Αποστολέας Θέμα: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ  (Αναγνώστηκε 139933 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1611
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #240 στις: Ιούνιος 10, 2013, 02:48:36 μμ »
Νομιζω οτι σε καμμια χωρα του κοσμου,δεν θα επιτρεπανε στον Γιαννακοπουλο να ειναι ιδιοκτητης ουτε τσιρκου.
Αλλα τα εχουμε ξαναπει,εχουμε οτι μας αξιζει.
Πληρωνουμε οχι για οτι μας αρεσει,αλλα για αυτο που τους αρεσει.
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #241 στις: Ιούνιος 10, 2013, 02:59:34 μμ »
Σπύρο δε με προβληματίζει το κακό θέαμα, ούτε η σειρά Ρεάλ-Μπαρτσελόνα προσφέρει κανένα θέαμα επιπέδου.
Λογικό είναι, ο Ολυμπιακός είναι άδειος, ο Παναθηναϊκός έχει συγκεκριμένο προσανατολισμό φέτος.

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #242 στις: Ιούνιος 10, 2013, 03:05:47 μμ »
Τα γατάκια οι γαύροι νόμισαν ότι γίνανε ομάδα επειδή κερδίσανε δυο ομάδες κουλών στο Λονδίνο που ούτε κατέβηκαν από το αεροπλάνο...

Τους προσγείωσαν στη μίζερη πραγματικότητα οι Γίγαντες του Πεδουλάκη. Οι Ιερολοχίτες. Η Πράσινη Αρμάδα. Η Παναθηναϊκή Πανστρατιά.



ΥΓ. Οι διαιτητές προσπάθησαν όσο μπορούσαν να σπρώξουν τον Ολυμπιακό ή έστω να μετριάσουν τον διασυρμό και την ταπείνωση, αλλά δεν ήταν δυνατόν. Όλοι ξέρουν ότι αν ψοφήσει το μουλάρι, όσο και να το προγκάς δεν προχωράει.

ΥΓ2. Λίγα με τον Πρόεδρο... Ο άνθρωπος ζει το παιχνίδι μέσα από το γήπεδο. Μόνο τη μπάλα που δεν έχει πάρει να σουτάρει τρίποντα. Τι άλλο θέλετε...

Άντε ρε βάζελοι, πικάρετέ τους λίγο, τώρα που είναι ευκαιρία. Όλα στο πιάτο τα θέλετε; Αν τα πράγματα ήταν ανάποδα θα σας είχαν σπάσει τα ούμπαλα τώρα, και εσείς τους μιλάτε με το σεις και με το σας...

Και επειδή υπάρχουν και παρεξηγιάρηδες, το παρόν είναι προϊόν trolling και ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #243 στις: Ιούνιος 10, 2013, 03:18:20 μμ »
Σπύρο δε με προβληματίζει το κακό θέαμα, ούτε η σειρά Ρεάλ-Μπαρτσελόνα προσφέρει κανένα θέαμα επιπέδου.
Λογικό είναι, ο Ολυμπιακός είναι άδειος, ο Παναθηναϊκός έχει συγκεκριμένο προσανατολισμό φέτος.

Βικτωρα,το ολο πακετο ,θα τολμουσα να πω οτι,ειναι κακιστο και αντιεμπορικο(με την εννοια οτι απευθυνεται αποκλειστικα σε βαμμενους οπαδους)!
Σ' αυτο το επιπεδο των ομαδων,δεν ειναι καθολου λογικο να ειναι αδειος ο ολυμπιακος.Με κυριο υπευθυνο τον προπονητη,επρεπε ολη η ομαδα να παραμεινει ανταγωνιστικη και συγκεντρωμενη.Καμμια σχεση με ολα οσα ειδαμε.Επιπεδο καφενειου,(οποιος θελει σουταρει,αμα θελει πασσαρει,οταν του'ρθει παιζει αμυνα και τρεχα γυρευε.)
Και ο παναθηναικος,με τις γνωστες αδυναμιες του ροστερ και τα αναλογα τρυκ για να τις καλυψει(μαζι με τις προσθηκες).
Για μενα και τους φιλαθλους του μπασκετ,που περιμενουμε να δουμε θεαμα,ανταγωνισμο ,ανθρωπινη ατμοσφαιρα και πολιτισμενο περιβαλλον,οσα παρακολουθουμε ειναι μια ακομη απογοητευση!!
Αν ομως το ζητουμενο ειναι να παρουμε το πρωταθλημα(ολυμπιακος η παναθηναικος) και ολοι οι αλλοι να πανε να ..κουρευτουν,τοτε ολα ειναι μια χαρα!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #244 στις: Ιούνιος 10, 2013, 03:28:07 μμ »
"Θα σου γ@@@@ω τη μάνα, δεν θα φύγεις ζωντανός από εδώ σήμερα" Αν ορμούσε πρόεδρος του Ολυμπιακού στους διαιτητές με τέτοιες εκφράσεις, ακόμη κι αν ήταν σε πρωτάθλημα τάβλι, όλοι οι "αντικειμενικοί" θα έγραφαν λίβελους σήμερα. Τέρμα το "υπεράνω", καλή ομάδα ο Παναθηναικός στο μπάσκετ, αλλά εδώ πια έχει γίνει το θέμα αηδία....


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #245 στις: Ιούνιος 10, 2013, 03:42:39 μμ »
"Θα σου γ@@@@ω τη μάνα, δεν θα φύγεις ζωντανός από εδώ σήμερα" Αν ορμούσε πρόεδρος του Ολυμπιακού στους διαιτητές με τέτοιες εκφράσεις, ακόμη κι αν ήταν σε πρωτάθλημα τάβλι, όλοι οι "αντικειμενικοί" θα έγραφαν λίβελους σήμερα. Τέρμα το "υπεράνω", καλή ομάδα ο Παναθηναικός στο μπάσκετ, αλλά εδώ πια έχει γίνει το θέμα αηδία....

Έτσι είναι ρε Γιάννη. Όταν αδικείσαι σε πνίγει το δίκιο σου. Ο Πρόεδρος δεν αντέχει την αδικία και ξέσπασε... Για αυτό είναι γίγαντας, γιατί είναι ανθρώπινος.

χιχιχιχιχι!!!!!
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #246 στις: Ιούνιος 10, 2013, 03:42:54 μμ »
"Θα σου γ@@@@ω τη μάνα, δεν θα φύγεις ζωντανός από εδώ σήμερα" Αν ορμούσε πρόεδρος του Ολυμπιακού στους διαιτητές με τέτοιες εκφράσεις, ακόμη κι αν ήταν σε πρωτάθλημα τάβλι, όλοι οι "αντικειμενικοί" θα έγραφαν λίβελους σήμερα. Τέρμα το "υπεράνω", καλή ομάδα ο Παναθηναικός στο μπάσκετ, αλλά εδώ πια έχει γίνει το θέμα αηδία....

Ρε φιλαρακο,αυτο δε λεω ο κακομοιρης;
Οχι οτι σας λυπαμαι,γιατι ακομη και στο μπαλετο αυτους και παρομοιους τραμπουκισμους κανουνε και οι δικοι σας προεδροι ''απο αγαπη και προστασια της ομαδας''.(εξαιρουνται αυτοι οι καταπληκτικοι κυριοι του μπασκετ,που με εχουν κανει να συμπαθω λιγο-μην το πεις πουθενα-τον μπασκετικο ολυμπιακο)!!
Αλλα πρεπει να καταλαβουμε ολοι,οτι αυτα τα φαινομενα δεν οδηγουν πουθενα.Οποιος αισθανεται δυνατος,τρωει τον αντιπαλο,τρομοκρατει τους παντες.
Και ξαναρωταω για τελευταια φορα:αυτο ειναι το ζητουμενο; αυτο θελουμε;νικη με καθε μεσο και ειμαστε ευτυχισμενοι;
Δυστυχως εδω και πολλα χρονια,οι δυνατοι ειστε εσεις η τουλαχιστον δεν ειμαστε εμεις,επομενως σε σας πεφτει ο κληρος να αντιδρασετε(αν θελετε βεβαια),μηπως και υπαρξει σωτηρια!!!
Αλλιως.....
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #247 στις: Ιούνιος 10, 2013, 03:52:26 μμ »
Με ποινή αποκλεισμού μέχρι και δύο έτη κινδυνεύει να τιμωρηθεί ο ιδιοκτήτης του μπασκετικού Παναθηναϊκού κ. Δημήτρης Γιαννακόπουλος, καθώς το φύλλο αγώνα που συνέταξαν οι διαιτητές μετά το τέλος του δεύτερου τελικού των Πρασίνων με τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ, «καίει» τον ισχυρό άνδρα της ΚΑΕ, ο οποίος μάλιστα είναι υπότροπος.

«Στο ημίχρονο μπήκαμε στα αποδυτήρια κι έξω από τα αποδυτήρια ήρθε ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού, Δημήτρης Γιαννακόπουλος με τρεις οπαδούς του Παναθηναϊκού και μας εξύβριζε. Φούφη γ…, θα σε γ…, δεν θα φύγεις από εδώ» αναφέρουν οι διαιτητές κκ. Παναγιώτης Αναστόπουλος, Αναστάσιος Πηλοϊδης και Ιωάννης Φούφης.

Σύμφωνα με τον κανονισμό, κάποιος που είναι υπότροπος, κινδυνεύει με αποκλεισμό 2 ετών και πρόστιμο στην ΚΑΕ 44.000 ευρώ.

Επίσης, η αναφορά στο φύλλο αγώνα για την παρουσία των τριών οπαδών, μπορεί να επιφέρει και τιμωρία της έδρας των Πρασίνων.

Ακόμη οι τρεις διαιτητές έγραψαν στο φύλλο αγώνα για «χρήση τεσσάρων καπνογόνων, δύο διακοπές για παρατήρηση λόγω της σειρήνας που ακουγόταν από τα μεγάφωνα σε συγκεκριμένες στιγμές, ρίψη πλαστικών ποτηριών με κόκα κόλα και νερό που αναχαιτίστηκαν από το δίχτυ και ρίψη κροτίδων προς το τέλος του 4ου δεκαλέπτου».

Στον Ολυμπιακό υποστηρίζουν επίσης ότι ο αρχηγός του Παναθηναϊκού, Δημήτρης Διαμαντίδης έπειτα από τον καταλογισμό ενός φάουλ εις βάρος του, να ρωτά τον διαιτητή Αναστόπουλο στο 25.09 του αγώνα: «Τι έχεις πάθει σήμερα;». Ο συγκεκριμένος διαιτητής φέρεται να απάντησε σύμφωνα πάντα με τον Ολυμπιακό: «Αφού δεν είσαι καλός!» Η συγκεκριμένη στιχομυθία δεν έχει αναφερθεί στο φύλλο αγώνα και για αυτό δεν εξακριβώνεται.

Πάντως, η πλευρά του Παναθηναϊκού υποστηρίζει ότι «όλα αυτά που λέει ο Ολυμπιακός αγγίζουν το όριο της υπερβολής. Υπάρχουν φάσεις που έχουμε αδικηθεί και εμείς αλλά δεν θέλουμε να δώσουμε συνέχεια. Δεν θέλουμε να αγριέψει το κλίμα. Πιστεύουμε ότι ο Ολυμπιακός θέλει να καλύψει τα λάθη του μέσα στο παρκέ και να προετοιμάσει το έδαφος για την Τετάρτη».



Uploaded with ImageShack.us
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #248 στις: Ιούνιος 10, 2013, 03:59:39 μμ »
Γιάννη αν σε διαβάσει κανείς και δε σε ξέρει θα νομίζει ότι είσαι 18-20.

Ενημερώνω τους μη γνώστες ότι ο GiannisH είναι 48 ετών!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #249 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:03:44 μμ »
Γιάννη αν σε διαβάσει κανείς και δε σε ξέρει θα νομίζει ότι είσαι 18-20.

Ενημερώνω τους μη γνώστες ότι ο GiannisH είναι 48 ετών!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελα ρε Βικτωρα!!!τοσο πολυ μεγαλωσε(και μυαλο δεν εβαλε);
Aκομα ειναι ολυμπιακος!!! και αισθανεται αδικημενος!!! ;D ;D :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #250 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:10:49 μμ »
χαιρομαι παντως που χαριν εκδικησης οι οπαδοι των αλλων ομαδων αποδεικνυουν οτι εχουν ελαστικη μνημη, συνειδηση, κριση και αποψη.

νομιζω οτι η μεγαλυτερη κατακτηση του Ολυμπιακου δεν ειναι οι τιτλοι, αλλα οτι εχει κανει καθ'ολα φυσιολογικους ανθρωπους να υποστηριζουν καθ'ολα αντιφατικα πραγματα κατα παραβαση της λογικης.

κατα τα αλλα σας εφταιγε ο Μαρινακης που πηγε στα αποδυτηρια με τον Αστερα (πολυ κακως φυσικα!!!) αν και αποδεικνυεται οτι δεν εβρισε/προπηλακισε κανενα οπως οι αγνοι οπαδοι/προεδροι του μπασκετικου ΠΑΟ εδω και χρονια μεσα στο ΟΑΚΑ :lol:

Κωλοτουμπερμαν. ο Ελλην Σουπερ Ηρωας
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #251 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:13:19 μμ »
χαιρομαι παντως που χαριν εκδικησης οι οπαδοι των αλλων ομαδων αποδεικνυουν οτι εχουν ελαστικη μνημη, συνειδηση, κριση και αποψη.

νομιζω οτι η μεγαλυτερη κατακτηση του Ολυμπιακου δεν ειναι οι τιτλοι, αλλα οτι εχει κανει καθ'ολα φυσιολογικους ανθρωπους να υποστηριζουν καθ'ολα αντιφατικα πραγματα κατα παραβαση της λογικης.

κατα τα αλλα σας εφταιγε ο Μαρινακης που πηγε στα αποδυτηρια με τον Αστερα (πολυ κακως φυσικα!!!) αν και αποδεικνυεται οτι δεν εβρισε/προπηλακισε κανενα οπως οι αγνοι οπαδοι/προεδροι του μπασκετικου ΠΑΟ εδω και χρονια μεσα στο ΟΑΚΑ :lol:

Κωλοτουμπερμαν. ο Ελλην Σουπερ Ηρωας

Παληκαρι μου,απο τα γραφομενα μου βγαζεις αυτο το συμπερασμα;
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #252 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:18:48 μμ »
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ 3 ΝΙΚΕΣ, ΠΑΙΞΤΕ ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΑΓΚΟ,ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΑΤΑΚΙΑ,ΟΣΟ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΟΣΦΠ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ,ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.

 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #253 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:19:39 μμ »
Δεν γίνονται αυτά Χρήστο...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #254 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:22:22 μμ »
στα 44 δεν με κοβω για παλληκαρι αλλα δεκτος ο χαρακτηρισμος :lol:
δεν απαντουσα σε σενα αν και τωρα που το βλεπω, ο αφορισμος περι Ολυμπιακων που δεν εβαλαν μυαλο και περι του αισθανονται αδικημενοι μαλλον οντως ταιριαζει και στο ποστ που εβαλα.

διοτι τα πραγματα ειναι απλα. μπορει ξεκαθαρα να εισαι και αδικημενος και ευνοημενος σε αλλες στιγμες και αλλα αθληματα και αλλες περιοδους της ιστοριας σου.

μονο οσοι εχουν ελαστικη μνημη που διαρκει μονο λιγα χρονια μπορουν να βλεπουν τα πραγματα τελειως συγκεκριμενα και εστιασμενα σε οτι τους συμφερει.

ως Ολυμπιακος δεν θελω ουτε ενα σφυριγμα υπερ μου, και αυτο ισχυει δια παντος και στα παντα. την ιδια στιγμη ακουγαμε για non call και μαγικες αμυνες μεσα στο ΟΑΚΑ εδω και δεκαετιες που κατεβαινανε τα τανκς αλλα τοτε κερδιζε η ομαδαρα του Ομπραντοβιτς και ο Ολυμπιακος με εξαιρετικους παικτες, προπονητες και μπατζετ ηταν ...ανεπαρκης και μας λεγανε καντε ομαδα να κερδιζετε τη διαιτησια.

ε το ιδιο λεμε κι εμεις λοιπον στο ποδοσφαιρο και ας το αποδεχθουν αφου τοσο μας το λεγανε χρονια. καντε ομαδα να κερδιζει και τη διαιτησια στη μπαλα.


και για οσους δε θυμουνται Δεδες-Ζλατανος-Βουρακης. απο παλια υπαρχει αυτη η κολωνια. δεν μυρισε προσφατα.

υγ. επαναλαμβανω οτι θα ηθελα ειλικρινα να μην παιρνει ουτε μισο σφυριγμα η ομαδα μου γιατι ετσι θα σφυρηλατειται στα δυσκολα ακομη περισσοτερο. ομως θα ηθελα περισσοτερο να μη βλεπω τοσους κωλοτουμπες που οταν τα κανει ο Ολυμπιακος σκιζουν τα ρουχα τους σαν απατημενες γκομενες και οταν τα κανει αλλη ομαδα τη γλυφουν μεχρι που τελειωνει το σαλιο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #255 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:40:49 μμ »
ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ,αν και παλιογερος 44 χρονων,τα λες πολυ ωραια.  :) :) :) :)
Και εγω σαν ΣΩΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σαν τον φιλο karteo,δεν θελω σε κανενα,μα κανενα αθλημα,να παιρνει η ομαδα μου αδικα σφυριγματα υπερ της,θελω να κερδιζει με την αξια της.
Ετσι λοιπον για να δωσουμε μια ευχαριστη νοτα σ`αυτο το νημα σας προτρεπω ολους να παιξετε υπερ του ΟΣΦΠ,για την μεγαλη ανατροπη.
Αφου μπορεσαμε να κανουμε το REPEAT,μπορουμε να κανουμε και το INVERSION.
 \:D/ :lie: :headbash: :2thumbs:
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #256 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:43:10 μμ »
Πέρα από την πλάκα, εσείς οι Ολυμπιακοί έχετε μπερδέψει λίγο τα πράγματα. Το μπάσκετ δεν είναι ποδόσφαιρο ώστε ένα ή δύο ή τρία σφύριγματα να κρίνουν έναν αγώνα, ειδικά αν βάζεις 50 πόντους στην επίθεση και χάνεις τελικά με διψήφιες διαφορές.
Διασυρθήκατε στην έδρα σας και χάσατε με άνεση στην έδρα του Παναθηναϊκού, όχι επειδή η διαιτησία δεν σας πήγε, αλλά επειδή παίξατε χάλια. Ακόμα και ο μετριότατος και στα δύο παιχνίδια Παναθηναϊκός, σας έκανε πλάκα.

Αν η ομάδα σας επικεντρωθεί σε αυτό, αντί να γκρινιάζει για τη διαιτησία και τον Γιαννακόπουλο, και εγώ πιστεύω ότι έχετε ελπίδες να γυρίσετε τη σειρά.

Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #257 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:46:13 μμ »
Ρε ο Προέδρος είναι καύλας κι άξιος διάδοχος  :D
Ακόμα 20 χρόνια στην καρπαζιά θα σας έχει!

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #258 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:46:18 μμ »
Πέρα από την πλάκα, εσείς οι Ολυμπιακοί έχετε μπερδέψει λίγο τα πράγματα. Το μπάσκετ δεν είναι ποδόσφαιρο ώστε ένα ή δύο ή τρία σφύριγματα να κρίνουν έναν αγώνα, ειδικά αν βάζεις 50 πόντους στην επίθεση και χάνεις τελικά με διψήφιες διαφορές.
Διασυρθήκατε στην έδρα σας και χάσατε με άνεση στην έδρα του Παναθηναϊκού, όχι επειδή η διαιτησία δεν σας πήγε, αλλά επειδή παίξατε χάλια. Ακόμα και ο μετριότατος και στα δύο παιχνίδια Παναθηναϊκός, σας έκανε πλάκα.

Αν η ομάδα σας επικεντρωθεί σε αυτό, αντί να γκρινιάζει για τη διαιτησία και τον Γιαννακόπουλο, και εγώ πιστεύω ότι έχετε ελπίδες να γυρίσετε τη σειρά.
Δεν πιστευω να βαζεις και εμενα μεσα σ`αυτους που εχουν μπερδευτει,κυριε Χαζομπαμπα. :p :headbash: :jg: :cheers:
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #259 στις: Ιούνιος 10, 2013, 04:52:40 μμ »
Πέρα από την πλάκα, εσείς οι Ολυμπιακοί έχετε μπερδέψει λίγο τα πράγματα. Το μπάσκετ δεν είναι ποδόσφαιρο ώστε ένα ή δύο ή τρία σφύριγματα να κρίνουν έναν αγώνα, ειδικά αν βάζεις 50 πόντους στην επίθεση και χάνεις τελικά με διψήφιες διαφορές.
Διασυρθήκατε στην έδρα σας και χάσατε με άνεση στην έδρα του Παναθηναϊκού, όχι επειδή η διαιτησία δεν σας πήγε, αλλά επειδή παίξατε χάλια. Ακόμα και ο μετριότατος και στα δύο παιχνίδια Παναθηναϊκός, σας έκανε πλάκα.

Αν η ομάδα σας επικεντρωθεί σε αυτό, αντί να γκρινιάζει για τη διαιτησία και τον Γιαννακόπουλο, και εγώ πιστεύω ότι έχετε ελπίδες να γυρίσετε τη σειρά.

συγγνωμη αλλα για ποια ενα δυο σφυριγματα? ισα ισα επειδη εχουν γινει κυριολεκτικες σφαγες στο μπασκετ ειναι και εμφανες οτι υπαρχει προθεση και οχι διαιτητικο λαθος. μιλαμε για οργια κανονικα.

τωρα χαιρομαι ιδιαιτερα που το παραπανω ποστ επιβεβαιωνει στο απολυτο οσα εγραψα περι ελαστικης κρισης και αποψης.

εγω δεν ειπα οτι θα κερδιζαμε. το ειδες πουθενα γραμμενο?

γιατι μηπως οι αλλοι που αδικουνται οταν παιζουμε ποδοσφαιρο το εχουν σιγουρο οτι θα κερδιζαν?

και επειδη ειναι ετσι τα πραγματα, εμεις στο μπασκε (χουποσπορ) θα κανουμε ομαδα που θα κερδαει και τη διαιτησια και το ιδιο να κανετε και εσεις στο ποδοσφαιρο. hard as hell facts.
Γαυρος οπαδος....