Αποστολέας Θέμα: Τύποι Panerai  (Αναγνώστηκε 7484 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 02:03:51 πμ »
ιδιες  τιμες παντου με μικρη εστω διακυμανση ισχυει για πολλες εταιριες,αναφερθηκα ομως στην εκπτωση που μπορει να βρει λογω μεγαλυτερης αγορας σε πολλες πολεις απο τους resellers,kainouria rologia και με εκπτωση.αφου κανει το ταξιδι στη χωρα των panerai

Αποσυνδεδεμένος trelovet

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1209
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 10:09:21 πμ »
Δυστυχώς τα PANERAI έχουν γίνει τρελλή μόδα τα τελευταία 2 χρόνια, η εταιρεία και τα μαγαζιά το γνωρίζουν κι έτσι η πολιτική τους στο θέμα των τιμών είναι άκαμπτη. Δύσκολα θα δεις μεγάλες διαφορές από την Ελλάδα , τόσο στην Ιταλία όσο και στο internet. To ίδιο πρίπου γίνεται και με τα ROLEX αλλά και με τα IWC , που πουλάνε σαν ζεστό κουλούρι !!!
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΛΩΡΙΝΑ
Αν η δουλειά ήταν καλή δεν θα μας πλήρωναν για να την κάνουμε !!!

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 01:45:05 μμ »
trelovet ,εδω με σωστο ψαξιμο βρισκεις,ιταλια εννοω, αλλα εξαρταται και το μοντελο.αναφερομαι στην εκπτωση στα πανεραι.

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2381
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 24, 2006, 05:47:00 μμ »
thyuk  επειδη μολις διαβασα τα ανωτερω διαφορα , τι απεγινε λοιπον ? γυρισε ο συζυγος με το ρεπλικα ? το φορεσες ? τι εδειξε το πραγμα ?

Αποσυνδεδεμένος redfoot

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1286
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 12:26:58 μμ »
ο βασιλιάς των ρολογιών  :P
 In simplicity lies true greatness"..

Αποσυνδεδεμένος thyuk

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 65
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 05:04:01 μμ »
το φορεσα, μου αρεσει παρα πολύ αν και μεγαλο, μπορω  να πω οτι σχεδον το εχω συνηθήσει στο χερι μου, το σκεφτομαι πολύ σοβαρα να παρω το 44αρι. ρωτησα και μια φιλη, πως της φαινεται και της αρεσε κι αυτής... ειμαι ακομη σε σκεψη, το επεξεργαζομαι...νομίζω ομως οτι την τελική αποφαση θα την παρω στο μαγαζί.
στο μαγαζι που πηγε ο αντρας μου στη ρώμη δεν ειχαν ουτε ενα 40αρι να του δειξουν...κριμα μπορει και να το φοραγα τωρα...
irking

Αποσυνδεδεμένος redfoot

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1286
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 06:41:30 μμ »
το 44αρι είναι ιστορικά πολυ πιο ακριβές  ως μοντέλο αλλα πολυ βαρυ και μεγαλο για γυναικείο καρπο .
  Υποψιν οτι οι ρεπλικες ειναι κατα κανονα πολυ ελαφρυτερες.

 Θα σου προτεινα να σκεφτεις πολυ καλα ποια απο τις δυο διαμετρους είναι η καταλληλοτερη για σενα.
 In simplicity lies true greatness"..

Αποσυνδεδεμένος stardrive

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1632
  • The clock is ticking!!!
    • Προφίλ
Τύποι Panerai
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 26, 2006, 11:18:12 πμ »
Παράθεση από: "redfoot"
ο βασιλιάς των ρολογιών  :P


Των ρολογιών το συζητάμε  :lol:  :lol:  του photoshop όμως σίγουρα όχι :shock:

@ thyuk  Πιστεύω πως  ότι σε κάνει να νοιώθεις πιο καλά είναι αυτό που ταιριάζει στο χέρι σου, χωρίς αυτό να σημαίνει πως διαφώνώ με τις απόψεις των φίλων στο φόρουμ.
Πότε ή Ποτέ

Λιγότερες λέξεις οδηγούν σε λιγότερες σκέψεις  «Δος μοι πα στώ και ταν γαν κινήσω»