Αποστολέας Θέμα: very important watches 2006  (Αναγνώστηκε 4553 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος george

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 19
    • Προφίλ
very important watches 2006
« στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 09:50:32 πμ »
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗ "VERY IMPORTAN WATCHES 2006"...

ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΦΤΩΧΗ Η ΕΚΘΕΣΗ;...
ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΕΣΣΑΡΗ, ΤΟΥ ΒΗΧΟΥ, ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΑ PANERAI, BELL&ROSS, TAG κ.α.

Η ΕΦΕΤΗΝΗ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΛΙΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΪΓΟΥΜΕΝΩΝ ΧΡΟΝΩΝ.

Υ.Γ.
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM!
MΙΑ ΣΥΝΕΧΗΣ "VERY IMPORTANT WATCHES" ΑΠΟ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΥΣ VERY IMPORTANT WATCH AFFICIONADOS!

Αποσυνδεδεμένος MHTΣ

  • 42mm case
  • 40mm case
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
very important watches 2006
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 10:26:50 πμ »
Kαλημέρα και καλωσήρθες στην Very Important Παρέα μας φίλε george. Aν και νομίζω ότι το thread το έχεις ανοίξει σε λάθος μέρος φαντάζομαι ότι οι υπεύθυνοι θα το μετακινήσουν. Nομίζω υπάρχει ένα παρόμοοιο thread αλλά απαντώ έτσι και αλλιώς.
Eμένα ήταν η πρώτη μου φορά που την επισκέφτηκα. Mπορώ να πώ ότι ενθουσιάστηκα που μπόρεσα να δώ από κοντά κάποια κομμάτια τέτοιου επιπέδου που μάλλον θα ήταν δύσκολο να τα βρείς αλλού. Bέβαια θα ήθελα να υπήρχαν και περισσότερες εταιρίες αφού μου έκανε εντύπωση που ακόμη και η Rolex δεν είχε δώσει το παρόν. Eλπίζω κάθε χρόνο η έκθεση να εμπλουτίζεται όλο και περισσότερο.
b]Rose Gold For Ever!!![/b]

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
very important watches 2006
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 10:31:08 πμ »
να σαι καλά admin george οσοι δεν κατάλαβαν θα καταλάβουν μια άλλη φορά
myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος george

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 19
    • Προφίλ
very important watches 2006
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 10:34:38 πμ »
ΛΟΙΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ... ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΤΣ...
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΑΝ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Ο ΑΡΧΙΚΟΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΙΩΔΗΣ ΜΕ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ (ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΩΣ PANERAI LUMINOR MARINA AUTOMATIC PAM086 + ΕΝΩΣ LIMITED CORUM BUBBLE "PRIVATEER"), KAI ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΛΒΕΤΙΑΣ...

Αποσυνδεδεμένος MHTΣ

  • 42mm case
  • 40mm case
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
very important watches 2006
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 12, 2007, 10:26:54 πμ »
Eγώ πάντως ανυπομονώ για την επόμενη...
b]Rose Gold For Ever!!![/b]