Αποστολέας Θέμα: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''  (Αναγνώστηκε 116048 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #280 στις: Απρίλιος 02, 2013, 09:54:52 μμ »
Μαζι σου και εγω,αλλα αν δεν μας επιστρεψει τα χρηματα,τι κανουμε?

Δικαιολογημένη δυσφήμηση σε όλα τα μεγάλα sites.

Μάριος

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #281 στις: Απρίλιος 02, 2013, 09:56:39 μμ »
Δικαιολογημένη δυσφήμηση σε όλα τα μεγάλα sites.
Ενταξει,αλλα αυτη η κινηση δεν θα μας ικανοποιησει παρα μονο ηθικα. Ρολογια σωστα δεν θα παρουμε ποτε.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #282 στις: Απρίλιος 02, 2013, 09:56:53 μμ »
Εγώ πάντως ούτε mail ακόμη δεν πήρα.
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #283 στις: Απρίλιος 02, 2013, 09:58:01 μμ »
Ενταξει,αλλα αυτη η κινηση δεν θα μας ικανοποιησει παρα μονο ηθικα. Ρολογια δεν θα παρουμε ποτε.

Γεγονός. Ίσως καταλάβει όμως έτσι το μέγεθος της ζημιάς που θα υποστεί και μας επιστρέψει τα λεφτά που μας έκλεψε.


Μάριος

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #284 στις: Απρίλιος 02, 2013, 09:58:05 μμ »
Εγώ πάντως ούτε mail ακόμη δεν πήρα.
Επισης.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #285 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:00:44 μμ »
Σας μιλάω όπως θα μιλούσα στον κολλητό μου φίλο ή ακόμα καλύτερα στον αδερφό μου, αν είχα. Με πάσα ειλικρίνεια και κατανόηση αλλά και χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
Σέβομαι τον ιδρώτα, τον κόπο και τα χρήματα του καθενός από εσάς και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να συμβιβαστείτε με κάτι που είναι κατώτερο των προσδοκιών σας. Με κάτι που είναι αντίθετο απ' όσα αρχικά είχαν συμφωνηθεί, ακόμα κι αν υπάρξει μείωση του τιμήματος.

Καταλαβαίνω ότι τόσο καιρό αγχωθήκατε, αγανακτήσατε, νευριάσατε, αλλά είπατε "δε βαριέσαι, κάνε λίγη υπομονη ακόμα και θα πάρουμε στα χέρια μας ένα ρολόϊ της προκοπής". Μεχρί εδώ καλά.
Τα ψέμματα όμως τελείωσαν. Ο Γερμανός μετά από τόσες φορές που κορόϊδεψε μια ολόκληρη κοινότητα, αναγκάστηκε να πει την αλήθεια. Δεν έχω δείκτες κι ούτε πρόκειται να βρω .Πάει και τελείωσε.

Δεν προσπαθώ να κάνω τον επαναστάτη, ούτε να δημιουργήσω κάποιο κίνημα, αλλά θεωρώ πως το πιο συνετό θα ήταν να ζητήσετε τα χρήματά σας πίσω. Δε νομίζω ότι πρόκειται κανέις να σας κατηγορήσει, επειδή θα κάνετε το αυτονόητο. Αλίμονο......
Ούτε θεωρώ ότι μια τέτοια ενέργεια "ακυρώνει" την έννοια του project. Το project ήταν καταδικασμένο να αποτύχει απο τη στιγμή που μπλέξαμε με αυτόν τον άνθρωπο. Ένα project που αφήνει ανάμεικτα συναισθήματα και μια γλυκόπικρη γεύση, δε νομίζω ότι μπορεί να θεωρηθεί επιτυχημένο.

Ζητώ συγνώμη που επεμβαίνω, αλλά δε σας κρύβω ότι πνίγομαι κι ας μην είναι τα δικά μου χρήματα και αξιοπρέπεια που διακυβεύονται.

Υ.Γ. Θεωρώ ότι οι "αδικημένοι" θα είναι περισσότεροι απο δυο που αναφέρει ο Γερμανός. Είναι αρκετοί που ενώ είχαν μακριούς δείκτες, τους επέστρεψαν επειδή ήταν χτυπημένοι. Σε αυτούς τί θα βάλει; Κοντούς δε θα βάλει;
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 02, 2013, 10:06:59 μμ από jim teo »

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #286 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:04:58 μμ »
Σας μιλάω όπως θα μιλούσα στον κολλητό μου φίλο ή ακόμα καλύτερα στον αδερφό μου, αν είχα. Με πάσα ειλικρίνεια και κατανόηση αλλά και χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
Σέβομαι τον ιδρώτα, τον κόπο και τα χρήματα του καθενός από εσάς και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να συμβιβαστείτε με κάτι που είναι κατώτερο των προσδοκιών σας. Με κάτι που είναι αντίθετο απ' όσα αρχικά είχαν συμφωνηθεί, ακόμα κι αν υπάρξει μείωση του τιμήματος.

Καταλαβαίνω ότι τόσο καιρό αγχωθήκατε, αγανακτήσατε, νευριάσατε, αλλά είπατε "δε βαριέσαι, κάνε λίγη υπομονη ακόμα και θα πάρουμε στα χέρια μας ένα ρολόϊ της προκοπής". Μεχρί εδώ καλά.
Τα ψέμματα όμως τελείωσαν. Ο Γερμανός μετά από τόσες φορές που κορόϊδεψε μια ολόκληρη κοινότητα, αναγκάστηκε να πει την αλήθεια. Δεν έχω δείκτες κι ούτε πρόκειται να βρω .Πάει και τελείωσε.

Δεν προσπαθώ να κάνω τον επαναστάτη, ούτε να δημιουργήσω κάποιο κίνημα, αλλά θεωρώ πως το πιο συνετό θα ήταν να ζητήσετε τα χρήματά σας πίσω. Δε νομίζω ότι πρόκειται κανέις να σας κατηγορήσει επείδή θα κάνετε το αυτονόητο. Αλίμονο......
Ούτε θεωρώ ότι μια τέτοια ενέργεια "ακυρώνει" την έννοια του project. Το project ήταν καταδικασμένο να αποτύχει απο τη στιγμή που μπλέξαμε με αυτόν τον άνθρωπο. Ένα project που αφήνει ανάμεικτα συναισθήματα και μια γλυκόπικρη γεύση, δε νομίζω ότι μπορεί να θεωρηθεί επιτυχημένο.

Ζητώ συγνώμη που επεμβαίνω, αλλά δε σας κρύβω ότι πνίγομαι κι ας μην είναι τα δικά μου χρήματα και αξιοπρέπεια που διακυβεύονται.

Υ.Γ. Θεωρώ ότι οι "αδικημένοι" θα είναι περισσότεροι απο δυο που αναφέρει ο Γερμανός. Είναι αρκετοί που ενώ είχαν μακριούς δείκτες, τους επέστρεψαν επειδή ήταν χτυπημένοι. Σε αυτούς τί θα βάλει; Κοντούς δε θα βάλει;
Πολυ καλα τα λες φιλε Δημητρη,ημουν απ`τους λιγους που ειπα οτι ειχες προβλεψει αυτη την καταληξη. Με σενα τελικα τι εγινε? Σου επεστρεψε τα χρηματα πισω `η το ρολοι το πηρε καποιο αλλο μελος? Θα ηταν χρησιμο να μας πεις τι εγινε για να κινηθουμε και εμεις αναλογα.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #287 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:10:30 μμ »
Το ρολόϊ Χρήστο, ευτυχώς για εμένα, το πήρε κάποιο άλλο μέλος.
Ωστόσο, ο Γερμανός δεν αρνήθηκε να μου επιστρέψει τα χρήματα, έστω κι αν άφησε να εννοηθεί ότι μου έκανε και χατίρι.

"Dear Dimitris,

the probelm is that i cannot use the watch because of the engravings ...
Normally it is not possible to creturns special made watches ...

But of course i will help you, maybe anybody else will take this watch?

I will whire the money back to you by end of the week becuase i am not in office yet ."

ALL THE BEST

Torsten

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14991
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #288 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:11:48 μμ »
Αν γινοταν κατι τετοιο Δημητρη θα ηταν παραλογο να συνεχισουμε οι δεκαπεντε να τα εχουμε. Το project δεν ειναι μονο ο γερμανος, ειμαστε κι εμεις κι οι φασεις που περασαμε για να γινει εστω κι ετσι ατελως. Εμεις οι δυο ανηκουμε στους 12-13 που δηλωσαν και στα 3 ρολογια (χαμιλτον, βοστοκ κι αυτο) επειδη θελαμε να συμμετεχουμε σ'ενα project κι οχι να παρουμε ρολοι. Ηδη εσυ εφυγες. Προσωπικα με ολα αυτα δεν το χαιρομαι καθολου. Διαφωνω με την ακυρωση, ας κοψει τον κωλο του ο γερμανος να βρει λυση.

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #289 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:20:03 μμ »
Πολυ σωστο, `η τα γυρναμε ολοι πισω `η τα παιρνουμε ολοι αλλα με τις προεπιλεγμενες προδιαγραφες που ετεθησαν πριν στειλουμε τα χρηματα μας στο γερμανο.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS31

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1002
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #290 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:20:45 μμ »
Μόλις με ενημέρωσε ο Γερμανος ότι τελικά δεν μπορει να βρει μεγάλους δείκτες και οτι θα πρεπει να επιλέξω ή τους κοντούς ή ποιό σκούρους μακριούς

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #291 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:22:16 μμ »
Τελικά, μπορούμε να υπολογίσουμε πόσοι είμαστε συνολικά αυτοί που καλούμαστε να έχουμε αλλαγμένους δείκτες?  ???

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #292 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:25:26 μμ »
Πολυ σωστο, `η τα γυρναμε ολοι πισω `η τα παιρνουμε ολοι αλλα με τις προεπιλεγμενες προδιαγραφες που ετεθησαν πριν στειλουμε τα χρηματα μας στο γερμανο.

Ακριβώς.
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS31

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1002
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #293 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:32:43 μμ »
Προσωπικά αν και θεωρώ απαράδεκτη όλη τη στάση του απατεώνα Γερμανού δεν θα είχα πρόβλημα με τους ποιο σκούρους δείκτες. Η επιλογή αυτή έχει να κάνει και με το γεγονός ότι πιστεύω ότι το άτομο είναι τόσο αναξιόπιστο που δεν θα βγάλουμε άκρη με την επιστροφή των χρημάτων, αν τη ζητήσουμε.

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #294 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:38:37 μμ »
Σχετικα με τους δεικτες (μετα απο προσφατη επικοινωνια που ειχα με τον Torsten):

-Προσπαθησε να τοποθετησει ακριβως ιδιους με τους αρχικους που υπαρχουν στις φωτο του SEAHUNTER II στην ιστοσελιδα της εταιριας. Ηταν ομως μεγαλυτερης διαμετρου και δεν εφαρμοζαν στον αξονα.
-Αλλαξε τον αξονα προκειμενου να εφαρμοζουν αλλα πλεον δε συμπεριφεροταν σωστα ο μηχανισμος.
-Ζητησε να κατασκευαστουν καινουργιοι δεικτες (υπαρχει ελλειψη δεικτων στο stock του προμηθευτη), αλλα για την παραδοση τους απαιτουνται επιπλεον 15 ημερες.
-Οι νεοι δεικτες που προτεινονται ως εναλλακτικη λυση πρεπει να ειναι blue-black (περιμενω επιβεβαιωση του χρωματος).

Εστειλα mail ζητωντας να σταλουν φωτο με τοποθετημενους τους δεικτες στο καντραν.

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #295 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:40:25 μμ »
Εγώ προτιμώ να περιμένω ακόμα 15 μέρες να παραλάβει τους σωστούς δείχτες. Εδώ που φτάσαμε, τι είναι ακόμη 2-3 εβδομάδες;
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #296 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:43:19 μμ »
Πέραν του χρώματος Άρη (που για μένα είναι πολύ σημαντικό!), ο ωροδείχτης δεν έχει το διαχωριστικό - σήμα κατατεθέν - τέτοιου είδους ρολογιού.

Λυπάμαι, αλλά εγώ δεν θέλω ένα οποιδήποτε ρολόι. Θέλω αυτό που πληρώσαμε.
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #297 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:44:00 μμ »
Παράθεση
Ζητησε να κατασκευαστουν καινουργιοι δεικτες (υπαρχει ελλειψη δεικτων στο stock του προμηθευτη), αλλα για την παραδοση τους απαιτουνται επιπλεον 15 ημερες.
Εγώ προτιμώ να περιμένω ακόμα 15 μέρες να παραλάβει τους σωστούς δείχτες. Εδώ που φτάσαμε, τι είναι ακόμη 2-3 εβδομάδες;

Kαι εγώ!

Παράλληλα και αφού θα περιμένουμε που θα περιμένουμε, θα περιμένω και φωτο με τους νέους δείκτες στο καντράν.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23349
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #298 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:51:35 μμ »
Το συγκεκριμενο ρολοι αποκτηθηκε  απο μενα στη λογικη της επιθυμιας μου να αποκτησω ενα ρολοι αναμνηστικο του φορουμ.
Η επιθυμια μου αυτη εγινε ολοφανερη απο τη συμμετοχη μου σε καθε ρολοι που προταθηκε και οταν αποφασιστηκε το WAKMANN δεν το σκεφτηκα καθολου,παρ οτι ειχα τις αντιρρησεις μου.
Οταν παρελαβα το ρολοι,χαρηκα αν και οι δεικτες του ηταν πιο κοντοι.Κανενα προβλημα,μου αρεσουν κι αυτοι,εξ αλλου προεχει η επιθυμια μου για αποκτηση ρολογιου του φορουμ.
Αν τελικα οι δεικτες που τοποθετει τωρα ο γερμανος δεν ικανοποιουν τους φιλους του φορουμ και αποφασισουν να μην παραλαβουν το ρολοι,θα ακολουθησω τη βουληση και αποφαση των πολλων!!
Δεν νοειται προτζεκτ ,αν δεν παραλαβουμε ολοι τα ρολογια μας!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΡΟΛΟΓΙΩΝ WAKMANN & ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ''
« Απάντηση #299 στις: Απρίλιος 02, 2013, 10:54:02 μμ »
Παιδιά γνώμη μου να δείτε αναλυτικές φωτο από τους νέους δείκτες και εφόσον δεν σας αρέσουν να περιμένετε 15 μερούλες για να πάρετε το ρολόι όπως ακριβώς το θέλετε!


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης