Αποστολέας Θέμα: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ  (Αναγνώστηκε 53177 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #80 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 11:47:06 πμ »
ή στραβό είναι το κλίμα....ή στραβά αρμενίζουμε!!!!!
Στραβά το πήρες φίλες Σταύρο.Νομίζω ότι με παρεξήγησες.

Απλά,άν είχα να επιλέξω ανάμεσα σε ένα όχι και τόσο ποιοτικό ρολόϊ,το οποίο θα το έπαιρνα μέσα σε 20 μέρες και σε ένα πιο ποιοτικό,το οποίο μπορεί να αργούσε και τρεις μήνες,πίστεψέ με θα επέλεγα το δεύτερο.Αυτό είναι όλο.
Άλλωστε μην ξεχνάς ότι κι εγώ έχω δηλώσει συμμετοχή για το Vostok.Απο τη στιγμή όμως που μου δίνεται η δυνατότητα για κάτι καλύτερο,δε θα κοιτάξω το χρόνο παράδοσης.

Θέλω να πιστέυω ότι αν κάνεις μια δημοσκόπηση,και όχι γκάλοπ που λένε οι φτασμένοι δημοσιογράφοι μας,θα διαπιστώσεις ότι οι περισσότεροι θα προτιμούσαν το Steinhart έναντι του Vostok.

Άλλωστε δεν έχω τη δύναμη να διαμορφώσω το τελικό αποτέλεσμα.Γιατί τα βάζεις μαζί μου;
Ο καθένας είναι ελεύθερος να επιλέξει αυτό που τον εκφράζει περισσότερο.



Αποσυνδεδεμένος physioman

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 988
    • Προφίλ
EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #81 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 11:51:35 πμ »

Καλημέρα από την όμορφη Μονεμβασιά....
διάβασα πολύ προσεκτικά αυτά που γράφεις....
μήπως τελικά άλλο είναι το ζητούμενο και δεν το ξέρω?
μήπως τελικά δεν θέλουμε πρότζεκτ αλλά ένα συγκεκριμένο ρολόι?
γιατί έτσι δείχνουν τα πράγματα....
βάζουμε ημερομηνίες που δεν τις τηρούμε....κρίνουμε και συζητάμε υποθετικά....και στο τέλος παρακαλάμε κάποιον να μας κάνει το συγκεκριμένο ρολόι παρ όλο που μας έχει γράψει στα παλαιότερα των υποδημάτων του....
σκέφτομαι τι θα λέγαμε τώρα αν στη θέση του Steinhart Günter ήταν ο ΒΗΧΟΣ!!!!!
τι να πω?
έχω εντυπωσιαστεί....
ή στραβό είναι το κλίμα....ή στραβά αρμενίζουμε!!!!!

Αγαπητέ sc520, δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα στραβού δρόμου ή κλίματος. Ετσι είναι τα προτζεκτ. Χρειάζεται να συνεγαστούν διαφορετικοί άνθρωποι, να μιλήσουν με διαφορετικές εταιρείες που με τη σειρά τους θα μας δώσουν 2-3 επιλογές για να προχωρίσουμε στην ψηφοφορία. Αυτό λοιπόν που θέλω να πώ είναι ότι στην περίπτωση του προτζεκτ οι παράμετροι είναι τόσοι πολλοί που θέλοντας και μη θα έχουμε καθυστερήσεις. Καλύτερα πάντως να έχουμε δυο επιλογές για ψηφοφορία παρά μια. Μην είστε ανυπόμονοι, το καλό πράγμα θέλει χρόνο! Άσε που η όλη διαδικασία της επιλογής ρολογιού, καντράν, λογότυπου κτλ είναι μοναδική! Αυτά τα λέω με φιλική διάθεση για να μην παρεξηγούμε

Φιλικά
Αναστάσης

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #82 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 11:54:30 πμ »
Να στο θέσω αλλιώς φίλε Σταύρο.
Αν στη θέση του Vostok είχαμε ένα Archimede,ένα Zeno ή ένα Laco,πιστεύεις ότι θα καθόμασταν τώρα και θα παρακαλούσαμε τον Gunter;Φυσικά και ΟΧΙ!!!

Αποσυνδεδεμένος DOCORTHO

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3233
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #83 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 12:21:47 μμ »
Καταρχήν να πω και εγω ένα ευχαριστω στους ανθρώπους που μοχθησαν για το project
Και επίσης θα ήθελα να επισημάνω την διάθεση μου να βοηθήσω επικοινωνώντας με κσποιες απο τις εταιρίες αρκεί να μου δώσετε κάποια ονόματα για να ξεκινήσω και να πείτε κάποια standards πχ διάμετρος , μηχανή κλπ

Αποσυνδεδεμένος sc520

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #84 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 12:44:30 μμ »
ξαναλέω τη θέση μου....είμαι μέσα για το πρότζεκτ όποιο και αν είναι αυτό....δεν υποστηρίζω καμιά μάρκα και κανένα μοντέλο...είπαμε πολλά...έγιναν πολλές κουβέντες και προτάσεις....μπήκαν ακόμη και χρονικοί περιορισμοί....και όλα αυτά για να δούμε τι ολοκληρωμένες προτάσεις θα παρουσιαστούν.
Ερώτηση...ποιές τελικά είναι οι προτάσεις?
Οι εξής.....VOSTOK!!!!
Αυτή είναι η μία και μοναδική ολοκληρωμένη πρόταση που μπορεί να πραγματοποιηθεί.
Αν δεν μας αρέσει το ρολόι είναι τελείως διαφορετικό πράγμα και ας ειπωθεί....Εμείς δεν θέλουμε VOSTOK...θέλουμε άλλο και θα προσπαθήσουμε γι αυτό.
Τότε βγάζω το καπέλο σε αυτή την πρόταση και συντάσσομαι μαζί σας....
Είναι έτσι τα πράγματα ή δεν είναι.....???
Τελικά....το ταξίδι είναι μακρύ...και θα το κάνω μαζί σας ότι και να αποφασίσετε...γιατι αυτή την ένοια έχει να είσαι μέλος στο φόρουμ....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #85 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 01:00:30 μμ »
.
Ερώτηση...ποιές τελικά είναι οι προτάσεις?
Οι εξής.....VOSTOK!!!!
Αυτή είναι η μία και μοναδική ολοκληρωμένη πρόταση που μπορεί να πραγματοποιηθεί.

Αυτο ακριβως ρωτησα και εγω εχθες.Υπαρχει αλλη προταση;
Νομιζω οτι απαντηση δοθηκε.Δεν υπαρχει καμμια.

Δημητρη,καλο ειναι να περιμενουμε λιγο την απαντηση του φιλου μας του γερμανου,Καλο θα ειναι,αν δεησει να μας απαντησει και ειναι θετικος στη συνεργασια,να υπαρχει και δευτερη προταση για να επιλεξουμε.Δεν ειναι σωστο ομως,απο ολες τις πλευρες,να υπαρχει ανοικτη ημερομηνια αναμονης.Μπορουμε να περιμενουμε 1-2 μερες,αλλα μεχρι εκει.
Η ταξη και η συνεπεια ειναι σημαντικος παραγων στην πραγματοποιηση οποιουδηποτε εγχειρηματος.Δεν μας κανει χαρη,δουλεια του προσφερουμε.

Επισης η συμπεριφορα του Βηχου,μεχρι στιγμης τουλαχιστον,ειναι απολυτα σωστη και συνεπης και πρεπει να εκτιμηθει.
Οσον αφορα την ''ποιοτητα'' των ρολογιων,εχεις δικιο.Υπολειπεται το vostok του steinhart,αλλα ειναι πιο φθηνο και το σημαντικοτερο μπορει να υλοποιηθει αμεσα.!!!Κανενας μας δεν περιμενει το ρολοι του φορουμ για να αποκτησει το καλο του ρολοι.Δοξα τω Θεω,ολοι κατι εχουμε.Αναμνηστικο που να μας συνδεει με το mywatch θελουμε,ας ειναι και rolex!!! :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος sc520

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #86 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 01:50:28 μμ »
συνυπογράφω.....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #87 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 01:55:20 μμ »
Καταρχας μπραβο στα παιδια που  ασχοληθηκαν..
Ειναι ενα ρολοι που θα επαιρνα, χωρις φυσικα τα μολων λαβε και συναφη ελληνοπρεπη, συγγνωμη Χρηστο μου, ξερεις εσυ..  :D

Οταν κανεις business ως φορουμ, υπαρχουν και καποια ορια.. Να περιμενουμε, οκ, αλλα δεν παρακαλαμε κανεναν.. Οση επιθυμια κι αν εχουμε για ενα ρολοι, θα πρεπει κι οι εταιριες να καταλαβουν οτι δε μας κανουν χαρη, αντιστροφως θα ελεγα οτι λειτουργει..

Φιλε Σταυρο αδικα παρεξηγηθηκες, εχεις ηδη κερδισει το σεβασμο ολων με την προσπαθεια σου...

Αποσυνδεδεμένος sc520

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #88 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 02:13:05 μμ »
δεν παρεξηγήθηκα....αναγνωρίζω ότι είστε μιά πολύ όμορφη παρέα που έχετε την ίδια λόξα με μένα για τα ρολόγια...σας ευχαριστώ που με δεχτήκατε στη παρεά σας...και ευελπιστώ να συνεχίσω να είμαι....ότι κάνω το κάνω με ένα μόνο στόχο και σκοπό....το φόρουμ....αυτό με ενδιαφέρει....και η εμπλοκή μου με τη πρόταση ήταν θέμα καθαρά τύχης λόγω του πρότζεκτ για τα ΟΥΚ.Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.Το τι τελικά θα γίνει είναι απόφαση των πολλών και όχι προσωπικής φιλοδοξίας γιατί τέτοια δεν υπάρχει....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #89 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 02:15:03 μμ »
 :cheers:

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #90 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 03:37:02 μμ »
δεν παρεξηγήθηκα....αναγνωρίζω ότι είστε μιά πολύ όμορφη παρέα που έχετε την ίδια λόξα με μένα για τα ρολόγια...σας ευχαριστώ που με δεχτήκατε στη παρεά σας...και ευελπιστώ να συνεχίσω να είμαι....ότι κάνω το κάνω με ένα μόνο στόχο και σκοπό....το φόρουμ....αυτό με ενδιαφέρει....και η εμπλοκή μου με τη πρόταση ήταν θέμα καθαρά τύχης λόγω του πρότζεκτ για τα ΟΥΚ.Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο.Το τι τελικά θα γίνει είναι απόφαση των πολλών και όχι προσωπικής φιλοδοξίας γιατί τέτοια δεν υπάρχει....

 :applaus: :2thumbs:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #91 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 05:55:43 μμ »
Ειναι ενα ρολοι που θα επαιρνα, χωρις φυσικα τα μολων λαβε και συναφη ελληνοπρεπη, συγγνωμη Χρηστο μου, ξερεις εσυ..  :D
Ακουστε τι λεει ο ανθρωπος. Δεν εισαι Ελληνας?
Τι να πω?
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ.

 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #92 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:12:16 μμ »
Δημητρη,καλο ειναι να περιμενουμε λιγο .Μπορουμε να περιμενουμε 1-2 μερες,αλλα μεχρι εκει.
Δεν μας κανει χαρη,δουλεια του προσφερουμε.
Να περιμενουμε, οκ, αλλα δεν παρακαλαμε κανεναν.. Οση επιθυμια κι αν εχουμε για ενα ρολοι, θα πρεπει κι οι εταιριες να καταλαβουν οτι δε μας κανουν χαρη, αντιστροφως θα ελεγα οτι λειτουργει..
Σπύρο και Βίκτωρα,πολύ ωραία όλα αυτά που λέτε αλλά λίγο εκτός πραγματικότητας.
Ακούγεστε σα να έχετε απο πίσω τουλάχιστον 5-6 εταιρείες οι οποίες παρακαλάνε να συνεργαστούν μαζί μας.
Έχετε καταλάβει ότι κανέις μας δεν ενδιαφέρθηκε να έρθει σε επαφή με κάποια εταιρεία;Ότι οι περισσότερες εταιρείες που θα ακούσουν για 20-25 ρολόγια θα γελάσουν και θα μας πουν "Thanks but no thanks";
Ας είμαστε ρεαλιστές και λίγο περισσότερο ευέλικτοι.Δε νομίζω ότι είμαστε σε θέση να κάνουμε τους καμπόσους.
Τί πάει να πει "θα περιμένουμε 1-2 μέρες το πολύ","χάρη δεν κάνουμε σε κανέναν","σιγά μην τους παρακαλάμε κιόλας" κ.τ.λ.;
Θα περιμένουμε και θα πούμε κι ένα τραγούδι,μέχρι να είμαστε σε θέση να κάνουμε μια ψηφοφορία της προκοπής.Γιατί ψηφοφορία με μια πρόταση,απλά δεν είναι ψηφοφορία.
Στο τέλος θα καταντήσουμε σαν το ΠΑ.ΣΟ.Κ. που οργάνωσε ψηφοφορία για τον επόμενο πρόεδρο του κόμματος,έχοντας έναν μόνο υποψήφιο.Λίγη σοβαρότητα.........................

το vostok ειναι πιο φθηνο και το σημαντικοτερο μπορει να υλοποιηθει αμεσα.!!!
Αυτό μην το χρησιμοποιείς σαν πλεονέκτημα του Βήχου έναντι της Steinhart γιατί είναι καθαρά θέμα τύχης.Έτυχε και του έμειναν 30 κομμάτια αμανάτι.Σε διαφορετική περίπτωση το τρίμηνο δεν το γλίτωνες.

Καμιά φορά που κάθομαι και γράφω το μετανιώνω,γιατί νιώθω ότι προσπαθείτε να με βγάλετε τον παράξενο και τον ιδιότροπο του φόρουμ.
Δεν είναι έτσι όμως.Απλά είμαι ρεαλιστής και βλέπω τα πράγματα ως έχουν.Μετρημένα κουκιά είναι.Ένα κι ένα κάνουν δυο.
Μετά απο τόσο καιρό έχουμε μόνο μια ολοκληρωμένη πρόταση (Vostok) και παλεύουμε με νύχια και με δόντια για μια δεύτερη.Αυτή είναι η αλήθεια.
Δεν κάνω παράπονα,ούτε παρεξηγήθηκα με κάποιον.Προς Θεού...............
Απλά καταθέτω την άποψή μου.Αυτό είναι όλο.Την παρέα μας δεν την αλλάζω για κανένα progect.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #93 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:33:45 μμ »
Καταρχάς είσαι ο παράξενος και μίζερος του φόρουμ, δε χωράει αμφισβήτηση.

Επίσης το γεγονός ότι θεωρείς τον εαυτό σου ρεαλιστή δε σημαινει ότι είσαι κιόλας. Ρεαλισμός είναι να μη συνεργάζεσαι με ανθρώπους που δε σε σέβονται, ρεαλισμός και να συνεργάζεσαι όταν είναι ανάγκη, κάτι που δεν ισχύει εδώ γιατί δε μίλάμε για μεροκάματο αλλά για ρολόι φόρουμ.

Επιπλέον, δεν έχεις καθόλου τρόπους. Αν κατηγορούσες δυο άλλα μέλη για έλλειψη σοβαρότητας και όχι το Σπύρο κι εμένα, θα είχαμε εδώ δράματα πάλι, μην κοιτάς εμάς που δε σου δίνουμε σημασία.

Ομως, εδώ υπάρχει ένα μεγάλο αλλά:

Για όλους αυτούς τους λόγους, ΑΓΑΠΑΜΕ JIM TEO  :smt055 :smt055 :smt055

Είναι γκρινιάρης, αντιδραστικός, κακότροπος κι έχει το αλάθητο! Κι είναι και golden boy!

ΕDIT: βάζω κι άλλες φατσούλες για να μην παρεξηγηθεί:

 :stick2: :cheers: :booze: :smt056
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 18, 2012, 09:52:17 μμ από andrey_ »

Αποσυνδεδεμένος sc520

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #94 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:43:31 μμ »
μια χαρά τα λες....δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα....πιστεύω ότι σε κανένα δεν αρέσει το ότι υπάρχει μόνο μία υποψηφιότητα...μακάρι να υπήρχαν πολλές....
από όλους εμάς λοιπόν εξαρτάται τι θα αποφασίσουμε στη συνέχεια....
και σίγουρα όπως έχω πει για μένα το φόρουμ  είναι πάνω από πρότζεκτ και στείρες αντιπαραθέσεις....μετράνε τα μέλη και οι σωστές σχέσεις μεταξύ μας....
Επέτρεψε μου να κάνω μία  διόρθωση και να πω ότι του ΒΗΧΟΥ δεν του έχουν μείνει αμανάτι κομάτια....
Παραγγελία θα κάνει στο εργοστάσιο, γι αυτό και υπάρχει η δυνατότητα οι χαράξεις να γίνουν όχι μόνο μέσα στο αντίβαρο αλλά και μπροστά με ότι σχέδιο θέλουμε εμείς.
Αυτό το χρονικό διάστημα το εργοστάσιο βγάζει το συγκεκριμένο μοντέλο και γι αυτό και δίνει μικρό χρόνο παράδοσης.
Αυτά για  την αποκατάσταση της αλήθειας.
Συγνώμη που αναγκάζομαι να γίνομαι αναλυτικός αλλά αφού έκανα τη συγκεκριμένη πρόταση θεωρώ υποχρέωση μου την ορθή ενημέρωση σας.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #95 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:43:40 μμ »
Αυτό μην το χρησιμοποιείς σαν πλεονέκτημα του Βήχου έναντι της Steinhart γιατί είναι καθαρά θέμα τύχης.Έτυχε και του έμειναν 30 κομμάτια αμανάτι.Σε διαφορετική περίπτωση το τρίμηνο δεν το γλίτωνες.

Καμιά φορά που κάθομαι και γράφω το μετανιώνω,γιατί νιώθω ότι προσπαθείτε να με βγάλετε τον παράξενο και τον ιδιότροπο του φόρουμ.
Δεν είναι έτσι όμως.Απλά είμαι ρεαλιστής και βλέπω τα πράγματα ως έχουν.Μετρημένα κουκιά είναι.Ένα κι ένα κάνουν δυο.
Μετά απο τόσο καιρό έχουμε μόνο μια ολοκληρωμένη πρόταση (Vostok) και παλεύουμε με νύχια και με δόντια για μια δεύτερη.Αυτή είναι η αλήθεια.

Kατ αρχην Δημητρη μου,απ οτι καταλαβα,κι ας με διορθωσει ο Σταυρος αν κανω λαθος,δεν εχει καβατζα 30 ρολογια,απλα ειναι στη διαδικασια παραγωγης το συγκεκριμενο μοντελο και γι αυτο ειναι συντομα παραδοτεο.Οχι βεβαια οτι εχει ιδιαιτερη σημασια,το απουελεσμα ειναι που μετραει.
Το θα ''περιμενουμε 1-2 μερες το πολυ'' και τα σχετικα σημαινει οτι οταν καποιος δεν εχει διαθεση να συνεργαστει μαζι σου,οσο τον παρακαλας τοσο δυσχεραινεις τη θεση σου και το αποτελεσμα που προσδοκεις απομακρυνεται!!!
Στο σημαντικοτερο θεμα τωρα,ειλικρινα δεν εχω κανενα σκοπο και προθεση να σε στενοχωρησω ,ουτε να σε βγαλω αναποδο κλπ,μακρυα απο μενα τετοιες προθεσεις!!!
Ο καθενας μας ,παντα καλοπροαιρετα,λεει τη γνωμη του χωρις καμμια παρεξηγηση.Η παρεα και η φιλια πανω απ ολα!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #96 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:44:27 μμ »
Παλι με προλαβατε,παλιοχαρακτηρες!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #97 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:46:08 μμ »
Παλι με προλαβατε,παλιοχαρακτηρες!!!

Eμ, άμα κάνεις δυο ώρες να γράψεις δυο σειρές....

Αποσυνδεδεμένος sc520

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #98 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:53:00 μμ »
πρέπει να γράφεις πιό γρήγορα!!!!!!
δικαιολογείσαι γιατί είσαι χαρούμενος που νικήσατε σήμερα!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EXOYME MΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΛΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ
« Απάντηση #99 στις: Νοέμβριος 18, 2012, 09:53:23 μμ »
Eμ, άμα κάνεις δυο ώρες να γράψεις δυο σειρές....

Εχεις απολυτο δικιο!!!χα!χα!!!στο γραψιμο ειμαι VWaκιας!!!!δηλ.Vaggelistras  :dielaughing: :dielaughing: :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI