Αποστολέας Θέμα: buler η calvin klein  (Αναγνώστηκε 2402 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimaek

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
buler η calvin klein
« στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 06:08:32 πμ »
xairete...eimai kainourgio melos sto foroum kai tha ithela ti gnwmi sas gia to pio roloi na epilexw apo ta parakatw 2...syn kai kata einai kalodexoumena η ennalaktikes protaseis se ayta ta lefta kai eidos rologiou...eyxaristw ek twn proterwn....                                                                                       http://www.e-oro.gr/index.php?target=products&product_id=52187                                                 http://www.e-oro.gr/index.php?target=products&product_id=32128                                                               

Αποσυνδεδεμένος indy

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 09:12:56 πμ »
αν μπορεις γραψε με ελληνικους χαρακτηρες!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 09:43:04 πμ »
jimaek καλωσήρθες στο φόρουμ. Όπως σου επισήμανε και ο indy εδώ γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες ;)

Τώρα για τα ρολόγια που ρωτάς, δεν θα βρεις και πολλούς εδω να σου πουν κάτι θετικό. Κι αυτό γιατί εμείς βλέπουμε τα ρολόγια με διαφορετική προσέγγιση. Το συγκεκριμένο σάιτ επίσης είναι ακριβό. Δες καλύτερα κάτι σε εταιρείες όπως Tissot, Seiko, Citizen, Swatch.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος jimaek

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 06:51:14 μμ »
ΟΚ...ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΓΑΛΕ Η ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΩΝ ΧΙΛΙΩΝ ΕΥΡΩ...ΚΑΚΩΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΤΕ...ΜΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΤΟΥΠΕ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΤΟ ΜΝΜ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Αποσυνδεδεμένος SER

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6217
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 07:44:22 μμ »
Φιλε μην παρεξηγησε.Και γραφε με μικρα γραμματα.Ποιος μιλησε για ρολογια ανω των 1000 ευρω?Και για ποιο τουπε μιλας?Ζητησες γνωμες και ο Γιαννης ειπε για ρολογια σε αυτα τα λεφτα που ικανοποιουν περισσοτερο εναν πελατη.Απο κει και περα ειναι επιλογη σου να παρεις οτι,μα οτι θελεις.Οποτε stay calm ;)
Φιλικα
Στεργιος

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 08:01:17 μμ »
ΟΚ...ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΓΑΛΕ Η ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΩΝ ΧΙΛΙΩΝ ΕΥΡΩ...ΚΑΚΩΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΤΕ...ΜΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΤΟΥΠΕ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΤΟ ΜΝΜ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Αγαπητέ Αεκτζή Δημήτρη έχεις δει πολλά swatch που προτείνει ο φίλος Γιάννης που κάνουν 1000άρικο? Λάθος εξέλαβες το μήνυμά του. Απλά προσπάθησε να είσαι ήρεμος όπως λέει και ο Στέργιος ...
Όσο για τον τουπέ που λές ... απλά δεν υπάρχει ... χα χα χα

Φιλικά
Νίκος
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος asxetos?

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 103
  • οι 2 ροδες οδηγουν την ψυχη...
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 08:04:02 μμ »
καθαρα εμφανησιακα τωρα το 1 μου αρεσε!!σαν ποιοτητα ομως...ψαξε λιγο στις αγγελιεσ του φορουμ...εχει τοσες ρολογαρες να δεις...
εγω με μηχανακια και μουσικη ασχολουμαι...αλλα με εσας εδω θα αποκτησω και αλλο φετιχ....

Αποσυνδεδεμένος georgemvg

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 84
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 08:09:32 μμ »
Το πρώτο μου ρολόι είναι ένα Seiko 5 military, το οποίο το φορούσα κάθε μέρα στο στρατό και το φορώ ακόμα γιατί έχει μεγάλη αξία για εμένα. Το αγόρασα 50 ευρώ.

Όταν κάποιος γράφεται σε ένα φόρουμ θέλει κάποια βοήθεια κυρίως από άτομα που γνωρίζουν περισσότερο. Και στα φορουμ και ειδικά σε αυτό που είναι τοπικό (Ελλάδα) όλα τα παιδιά εδώ το μόνο που κάνουν είναι να βοηθούν τους μη γνώστες.

Από την στιγμή λοιπόν που κάποιος ανοίγει θέμα για να ρωτήσει κάτι, πρέπει να περιμένει και μια απάντηση. Σε αυτό το φορουμ λοιπόν που είναι γεμάτο από φίλους του ρολογιού, σου απαντούν να κοιτάξεις ένα ποιο ποιοτικό ρολοι και όχι απαραίτητα ακριβό.


Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: buler η calvin klein
« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 21, 2011, 10:20:52 μμ »
   jimaek μπαίνεις σε ένα φόρουμ να ρωτήσεις κάτι και γίνεσαι μέλος. Διάβασες τους όρους πρόσβασης και χρήσης? Όχι. Δεν βαριέσαι, δεν πειράζει. Δεν θα έκανες κατευθείαν δημοσίευση, λογικά θα περιηγήθηκες λίγο. Είδες κανέναν να γραφει greeklish? Όχι. Παρόλα αυτά εσύ έγραψες greeklish. Θα έπρεπε να σου σβήσω κατευθείαν το ποστ, αλλά αντί αυτού σε καλωσόρισα και σου απάντησα στο ερώτημά σου με όλη την καλή διάθεση. Επανέρχεσαι και αντί να πεις ευχαριστώ, μου κάνεις και αναίτια επίθεση αφού οι εταιρείες που σου πρότεινα είναι στο εύρος τιμής που θέλεις να κινηθείς. Και μάλιστα το κάνεις αυτό γράφοντας με κεφαλαία. Είδες κανέναν να γράφει κεφαλαία εδώ? Όχι. Ξέρεις τι δείχνει αυτό? Ότι δεν έχεις τη διάθεση να σεβαστείς το χώρο που σε φιλοξενεί και δεν ενδιαφέρεσαι για το πως πρέπει να κινείσαι σ'αυτόν.
   Συνέχεια δεν θα υπάρξει. Το θέμα αυτό κλειδώνεται και αν θελήσεις να ρωτήσεις εκ νέου μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα. Πολύ ευχαρίστως θα σε βοηθήσουμε, αρκεί να κινηθείς με ευπρέπεια στα πλαίσια λειτουργίας του φόρουμ.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης