Αποστολέας Θέμα: ROLEX  (Αναγνώστηκε 4215560 φορές)

0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11680 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 04:36:56 μμ »
Σπυρο δεν δεχομαι απο κανεναν τετοια συμπεριφορα και ειρωνια.
Ημουν ευγενικος. Του ζητησα να μην ασχολειται μαζι μου (το εχει ξανακανει στο προσφατο παρελθον) και αντι αυτου με ειρωνευτηκε απο πανω.
Δεν του εχω δωσει το δικαιωμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11681 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 04:45:43 μμ »
Αρη δεν εχω να σου πω κατι αλλο.
Τα δικα σας θεματα να τα λυσετε με οποιο τροπο θελετε, δεν με ενδιαφερει, οχι ομως μεσα στο φορουμ.
Στο παραμικρο απο δω και περα, θα πεσει ban.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος pugman

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1801
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11682 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 05:16:44 μμ »
Έγραψα

Ναι Γιάννη, σωστές απόψεις κ ενδιαφέρουσα συζήτηση που όταν τα έλεγα εγω πέφτανε να με φάνε.
Λες κ το τέλος της ωρολογιακής αναζήτησης απο του έχοντες γνώση κ αληθινό μεράκι είναι η κορώνα. Υστερα το τέλος...

Μη σωσει κ πάρω ποτέ ρόλεξ, κ να μου το χαρίσουν θα το πουλήσω. Το εχω ξαναπεί...

Θύματα του μάρκετινκ κ του θεαθήναι... να γεμίσουν την κενότητα τους με υλικά αγαθά που θα τους χαρίσουν εφήμερη "αναγνώριση" απέναντι στους ομοίους τους...

Η αγάπη προς την ΥΩ δεν περιλαμβάνει τη ρόλεξ. Δε νομίζω να διαφωνεί κανείς.

Δε γράφω παραπάνω κ γενικά δεν γράφω πολλά μια κ παρακολουθώ σχεδόν αποκλειστικά απο κινητό

(sent from my samsung smartphone using tapatalk)

Απάντησες

οχι δεν ειπε κανεις οτι σωνει και καλα οποιος εχει ρολεξ ειναι αρχοντας . Μη παμε ομως και στο αντιθετο ακρο  οτι  οσοι εχουν ρολεξ τα εχουν για το θεαθηναι και ειναι κοινως ψωνια .
Εγω προσωπικα δε το θελω για επιδειξη . Γουσταρω ατσαλι 904 ,κασα, καντραν, μπρασελε, κυκλωπα γενικα το συνολο  και φυσικα μια αξιοπιστη μηχανη .
Επισης δε θα συμφωνησω  οτι τα watch φορουμ εκθειαζουν τη ρολεξ γι αυτο οι τιμες ανεβαινουν και ανθει το greymarket , μαλλον το αντιθετο . Περισσοτερες αποδοκιμασιες βλεπω 10 χρονια τωρα που ασχολουμαι με το ρολοι παρα καλα λογια .

ΥΓ Μαλλον φωτιες αναψα με μια σκοτεινη φωτο με τιμη επανω  :jg: :jg:

Απάντησα


Δεν αναφέρομαι σε "εμάς" (τα φόρα) που ξέρουμε 5-10 πράγματα παραπάνω απο τους απλούς αγοραστές κ που οι απόψεις φυσικά κ δεν υπολογίζονται απο τις εταιρίες μια κ είμαστε σταγόνα στον ωκεανό της αγοραστικής δύναμης.

Κατάφερε η ρόλεξ κ το μαρκετινκ της να την φέρει στην κορυφή της αναγνωρισιμότητας κ του πόθου για καλό ρολόι σε ΟΛΟ τον κόσμο.

Προσοχή: Δεν αντιλέγω οτι όντως τα ρολόγια που κατασκευάζει δεν είναι ποιοτικά κ αξιόπιστα. Κάθε άλλο!
Όμως είναι άλλο η υπερκοστολόγιση κ οι τεχνητές αυξήξεις κ ελλείψεις κ άλλο η ποιότητα κ αξιοπιστία.

(sent from my samsung smartphone using tapatalk)

Και καταλήγεις
εγω στη θεση σου θα ζητουσα μια συγνωμη σε αυτους που κατονομασες ως ψωνια διχως περιορισμο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ στη θέση σου θα διάβαζα καλύτερα, αν κ το ζητούμενο είναι να καταλάβουμε αυτό που διαβάζουμε, πρίν απαντήσουμε.
Ούτε για ψώνια έγραψα κ μάλιστα το συγκεκριμενοποίησα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2018, 07:58:12 μμ από pugman »
"buy a Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself"

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11683 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 05:33:27 μμ »
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω γιατί εδώ μέσα αυτοί που γουστάρουν τα ρόλεξ έχουν το δικαίωμα να τα υποστηρίξουν και να τα εκθειάζουν .... ότι είναι τα καλύτερα ποιοτικότερα και όμορφα ρολόγια στον κόσμο κλπ κλπ κλπ

Και αυτοί που δεν τα γουστάρουν για τους δικούς τους λόγους είναι κομπλεξικοί και τα κράζουν γιατί απλά δεν μπορούν να αποκτήσουν ένα τέτοιο ρολόι ...;;;;

Γιατί κρεμάται  μερικοί τόσο εύκολα ταμπέλες σε ανθρώπους ;;;;

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράψει και να υποστηρίξει ότι θέλει .... αρκεί έμμεσα η άμεσα να μην προσβάλει επι προσωπικού αλλά μέλη ..... !!!!

Και ναι είναι αλήθεια ότι τα ρόλεξ τα πέρνουν πολύ άνθρωποι για πουλ Μουρ κ επίδειξη .....   ( αλλά είναι δικαίωμα τους ... και δεν φταίνε τα ρολογακι Για αυτό .... .)

Οπως αλήθεια επίσης ειναι ότι τα ρόλεξ είναι και γαμω τα ρολόγια με τρομερή ποιότητα με μηχανές γαϊδούρια που δεν σπάνε δεν χαλάνε και κρατάνε απίστευτη χρονομετρία ...!!! Και είναι το καλύτερο  ρολόι που μπορεί κάποιος να αγοράσει ...!!!!

Όμως η ρόλεξ όσο και να ακριβαίνει τα ρολόγια της δεν θα γίνει ποτέ ΥΩ δεν θα γίνει ποτέ PP ... AP .... VC .... Lange ....


Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11684 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 05:43:03 μμ »
Έγαψα
 
Απάντησες

Απάντησα

Και καταλήγεις
Εγώ στη θέση σου θα διάβαζα καλύτερα, αν κ το ζητούμενο είναι να καταλάβουμε αυτό που διαβάζουμε, πρίν απαντήσουμε.
Ούτε για ψώνια έγραψα κ μάλιστα το συγκεκριμενοποίησα.

Αντωνη ειπαμε να μη συνεχιστει το θεμα.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος fovos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5549
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11685 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 05:44:06 μμ »


Όμως η ρόλεξ όσο και να ακριβαίνει τα ρολόγια της δεν θα γίνει ποτέ ΥΩ δεν θα γίνει ποτέ PP ... AP .... VC .... Lange ....
Δημήτρη νομίζεις ότι δεν μπορεί;; δεν έχει την τεχνογνωσία, τα χρήματα για να γίνει ισάξια ή παραπάνω;;
Απλώς αφού βλέπει ότι όπως είναι τώρα πουλάει πολύ γιατί να περιοριστεί φτιάχνοντας πολύπλοκες μηχανές πανάκριβες που απευθύνονται σε πολύ λίγους.Μην ξεχνάς ότι έχει ένα απίστευτο team marketing που θα μπορούσε να κάνει τα πάντα και είναι αυτή που πουλάει τα ρολόγια της σαν ζεστά ψωμάκια.

Το καλύτερο ρολόι στον κόσμο;
Αυτό που έχεις τώρα στον καρπό σου.

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
ROLEX
« Απάντηση #11686 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:07:55 μμ »
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω γιατί εδώ μέσα αυτοί που γουστάρουν τα ρόλεξ έχουν το δικαίωμα να τα υποστηρίξουν και να τα εκθειάζουν .... ότι είναι τα καλύτερα ποιοτικότερα και όμορφα ρολόγια στον κόσμο κλπ κλπ κλπ

Και αυτοί που δεν τα γουστάρουν για τους δικούς τους λόγους είναι κομπλεξικοί και τα κράζουν γιατί απλά δεν μπορούν να αποκτήσουν ένα τέτοιο ρολόι ...;;;;

Γιατί κρεμάται  μερικοί τόσο εύκολα ταμπέλες σε ανθρώπους ;;;;

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράψει και να υποστηρίξει ότι θέλει .... αρκεί έμμεσα η άμεσα να μην προσβάλει επι προσωπικού αλλά μέλη ..... !!!!

Και ναι είναι αλήθεια ότι τα ρόλεξ τα πέρνουν πολύ άνθρωποι για πουλ Μουρ κ επίδειξη .....   ( αλλά είναι δικαίωμα τους ... και δεν φταίνε τα ρολογακι Για αυτό .... .)

Οπως αλήθεια επίσης ειναι ότι τα ρόλεξ είναι και γαμω τα ρολόγια με τρομερή ποιότητα με μηχανές γαϊδούρια που δεν σπάνε δεν χαλάνε και κρατάνε απίστευτη χρονομετρία ...!!! Και είναι το καλύτερο  ρολόι που μπορεί κάποιος να αγοράσει ...!!!!

Όμως η ρόλεξ όσο και να ακριβαίνει τα ρολόγια της δεν θα γίνει ποτέ ΥΩ δεν θα γίνει ποτέ PP ... AP .... VC .... Lange ....
δεν ειπε κατι για τα ρολεξ αλλα γι αυτους που τα φοραν , οτι ειναι κομπλεξικοι και ψωνια . Δεν μιλαει δηλ με επιχειρημα αλλα βριζει
ειπε οτι ειναι ανθρωποι κενοι διχως νοημα που προσπαθουν να φανουν απο την εταιρια . Οτι του φανει του λολοστεφανη δηλαδη


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:13:28 μμ από asteris78 »

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11687 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:16:47 μμ »
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω γιατί εδώ μέσα αυτοί που γουστάρουν τα ρόλεξ έχουν το δικαίωμα να τα υποστηρίξουν και να τα εκθειάζουν .... ότι είναι τα καλύτερα ποιοτικότερα και όμορφα ρολόγια στον κόσμο κλπ κλπ κλπ

Και αυτοί που δεν τα γουστάρουν για τους δικούς τους λόγους είναι κομπλεξικοί και τα κράζουν γιατί απλά δεν μπορούν να αποκτήσουν ένα τέτοιο ρολόι ...;;;;

Γιατί κρεμάται  μερικοί τόσο εύκολα ταμπέλες σε ανθρώπους ;;;;

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράψει και να υποστηρίξει ότι θέλει .... αρκεί έμμεσα η άμεσα να μην προσβάλει επι προσωπικού αλλά μέλη ..... !!!!

Και ναι είναι αλήθεια ότι τα ρόλεξ τα πέρνουν πολύ άνθρωποι για πουλ Μουρ κ επίδειξη .....   ( αλλά είναι δικαίωμα τους ... και δεν φταίνε τα ρολογακι Για αυτό .... .)

Οπως αλήθεια επίσης ειναι ότι τα ρόλεξ είναι και γαμω τα ρολόγια με τρομερή ποιότητα με μηχανές γαϊδούρια που δεν σπάνε δεν χαλάνε και κρατάνε απίστευτη χρονομετρία ...!!! Και είναι το καλύτερο  ρολόι που μπορεί κάποιος να αγοράσει ...!!!!

Όμως η ρόλεξ όσο και να ακριβαίνει τα ρολόγια της δεν θα γίνει ποτέ ΥΩ δεν θα γίνει ποτέ PP ... AP .... VC .... Lange ....

Δημητρη, λιγο μας απασχολει ποσο καλο ρολοι ειναι η ρολεξ η εαν ανηκει στην ΥΩ.
(Βεβαια στο χωρο της ρολεξ , αυτη θα εκθειαζεται, λογικο μου ακουγεται.
Για τους υπολοιπους υπαρχουν τα νηματα που συμπαθουν να γραψουν οτι θελουν.)

Το θεμα μας ειναι οι δικες μας συμπεριφορες ,που επ ουδενι πρεπει να ειναι προσβλητικες και απαξιωτικες για τα μελη.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11688 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:16:49 μμ »
-
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:22:21 μμ από asteris78 »

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11689 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:19:25 μμ »
φιλε εισαι ασχετος με το αθλημα τα τσουβαλιαζεις ολα γι αυτο θιγεις ανθρωπους και εχεις ενα ντουλαπι με αχρηστα seiko απο λαμαρινα που δε κοστιζουν 1€ . Σε εχει πιασει κοτσο μεχρι και ο μαναβης που σου πουλαει μηλα για μπανανες .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλεσα να κλεισει το θεμα!!!
Μην γινεσαι εσυ προσβλητικος!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11690 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:24:55 μμ »
Αστερη αυτο με το μαναβη :lol: :lol: :lol: :lol:

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11691 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 06:42:31 μμ »
Γιατι δεν το σταματατε ρε παλικαρια???
Σας το ζητησε ομορφα κι ωραια ο Σπυρος!
Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε και ειναι κριμα να χαλαμε τις καρδιες μας...
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11692 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 07:05:12 μμ »
«Γυναικες δηλητήριο» και ξερό ψωμί.
Εκεί υπήρχαν ελάχιστες διαφωνίες επί του θέματος & σχεδόν πάντα βρισκόταν λύση καθώς υπάρχουν «γυναίκες δηλητήριο» για όλους...

Ενώ ατυχώς, απ´ ότι φαινεται, δεν υπάρχουν Rolex για όλους :lol: :lol: :lol:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11693 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 07:16:43 μμ »
«Γυναικες δηλητήριο» και ξερό ψωμί.
Εκεί υπήρχαν ελάχιστες διαφωνίες επί του θέματος & σχεδόν πάντα βρισκόταν λύση καθώς υπάρχουν «γυναίκες δηλητήριο» για όλους...

Ενώ ατυχώς, απ´ ότι φαινεται, δεν υπάρχουν Rolex για όλους


Sent from my iPhone using Tapatalk


Εκεινο ηταν καποιο thread που εχει κλεισει Αγγελε?

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11694 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 07:17:50 μμ »


Εκεινο ηταν καποιο thread που εχει κλεισει Αγγελε?

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μην ξυνεις πληγες Γιωργο.
Ξυπνας αναμνησεις ::) ;D

Αποσυνδεδεμένος BsAs

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 175
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11695 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 07:57:00 μμ »
Καλησπέρα.

Είμαι νέος στον κόσμο των ρολογιών και δεν είχα ποτέ μου ROLEX. Η αλήθεια είναι ότι δεν θα με χάλαγε κάποια στιγμή ένας Batman στον καρπό μου, αλλά είναι 3ο, 4ο σε σειρά προτεραιότητας για το μέλλον.
Από ότι λέτε εσείς οι ειδικοί είναι αξιόπιστα ρολόγια και πολύ safe σε σχεδίαση, και αυτό από μόνο του τα κάνει "πολύ καλά" ρολόγια. Σίγουρα υπάρχουν καλλίτερα ρολόγια εκεί έξω (όσον αφορά πολυπλοκότητα μηχανών, complications etc, μιας και περί ομορφιάς, κολοκυθόσπορος).
Δεν ξέρω εάν συνολικά (σε όλους τους τομείς) η ROLEX βρίσκεται στην κορυφή, πάντως στο θέμα marketing έχει κερδίσει τον ανταγωνισμό κατά κράτος. Κλασσική σχεδίαση, τεχνητή έλλειψη* και αποφυγή ρίσκων.

Τα εύσημα μου λοιπόν στο τμήμα marketing της εταιρίας...

*κάτι ανάλογο νομίζω είχε προσπαθήσει να κάνει και η PANERAI  στα βασικά μοντέλα της.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2018, 09:19:57 μμ από BsAs »

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11696 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 08:29:55 μμ »
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω γιατί εδώ μέσα αυτοί που γουστάρουν τα ρόλεξ έχουν το δικαίωμα να τα υποστηρίξουν και να τα εκθειάζουν .... ότι είναι τα καλύτερα ποιοτικότερα και όμορφα ρολόγια στον κόσμο κλπ κλπ κλπ

Και αυτοί που δεν τα γουστάρουν για τους δικούς τους λόγους είναι κομπλεξικοί και τα κράζουν γιατί απλά δεν μπορούν να αποκτήσουν ένα τέτοιο ρολόι ...;;;;

Γιατί κρεμάται  μερικοί τόσο εύκολα ταμπέλες σε ανθρώπους ;;;;

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράψει και να υποστηρίξει ότι θέλει .... αρκεί έμμεσα η άμεσα να μην προσβάλει επι προσωπικού αλλά μέλη ..... !!!!


Δημητρό το παραπάνω επειδή σε ξέρω, το γενικεύω για ολες τις μπραντες ....ρόλεξ, σεικο, αντίντας, καζιο...κλπ κανένας δεν χλευάζει και δεν κρεμάει ταμπέλες σε κανένα εάν θέλει να λέγεται ωρολογόφιλος...είτε της υψηλής, είτε της χαμηλής, ειτε της μεσαίας, είτε της βραχεας...κλπ κλπ

Λες κ το τέλος της ωρολογιακής αναζήτησης απο του έχοντες γνώση κ αληθινό μεράκι είναι η κορώνα. Υστερα το τέλος...

Θύματα του μάρκετινκ κ του θεαθήναι... να γεμίσουν την κενότητα τους με υλικά αγαθά που θα τους χαρίσουν εφήμερη "αναγνώριση" απέναντι στους ομοίους τους...

(sent from my samsung smartphone using tapatalk)
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11697 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 09:13:33 μμ »
Δημητρό το παραπάνω επειδή σε ξέρω, το γενικεύω για ολες τις μπραντες ....ρόλεξ, σεικο, αντίντας, καζιο...κλπ κανένας δεν χλευάζει και δεν κρεμάει ταμπέλες σε κανένα εάν θέλει να λέγεται ωρολογόφιλος...είτε της υψηλής, είτε της χαμηλής, ειτε της μεσαίας, είτε της βραχεας...κλπ κλπ


Άρη καλά έκανες .....  εννοείται ισχύουν για όλα τα ρολόγια και όλες τις εταιρείες ανεξάρτητου κατηγορίας και τιμής .......!!!! :smt023 :smt023

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3101
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11698 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 09:29:03 μμ »
Καλά ρε λεβέντες μιλάτε για τη Rolex και δε με βάζετε στη συζήτηση???? Κακά παιδιά!!! Εγώ παιδιά διαγω σχετικά λιτό βίο (λίγα ταξίδια... Ρούχα όχι πολύ ακριβά.. Αυτοκίνητο ένα σαράβαλο και ένα 5ετιας C4) έλα έχω φάει κωλυμα με τα ωραία ρολόγια. Γιαυτό άλλωστε και είμαι εδώ μέσα. Οι μεγάλες αγάπες είναι ο Γιάννης η Χριστίνα η φαμίλια η Rolex και η Panerai. Τώρα όσον αφορά την συζήτηση.... Τα rolex ΔΕΝ ΠΑΊΖΟΝΤΑΙ!!!! Δεν είναι μονο το brand κύριοι... Τα Rolex είναι τέλεια σε όλα τους.... Κάτι με το ατσάλι τους... Κάτι με τα υλικά... Δεν παίζονται!! Από εκεί και πέρα όλα τα ρολόγια έχουν την χάρη τους... Αν ήμουν φραγκατος super άνετος και μ αυτά τα μυαλά που κουβαλάω θα είχα από όλες τις μάρκες (VC και AP οπωσδήποτε) αλλά το βασικό μου ρολοι θα ήταν ένα Sub No Date... Θα είχα όμως όλα τα Rolex... Μα όλα!! Τώρα στη πράξη : θέλω να προσθέσω ένα deepsea στην ζωή μου... ένα Date just 41...ενα AP χρονογραφο(χάχα) και ένα submersible και radiomir... Και αν πουλησω τίποτα ραντεβού μέσα στο αστυνομικό τμήμα :)

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pugman

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1801
    • Προφίλ
Απ: ROLEX
« Απάντηση #11699 στις: Σεπτέμβριος 07, 2018, 09:42:00 μμ »
Η μονταζιέρα καλά κρατά...

(sent from my samsung smartphone using tapatalk)

"buy a Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself"