Αποστολέας Θέμα: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'  (Αναγνώστηκε 54903 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος time_ keeper

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #100 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 08:13:48 μμ »
η ψηφοφορία προχωράει κανονικά αυτο έχει σημασία
ωστόσο τις προτάσεις και αντιρήσεις των συμφορουμιτών trikat και kkostas τις βλέπω μόνο με θετικό και καλοπροαίρετο τρόπο ισα ισα που οι συμφορουμίτες βάζουν το κεφάλι τους στον ντορβα και γίνονται δυ΄σαρεστοι στους πολλούς για να μας προειδοποιησουν για κάτι που πιστευουν οτι δεν ειναι οκ.
Αλοίμονο αν βλέπαμε αρνητικά την κάθε διαφορετική θεώρηση των καταστάσεων θα είμασταν ακόμη επάνω στα δέντρα
Εγώ τα είδα όλα αυτά που είπατε με προσοχή  και παρόλα αυτα κρίνω ( μιλάω προσωπικά πάντα) οτι με συμφέρει να συμμετάσχω


μου αρέσει ο τρόπος που σκέπτεσαι και συμφωνώ μαζι σου!

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #101 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 08:15:45 μμ »
H προσέγγιση του Τριαντάφυλλου είναι κυρίως προς απάντηση ερωτημάτων και μάλιστα βοήθησε στο να αποσαφηνιστούν κάποιες λεπτομέρειες. Αντίθετα του Κώστα (θα το πω παρ'ότι προσωπικός φίλος) είναι ακατανόητα επιθετική έως και προκλητική.

Αγαπητέ Γιάννη,
η προκλητική συμπεριφορά μπορεί να είναι αποτελεσματική όταν είναι αιτιοκρατικη! Οταν απλά κάποιος επιτίθεται με χαρακτηρισμούς και ειρωνεία η προκλητική συμπεριφορά γέννα ερωτήματα ως προς τα αιτία της!
Δεν ενοχλεί τόσο το περιεχόμενο πολλές φορές όσο ο τρόπος!

Φιλικά
Νίκος
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #102 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 08:23:08 μμ »
η ψηφοφορία προχωράει κανονικά αυτο έχει σημασία
ωστόσο τις προτάσεις και αντιρήσεις των συμφορουμιτών trikat και kkostas τις βλέπω μόνο με θετικό και καλοπροαίρετο τρόπο ισα ισα που οι συμφορουμίτες βάζουν το κεφάλι τους στον ντορβα και γίνονται δυ΄σαρεστοι στους πολλούς για να μας προειδοποιησουν για κάτι που πιστευουν οτι δεν ειναι οκ.
Αλοίμονο αν βλέπαμε αρνητικά την κάθε διαφορετική θεώρηση των καταστάσεων θα είμασταν ακόμη επάνω στα δέντρα
Εγώ τα είδα όλα αυτά που είπατε με προσοχή  και παρόλα αυτα κρίνω ( μιλάω προσωπικά πάντα) οτι με συμφέρει να συμμετάσχω

Τα σέβη μου doc!

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #103 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 08:32:16 μμ »
Αγαπητέ Γιάννη,
η προκλητική συμπεριφορά μπορεί να είναι αποτελεσματική όταν είναι αιτιοκρατικη! Οταν απλά κάποιος επιτίθεται με χαρακτηρισμούς και ειρωνεία η προκλητική συμπεριφορά γέννα ερωτήματα ως προς τα αιτία της!
Δεν ενοχλεί τόσο το περιεχόμενο πολλές φορές όσο ο τρόπος!

Φιλικά
Νίκος

Σου βάζω λινκ για να σου ανοιξω τα ματια και μου απαντας αφηνοντας υπονοουμενα οτι εχω συμφεροντα απο τη μην πραγματοποιηση του προτζεκτ.
Πως περιμενεις να ειναι η απαντηση μου αν οχι ειρωνικη δεδομενου οτι τις προαλλες σου ζητησα συγγνωμη (και το εννοουσα)?
Εν συνεχεια εγινε μυλος και καταληξαμε να θεωρει ο φιλος μου ο Γιαννης την συμπεριφορα μου επιθετικη και προκλητικη και ο Θοδωρης να λυπαται κτλ ενω εχω χαρακτηριστει κωμικος, εμπαθης κλπ
Αρκετοί ενοχλούνται από την γνώμη μου, κάποιοι άλλοι όχι.

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #104 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 08:47:17 μμ »
Σου βάζω λινκ για να σου ανοιξω τα ματια και μου απαντας αφηνοντας υπονοουμενα οτι εχω συμφεροντα απο τη μην πραγματοποιηση του προτζεκτ.
Πως περιμενεις να ειναι η απαντηση μου αν οχι ειρωνικη δεδομενου οτι τις προαλλες σου ζητησα συγγνωμη (και το εννοουσα)?
Εν συνεχεια εγινε μυλος και καταληξαμε να θεωρει ο φιλος μου ο Γιαννης την συμπεριφορα μου επιθετικη και προκλητικη και ο Θοδωρης να λυπαται κτλ ενω εχω χαρακτηριστει κωμικος, εμπαθης κλπ
Αρκετοί ενοχλούνται από την γνώμη μου, κάποιοι άλλοι όχι.
Το θυμάμαι ότι ζητησες συγνώμη και τη δέχτηκα, απλά δε μου είναι κατανοητό σε πιο σημείο ακριβώς σου ζήτησε κάποιος (σίγουρα όχι εγώ) να μας ανοίξεις τα ματια! Δε με ενοχλεί καθόλου η γνώμη σου αλλά μόνο ο τρόπος και τα αιτια! Προσπάθησα να μην είμαι ποτέ προκλητικός αν και με ´φουντωσες´ ...
Αυτά!

Νίκος
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #105 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:02:46 μμ »
Το θυμάμαι ότι ζητησες συγνώμη και τη δέχτηκα, απλά δε μου είναι κατανοητό σε πιο σημείο ακριβώς σου ζήτησε κάποιος (σίγουρα όχι εγώ) να μας ανοίξεις τα ματια! Δε με ενοχλεί καθόλου η γνώμη σου αλλά μόνο ο τρόπος και τα αιτια! Προσπάθησα να μην είμαι ποτέ προκλητικός αν και με ´φουντωσες´ ...
Αυτά!

Νίκος

Εσύ λειτουργείς μόνο αφού σου ζητηθεί?
Τι άλλο συγκεκριμένα σε ενόχλησε στον τρόπο μου?

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #106 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:06:57 μμ »
Εσύ λειτουργείς μόνο αφού σου ζητηθεί?
Τι άλλο συγκεκριμένα σε ενόχλησε στον τρόπο μου?

Οπωσδήποτε λειτουργώ σεβόμενος τις επιλογές των άλλων χωρίς να θέλω σώνει και καλά να τους σωσω...
Η ειρωνία πάντα μου ήταν απεχθης και βέβαια δεν τη συνηθιζω, οπότε η ειρωνία σου με ενόχλησε!
Επίσης εγώ απλά ρώτησα γιατί ασχολησε από τη στιγμή που δε σου αρέσει και δεν είναι στις επιλογές σου! Σε ενοχλεί που αρέσει σε άλλους? Γιατί?
Αυτά!

Νικος
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #107 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:17:00 μμ »
Kαταρχας θα ηθελα να εισηγηθω σε οσα μελη εχουν δηλωσει συμμετοχη οτι, εαν βρεθει αντιπροσφορα για τουλαχιστον 20-30 τεμαχια (συμπεριλαμβανομενων των αντιστοιχων παρεμβασεων-τροποποιησεων που εχουμε ζητησει για project και μαλιστα εντος ευρωπα'ι'κης ζωνης), ακομη και με 50-100 ευρω παραπανω απο τις τιμες που αναφερονται στο ΕΒΑΥ, αυτη η αντιπροσφορα να πριμοδοτηθει απο τους συμμετεχοντες με 50 Ευρω για το καθε ρολο'ι'!!
Ειλικρινικα δεν καταλαβαινω το νοημα αυτης της αντιπαραθεσης με τις συγκεκριμενες αναφορες και τις τιμες απο το ΕΒΑΥ και καλλιστα -εαν επιθυμειτε- μπορω ανα πασα στιγμη να αναφερω πολλους και βασιμους λογους οι οποιοι δικαιολογουν αυτες τις τιμες-bids.
Mπορω ομως -μετα απο ολα αυτα- πλεον να καταλαβω, το λογο για τον οποιο γινονται ολα και ειλικρινα λυπαμαι πολυ!!... Περισσοτερο ομως λυπαμαι, που στην παρουσα φαση φεροντας διπλη ιδιοτητα -αυτην του συντονιστη αλλα πρωτιστως του εισηγητη- δεν μπορω να πραξω οπως θα ηθελα και θα επρεπε!...
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #108 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:20:06 μμ »
Επίσης εγώ απλά ρώτησα γιατί ασχολησε από τη στιγμή που δε σου αρέσει και δεν είναι στις επιλογές σου! Σε ενοχλεί που αρέσει σε άλλους? Γιατί?
Αυτά!
Νικος

Καταρχήν είναι λογικό να αρέσει αφού μοιάζει με radiomir. Κι εμένα μου αρέσει!
Για ποιο λόγο διαφωνώ νομίζω ότι τον έχω κάνει κατανοητό  ;D
Ένας ακόμα λόγος προστέθηκε σήμερα που έπεσα πάνω στο λινκ που σας παρέθεσα θέλοντας να  προστατέψω πιθανόν κάποιους από σας (αν και από την αρχή θεωρούσα το ρολόι πέραν του δέοντος ακριβό). Μην ξεχνάς ότι έχω προσωπική σχέση με πολλούς από τους συμμετέχοντες. Βλέπεις κάτι αρνητικό σε αυτά?

erizzzz

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #109 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:25:46 μμ »
Όχι,ρε π...στη μου κι έχασα το στοίχημα.Είχα στοιχηματίσει ότι θα έβγαινες αργά το βράδυ.Μας εξέπληξες όλους.Κωστή,σε κάποια απ' αυτά που έχεις πει,συμφωνώ μαζί σου.Εδώ όμως είσαι τελείως λάθος και θα σου πω τo γιατί.
Υπάρχουν πολλά και καλά ρολόγια απο πολύ επώνυμες εταιρείες τα οποία προκειμένου να τα αποκτήσεις,βάζεις το χέρι βαθιά στην τσέπη.Όταν όμως έρχεται η ώρα να τα πουλήσεις,δεν πιάνουν μια.
Με λίγα λόγια,η μεταπωλητική αξία ενός ρολογιού δεν είναι αυτή που καθορίζει αν ένα ρολόϊ είναι καλό η σκάρτο.
Το μόνο λοιπόν για το οποίο μπορείς να κατηγορήσεις το Wakmann,είναι ότι δεν έχει μεταπωλητική αξία.Ε,και;;;Σου είπε κανένας ότι το παίρνουμε για να το πουλήσουμε;

Να στο θέσω κι αλλιώς......
Στη θέση του Wakmann,βάλε μια οποιαδήποτε εταιρεία που πουλάει ρολόγια.
Στη θέση των bidders που ανέβασαν την αγγελία στο E-bay,βάλε τον erizzzz.

Κάτσε τώρα και αναλογίσου πόσα ρολόγια έχει "σκοτώσει" ο erizzzz,απο Seiko Ananta μέχρι Citizen Campagnola και Breitling,επειδή κανείς δεν έδειξε ιδιαίτερο ενδιαφέρον.
Αυτό λοιπόν τί σημαίνει;Ότι τα ρολόγια που προανέφερα δεν είναι καλά ή ότι πρέπει να πάω στον κάθε έμπορο με υφάκι Ελληνάρα χιλίων καρδιναλίων(δυστυχώς διαπίστωσα ότι το φόρουμ διαθέτει πολλούς) και να του πω "Έλα μεγάλε,ξέρεις ποιός είμαι εγω που θα μου πουλήσεις το Ananta 2000€;Εγω το έχω δει καινούριο σε αγγελία 600€.Κατέβαινε λοιπόν μην έχουμε ντράβαλα".

Δεν πάει έτσι ρε Κώστα...............
μην ασχολισε μαζι μου να κοιτας την δουλεια σου

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #110 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:26:11 μμ »
Μπορεί ο Watch-Collector με την ιδιότητα που έχει,να κλειδώσει επιτέλους αυτό το νήμα;
Το πολύ πολύ να τον πούνε χουντικό.Εγω πάντως σίγουρα δε θα τον χαρακτηρίσω έτσι.
Η ευκαιρία παρουσιάστηκε.Όσοι τη θεώρησαν ευκαιρία,την άρπαξαν.Οι υπόλοιποι την άφησαν να φύγει και καλά έκαναν απο τη στιγμή που δεν τους εκφράζει.Όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους "σωτήρες" αυτού του φόρουμ που υπέρμετρο ζήλο,αυταπάρνηση και μάχη με το χρόνο προσπάθησαν να σώσουν τους συμφορουμίτες τους απο τη μεγαλύτερη γκάφα της ζωής τους.
Τόσο ζήλο πια που θα πίστευε κανείς ότι τους έχει βάλει ο Βήχος.
Είναι πολύ ωραίο να ξέρεις ότι έχεις δίπλα σου ανθρώπους που νοιάζονται τόσο πολύ για 'σένα και για το πώς θα ξοδέψεις τον ιδρώτα σου.

Υ.Γ. Τριαντάφυλλε,έχω πολλά να σου πω αλλά προτιμώ στο επόμενο κρασάκι που θα πιούμε.
Μέσω του υπολογιστή ,είναι ανώφελο.



Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #111 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:32:20 μμ »
Καταρχήν είναι λογικό να αρέσει αφού μοιάζει με radiomir. Κι εμένα μου αρέσει!
Για ποιο λόγο διαφωνώ νομίζω ότι τον έχω κάνει κατανοητό  ;D
Ένας ακόμα λόγος προστέθηκε σήμερα που έπεσα πάνω στο λινκ που σας παρέθεσα θέλοντας να  προστατέψω πιθανόν κάποιους από σας (αν και από την αρχή θεωρούσα το ρολόι πέραν του δέοντος ακριβό). Μην ξεχνάς ότι έχω προσωπική σχέση με πολλούς από τους συμμετέχοντες. Βλέπεις κάτι αρνητικό σε αυτά?

Οπως σου ξανά είπα η άποψη σου ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ, αλλά ο τρόπος και η ειρωνία σου! Κατα τα άλλα δεν είμαι εγώ αυτός που θα καταλογίσει τα θετικά ή τα αρνητικά οποιουδήποτε πολύ περισσότερο κάποιου που δεν ξέρω! Επίσης να σου υπενθυμίσω ότι είμαι στην Κομοτηνή οπότε οι μόνες σχέσεις που έχω με τους φορουμιτες ή με εταιριες-μαγαζια είναι επιλεκτικοτατες και λίγες!
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

dpsaromialos

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #112 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:36:14 μμ »
Παιδιά κατάντησε κουραστικό...
Μας βλέπω για κατάργηση στο project...

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #113 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:38:53 μμ »
Παιδιά κατάντησε κουραστικό...
Μας βλέπω για κατάργηση στο project...
Ελπίζω πως όχι ... Απλά νομίζω ότι πρέπει να αποδίδονται οι ευθύνες όπου ανήκουν και όχι ... Μοιρασμενα ...
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #114 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:39:36 μμ »
Μπορεί ο Watch-Collector με την ιδιότητα που έχει,να κλειδώσει επιτέλους αυτό το νήμα;
Το πολύ πολύ να τον πούνε χουντικό.Εγω πάντως σίγουρα δε θα τον χαρακτηρίσω έτσι.
Η ευκαιρία παρουσιάστηκε.Όσοι τη θεώρησαν ευκαιρία,την άρπαξαν.Οι υπόλοιποι την άφησαν να φύγει και καλά έκαναν απο τη στιγμή που δεν τους εκφράζει.Όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους "σωτήρες" αυτού του φόρουμ που υπέρμετρο ζήλο,αυταπάρνηση και μάχη με το χρόνο προσπάθησαν να σώσουν τους συμφορουμίτες τους απο τη μεγαλύτερη γκάφα της ζωής τους.
Τόσο ζήλο πια που θα πίστευε κανείς ότι τους έχει βάλει ο Βήχος.
Είναι πολύ ωραίο να ξέρεις ότι έχεις δίπλα σου ανθρώπους που νοιάζονται τόσο πολύ για 'σένα και για το πώς θα ξοδέψεις τον ιδρώτα σου.

Υ.Γ. Τριαντάφυλλε,έχω πολλά να σου πω αλλά προτιμώ στο επόμενο κρασάκι που θα πιούμε.
Μέσω του υπολογιστή ,είναι ανώφελο.

Με είδες να αντιδράω στο vostok europe ή στο steinhart military?
Εγώ ότι νόμιζα σωστό να κάνω το έκανα κι ας μην το αναγνωρίζεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:43:28 μμ από GiannisH »

dpsaromialos

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #115 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:43:14 μμ »
Ελπίζω πως όχι ... Απλά νομίζω ότι πρέπει να αποδίδονται οι ευθύνες όπου ανήκουν και όχι ... Μοιρασμενα ...
Nίκο είμαι μαζί σου αλλά ας τερματίσουμε πλέον αυτή την αντιπαράθεση που δεν βγάζει πουθενά.
Ξεκινήσαμε κάτι για να το "χαρούμε" σε όλη τη διάρκει της πορείας του και όχι να στεναχωρηθούμε..
Οποιος δε θέλει ας μην ακολουθησει!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #116 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:45:26 μμ »
Μα έχει ενδιαφέρον.
Εκεί που λες τελείωσε πάντα κάποιος θέλει γράψει και κάτι ακόμα να έχει τον τελευταίο λόγο.
Κλασσικό ελληνικό σύστημα γιατί παραξενεύεσαι?
Και το κάλο είναι ότι αυτοί που το συνεχίζουν, προσπαθούν να αποδείξουν ο ένας ότι είναι πιο ώριμος από τον άλλο.
Ή λήξτε το ή ανοίξτε ένα θέμα για εκτόνωση να την λέμε ο ένας στον άλλο.
Και αν θέλετε να τα βρείτε υπάρχουν και πμ και τηλέφωνα.
Είναι άσχημο ο Άρης να ποστάρει τα λουριά και εσείς να συνεχίζετε την κοκορομαχία.

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/6YN72ZsADhg" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6YN72ZsADhg" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #117 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:47:50 μμ »
Με είδες να αντιδράω στο vostok europe ή στο steinhart military?
Εγώ ότι νόμιζα σωστό να κάνω το έκανα κι ας μην το αναγνωρίζεις.


Kώστα σου τροποποίησα το ποστ. Σου έσβησα το ειρωνικό σχόλιο. Και το ίδιο θα κάνω και για τα επόμενα με παρόμοιο περιεχόμενο!!!


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #118 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:48:17 μμ »
Nίκο είμαι μαζί σου αλλά ας τερματίσουμε πλέον αυτή την αντιπαράθεση που δεν βγάζει πουθενά.
Ξεκινήσαμε κάτι για να το "χαρούμε" σε όλη τη διάρκει της πορείας του και όχι να στεναχωρηθούμε..
Οποιος δε θέλει ας μην ακολουθησει!!!!!
Δίκιο έχεις ... Το λέω από την αρχή ... Οποίος δε θέλει δε συμμετέχει ...
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ WAKMANN 'SEAHUNTER 2'
« Απάντηση #119 στις: Δεκέμβριος 04, 2012, 09:51:20 μμ »
Μα έχει ενδιαφέρον.
Εκεί που λες τελείωσε πάντα κάποιος θέλει γράψει και κάτι ακόμα να έχει τον τελευταίο λόγο.
Κλασσικό ελληνικό σύστημα γιατί παραξενεύεσαι?
Και το κάλο είναι ότι αυτοί που το συνεχίζουν, προσπαθούν να αποδείξουν ο ένας ότι είναι πιο ώριμος από τον άλλο.
Ή λήξτε το ή ανοίξτε ένα θέμα για εκτόνωση να την λέμε ο ένας στον άλλο.

Και αν θέλετε να τα βρείτε υπάρχουν και πμ και τηλέφωνα.
Είναι άσχημο ο Άρης να ποστάρει τα λουριά και εσείς να συνεχίζετε την κοκορομαχία.




 :dielaughing:
Δίκιο έχεις ρε φίλε κι ας μου την λες!