Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386904 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DIMITRIS-MILANO

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 572
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1780 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 12:11:25 μμ »
Αγαπητέ μου , η μόνη αναφορά μου στην Μπουγατσελονα είναι στα πλαίσια του πρωταθλήματος και που μας αφορά . Μου είναι παγερά αδιάφορη η μανία σας με την ΑΕΚ και τα λοιπά φροιδικα σύνδρομα της αξιοπρεπέστατης κατά τα αλλά ομάδος σας !
Καλημέρα και καλή επιτυχία σήμερα στον αγώνα . Εξάλλου η τριάδα  Μπογιε, Λιβαγια, Πόνσε δεν μου αφήνει περιθώρια να ασχολούμαι με παίκτες που πλησιάζουν την ηλικία μου. Επίσης βασικό να δούμε είναι αν θα αντέξουν οι 30φευγα παίκτες σας την αλλαγή ώρας με δεδομένο ότι το ματς ξεκινάει 2130.Εξαιρεση βέβαια αποτελούν οι παίκτες που τα  βραδιά προπονούνται στα μπαράκια της Σαλονίκης  . Εγώ θα το δω το ματς , αλλά όχι για τον ΠΑΟΚ αλλά για τον ΠΑΟ και για την εξαιρετική αυτή ομαδούλα που έχει φτιαχτεί και κινδύνεψε μέχρι να διαλυθεί πέρυσι λόγω βέβαια και της τιμωρίας που εσείς εισηγηθήκατε αλλά και την πτώση της στην β εθνική την οποία επίσης ψηφίσατε . Σας χρωστάνε λοιπό ένα γερό χέρι.......για το θράσος που συστηματικά τους έχετε αντιμέτωπισει .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Be plural, like the Universe
www.rolexmagazine.com

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3101
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1781 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 02:08:38 μμ »
Η Μπουγατσελωνα σας κέρασε μέσα στη τούμπα μπουγάτσα με σπέρμα :) Από τα χεράκια του Πριγιοβιτς :) Διπλή μερίδα!!!
Αγαπητέ μου , η μόνη αναφορά μου στην Μπουγατσελονα είναι στα πλαίσια του πρωταθλήματος και που μας αφορά . Μου είναι παγερά αδιάφορη η μανία σας με την ΑΕΚ και τα λοιπά φροιδικα σύνδρομα της αξιοπρεπέστατης κατά τα αλλά ομάδος σας !
Καλημέρα και καλή επιτυχία σήμερα στον αγώνα . Εξάλλου η τριάδα  Μπογιε, Λιβαγια, Πόνσε δεν μου αφήνει περιθώρια να ασχολούμαι με παίκτες που πλησιάζουν την ηλικία μου. Επίσης βασικό να δούμε είναι αν θα αντέξουν οι 30φευγα παίκτες σας την αλλαγή ώρας με δεδομένο ότι το ματς ξεκινάει 2130.Εξαιρεση βέβαια αποτελούν οι παίκτες που τα  βραδιά προπονούνται στα μπαράκια της Σαλονίκης  . Εγώ θα το δω το ματς , αλλά όχι για τον ΠΑΟΚ αλλά για τον ΠΑΟ και για την εξαιρετική αυτή ομαδούλα που έχει φτιαχτεί και κινδύνεψε μέχρι να διαλυθεί πέρυσι λόγω βέβαια και της τιμωρίας που εσείς εισηγηθήκατε αλλά και την πτώση της στην β εθνική την οποία επίσης ψηφίσατε . Σας χρωστάνε λοιπό ένα γερό χέρι.......για το θράσος που συστηματικά τους έχετε αντιμέτωπισει .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος patsouris

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1952
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1782 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 02:15:40 μμ »
Η Μπουγατσελωνα σας κέρασε μέσα στη τούμπα μπουγάτσα με σπέρμα :) Από τα χεράκια του Πριγιοβιτς :) Διπλή μερίδα!!!
Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θυμάμαι καλά, είχες γράψει ότι πέρσι αποφάσισες να γίνεις ΠΑΟΚ?
Φαντάσου να ήσουν από πιτσιρικάς...

 :D :D
Απόστολος

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1783 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 02:35:19 μμ »


Αγαπητέ μου , η μόνη αναφορά μου στην Μπουγατσελονα είναι στα πλαίσια του πρωταθλήματος και που μας αφορά . Μου είναι παγερά αδιάφορη η μανία σας με την ΑΕΚ και τα λοιπά φροιδικα σύνδρομα της αξιοπρεπέστατης κατά τα αλλά ομάδος σας !
Καλημέρα και καλή επιτυχία σήμερα στον αγώνα . Εξάλλου η τριάδα  Μπογιε, Λιβαγια, Πόνσε δεν μου αφήνει περιθώρια να ασχολούμαι με παίκτες που πλησιάζουν την ηλικία μου. Επίσης βασικό να δούμε είναι αν θα αντέξουν οι 30φευγα παίκτες σας την αλλαγή ώρας με δεδομένο ότι το ματς ξεκινάει 2130.Εξαιρεση βέβαια αποτελούν οι παίκτες που τα  βραδιά προπονούνται στα μπαράκια της Σαλονίκης  . Εγώ θα το δω το ματς , αλλά όχι για τον ΠΑΟΚ αλλά για τον ΠΑΟ και για την εξαιρετική αυτή ομαδούλα που έχει φτιαχτεί και κινδύνεψε μέχρι να διαλυθεί πέρυσι λόγω βέβαια και της τιμωρίας που εσείς εισηγηθήκατε αλλά και την πτώση της στην β εθνική την οποία επίσης ψηφίσατε . Σας χρωστάνε λοιπό ένα γερό χέρι.......για το θράσος που συστηματικά τους έχετε αντιμέτωπισει .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αγαπητε μου, αστο καλυτερα, απο φαπα σε φαπα εισαι... Δε βαρεθηκες να μιλας? Μονο στο μπλα, μπλα εισαι πρωτος... Επισης σταματα να επιχειρηματολογεις γιατι δε σου βγαινει, δεν το εχεις ρε παιδι μου... Αυτα που λες ουτε τετραχρονο παιδακι δεν τα λεει! Ηλικιες παικτων, αλλαγες ωρας, μπαρακια και κατι τετοια χαζα δε βγαζουν νοημα! Πρωτος τερματισα και περυσι και στο χαρισα (αντε δεν το πηρες στα χαρτια) απο πανω σου ειμαι και τωρα αν το ξεχασες...

Υ.Γ. Δεν εχω κανενα προβλημα με την ΑΕΚ και κανενα προβλημα με τους οπαδους της! Αντιθετως την εκτιμω περισσοτερο απο οποιαδηποτε αλλη αθηναικη ομαδα. Εχω προβλημα με κατι τυπους σαν εσενα και τωρα καταλαβαινω γιατι σε αντιμετωπιζαν σαν "λεπρο βρωμοαθηναιο" οπως ειχες προαναφερει παλαιοτερα!
Μπορει στην πραγματικοτητα να εισαι και γ..... τα παιδια αλλα οταν μιλας για αθλητικα καποιος κακος δαιμονας σε περιτριγυριζει και χανεις τα αυγα και τα πασχαλια...

Υ.Γ.2 Ναι να πεσει ο ΠΑΟ οπως επεσε και ο Ηρακλης εξωαγωνιστικα και 2 φορες κιολας! Αλλα ξεχασα ναι, ο ΠΑΟ δεν ειναι Ηρακλης αλλωστε ειναι και ομαδα της πρωτευουσας!
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1784 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 03:41:44 μμ »

Αγαπητε μου, αστο καλυτερα, απο φαπα σε φαπα εισαι... Δε βαρεθηκες να μιλας? Μονο στο μπλα, μπλα εισαι πρωτος... Επισης σταματα να επιχειρηματολογεις γιατι δε σου βγαινει, δεν το εχεις ρε παιδι μου... Αυτα που λες ουτε τετραχρονο παιδακι δεν τα λεει! Ηλικιες παικτων, αλλαγες ωρας, μπαρακια και κατι τετοια χαζα δε βγαζουν νοημα! Πρωτος τερματισα και περυσι και στο χαρισα (αντε δεν το πηρες στα χαρτια) απο πανω σου ειμαι και τωρα αν το ξεχασες...

Υ.Γ. Δεν εχω κανενα προβλημα με την ΑΕΚ και κανενα προβλημα με τους οπαδους της! Αντιθετως την εκτιμω περισσοτερο απο οποιαδηποτε αλλη αθηναικη ομαδα. Εχω προβλημα με κατι τυπους σαν εσενα και τωρα καταλαβαινω γιατι σε αντιμετωπιζαν σαν "λεπρο βρωμοαθηναιο" οπως ειχες προαναφερει παλαιοτερα!
Μπορει στην πραγματικοτητα να εισαι και γ..... τα παιδια αλλα οταν μιλας για αθλητικα καποιος κακος δαιμονας σε περιτριγυριζει και χανεις τα αυγα και τα πασχαλια...

Υ.Γ.2 Ναι να πεσει ο ΠΑΟ οπως επεσε και ο Ηρακλης εξωαγωνιστικα και 2 φορες κιολας! Αλλα ξεχασα ναι, ο ΠΑΟ δεν ειναι Ηρακλης αλλωστε ειναι και ομαδα της πρωτευουσας!

Ρε συ Γιώργο, μηπως παρασύρεσαι και το παίρνεις επι προσωπικού; Δες λίγο τι γράφει ο Δημήτρης και τι γράφεις εσυ! Για βρωμοαθηναιους και πρωτεύουσες και άλλες κομπλεξικες λαλακιες! Το ότι χρησιμοποιείς παλαιότεροι ποστ του Δημήτρη δεν σου προσφέρει άλλοθι βρε φίλε!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3101
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1785 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 03:42:00 μμ »
Αν θυμάμαι καλά, είχες γράψει ότι πέρσι αποφάσισες να γίνεις ΠΑΟΚ?
Φαντάσου να ήσουν από πιτσιρικάς...

 :D :D
Φίλε patsouris   η αλήθεια είναι ότι αυτό το σκέφτομαι και γω!!! Αλλά μη φανταστείς ότι έγινα και χουλιγκαν. Κάνουμε και λίγο την πλάκα μας άλλωστε.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1786 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 03:44:24 μμ »
Η Μπουγατσελωνα σας κέρασε μέσα στη τούμπα μπουγάτσα με σπέρμα :) Από τα χεράκια του Πριγιοβιτς :) Διπλή μερίδα!!!
Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρε συ Άγγελε μήπως,  λέω μήπως, να το κρατούσαμε σε κόσμια επίπεδα; Έκτος και αν την ειδικότητα στη ιατρική την έχεις πάρει στην σεξολογία σαν τον Ασκητή...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1787 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 04:16:54 μμ »
Ρε συ Άγγελε μήπως,  λέω μήπως, να το κρατούσαμε σε κόσμια επίπεδα; Έκτος και αν την ειδικότητα στη ιατρική την έχεις πάρει στην σεξολογία σαν τον Ασκητή...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Χαχαχαχαχαχαχα
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Marga

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1227
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1788 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 04:19:06 μμ »
Πήγα να γράψω για τις νίκες του παοκ κόντρα σε ΑΕΚ και Ολυμπιακό που ηταν εντελώς πλασματικές αλλα μετά διαβάζοντας τα πόστ φοβήθηκα πως απο κάπου θα πεταχτεί ο Τσουκαλας και μαζεύτηκα :D


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3101
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1789 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 04:30:19 μμ »
Είδες Γιώργο... Όταν τους στριμωχνεις επιτίθενται ομαδικά :)

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1790 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 04:38:02 μμ »
ευτυχώς που υπάρχουν η ΑΕΚΑΡΑ και η ΣΕΙΚΑΡΑ ... και ζωντανεύει λιγάκι το φόρουμ ...  :laola: :jump2: :laola: :jump2: :laola:

Αποσυνδεδεμένος DIMITRIS-MILANO

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 572
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1791 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 04:59:48 μμ »
Αν δεν βλέπεις μια νεκρή ομάδα χωρίς τρεξίματα είσαι οπαδισκος. Αν δεν βλέπεις έναν ΓΕΛΟΙΟ προπονητή είσαι οπαδισκος . Αν δεν βλέπεις τον μέσο όρο ηλικίας των παικτών σου είσαι οπαδισκος. Αν δεν θυμάσαι ότι σου δώσανε στην Τρίπολη πέναλτυ στο 92 και έχασες στο 97 είσαι οπαδισκος. Αν δεν θυμάσαι τα έκτροπα της φυσούνας στην Τρίπολη είσαι χρυσόψαρο , αν δεν θυμάσαι τα Γιάννενα το ίδιο, αν δεν θυμάσαι το πιστόλι και τον πρόεδρο με τον Μεταφράστη στον αγωνιστικό χώρο το ίδιο.....
Φέτος ήρθαμε ήπιαμε το σπερμα του Πριγιοβιτς και δεν είπαμε τίποτα (και ας ήμασταν καλύτεροι ) , πήγατε στον γαβρο δεν κάνατε ούτε τελική , με τον Αστέρα πρώτο ματς σας έσωσε το κοράκι , με την Τσέλσι κοιμήθηκε ο θεός .
Ετοιμάζετε πάλι blame game γιατί είστε μικρή ομάδα .......πολύ μικρή όπως η τροπαιοθήκη σας (χημική τουαλέτα στο εργοτάξιο της νέας Φιλαδέλφειας )



Sent from my iPhone using Tapatalk
Be plural, like the Universe
www.rolexmagazine.com

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1792 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 05:01:13 μμ »
Ναι Αρη μαλλον εχεις δικιο, παρασυρομαι!
Αλλα οπως εσυ, διαβασες το ποστ μου και το καθε ποστ, το επεξεργαστηκες και υστερα απαντησες, ετσι κι εγω με τη σειρα μου, κανω το ιδιο πραγμα... Διαβαζω, επεξεργαζομαι και απανταω... Δε χρησιμοποιω κανενα αλοθι παρα μονο λεω αυτο που πιστευω! Αν δε σου αρεσει αυτο που διαβαζεις, δικαιωμα σου!
Πες μου εσυ οτι αντιμετωπιστηκε ο Ηρακλης αξιοκρατικα και δικαια οπως εγινε με τον ΠΑΟ! Χτες κιολας επρεπε να παιζει στις μικρες κατηγοριες! Εχουμε μαθει να λειτουργουμε σα να ειναι ολα δεδομενα! Οχι λοιπον δεν ειναι, ο Ηρακλης αδικηθηκε και το ανεφερα, ισως λιγο ακομψα γιατι εμμεσα εθιξα την πολη σου...

Εσενα ομως σου φανηκαν παραξενα και λαλακιες ολα οσα εγραψα εγω αλλα τιποτα απο αυτα που εγραψε ο Δημητρης! Δεν περιμενω να συμφωνησουμε ουτε στο απειρολεαχιστο για τα επομενα 1000 χρονια! Μαλλον κι εσυ ομως δεν πρεπει να βλεπεις ακριβως τι γραφω...

Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1793 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 05:22:29 μμ »
Αν δεν βλέπεις μια νεκρή ομάδα χωρίς τρεξίματα είσαι οπαδισκος. Αν δεν βλέπεις έναν ΓΕΛΟΙΟ προπονητή είσαι οπαδισκος . Αν δεν βλέπεις τον μέσο όρο ηλικίας των παικτών σου είσαι οπαδισκος. Αν δεν θυμάσαι ότι σου δώσανε στην Τρίπολη πέναλτυ στο 92 και έχασες στο 97 είσαι οπαδισκος. Αν δεν θυμάσαι τα έκτροπα της φυσούνας στην Τρίπολη είσαι χρυσόψαρο , αν δεν θυμάσαι τα Γιάννενα το ίδιο, αν δεν θυμάσαι το πιστόλι και τον πρόεδρο με τον Μεταφράστη στον αγωνιστικό χώρο το ίδιο.....
Φέτος ήρθαμε ήπιαμε το σπερμα του Πριγιοβιτς και δεν είπαμε τίποτα (και ας ήμασταν καλύτεροι ) , πήγατε στον γαβρο δεν κάνατε ούτε τελική , με τον Αστέρα πρώτο ματς σας έσωσε το κοράκι , με την Τσέλσι κοιμήθηκε ο θεός .
Ετοιμάζετε πάλι blame game γιατί είστε μικρή ομάδα .......πολύ μικρή όπως η τροπαιοθήκη σας (χημική τουαλέτα στο εργοτάξιο της νέας Φιλαδέλφειας )



Sent from my iPhone using Tapatalk

Βελπω μια νεκρη ομαδα, που παρολο νεκρη... Ειναι πρωτη!
Βλεπω το πεναλτι του Μανταλου με τον Αστερα και απορω με τι θρασσος μιλας για το πεναλτι του ΠΑΟΚ!
Βλεπω τον προπονητη του ΠΑΟΚ γελοιο, οσο γελοιος ηταν ο περσινος σου προπονητης...
Βλεπω το μ.ο. της ομαδας μου και δεν μπορω να καταλαβω αν εχει καποια σχεση με ολη τη συζητηση!
Βλεπω απο το 2017 για ολα οσα ανεφερες για προεδρους και λοιπα... 10 αγωνιστικες κεκλεισμενων των θυρων και -12 βαθμους.
Για σπερμα δεν ανεφερα κατι, αλλα μια διπλη μεριδα μπουγατσα σας την κερασε ο Πριγιο! Χωρις να εισαι καλυτερος... Στο αντεκρουσα και τις προαλλες που το ανεφερες με στατιστικα!
Για τον Ολυμπιακο αληθεια λες...
Για τον Αστερα... Καταντας γραφικος σαν το Λουτσεσκου! Το εγραψες και πιο πανω!
Με την Τσελσι, αληθεια λες... Χαλαλι, η Τσελσι ηταν!
Για την τροπαιοθηκη μας, αληθεια λες... Οπως αντιστοιχα μπροστα στους δυο συμπολιτες σου καπως ετσι φαινεσαι κι εσυ μαλλον... Μια χημικη τουαλετα!
Τουλαχιστον ποτε δεν επαιξα Γ' και Β' με τα τρακτερ και τις τσουγκρανες!

Υ.Γ. Και δε μου αρεσει να κλαιγομαι για αυτα που ηταν εις βαρος μας αλλα να σου φρεσκαρω τη μνημη...
1.Καθαροτατο γκολ του Ακπομ, ακυρωθηκε!
2.Κλαδεμα στο Ζαμπα με ΟΦΗ (χαναμε 1-0) δε δινεται καθαρο πεναλντι.
3.Και προσφατα δε θυμαμαι με ποιον παιζαμε 2 οφσαιντ που εβγαινε τετ α τετ ο Πριγιο... Μας εκοψαν ενω ηταν 10 μετρα πισω. Μπορω να βρω και αλλα ομως ας αφησουμε τη διαιτησια απ'εξω γιατι μονο ο ΠΑΟΚ δεν ειναι ευνοημενος... Το ειπε και ο προεδρος σου προχτες! Παει η εγκληματικη οργανωση!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 29, 2018, 05:31:05 μμ από gmaras »
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1794 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 05:47:30 μμ »
Ναι Αρη μαλλον εχεις δικιο, παρασυρομαι!
Αλλα οπως εσυ, διαβασες το ποστ μου και το καθε ποστ, το επεξεργαστηκες και υστερα απαντησες, ετσι κι εγω με τη σειρα μου, κανω το ιδιο πραγμα... Διαβαζω, επεξεργαζομαι και απανταω... Δε χρησιμοποιω κανενα αλοθι παρα μονο λεω αυτο που πιστευω! Αν δε σου αρεσει αυτο που διαβαζεις, δικαιωμα σου!
Πες μου εσυ οτι αντιμετωπιστηκε ο Ηρακλης αξιοκρατικα και δικαια οπως εγινε με τον ΠΑΟ! Χτες κιολας επρεπε να παιζει στις μικρες κατηγοριες! Εχουμε μαθει να λειτουργουμε σα να ειναι ολα δεδομενα! Οχι λοιπον δεν ειναι, ο Ηρακλης αδικηθηκε και το ανεφερα, ισως λιγο ακομψα γιατι εμμεσα εθιξα την πολη σου...

Εσενα ομως σου φανηκαν παραξενα και λαλακιες ολα οσα εγραψα εγω αλλα τιποτα απο αυτα που εγραψε ο Δημητρης! Δεν περιμενω να συμφωνησουμε ουτε στο απειρολεαχιστο για τα επομενα 1000 χρονια! Μαλλον κι εσυ ομως δεν πρεπει να βλεπεις ακριβως τι γραφω...

Βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος φίλε! Όταν αναφέρεσαι σε πρωτεύουσες και βρωμοαθηναιους για να πικάρεις το χ μέλος εννοείτε ότι θα με βρεις απέναντι σου! Όπως θα με έβρισκε απέναντι του χ,ψ μέλος εαν αναφερόταν με μειωτικά σχόλια απέναντι σε ένα ομοεθνή του που απλά τυγχάνει να είναι από μια άλλη πόλη πχ Θεσσαλονίκη ...

Νομίζω ότι έγινα crystal fking clear! Και ας βγάλουμε επιτέλους τα κίτρινα, κόκκινα και ασπρόμαυρα οπαδικά γυαλιά...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1795 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 05:56:56 μμ »
Δημήτρη και Γιώργο, πραγματικά έχετε χάσει κάθε μέτρο παίδες!

Φίλε γερογιαν δεν το κλειδώνεις το κωλονημα, αφού αποτι φαίνεται δεν είμαστε ικανοί να κάνουμε ούτε πλάκα ούτε και πειράγματα χωρίς να πλακωθούμε σαν τους χούλιγκαν στον τελικό κυπέλλου του Βόλου!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1796 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 06:18:13 μμ »
Επι της ουσιας εχεις δικιο Αρη.

Δεν μπορω, μαλλον δεν θελω, να πω αυτα που νοιωθω διαβαζοντας ολα τα παραπανω.
Η πιο ασφαλης λυση σαφως και ειναι το κλειδωμα του νηματος.

Απο την αλλη ομως θεωρω οτι ειναι τεραστια χαζομαρα να μην διαβαζουμε τα νεα της ομαδας μας, να μην κανουμε την κριτικη μας σ αυτην, να μην της τα χωνουμε οταν πρεπει, να μην κανουμε την πλακα μας ρε φιλε, επειδη δεν θελουν να συμμορφωθουν μερικοι με την κοινη λογικη!!!

Προσθετοντας μου ενα ακομα «αγχος», θα σβυνω αμεσως οποιοδηποτε ποστ ξεφευγει -κατα την κριση μου- απο την ευπρεπεια.
Απο οπου και αν προερχεται!!
Και μια παρατηρηση: το νημα ειναι για την ΑΕΚ !!
Μπορουν να γραφουν ολοι- ασχετως οπαδικης προτιμησης, αρκει να γραφουν κοσμια- μονο για την ΑΕΚ!!

Για τις αλλες ομαδες παρακαλω να μην υπαρχουν σχολια, παρα μονο οταν απτονται καποιου αγωνα, γεγονοτος κλπ που συμμετεχει και η ΑΕΚΑΡΑ!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος DIMITRIS-MILANO

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 572
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1797 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 06:34:17 μμ »
Ρε παιδιά με όλη την πραγματική αγάπη προς όλους και το εννοώ , το ήμασταν λέει ΑΕΚ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Be plural, like the Universe
www.rolexmagazine.com

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1798 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 06:48:37 μμ »
Αρη μου σε συμπαθω και σε εκτιμαω κι ας μην εχουμε γνωριστει επι προσωπικου επιπεδου...
Αλλα οταν αναφεροταν σε προηγουμενα ποστ το ιδιο μελος για τον ΠΑΟΚ με απαξιωτικα και προσβλητικα σχολια δε σε ειδα να κανεις το δικηγορο... Και οχι μονο εσυ, κανενας! Οταν συμβαινει κατι τετοιο διακρινω εναν διαχωρισμο, οσο καλοπροαιρετος κι αν προσπαθω να ειμαι, με συγχωρεις αλλα δεν μπορω να το δεχτω! Για να μην ειμαστε ομαδοποιημενοι και να υπαρχει ομαλος διαλογος πρεπει να ειμαστε δικαιοι, ακομα και αν εισαι ΑΕΚτζης η οτιδηποτε αλλο... Και οχι μονο οταν λεει ο Γιωργος η ο Αγγελος καμια λαλακια να του τη λεμε! Γινομαστε αυτοματως ολοι μας κακοπροαιρετοι (αθηναιοι, θεσσαλονικεις, κρητικοι) και μην πει κανεις οχι γιατι θα ειναι ψεμα... Δικαιοσυνη! Οταν θα δω κατι τετοιο θα ειμαστε μια χαρα ακομα και σε αυτο το οπαδικο νημα!

Η μιση οικογενεια μου και φιλοι μου στην Αθηνα μενουν... Αλοιμονο αν τους θεωρουσα λεπρους, φωτια να με καψει! Και δε μιλαω μονο για αυτους... Για ολους τους Ελληνες!
Ουτε θα το γυρισω στο οπαδικο, που οι Αθηναικες ομαδες βριζουν τους βορειους και οι βορειοι το αντιθετο! Μιλαω αποκλειστικα για αυτην εδω την κοινοτητα που ειμαστε μια μηδαμινη μαζα μπροστα σε στα 10.000.000 του ελληνικου λαου... Οταν θα ειμαστε δικαιοι και αξιοκρατικοι μεταξυ μας, θα χρησιμοοοιουμε σωστες εκφρασεις, τοτε μαλιστα! Θα φανουν και τα πτυχια της ιατρικης μας, και τα μεταπτυχιακα και θα κανουνε ωραιους διαλογους!
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1799 στις: Οκτώβριος 29, 2018, 07:07:16 μμ »
Ρε παιδιά με όλη την πραγματική αγάπη προς όλους και το εννοώ , το ήμασταν λέει ΑΕΚ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τι εννοείς Δημητρη;
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI