!! ;D ;D ;D
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #69 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:04:07 μμ »
@PanosI : Εντάξει ρε φίλε οκ, όντως υπάρχει σύνδεση στοματικού σεξ με καρκίνο του φάρυγγα... αυτό ισχύει και είναι όπως το άκουσες..!! Και τώρα έρχεται η εξής ερώτηση : " ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ ?? " Αφού η άλλη στο κάνει, εσύ το ευχαριστιέσαι , αδειάζεις και τα αποθεματικά κεφάλαια και είσαι άρχοντας με τα όλα σου!!! Περνάς καλά? Τελείωσε!!! ;D ;)


Λοιπόν θα σου απαντήσω επιστημονικά.

Αλτρουισμός είναι η αγάπη για το συνάνθρωπο, φιλαλληλία, ανθρωπισμός, ανθρωπιά, ουμανισμός, είναι η φροντίδα του ανθρώπου για το καλό των συνανθρώπων του, χωρίς να ζητά ανταλλάγματα. Ο αλτρουιστής εκδηλώνει ενδιαφέρον και κάνει ότι μπορεί, χωρίς να υπολογίζει τα προσωπικά του συμφέροντα. Βάζει το καλό των άλλων ανθρώπων πάνω από κάθε ταπεινό συμφέρον του.

O άνθρωπος λένε οι επιστήμονες είναι βιολογικά προορισμένος να συνεργάζεται. H επιλογή της συνεργασίας και της αλτρουιστικής συμπεριφοράς ερεθίζει τα κέντρα της ευχαρίστησης στον εγκέφαλο.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ πως ευχαριστιέται ο PanosI? Τι είναι σαν εσένα?

H πρώτη ένδειξη ότι ο αλτρουισμός έχει βιολογική βάση βρέθηκε το 1984, σε πειράματα με πιθήκους που έμαθαν να τραβάνε δύο αλυσίδες: στη μία περίπτωση τραβώντας την αλυσίδα εξασφάλιζαν φαγητό, ενώ στη δεύτερη περίπτωση εξασφάλιζαν περισσότερο φαγητό αλλά ταυτόχρονα έβλεπαν ότι δινόταν ηλεκτροσόκ σε κάποιον άλλο πίθηκο. Πολύ σύντομα η πλειονότητα των πιθήκων του πειράματος προτιμούσε να τραβάει την αλυσίδα που δεν συνεπαγόταν ηλεκτροσόκ για τους άλλους, παρά το ότι σήμαινε λιγότερο φαγητό. Το συμπέρασμα; Τα άτομα στενοχωριούνται με τον πόνο του άλλου και προβαίνουν σε πράξεις για να τον σταματήσουν, ακόμη και αν οι ίδιοι χάνουν κάτι.


ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΡΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΘΗΚΑΣ???

Όλο το άρθρο εδώ http://nekthl.blogspot.gr/2010/02/blog-post_24.html
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #70 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:12:39 μμ »
Αααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, δεν υπάρχει αυτό ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ :dielaughing: :dielaughing:



@PanosI : Εντάξει ρε φίλε οκ, όντως υπάρχει σύνδεση στοματικού σεξ με καρκίνο του φάρυγγα... αυτό ισχύει και είναι όπως το άκουσες..!! Και τώρα έρχεται η εξής ερώτηση : " ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΕΝΑ ?? " Αφού η άλλη στο κάνει, εσύ το ευχαριστιέσαι , αδειάζεις και τα αποθεματικά κεφάλαια και είσαι άρχοντας με τα όλα σου!!! Περνάς καλά? Τελείωσε!!! ;D ;)


Κάνεις τεράστιο λάθος.
Το ίδιο ισχύει και όταν κάνει ο άνδρας στοματικό έρωτα ( ή αιδοιολειχία μιας και ειμαστε στην επιστημονική γωνιά ) στην γυναίκα και εχει τον ιό η γυναίκα.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #71 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:16:26 μμ »
Κάνεις τεράστιο λάθος.
Το ίδιο ισχύει και όταν κάνει ο άνδρας στοματικό έρωτα ( ή αιδοιολειχία μιας και ειμαστε στην επιστημονική γωνιά ) στην γυναίκα και εχει τον ιό η γυναίκα.

Οκ οκ το παίρνω πίσω, και ο PanosI σαν εσένα είναι. Θα σας πάρω ένα τσαμπί μπανάνες και τους δύο και θα σας αφήσω να δω αν θα τα καταφέρετε να τις μοιραστείτε.
Και τον είπα και αλτρουιστή...υπήρχαν ελπίδες για την ανθρωπότητα πριν από 3 λεπτά.
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #72 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:16:46 μμ »
H πρώτη ένδειξη ότι ο αλτρουισμός έχει βιολογική βάση βρέθηκε το 1984, σε πειράματα με πιθήκους που έμαθαν να τραβάνε δύο αλυσίδες: στη μία περίπτωση τραβώντας την αλυσίδα εξασφάλιζαν φαγητό, ενώ στη δεύτερη περίπτωση εξασφάλιζαν περισσότερο φαγητό αλλά ταυτόχρονα έβλεπαν ότι δινόταν ηλεκτροσόκ σε κάποιον άλλο πίθηκο. Πολύ σύντομα η πλειονότητα των πιθήκων του πειράματος προτιμούσε να τραβάει την αλυσίδα που δεν συνεπαγόταν ηλεκτροσόκ για τους άλλους, παρά το ότι σήμαινε λιγότερο φαγητό. Το συμπέρασμα; Τα άτομα στενοχωριούνται με τον πόνο του άλλου και προβαίνουν σε πράξεις για να τον σταματήσουν, ακόμη και αν οι ίδιοι χάνουν κάτι. [/i]

Πολύ αλτρουιστικό πείραμα.

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #73 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:28:10 μμ »
ηλεκτροσόκ...Πολύ αλτρουιστικό πείραμα.

Τι να κάνανε φίλε? Να βάζανε για κάθε αποτυχημένη προσπάθεια έναν δικηγόρο να ακούγεται στα μεγάφωνα για 1-2λεπτά?
Θα μάθαινε με την 1η ο πίθηκος τότε και δεν θα υπήρχε το ενδιαφέρον της επανάληψης και παρατήρησης για ασφαλή συμπεράσματα.
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #74 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:30:15 μμ »
Οκ οκ το παίρνω πίσω, και ο PanosI σαν εσένα είναι. Θα σας πάρω ένα τσαμπί μπανάνες και τους δύο και θα σας αφήσω να δω αν θα τα καταφέρετε να τις μοιραστείτε.
Και τον είπα και αλτρουιστή...υπήρχαν ελπίδες για την ανθρωπότητα πριν από 3 λεπτά.

Istar, τα έχεις μπερδέψει μου φαίνεται. Το θέμα είναι, εν προκειμένω, ότι ο/η επιδιδόμενος/η  σε oral sex ( αγγλικά για να μην σκανδαλιζεσθαι ) κινδυνεύει απο το ιό (σε περίπτωση που τον έχει ο έτερος ) να εκδηλώσει καρκίνο του φάρυγγα. Not funny.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #75 στις: Ιούνιος 04, 2013, 02:49:59 μμ »

Κάνεις τεράστιο λάθος.
Το ίδιο ισχύει και όταν κάνει ο άνδρας στοματικό έρωτα ( ή αιδοιολειχία μιας και ειμαστε στην επιστημονική γωνιά ) στην γυναίκα και εχει τον ιό η γυναίκα.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Καλά το'λεγα εγώ ότι είναι σίχαμα αυτή η βλακεία!! Και σίχαμα και κινδυνευεις!  :P

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #76 στις: Ιούνιος 04, 2013, 03:00:38 μμ »
Istar, τα έχεις μπερδέψει μου φαίνεται. Το θέμα είναι, εν προκειμένω, ότι ο/η επιδιδόμενος/η  σε oral sex ( αγγλικά για να μην σκανδαλιζεσθαι ) κινδυνεύει απο το ιό (σε περίπτωση που τον έχει ο έτερος ) να εκδηλώσει καρκίνο του φάρυγγα. Not funny.

Οκ δεν το ήξερα αυτό και για τους δύο, αλλά not funny είναι και μόνο ο ένας να κινδύνευε.
Δεν έχει και πολύ καιρό που έγινε αυτό με το AIDS στην Αθήνα, που ποιός ξέρει πόσοι έβαλαν άλλους σε κίνδυνο.

PS: Καλά ρε PanosI είσαι αλτρουιστής, όλο το τσαμπί του K_O_S_T_A_S λοιπόν χαλάλι του. Μπορεί κανείς να βρεί εκείνες τις cult διαφημήσεις? "Με μια φορά δεν κινδυνευείς" δεν τις βρίσκω με τπτ.
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #77 στις: Ιούνιος 04, 2013, 06:35:05 μμ »
:lol: :lol: :lol: Istar έδωσες ρέστα!!! :lol: :lol: :lol:

Πάντως καλά κάνω εγώ και τόσα χρόνια είμαι προσεκτικός στο συγκεκριμένο θέμα, να που δικαιώνομαι και επιστημονικά!!!


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #78 στις: Ιούνιος 04, 2013, 06:40:04 μμ »
Τι να κάνανε φίλε? Να βάζανε για κάθε αποτυχημένη προσπάθεια έναν δικηγόρο να ακούγεται στα μεγάφωνα για 1-2λεπτά?
Θα μάθαινε με την 1η ο πίθηκος τότε και δεν θα υπήρχε το ενδιαφέρον της επανάληψης και παρατήρησης για ασφαλή συμπεράσματα.

Τωρα το ειδα.
Ενα μεγαλο αχαχουχα για τον Ισταρ Σεφερλη...

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ mywatch
« Απάντηση #79 στις: Ιούνιος 04, 2013, 08:19:16 μμ »
:lol: :lol: :lol: Istar έδωσες ρέστα!!! :lol: :lol: :lol:

Πάντως καλά κάνω εγώ και τόσα χρόνια είμαι προσεκτικός στο συγκεκριμένο θέμα, να που δικαιώνομαι και επιστημονικά!!!
Το αποφεύγεις κι εσύ;;;;  ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 05, 2013, 02:21:46 μμ από koubilaihan »