Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 657044 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2720 στις: Μάρτιος 13, 2018, 01:29:44 μμ »
Γιωργο εγω δεν ξεχναω τιποτα.
Ουτε τα δικα μας. Ουτε κανενος αλλου.
Και ο Βαρδινογιαννης πριν πολλα χρονια εμπαινε μεσα με το κουμπουρι.
Θελετε και εσεις να βλεπετε τον προεδρο σας να κανει τα ιδια.
Το θεμα ειναι να πηγαινουμε μπροστα.
Υγ. Ακομα να εμφανιστει;
     Ακομα κρυβεται;

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2353
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2721 στις: Μάρτιος 13, 2018, 01:47:44 μμ »
Ακριβως αυτο... Ο Βαρδινογιαννης εμπαινε με το οπλο... Ο Μελισσανιδης εκανε φυλακη! Καλα... Ο συγχωρεμενος ο βαρωνος κ.Μακης?? Η καθε αθηναικη ομαδα εχει απο 20 κυπελλα το λιγοτερα και 10 πρωταθληματα αντιστοιχα... Μηπως ολαααα αυτα ηταν με το σπαθι τους? Μηπως ολα αυτα ηταν τιμια??? Χωρις ευννοιες, χωρις αισχοι και ντροπες? Απλα δε θελω να μπαινω σε αυτη τη διαδικασια... Εγω εκανα αυτο, εσυ εκανες εκεινο!

Ο ΠΑΟΚ δεν μπαινει σε διαδικασια συγκρισης με κανεναν απο εκει κατω...

Ο Σαββιδης δεν ειναι αγιος... Ηρθε ομως με αγνες προθεσεις... Ειδε οτι τα πραγματα εδω εχουν μονο μια οψη του νομισματος, οποτε μαλλον αποφασισε να ακολουθησει αυτο το δρομο! Ακομα κι ετσι ομως εγω δεν ειδα ο ΠΑΟΚ να σπρωχνεται περισσοτερο απο την αγνη κι αθωα ΑΕΚ, ουτε περισσοτερο και απο τον ΟΣΦΠ!

Τελος παντων συζητηση κανουμε... Αλλα δεν τρωνε και σανο ρε παιδια, ειπαμε!

Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2722 στις: Μάρτιος 13, 2018, 01:55:13 μμ »
Γιωργο οταν δεν εισαι αγιος οπως λες δεν μπορει να ερθεις με αγνες προθεσεις και στο τελος να λοξοδρομησεις γιατι ειναι στο πετσι σου να μην εισαι τιμιος.
Τα υπολοιπα ειναι λογια για να λεμε.
Το σημαντικο ειναι να γινει κατι ωστε να μην ταλαιπωρουνται οι φιλοι των ομαδων απο τον καθε τιμιο προεδρο.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2723 στις: Μάρτιος 13, 2018, 04:29:01 μμ »
Ακριβως αυτο... Ο Βαρδινογιαννης εμπαινε με το οπλο... Ο Μελισσανιδης εκανε φυλακη! Καλα... Ο συγχωρεμενος ο βαρωνος κ.Μακης?? Η καθε αθηναικη ομαδα εχει απο 20 κυπελλα το λιγοτερα και 10 πρωταθληματα αντιστοιχα... Μηπως ολαααα αυτα ηταν με το σπαθι τους? Μηπως ολα αυτα ηταν τιμια??? Χωρις ευννοιες, χωρις αισχοι και ντροπες? Απλα δε θελω να μπαινω σε αυτη τη διαδικασια... Εγω εκανα αυτο, εσυ εκανες εκεινο!

Ο ΠΑΟΚ δεν μπαινει σε διαδικασια συγκρισης με κανεναν απο εκει κατω...


Γιωργο με πολλα απο τα λεγομενα σου συμφωνω, με αλλα οχι.
Για πραγματα του παρελθοντος ισως να μη βγαλουμε ευκολα ακρη, διοτι ηλικιακα απεχουμε και σαφως υπαρχουν διαφορετικες παραστασεις και βιωματα.
Ας πουμε ομως γενικολογα οτι οι Αθηναικες ομαδες ηταν πιο δυνατες εξω-αγωνιστικα, ηταν ομως πιο δυνατες και αγωνιστικα.
Παρακολουθω πολλα χρονια ποδοσφαιρο, λιγες φορες ο ΠΑΟΚ ειχε πραγματικα ανταγωνιστικη ομαδα, ισαξια με καποιον απο τους 3 της Αθηνας.
Οτι εχουν γινει αισχη και εγκληματα, σαφως και συμφωνουμε. Ισως αυτα του εχουν στερησει καποιο τιτλο ακομα, ειναι πιθανον.
Πιστευω ομως οτι αυτη η ''αδικια'' που επικαλειται διαρκως ο ΠΑΟΚ και η Θεσσαλονικη ειναι λιγο υπερβολικη.
Κι αυτο το λεω γιατι κι εγω σαν ΑΕΚ αισθανομαι - και πιστευω οτι ειμαι - αδικημενος, αρα δεν ειναι η κακια Αθηνα που αδικει τη Θεσσαλονικη. Ειναι κυριως θεμα δυναμης παραγοντων!!

Και αυτο φαινεται καπως στα σημερινα.Τωρα που η δυναμη των παραγοντων μιλαει ρωσικα, κοιταζει να επωφεληθει ο ΠΑΟΚ.

Και πραγματικα ελπιζω να μην πιστευεις..


.........Ακομα κι ετσι ομως εγω δεν ειδα ο ΠΑΟΚ να σπρωχνεται περισσοτερο απο την αγνη κι αθωα ΑΕΚ, ουτε περισσοτερο και απο τον ΟΣΦΠ!


..γιατι δεν θα μου φτασει το σανο ολης της Ελλαδας!!! :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1557
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2724 στις: Μάρτιος 13, 2018, 04:57:43 μμ »
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2725 στις: Μάρτιος 13, 2018, 06:26:45 μμ »
http://www.iefimerida.gr/news/402436/erhetai-stin-athina-i-fifa-telos-oi-praxeis-vias-sto-podosfairo
Eρχεται στην Αθήνα η FIFA: «Τέλος οι πράξεις βίας στο ποδόσφαιρο»

Να δουμε τωρα τι ειδους μαγκιες και ζιριλικια θα κανουν μικρες και μεγαλες ομαδες.

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2353
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2726 στις: Μάρτιος 13, 2018, 07:32:00 μμ »
Γιωργο με πολλα απο τα λεγομενα σου συμφωνω, με αλλα οχι.
Για πραγματα του παρελθοντος ισως να μη βγαλουμε ευκολα ακρη, διοτι ηλικιακα απεχουμε και σαφως υπαρχουν διαφορετικες παραστασεις και βιωματα.
Ας πουμε ομως γενικολογα οτι οι Αθηναικες ομαδες ηταν πιο δυνατες εξω-αγωνιστικα, ηταν ομως πιο δυνατες και αγωνιστικα.
Παρακολουθω πολλα χρονια ποδοσφαιρο, λιγες φορες ο ΠΑΟΚ ειχε πραγματικα ανταγωνιστικη ομαδα, ισαξια με καποιον απο τους 3 της Αθηνας.
Οτι εχουν γινει αισχη και εγκληματα, σαφως και συμφωνουμε. Ισως αυτα του εχουν στερησει καποιο τιτλο ακομα, ειναι πιθανον.
Πιστευω ομως οτι αυτη η ''αδικια'' που επικαλειται διαρκως ο ΠΑΟΚ και η Θεσσαλονικη ειναι λιγο υπερβολικη.
Κι αυτο το λεω γιατι κι εγω σαν ΑΕΚ αισθανομαι - και πιστευω οτι ειμαι - αδικημενος, αρα δεν ειναι η κακια Αθηνα που αδικει τη Θεσσαλονικη. Ειναι κυριως θεμα δυναμης παραγοντων!!

Και αυτο φαινεται καπως στα σημερινα.Τωρα που η δυναμη των παραγοντων μιλαει ρωσικα, κοιταζει να επωφεληθει ο ΠΑΟΚ.

Και πραγματικα ελπιζω να μην πιστευεις..

..γιατι δεν θα μου φτασει το σανο ολης της Ελλαδας!!! :lol: :jg:

Σπυρο δε διαφωνω σε αυτα που λες... Με μονη ενσταση οτι παω στο γηπεδο εδω και 15 χρονια και:
τα τελευταια 10 χρονια ο ΠΑΟΚ ειναι 2ο-3ος... Και απλα ο κοσμος φρικαρει! Μας κανουν φαουλ, εδινε αναποδα... Πουλουσαν τσαμπουκαδες οι αντιπαλοι... Κιτιρινες και κοκκινες κατα μας! Τελος παντων ειναι τοσο πολλα αυτα (οχι σφαγες απαραιτητα) αλλα εκνευριστικα σφυριγματα που ριχνουν το ρυθμο της καθε ομαδας. Και οταν π.χ. ο ΟΣΦΠ  η ο καθε ΟΣΦΠ εχει δυνατη ομαδα, πως μπορει ο ΠΑΟΚ η ο καθε ΠΑΟΚ να κερδιζει αυτο το 60-40 κατα?? Πως ο ΠΑΟΚ μπορει να εχει ανταγωνιστικη ομαδα οταν δεν τον αφηνει κανεις να παιξει τοσα χρονια στα ισα, ακομα και με χειροτερη ομαδα η να βγει C.L. και να παρει τα εκατομμυριακια (που τοσα χρονια τσεπωνουν οι "3μεγαλοι") για να κανει ομαδα?? Με αυτα τα σιχαμενα σφυριγματακια... Τα οφσαιντ που μπορει να κατεληγαν γκολ και παει λεγοντας...

Κατανταω ισως γραφικος αλλα εγω τα βιωσα στο πετσι μου... Σιγουρα κι εσυ σε αλλες εποχες! Ομως ειμαι σιγουρος οτι στερηθηκα οχι τιτλο αλλα τιτλους... Ναι μπορει να μην ηταν πολλοι, αλλα δεν παυει να ειναι! Και οταν μια ομαδα τοσο διψασμενη με τοσο λαο οπως ο ΠΑΟΚ, δεν την αφηνουν να διεκδικησει αυτα που πρεπει με 50αρισια διαιτησια και ολα ισαξια, να με συγχωρεις αλλα εχεις γευτει και 10 πρωταθληματα και μιλας εκ του ασφαλους!

Κι ερχομαι στο σημερα που για πρωτη φορα ο ΠΑΟΚ εχει λεφτα, ειναι πιο ανταγωνιστικος απο ποτε και καταλαβαινω οτι ενοχλει... Παντου αλλωστε γινεται αυτο! Οταν καποιος ξεμυτιζει, της αυτοκρατοριας της κακοφαινεται γιατι δεν εχουν συνηθησει αυτο το τροπαριο... Να βλεπουν τον αδυναμο επι τοσα χρονια, ξαφνικα στο προσκηνιο!

ΥΓ. Δεν μπορει να εισαι τοσο τυφλος για τα φετινα σπρωξιματακια σου... Μπορω να σου θυμισω μερικα αν θελεις... 1. δε δινεται πεναλντι στα Γιαννενα, 2. πεναλντι εξω απο την περιοχη με Λαμια, 3. Γκολ οφσαιντ Βρανιες με Ξανθη, 4. απο οφσαιντ το γκολ με Ατρομητο. Δε θα βαλω το γκολ με Λαρισα γιατι ειναι κυπελλο... Ποσοι βαθμοι ειναι αυτοι? Ο ΠΑΟΚ δεν επαιξε με ΟΣΦΠ, εχασε 3 βαθμους αντι για 6 (σκανδαλο). Και φυσικα η προχθεσινη μου νικη. Και δεν υπαρχει ουδεμια αντιρριση και για το προχθεσινο γκολ του ΠΑΟΚ οτι ηταν πεντακαθαρο! Ναι δυσκολη φαση, αλλα εκτος τοπου και χρονου ο Μαουρισιο, δεν ενοχλησε σε καμια περιπτωση το τερμα σας να κανει την επεμβαση του, που εφαγε κανονικο γκολ στη γωνια του!

Κι εγω ειχα σπρωξιμο αλλα δεν κανω τα στραβα ματια...
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2727 στις: Μάρτιος 13, 2018, 08:14:44 μμ »


 ;D


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2728 στις: Μάρτιος 13, 2018, 08:22:38 μμ »
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2729 στις: Μάρτιος 13, 2018, 08:32:20 μμ »
Και μετα λενε εμενα πειραχτηρι ;D

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2730 στις: Μάρτιος 13, 2018, 08:37:52 μμ »
Και μετα λενε εμενα πειραχτηρι ;D
:headbash: :headbash: :headbash:
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2731 στις: Μάρτιος 13, 2018, 08:41:51 μμ »
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1557
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2732 στις: Μάρτιος 13, 2018, 08:43:24 μμ »
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2733 στις: Μάρτιος 13, 2018, 09:31:38 μμ »
Σπυρο δε διαφωνω σε αυτα που λες... Με μονη ενσταση οτι παω στο γηπεδο εδω και 15 χρονια και:
τα τελευταια 10 χρονια ο ΠΑΟΚ ειναι 2ο-3ος... Και απλα ο κοσμος φρικαρει! Μας κανουν φαουλ, εδινε αναποδα... Πουλουσαν τσαμπουκαδες οι αντιπαλοι... Κιτιρινες και κοκκινες κατα μας! Τελος παντων ειναι τοσο πολλα αυτα (οχι σφαγες απαραιτητα) αλλα εκνευριστικα σφυριγματα που ριχνουν το ρυθμο της καθε ομαδας. Και οταν π.χ. ο ΟΣΦΠ  η ο καθε ΟΣΦΠ εχει δυνατη ομαδα, πως μπορει ο ΠΑΟΚ η ο καθε ΠΑΟΚ να κερδιζει αυτο το 60-40 κατα?? Πως ο ΠΑΟΚ μπορει να εχει ανταγωνιστικη ομαδα οταν δεν τον αφηνει κανεις να παιξει τοσα χρονια στα ισα, ακομα και με χειροτερη ομαδα η να βγει C.L. και να παρει τα εκατομμυριακια (που τοσα χρονια τσεπωνουν οι "3μεγαλοι") για να κανει ομαδα?? Με αυτα τα σιχαμενα σφυριγματακια... Τα οφσαιντ που μπορει να κατεληγαν γκολ και παει λεγοντας...

Κατανταω ισως γραφικος αλλα εγω τα βιωσα στο πετσι μου... Σιγουρα κι εσυ σε αλλες εποχες! Ομως ειμαι σιγουρος οτι στερηθηκα οχι τιτλο αλλα τιτλους... Ναι μπορει να μην ηταν πολλοι, αλλα δεν παυει να ειναι! Και οταν μια ομαδα τοσο διψασμενη με τοσο λαο οπως ο ΠΑΟΚ, δεν την αφηνουν να διεκδικησει αυτα που πρεπει με 50αρισια διαιτησια και ολα ισαξια, να με συγχωρεις αλλα εχεις γευτει και 10 πρωταθληματα και μιλας εκ του ασφαλους!

Κι ερχομαι στο σημερα που για πρωτη φορα ο ΠΑΟΚ εχει λεφτα, ειναι πιο ανταγωνιστικος απο ποτε και καταλαβαινω οτι ενοχλει... Παντου αλλωστε γινεται αυτο! Οταν καποιος ξεμυτιζει, της αυτοκρατοριας της κακοφαινεται γιατι δεν εχουν συνηθησει αυτο το τροπαριο... Να βλεπουν τον αδυναμο επι τοσα χρονια, ξαφνικα στο προσκηνιο!

ΥΓ. Δεν μπορει να εισαι τοσο τυφλος για τα φετινα σπρωξιματακια σου... Μπορω να σου θυμισω μερικα αν θελεις... 1. δε δινεται πεναλντι στα Γιαννενα, 2. πεναλντι εξω απο την περιοχη με Λαμια, 3. Γκολ οφσαιντ Βρανιες με Ξανθη, 4. απο οφσαιντ το γκολ με Ατρομητο. Δε θα βαλω το γκολ με Λαρισα γιατι ειναι κυπελλο... Ποσοι βαθμοι ειναι αυτοι? Ο ΠΑΟΚ δεν επαιξε με ΟΣΦΠ, εχασε 3 βαθμους αντι για 6 (σκανδαλο). Και φυσικα η προχθεσινη μου νικη. Και δεν υπαρχει ουδεμια αντιρριση και για το προχθεσινο γκολ του ΠΑΟΚ οτι ηταν πεντακαθαρο! Ναι δυσκολη φαση, αλλα εκτος τοπου και χρονου ο Μαουρισιο, δεν ενοχλησε σε καμια περιπτωση το τερμα σας να κανει την επεμβαση του, που εφαγε κανονικο γκολ στη γωνια του!

Κι εγω ειχα σπρωξιμο αλλα δεν κανω τα στραβα ματια...

Γιωργο πραγματικα συμφωνω απολυτα με το κυριο κομματι του ποστ σου, θα μπορουσα καλλιστα να το εχω γραψει εγω!!! ;)
Στο μονο που εχω ενσταση ειναι οτι η ΑΕΚ τα χρονια που λες, δεν πηρε τα χρηματα του C.L που επρεπε και αυτο το πληρωσε πανακριβα (2008) με την χρεωκοπια της!!!
Και αν μου πεις οτι η ΑΕΚ του Μπαγεβιτς, μια απο τις καλυτερες ομαδες που περασαν απο την Ελλαδα, κατα κοινη ομολογια, πηρε τα πρωταθληματα που αξιζε και επρεπε, απλα θα διαφωνησω!!!

Και φτανω στο υστερογραφο, που εχω αρκετες ενστασεις.
Αφηνω το αγωνιστικο κομματι, οχι γιατι δεν με συμφερει, αλλα γιατι ειναι δυσκολο να συμφωνησουμε απολυτα.
Εδω στο προχθεσινο γκολ υπαρχουν, επισημες και επαγγελματικες, διαφορετικες αποψεις για την εγκυροτητα του.
Αν σου πω οτι κυριως στην αρχη του πρωταθληματος, που δεν παταγατε και καλα στα ποδια σας, σπρωχτηκατε με 4-5 οφσαιντ γκολ, θα μου αντιταξεις το πεναλτυ με τη Λαμια,το οφσαιντ του Βρανιες κλπ.κλπ.
Τα αφηνω λοιπον αυτα, ελπιζοντας οτι και οι διαιτητες ανθρωποι ειναι και δικαιουνται να κανουν καποια λαθη, αρκει να μην ειναι μονοπλευρα.

Για πες μου ομως,
γιατι ο ΠΑΟΚ επαιζε με κοσμο σε αγωνες του εκτος Τουμπας(πχ στα Γιαννινα), ενω ηταν απαγορευμενοι οι φιλαθλοι της ΑΕΚ σε ολα τα εκτος εδρας παιχνιδια της;
γιατι στα Γιαννινα ενω μπουκαραν στο γηπεδο στις θεσεις των διαρκειας των γηπεδουχων και μετα ''ανακαινισαν'' το γηπεδακι, δεν κουνηθηκε φυλλο;
γιατι τα επεισοδια εξω απο την Τουμπα, μετα το μη ματς με τον γαβρο, θεωρηθηκαν ασχετα με το γεγονος και περασαν ατιμωρητα;
γιατι ενω ολη η Ελλαδα ειδε τη κλωτσοπατιναδα στον Τριπολη στο τελος του αγωνα, ως δια μαγειας οι υπευθυνοι ειδαν μονο καποιον κακομοιρο φυσιοθεραπευτη;
γιατι ενω υπηρχε τιμωρια του ΠΑΟΚ κεκλεισμενων για τον αγωνα με την ΑΕΚ, την ΠΕΜΠΤΗ ανεβασε ο Βασιλειαδης στη Διαφανια απαγορευση μετακινησης των οπαδων της; :shocked: (μαλλον την ειχε ''μαντεψει'' την αποφαση  ;D ) Οπως την ειχε μαντεψει και ο ΠΑΟΚ και ειχε εκδοσει εισιτηρια!! ;D ;D
 
Αυτα θυμαμαι τωρα προχειρα, αλλα νομιζω οτι δινουν το νοημα της σκεψης μου.
Εξω αγωνιστικα σπρωχτηκατε οσο δεν επαιρνε αλλο, Γιωργο!!
Η ΑΕΚ τιμωρηθηκε μια αγωνιστικη για μια φωτοβολιδα.

Υ.Γ Και βεβαια ακολουθησατε τη -νομιμη ομολογουμενως- πεπατημενη Ολυμπιακου να δωσετε δανεικους μεχρι και σε ομαδες.... κρικετ!! ;D
Με αποτελεσμα να σκιζονται με μας και να μην παιζουν καν με εσας. Και αυτο λεγεται δικαιο και αντικειμενικο και καθαρο πρωταθλημα! ;)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2734 στις: Μάρτιος 13, 2018, 09:53:15 μμ »
Αρχισανε τα οργανα.
Η πρώτη καμπάνα: Αποβολή του ΠΑΟΚ από το μητρώο της Ομοσπονδίας Ευρωπαϊκών Συλλόγων.

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1557
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2735 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:03:09 μμ »
Χειμαρρος ο Σπύρος !!!!!!
 ;D
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2736 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:12:52 μμ »
Ρε δώστε την κούπα σε μας που ξέρουμε απ'αυτά  :smt096


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2737 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:13:54 μμ »
Ρε δώστε την κούπα σε μας που ξέρουμε απ'αυτά  :smt096

 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2738 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:14:13 μμ »
Ρε δώστε την κούπα σε μας που ξέρουμε απ'αυτά  :smt096
Ειχατε καλους δασκαλους φιλε Γιαννη ::) :P

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2739 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:14:47 μμ »
Χειμαρρος ο Σπύρος !!!!!!
 ;D

Χείμαρρο δεν τον λες...ρυάκι ίσως :weedman:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης