Αποστολέας Θέμα: BREITLING  (Αναγνώστηκε 1167512 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1180 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:22:18 πμ »
Δεν είναι τυχαίο 20 άτομα που τους σύστησα την Breitling, να είπαν και οι 20 τα καλύτερα! Δεεεε νομίζω Τάκη!! Το χω πει και το χω ξαναπεί: Αν η B είχε τιμές εταιριών: Oozoo, Follie Follie κ.τ.λ, όλη η νεολαία θα είχε B. ;)

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1181 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:31:57 πμ »
Δεν είναι τυχαίο 20 άτομα που τους σύστησα την Breitling, να είπαν και οι 20 τα καλύτερα! Δεεεε νομίζω Τάκη!! Το χω πει και το χω ξαναπεί: Αν η B είχε τιμές εταιριών: Oozoo, Follie Follie κ.τ.λ, όλη η νεολαία θα είχε B. ;)
Σιγουρα αν ηταν ετσι εγω δε θα ειχα παντως....Φιλε pano απο οτι ειδα εχεις panerai αν δε κανω λαθος,απλως για την ιστορια να αναφερω οτι ο λογος που πουλησα το navitimer ηταν οτι εκεινη τη περιοδο φορουσα για καποιο διαστημα το 005 ,το logo και μου ηταν μετα πολυ δυσκολο να ξαναγυρισω στα 41,5 mm του breitling....

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1182 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:37:01 πμ »
Σιγουρα αν ηταν ετσι εγω δε θα ειχα παντως....Φιλε pano απο οτι ειδα εχεις panerai αν δε κανω λαθος,απλως για την ιστορια να αναφερω οτι ο λογος που πουλησα το navitimer ηταν οτι εκεινη τη περιοδο φορουσα για καποιο διαστημα το 005 ,το logo και μου ηταν μετα πολυ δυσκολο να ξαναγυρισω στα 41,5 mm του breitling....

Μπορώ να το καταλάβω αλλά δεν είναι πειστική δικαιολογία αυτή, γιατί τα ρολογάκια μας  τα αγαπάμε, το καθένα για διαφορετικούς λόγους...... μετά τα Pam θα έπρεπε να δώσω όλα τα ρολόγια μου (Δεεεε νομίζω Τάκη, που λεέι κι ο Κώστας)  ;) 

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1183 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:47:52 πμ »
Συμφωνω,πιστεψε με αν ειχα τα λεφτα τη συγκεκριμενη περιοδο να παρω ΚΑΙ  το pam δε θα ειχα πουλησει ποτε το navitimer(δεν ηταν δικο μου το panerai) και ηδη το εχω μετανοιωσει διοτι οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα θα μπορουσα να το ειχα κρατησει διοτι για αλλη αγορα προσανατολιζομουν εκεινη την περιοδο και αλλη εκανα τελικα.....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1184 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 03:30:47 μμ »
Παραλίγο να μας τα χαλάσει ο καιρός, αλλά τελικά το show έγινε, έστω και κάτω από βαριά συννεφιά. Μπράβο στο ακροβατικό σμήνος της Breitling, που έκανε εντυπωσιακές διελεύσεις και ελιγμούς, ειδικά αν λάβει κανείς υπόψη του ότι πρόκειται για πολιτικό ακροβατικό σμήνος. Μερικές φωτό(όχι και τόσο καλές λόγω καιρού)για να μπείτε στο πνεύμα της επίδειξης, αν και ούτε βίντεο δεν θα μπορούσε να αποδώσει σωστά αυτά που είδαμε.
Εnjoy  :cooler: :angel: :cooler:









































« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 16, 2011, 06:32:11 μμ από GiannisH »


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1185 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 03:34:56 μμ »
Φανταστικές φωτό Γιάννη  :2thumbs: :cheers:

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1186 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 03:37:59 μμ »
Πρόσθεσα κι άλλες φίλε, αν και η συνεφιά εμπόδισε στο να βγουν καλύτερες. Το ξέρω πόσο σου αρέσουν τα αεροπλάνα και πόσο πολύ θα ήθελες να ήσουν κι εσύ εκεί ;) Τα παιδιά έχουν τραβήξει και βιντεάκια με τα κινητά, οπότε ίσως ανεβάσουν κανενα αργότερα ;D

Και μια φωτό του Chrono-matic που είχε την τιμητική του σήμερα ;D





Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Rastiniak

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 328
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1187 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 04:47:11 μμ »
Μαγεια  :)
Rolex GMT 116710LN
Seiko 5 SNX F05k1
Swatch Irony YCS408G

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1188 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 09:01:36 μμ »
ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟ το show της Breitling!! Περάσαμε πραγματικά υπέροχα, είδαμε τα ακροβατικά των 7 κορυφαίων πιλότων, και ήπιαμε τα καφεδάκια με κύριο θέμα συζήτησης τα αεροπλάνα.

Σήμερα η BREITLING απέδειξε ότι το όνομά της ταυτίζεται με την αεροπλοϊία και μας άφησε όλους άφωνους, νέους και μεγάλους σε ένα πραγματικά αξέχαστο show το οποίο θα μείνει χαραγμένο στη μνήμη μας.


This is Aviation, This is Watchmaking, This is Chronograph, This is BREITLING!!!

INSTRUMENTS FOR PROFESSIONALS την τρέλα μου μέσααααα!!!!!!!  ;D ;D ;D :supz: :supz: :prayer: :prayer: :god: :respect: :respect: :ug: :ug: SWIIIISSSS!!! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1189 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 09:21:41 μμ »
Επικές φωτογραφίες Γιάννη!
Κρίμα που το έχασα το σημερινό...

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1190 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 09:24:23 μμ »
........................ SWIIIIIISSSSSS  :supz: :finga: :supz:  ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1191 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 09:28:21 μμ »
........................ SWIIIIIISSSSSS  :supz: :finga: :supz:  ;D ;D ;D ;D
Έτσιιιιιιι Πάνο!!!! ;D :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Κώστα μου αν ερχόσουν, ακριβώς μετά το show, απο την υπερβολική πόρωση θα πήγαινες καρφωτός να αγοράσεις Breitling χωρίς ενδοιασμούς! ;D Αυτό πάντως που αποτελεί παραδειγματισμό προς όλους, είναι ο πιλότος ( και αρχηγός της ομάδας ) Jacques, ο οποίος είναι 60 χρονών και ακόμα πετάει, ενώ άλλοι στην ηλικία μου δε μπορούν να πάρουν τα πόδια τους. :P ;)

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1192 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:10:59 μμ »
Εξαιρετικές φωτο, Γιάννη. Ευχαριστούμε. ;)

Αποσυνδεδεμένος Nick78

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 811
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1193 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:14:00 μμ »
Πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία! Μπράβο στην Breitling! Οι φώτος φανταστικές, καμιά σχέση με του κινητού μου!
We are never gonna survive...unless we get a little crazy!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1194 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:15:13 μμ »
Thanks για τα καλά λόγια για τις φωτό...αν ο καιρός ήταν καλύτερος θα ήταν και οι φωτογραφίες πολύ ανώτερες...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1195 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:15:23 μμ »
INSTRUMENTS FOR PROFESSIONALS την τρέλα μου μέσααααα!!!!!!!  ;D ;D ;D :supz: :supz: :prayer: :prayer: :god: :respect: :respect: :ug: :ug: SWIIIISSSS!!! ;D ;D

Xαχαχαχαχχαχαχαχα τρελοκομείο ε τρελοκομείο!!!

Χωρίς πλάκα πάντως είναι μεγάλη υπόθεση να υποστηρίζει ένα τέτοιο θέαμα μια εταιρεία ρολογιών...ομολογώ πως επειδή είναι πολιτικό ακροβατικό σμήνος, δεν περίμενα να είναι τόσο καλοί, γιατί τέτοιου είδους πτήσεις απαιτούν πολλές ώρες δοκιμών κλπ, ήταν όμως άψογοι και μπράβο τους...τελικά θα πω πως πέρα από τη διαφήμιση, το ακροβατικό σμήνος της Breitling συνεισφέρει πραγματικά στην αεροπορική ιδέα...



Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος watchlover

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1196 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:16:30 μμ »
Πολύ καλές Γιάννη συγχαρητήρια!!!!
Πολύ εντυπωσιακό.

constantine

  • Επισκέπτης
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1197 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 10:27:24 μμ »
Γιαννη super οι φωτογραφιες,μπραβο-ειδικα η τεταρη που διασταυρωνονται πως την πετυχες!!!!!!
Ευτυχως που δεν ηρθα
Αν ισχυουν τα λεγομενα του Κωστακη και αν ειχα ερθει θα γινοταν της μουρλης τωρα   :smt014
Στο επομενο air show

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1198 στις: Οκτώβριος 15, 2011, 11:24:33 μμ »
Είμασταν δίπλα-δίπλα στα βραχάκια μπροστά από τον Φλοίσβο. Παρά την συννεφιά σε σχετικά χαμηλό ύψος, οι Γάλλοι κάνανε κουκλίστικα αεροβατικά, σε άψογους tight formations. Μάγκες τα παλληκάρια! Η θάλασσα γαλήνια, ακροβολισμένα τα σωστικά του Λιμενικού, χαζεύανε κι αυτοί τα Τσέχικα Albatros L-39C, που είναι υποηχητικά, διαθέτουν όμως εξαιρετικά πτητικά χαρακτηριστικά, και είναι γενικά ήπια και φιλικά στο χέρι του πιλότου. Το έδειξαν εξάλλου στις μανούβρες που σου άφηναν την αίσθηση ότι το αεροπλάνο γλυστράει στον αέρα σχεδόν βελούδινα... Οι ελιγμοί smooth, yet sharp & fast όπως θα έλεγαν τα ξαδέλφια τους οι Red Arrows, με τα πολύ παρόμοια Hawk.
Πριν λοιπόν έρθει η όμορφη ώρα που θα αγοράσω τον δικό μου Breitlingοέρωτα που λέγεται Cosmonaute, θα ευχηθώ από καρδίας το BJT να είναι πάντα ζωντανό και ακμαίο, να περιοδεύει και να χαρίζει απόλαυση στους απανταχού της γης λάτρεις του καλού ρολογιού και της Αεροπορικής Ιδέας!
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1199 στις: Οκτώβριος 16, 2011, 01:58:25 πμ »
Sorry παιδιά που άργησα να γράψω, καταρχήν να πω ότι χάρηκα πολύ που σας γνώρισα έστω και για λίγο και δεσμεύομαι για καφεδομάζωμα!!!  :)
Όσο για το air show, απλά τέλειο!!!!!!! Ευχαριστούμε Breitling Jet Team!!!!
 :respect: :prayer: :prayer: :prayer: :supz: :supz: :supz: :prayer: :prayer: :prayer: :respect:
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.