Αποστολέας Θέμα: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)  (Αναγνώστηκε 227065 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος antonio-titanium

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 642
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #740 στις: Μάρτιος 25, 2013, 06:39:07 μμ »
Αρη ευχαριστούμε για όλη την υπερπροσπάθεια που κάνεις όλο αυτό το διάστημα αλλά έχοντας ειλικρινά  όλη την καλή διάθεση και φύσει αισιόδοξος ως άνθρωπος δεν μπορώ να μη σχολιάσω το γεγονός ότι κάθε email από τον torsten κρύβει πάντα εκπλήξεις άλλοτε ευχάριστες και άλλοτε όχι . Έτσι δυστυχώς και το τελευταίο δεν αποτελεί εξαίρεση .Τι είναι πάλι αυτοί οι δείκτες !!!!!! ήμαρτον που λέει και ο Γεωργίου ! Άλλο σχήμα άλλο χρώμα ...δεν είναι μπλε που είναι το χαρακτηριστικότερο αυτού του ρολογιού.. σχολιάσατε φαντάζομαι  το μέγεθος και άλλαξε όλα τα άλλα !Το ρολόι που παραγγείλαμε είναι πάρα πολύ καλό δεν θέλουμε καλύτερο κ Τορστεν! Θέλουμε απλά αυτό που παραγγείλαμε .

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #741 στις: Μάρτιος 25, 2013, 06:43:04 μμ »
I also have some other news for you and the members. For some reasons ist very hard to get those hands - but finally we were able to get some longer ones. I would like to show them to you and your members. They are longer, as you wanted and  - as I think - they look really good. Please show them to your members - I really hope they like and accept them. I had the watch in my hand and it looks really good.


Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #742 στις: Μάρτιος 25, 2013, 06:45:27 μμ »
Απίστευτη σύμπτωση.
Πριν από μερικές ώρες πόσταρα πόσο άθλια είναι τα λουράκια που υποτίθεται θα έπρεπε να πάρουμε με το ρολόι.
http://www.mywatch.gr/index.php/topic,16251.msg191675.html#msg191675
Και ήρθε η επιβεβαίωση.

Όσο για τους δείκτες, ο Χριστός και η Παναγία. Ακόμα και οι μπλε κοντοί δεν είναι αυτοί που ζητήσαμε, πολλώ δε μάλλον αυτοί που κάνουν το ρολόι καρνάβαλο.

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #743 στις: Μάρτιος 25, 2013, 07:05:27 μμ »
Αν και έχω τους κοντούς, οι νέοι που προτείνει δεν έχουν σχέση με το ρολόι.

Φαντάζομαι ότι τα νέα λουράκια αφορούν και όσους περιμένουν μόνο το χαραγμένο λουράκι.
Sub 16613 LN

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #744 στις: Μάρτιος 25, 2013, 07:28:01 μμ »
Δηλαδή ο κ. Τόρστεν εξ αρχής δεν είχε τους δείχτες, έτσι; Και δεδομένου ότι δεν μπορεί να τους προμηθευτεί, δεν μπορεί να μας παραδώσει το ρολόι..;

Αν και φύση υπομονετικός, έχω φτάσει στα όρια μου πρέπει να παραδεχτώ.

Ένα ακόμα τεράστιο ευχαριστώ στον Άρη που διαχειρίζεται με περίσσια υπομονή αυτό το μπάχαλο.
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος fovos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5549
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #745 στις: Μάρτιος 25, 2013, 07:51:41 μμ »
οντως οι δεικτες ειναι αταιριαστοι με το ρολοι...

Το καλύτερο ρολόι στον κόσμο;
Αυτό που έχεις τώρα στον καρπό σου.

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #746 στις: Μάρτιος 25, 2013, 08:09:55 μμ »
όχι στους δείκτες ...
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #747 στις: Μάρτιος 25, 2013, 08:48:07 μμ »
Δηλαδή ο κ. Τόρστεν εξ αρχής δεν είχε τους δείχτες, έτσι; Και δεδομένου ότι δεν μπορεί να τους προμηθευτεί, δεν μπορεί να μας παραδώσει το ρολόι..;



Από την ημέρα της παράδοσης, που συνειδητοποίησα ότι υπήρχαν δυο διαφορετικά σετ δεικτών, με απασχόλησε το θέμα της λογικής, με την οποία ο Torsten αντιμετώπισε αυτό το θέμα, και έχω γράψει σχετικό σχόλιο για την εν γένει αντιμετώπιση του project.

Για το θέμα των 4 ρολογιών, με κοντούς δείκτες, έψαξα σήμερα τα διαθέσιμα στοιχεία και διαπίστωσα ότι τα 3 από τα 4 ρολόγια έχουν ένα κοινό χαρακτηριστικό και αυτό είναι η σειρά κατάταξης στην παραγγελία (!!!). Συγκεκριμένα τα 3 ρολόγια των Ilias, makfil και Watch-Collector είναι τα συνεχόμενα τελευταία της λίστας παραγγελίας ενώ το 4ο του gerogian ξεφεύγει από αυτό το χαρακτηριστικό αφού είναι 21ο στη λίστα.

Συμπεραίνεται, λοιπόν, ότι ο Torsten (ή μάλλον το εργαστήριο που ανέλαβε τη δουλειά) έβαλε τους κανονικούς δείκτες, με βάση τη σειρά στη λίστα παραγγελίας, και όταν αυτοί τελείωσαν έβαλε στα υπόλοιπα ρολόγια τους κοντούς, με την εξαίρεση του ρολογιού του gerogian, το οποίο υποθέτω ότι έμεινε εκτός σειράς.
Sub 16613 LN

Αποσυνδεδεμένος DOCORTHO

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3233
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #748 στις: Μάρτιος 25, 2013, 08:55:22 μμ »
Καταρχήν θέλω να πώ ευχαριστώ στον Αρη γαι την καλοπροαιρετη και ευγενη προσπάθεια που έχει κάνει για την υλοποίηση του προτζεκτ.
Πάμε τώρα στα υπόλοιπα    -λοιπόν εγω θέλω τα λουριά που παρηγγειλα εξ αρχής και τους δεικτες που παρήγγειλα εξ αρχής
Νομίζω οτι ηξερε απο την αρχη οτι δεν υπήρχαν αυτα και μας δουλεψε για να παρει το χρήμα
Τα ρολογια πρέπει να παραδοθουν οπως συμφωνήσαμε αλοιως θα υπάρχει πρόβλημα με τον Γερμανο , ε'ιπαμε οτι ειμαστε καλοπροαιρετοι άνθρωποι οχι ομως και μαλάκες αυτος συνεχεια  μας βγάζει και κατι καινούριο αι σιχτιρι πια η χαρα έγινε αγωνία πλέον, μας χαλασε ολη την όρεξη!

Αποσυνδεδεμένος fovos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5549
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #749 στις: Μάρτιος 25, 2013, 08:59:42 μμ »
Καταρχήν θέλω να πώ ευχαριστώ στον Αρη γαι την καλοπροαιρετη και ευγενη προσπάθεια που έχει κάνει για την υλοποίηση του προτζεκτ.
Πάμε τώρα στα υπόλοιπα    -λοιπόν εγω θέλω τα λουριά που παρηγγειλα εξ αρχής και τους δεικτες που παρήγγειλα εξ αρχής
Νομίζω οτι ηξερε απο την αρχη οτι δεν υπήρχαν αυτα και μας δουλεψε για να παρει το χρήμα
Τα ρολογια πρέπει να παραδοθουν οπως συμφωνήσαμε αλοιως θα υπάρχει πρόβλημα με τον Γερμανο , ε'ιπαμε οτι ειμαστε καλοπροαιρετοι άνθρωποι οχι ομως και μαλάκες αυτος συνεχεια  μας βγάζει και κατι καινούριο αι σιχτιρι πια η χαρα έγινε αγωνία πλέον, μας χαλασε ολη την όρεξη!
:up:

Το καλύτερο ρολόι στον κόσμο;
Αυτό που έχεις τώρα στον καρπό σου.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #750 στις: Μάρτιος 25, 2013, 09:17:00 μμ »
Από την ημέρα της παράδοσης, που συνειδητοποίησα ότι υπήρχαν δυο διαφορετικά σετ δεικτών, με απασχόλησε το θέμα της λογικής, με την οποία ο Torsten αντιμετώπισε αυτό το θέμα, και έχω γράψει σχετικό σχόλιο για την εν γένει αντιμετώπιση του project.

Για το θέμα των 4 ρολογιών, με κοντούς δείκτες, έψαξα σήμερα τα διαθέσιμα στοιχεία και διαπίστωσα ότι τα 3 από τα 4 ρολόγια έχουν ένα κοινό χαρακτηριστικό και αυτό είναι η σειρά κατάταξης στην παραγγελία (!!!). Συγκεκριμένα τα 3 ρολόγια των Ilias, makfil και Watch-Collector είναι τα συνεχόμενα τελευταία της λίστας παραγγελίας ενώ το 4ο του gerogian ξεφεύγει από αυτό το χαρακτηριστικό αφού είναι 21ο στη λίστα.

Συμπεραίνεται, λοιπόν, ότι ο Torsten (ή μάλλον το εργαστήριο που ανέλαβε τη δουλειά) έβαλε τους κανονικούς δείκτες, με βάση τη σειρά στη λίστα παραγγελίας, και όταν αυτοί τελείωσαν έβαλε στα υπόλοιπα ρολόγια τους κοντούς, με την εξαίρεση του ρολογιού του gerogian, το οποίο υποθέτω ότι έμεινε εκτός σειράς.

Tα ρολογια με κοντους δεικτες Μακη,ειναι τουλαχιστον 6(αυτα που ξερουμε).Εκτος απο αυτα που αναφερεις ,ειναι ακομη του Μιχαλη(afnios..no 22) kαι το GMT του Νικου(ITS--no 19).
Βεβαια ,με την παρεμβαση του Πανου(no 20),που εχει μακρεις δεικτες,και τα δικα μας ειναι στη σειρα.
Δεν ξερω πως συνδυαζεται αυτο!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1611
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #751 στις: Μάρτιος 25, 2013, 09:25:07 μμ »
Εχω την πιστη οτι ο Αρης θα δωσει λυση,αυτην που πρεπει.Ας τον αφησουμε λοιπον ηρεμο,χωρις πιεσεις,να προχωρησει.
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #752 στις: Μάρτιος 25, 2013, 09:26:16 μμ »
Παράθεση από: PanosI
Όσο για τους δείκτες, ο Χριστός και η Παναγία. Ακόμα και οι μπλε κοντοί δεν είναι αυτοί που ζητήσαμε, πολλώ δε μάλλον αυτοί που κάνουν το ρολόι καρνάβαλο.


Kαι λίγα λές, Πάνο!!

Έκανα υπομονή μέχρι σήμερα και δεν μιλούσα, ούτε έγραφα, μόνο περίμενα να μου απαντήσει ο Τόρστεν (όχι κύριος Τόρστεν για μένα πια) σε μέιλ που του ΄χα στείλει μια βδομάδα πριν για αλλαγή των κοντών δεικτών του ρολογιών μου με αυτούς που βλέπαμε τόσους μήνες και παραγγείλαμε. Ούτε βεβαίως που μπήκε στον κόπο. Είπα ας κάνω υπομονή, μιας και στο κάτω-κάτω δεν έχω εξοφλήσει το ρολόι ακόμα. Και τώρα βλέπω ΑΥΤΟ!! Ημι-σκέλετον ασημένιοι δείκτες!!
Πρόκειται όχι μόνο για καρνάβαλο, αλλά και για απόλυτη κοροϊδία μέσα στη μούρη μας! Είναι σαν να μας λέει "Εγώ τα λεφτά μου -20 χιλιαρικάκια έτσι?- τα ενθυλάκωσα, και τώρα απλώς σας δουλεύω!"
Και πρόκειται περί δουλέματος και μάλιστα άγριου, γιατί δεν μπορεί να με πείσει κανείς πλέον ότι δεν αντιλαμβάνεται ότι οι δείκτες που με θράσος περισσό τολμάει να μας δείξει ως εναλλακτική λύση στους κοντοπίθαρους μπλε που μας πρωτοπαρουσίασε, είναι απλώς κακόγουστοι και δεν ταιριάζουν με το ύφος του ρολογιού. Και πολύ περισσότερο δεν μπορεί ούτε αυτός ούτε κάποιος άλλος να με πείσει ότι ολόκληρη γερμανική εταιρεία που φτιάχνει ρολόγια διαφόρων ειδών, σχεδίων και ύφους και μάλιστα διακοσμημένων με την "Άρτα και τα Γιάννενα" και μάλιστα με τιμές που μόνο φθηνές δεν είναι, δεν μπορεί να βρει από κάποιον προμηθευτή για 4-5 ρολόγια που τα "θαλάσσωσε" και έβαλε άλλα αντ'άλλων, σωστούς δείκτες που να είναι ίδιοι εμφανισιακά και να ταιριάζουν με τους "διαφορετικούς" μηχανισμούς!
Άμα όντως δεν μπορεί να το κάνει για ένα πελάτη (ως ένα πελάτη βλέπω το φόρουμ) που σου αναθέτει μια δουλειά, σε προπληρώνει 20.000 € και τα κάνεις μαντάρα στα μισά και παραπάνω από τα προϊόντα που πρέπει να παραδώσεις, ε τότε κλείστο το ρημάδι το μαγαζάκι σου!!
Και για να σας αποδείξω ότι μας δουλεύει άγρια, ρωτάω εύλογα το απλό: Στο e-shop του πουλάει το Seahunter II 1290 € με τους μπλε δείκτες που είχαμε παραγγείλει. Αν κάποιος από μας το αγοράσει μεμονωμένα, τους κοντούς δείκτες ή τους δείκτες-καρνάβαλους θα του βάλει?? Δεν το νομίζω!!
Πώς λοιπόν για τον μεμονωμένο αγοραστή που πληρώνει 1290 € έχει τους σωστούς δείκτες με τα  σωστά γρανάζια στους μηχανισμούς...!!??  ???, ενώ σε μερικούς άτυχους από εμάς  δεν έχει?? Εγώ απλώς σας ρωτάω, την απάντηση βρείτε την μόνοι σας!!
Για του λόγου το αληθές. http://shop.torsten-nagengast.de/en/Watches/Seahunter-2.html

Στο "δια ταύτα", εγώ θα περιμένω μέχρι την λήξη της προθεσμίας που έχω να πληρώσω, να πάρω το ρολόι όπως το παρήγγειλα, με τους σωστούς δείκτες, τα σωστά γρανάζια στους μηχανισμούς και σωστά κατασκευασμένο χωρίς ελαττώματα, διαφορετικά θα ζητήσω τα χρήματά μου (όσα έχω πληρώσει) πίσω. Δεν του ξαναστέλνω όμως μέϊλ με το τι θέλω και το τι πρέπει να κάνει σύμφωνα με την παραγγελία που έχει. Του έστειλα και με έγραψε.
Από σεβασμό στον φίλο Άρη που έτρεξε, προσπάθησε και προσπαθεί, και τον ευχαριστώ, παραμένω στο πρότζεκτ και εξακολουθώ να δείχνω υπομονή και να περιμένω μήπως τα πράγματα διορθωθούν.
Αλλά δεν είμαι πλέον καλόπιστος, όπως ήμουν μέχρι τώρα....  >:(
Και είναι κρίμα, γιατί το κόνσεπτ του καντράν όπως το παρήγγειλα, έγινε όμορφο.

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #753 στις: Μάρτιος 25, 2013, 09:39:36 μμ »
Tα ρολογια με κοντους δεικτες Μακη,ειναι τουλαχιστον 6(αυτα που ξερουμε).Εκτος απο αυτα που αναφερεις ,ειναι ακομη του Μιχαλη(afnios..no 22) kαι το GMT του Νικου(ITS--no 19).
Βεβαια ,με την παρεμβαση του Πανου(no 20),που εχει μακρεις δεικτες,και τα δικα μας ειναι στη σειρα.
Δεν ξερω πως συνδυαζεται αυτο!!

Νόμιζα ότι είναι 4, από προηγούμενη συζήτηση γιαυτό το θέμα, αλλά βλέπω ότι και το δικό σου που νόμιζα ότι ξεφεύγει από αυτή τη λογική, τώρα "δένει" με τα υπόλοιπα που αναφέρεις.

Θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε κάποτε τη λογική που οδήγησε να τοποθετηθούν αυτοί οι δείκτες στα συγκεκριμένα ρολόγια.

Προσωπικά, με απασχόλησε τις πρώτες μέρες αλλά όχι στη συνέχεια.
Sub 16613 LN

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #754 στις: Μάρτιος 25, 2013, 09:43:37 μμ »
Ρε παιδιά, "γκρίνιες πολλές"................
Τελικα ειναι αληθεια οτι ειναι ανικανοποιητος ο ανθρωπος,οτι και εαν του δωσεις.

ΥΓ:οποιαδηποτε ομοιοτης με προσωπα ή καταστασεις ΔΕΝ ειναι εντελως συμπτωματικη.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #755 στις: Μάρτιος 25, 2013, 09:54:11 μμ »
Νόμιζα ότι είναι 4, από προηγούμενη συζήτηση γιαυτό το θέμα, αλλά βλέπω ότι και το δικό σου που νόμιζα ότι ξεφεύγει από αυτή τη λογική, τώρα "δένει" με τα υπόλοιπα που αναφέρεις.

Θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε κάποτε τη λογική που οδήγησε να τοποθετηθούν αυτοί οι δείκτες στα συγκεκριμένα ρολόγια.

Προσωπικά, με απασχόλησε τις πρώτες μέρες αλλά όχι στη συνέχεια.

Για  να ειμαι απολυτα ειλικρινης,δεν με απασχολησε ,σχεδον,καθολου.Για να μη σου πω οτι μου αρεσουν.
Εν πασει περιπτωσει,ασχετα απο την ελλειψη συνεπειας και επαγγελματισμου του γερμανου,που τους τοποθετησε χρησιμοποιωντας τη δικαιολογια των διαφορετικων γραναζιων,δεν ηταν λογος να μου δημιουργησει προβλημα με το ρολοι και δεν με χαλασε καθολου!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #756 στις: Μάρτιος 25, 2013, 10:03:04 μμ »
Θεωρω οτι εχει αρχισει να υποτιμαει τη νοημοσυνη μας στον υπερθετικο βαθμο και θα πρεπει να απειληθει με ακυρωση του project αν δε συμμορφωθει. Η συμπεριφορα αυτη ειναι προσβλητικη κι σν καποιος διαφωνουσε με αυτο θα προβληματιζομουν πολυ.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #757 στις: Μάρτιος 25, 2013, 10:11:44 μμ »
Θεωρω οτι εχει αρχισει να υποτιμαει τη νοημοσυνη μας στον υπερθετικο βαθμο και θα πρεπει να απειληθει με ακυρωση του project αν δε συμμορφωθει. Η συμπεριφορα αυτη ειναι προσβλητικη κι σν καποιος διαφωνουσε με αυτο θα προβληματιζομουν πολυ.

Οσο καλοπροαιρετα (που παντα ετσι θελω να βλεπω τα πραγματα) και αν προσπαθησεις να το δεις το θεμα,η αληθεια ειναι οτι ο γερμανος  συνεχως αυτοαναιρειται και εχει καταστει  αναξιοπιστος.
Και δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που μπορει να διαφωνει μ' αυτη την προσεγγιση.
Το θεμα ειναι να βρεθει ο καταλληλοτερος τροπος χειρισμου της ολης καταστασης,ωστε να εχουμε ολοι το αποτελεσμα που θελουμε και πρεπει!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος time_ keeper

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #758 στις: Μάρτιος 25, 2013, 10:18:54 μμ »
Οσο καλοπροαιρετα (που παντα ετσι θελω να βλεπω τα πραγματα) και αν προσπαθησεις να το δεις το θεμα,η αληθεια ειναι οτι ο γερμανος  συνεχως αυτοαναιρειται και εχει καταστει  αναξιοπιστος.
Και δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που μπορει να διαφωνει μ' αυτη την προσεγγιση.
Το θεμα ειναι να βρεθει ο καταλληλοτερος τροπος χειρισμου της ολης καταστασης,ωστε να εχουμε ολοι το αποτελεσμα που θελουμε και πρεπει!!

βαλτε τα εισιτήρια σε ενα "εθελοντή" να παει γερμανια να σας φερει τα ρολογια ή τα λεφτα.... ο τυπος ειναι ελεεινός και τρισάθλιος

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ PROJECT (!)
« Απάντηση #759 στις: Μάρτιος 25, 2013, 10:23:07 μμ »
Και δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που μπορει να διαφωνει μ' αυτη την προσεγγιση.
Μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά. Έχω δυο σιγουράκια.
βαλτε τα εισιτήρια σε ενα "εθελοντή" να παει γερμανια να σας φερει τα ρολογια ή τα λεφτα.... ο τυπος ειναι ελεεινός και τρισάθλιος
Τί ώρα πετάω; :pipedown: :axe: :smt062