Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386929 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MixalhsHe

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 124
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1680 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 07:37:37 μμ »
ΑΕΚ ΜΟΝΟ💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1681 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 07:50:02 μμ »
Φιλε Γιωργο συγγνωμη, αλλα γιατι να σπασει ο παγος;
Και καλα πες εγω δεν πολυγραφω, εσεις θα συνεχισετε σα να μη συνεβη τιποτα;
Και για να μην παρεξηγηθω, τα παραπανω ποστ δεν ειναι τα μοναδικα παρομοιας αισθητικης. Μονο η αφορμη.

Βικτωρα φιλε μου, πιθανον να εχεις δικιο... Επισης εχεις και την αποψη σου! Εχεις την κριση σου και σχηματιζεις μια εικονα που προφανως στοχευει στο μειζον θεμα ολου του σαπιου πολιτικου και κοινωνικου (και αθλητικου) συστηματος!
Δεν καταλαβα επακριβως αν αναφερεσαι σε προσωπικο επιπεδο αλλα θα παρω πασα και θα τοποθετηθω...

Εχω μια καψουρα, τον ΠΑΟΚ οπως ο Σπυρος την ΑΕΚ!
Εγω θα συνεχισω να γραφω σα να μη συνεβη τιποτα γιατι θεωρω πως οποιοδηποτε σχολιο μου δεν ειναι προκλητικο, χυδαιο, προσβλητικο κ.ο.κ και στεκεται παρα μονο στα αισθηματα μου για την ομαδα μου και στον ανταγωνισμο της,  με τις αντιστοιχες Αθηναικες/Θεσσαλονικιες και γενικα ολες τις Ελληνικες ομαδες! Μου αρεσει η καζουρα να την ασκω αλλα και να τη δεχομαι! Ειμαι οπαδος, δεν το κρυβω αλλα χουλιγκαν δεν ειμαι κι ουτε θα γινω... Αυτα απο ποδοσφαιρικης αποψεως...

Τωρα αν το παμε στο πολιτικοκοινωνικο κομματι, απλα λιτα και ομορφα, δεν ξερω τι ειναι αριστερα, τι ειναι κεντρο και τι ειναι δεξια... Ολα αυτα εχουν παρερμηνευτει εδω και χρονια! Ειμαι ενας νεαρος που δεν εχω εμπιστοσυνη σε κανεναν και ολα μου φαινονται καχυποπτα διοτι λογω της ψευτιας και της υποκρισιας δεν ξερω τι ειναι αληθεια και τι ψεμα!
Υπαρχουν νομοι αλλα δεν εφαρμοζονται! Εδω αλλος βιαζει, σκοτωνει, κλεβει και ειναι εξω με αναστολη... Αλλοι κλεβουν το δημοσιο, αλλοι τον ελληνικο λαο και ολα αυτα τα "σκουπιδια" κρυβονται κατω απο το χαλακι... Σα να μη συνεβη τιποτα! Και το χειροτερο? Ξυπνανε και κοινουνται χωρις ιχνος συνειδησης μεσα τους! Οι ιδιοι εμεις κλεβουμε το κρατος και λεμε οτι ετσι πρεπει γιατι μας κανουν τα διπλα!
Με παρακαταθηκη ολα αυτα συνπαρασερνει κι εσενα κι εμενα και ολη τη μαζα και γινομαστε το ιδιο και τρωγομαστε μεταξυ μας γιατι αυτος ειναι ο απωτερος σκοπος στο βωμο του κερδους!

Ολο αυτα υπαρχουν και στο αθλητικο κομματι, ΚΕΔ, ΕΠΟ, προεδροι νταβατζηδες, πιστολερο, εμποροι ναρκωτικων... Οι οποιοι θολωνουν την κριση μας, μας πετανε σταχτη στα ματια με ενα ειδους μαρκετινγκ και με επικοινωνιακα τρικ να γινομαστε πολεμιστες στο ονομα τους! Καποιοι που ειναι πιο μεστοι ισως να γλυτωσουν απο τα μαγικα τους, αλλοι πιο ανυποπτοι επηρεαζονται! Και παλι δεν κατακρινω κανεναν γιατι εν βρασμω ψυχης πολλα μπορουν να ειπωθουν! Θα κατακρινω σιγουρα αν γινουν χβανδαλισμοι και κανιβαλισμοι!

Ελπιζω να μην κουρασα και ζητω συγνωμη!
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1682 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 08:00:53 μμ »
Βικτωρα φιλε μου, πιθανον να εχεις δικιο... Επισης εχεις και την αποψη σου! Εχεις την κριση σου και σχηματιζεις μια εικονα που προφανως στοχευει στο μειζον θεμα ολου του σαπιου πολιτικου και κοινωνικου (και αθλητικου) συστηματος!
Δεν καταλαβα επακριβως αν αναφερεσαι σε προσωπικο επιπεδο αλλα θα παρω πασα και θα τοποθετηθω...

Εχω μια καψουρα, τον ΠΑΟΚ οπως ο Σπυρος την ΑΕΚ!
Εγω θα συνεχισω να γραφω σα να μη συνεβη τιποτα γιατι θεωρω πως οποιοδηποτε σχολιο μου δεν ειναι προκλητικο, χυδαιο, προσβλητικο κ.ο.κ και στεκεται παρα μονο στα αισθηματα μου για την ομαδα μου και στον ανταγωνισμο της,  με τις αντιστοιχες Αθηναικες/Θεσσαλονικιες και γενικα ολες τις Ελληνικες ομαδες! Μου αρεσει η καζουρα να την ασκω αλλα και να τη δεχομαι! Ειμαι οπαδος, δεν το κρυβω αλλα χουλιγκαν δεν ειμαι κι ουτε θα γινω... Αυτα απο ποδοσφαιρικης αποψεως...

Τωρα αν το παμε στο πολιτικοκοινωνικο κομματι, απλα λιτα και ομορφα, δεν ξερω τι ειναι αριστερα, τι ειναι κεντρο και τι ειναι δεξια... Ολα αυτα εχουν παρερμηνευτει εδω και χρονια! Ειμαι ενας νεαρος που δεν εχω εμπιστοσυνη σε κανεναν και ολα μου φαινονται καχυποπτα διοτι λογω της ψευτιας και της υποκρισιας δεν ξερω τι ειναι αληθεια και τι ψεμα!
Υπαρχουν νομοι αλλα δεν εφαρμοζονται! Εδω αλλος βιαζει, σκοτωνει, κλεβει και ειναι εξω με αναστολη... Αλλοι κλεβουν το δημοσιο, αλλοι τον ελληνικο λαο και ολα αυτα τα "σκουπιδια" κρυβονται κατω απο το χαλακι... Σα να μη συνεβη τιποτα! Και το χειροτερο? Ξυπνανε και κοινουνται χωρις ιχνος συνειδησης μεσα τους! Οι ιδιοι εμεις κλεβουμε το κρατος και λεμε οτι ετσι πρεπει γιατι μας κανουν τα διπλα!
Με παρακαταθηκη ολα αυτα συνπαρασερνει κι εσενα κι εμενα και ολη τη μαζα και γινομαστε το ιδιο και τρωγομαστε μεταξυ μας γιατι αυτος ειναι ο απωτερος σκοπος στο βωμο του κερδους!

Ολο αυτα υπαρχουν και στο αθλητικο κομματι, ΚΕΔ, ΕΠΟ, προεδροι νταβατζηδες, πιστολερο, εμποροι ναρκωτικων... Οι οποιοι θολωνουν την κριση μας, μας πετανε σταχτη στα ματια με ενα ειδους μαρκετινγκ και με επικοινωνιακα τρικ να γινομαστε πολεμιστες στο ονομα τους! Καποιοι που ειναι πιο μεστοι ισως να γλυτωσουν απο τα μαγικα τους, αλλοι πιο ανυποπτοι επηρεαζονται! Και παλι δεν κατακρινω κανεναν γιατι εν βρασμω ψυχης πολλα μπορουν να ειπωθουν! Θα κατακρινω σιγουρα αν γινουν χβανδαλισμοι και κανιβαλισμοι!

Ελπιζω να μην κουρασα και ζητω συγνωμη!

Όμορφο ποστ Γιώργη...αλλά....

"Και παλι δεν κατακρινω κανεναν γιατι εν βρασμω ψυχης πολλα μπορουν να ειπωθουν! Θα κατακρινω σιγουρα αν γινουν χβανδαλισμοι και κανιβαλισμοι!"

Προς τι το άλλοθι βρε φιλε?

εν βρασμώ ψυχής επιτέθηκε και ο καταστηματάρχης στον επίδοξο και άτυχο (αφού έχασε την ζωή του) κλέφτη...και τι σημαίνει αυτο? αθώος?  το βρασμό μου μέσα...


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1683 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 08:09:09 μμ »
Όμορφο ποστ Γιώργη...αλλά....

"Και παλι δεν κατακρινω κανεναν γιατι εν βρασμω ψυχης πολλα μπορουν να ειπωθουν! Θα κατακρινω σιγουρα αν γινουν χβανδαλισμοι και κανιβαλισμοι!"

Προς τι το άλλοθι βρε φιλε?

εν βρασμώ ψυχής επιτέθηκε και ο καταστηματάρχης στον επίδοξο και άτυχο (αφού έχασε την ζωή του) κλέφτη...και τι σημαίνει αυτο? αθώος?  το βρασμό μου μέσα...


Sent from my iPad using Tapatalk
Ισως λαθος εκφραση!

Αλλα πιστευω πως οταν δεχεσαι πυρα, πολλες φορες δεν προσπαθεις να αμυνθεις με επιχειρηματα παρα μονο με αστοχες τοποθετησεις, υβριστικα και προσβλητικα σχολια! Αυτο οφειλεται στα νευρα... Πιθανον καποιοι ξερουν και μπορουν να συγκρατουν τα νευρα τους... Αλλοι παλι αισθανονται οτι παιζουν με τη νοημοσυνη τους και δεν μπορουν να το χωνεψουν αυτο που ακουνε και αντιδρουν με λαθος τροπο...

Προσωπικα ειμαι τετοιο ειδος ανθρωπου, λιγο εκρηκτικος και πολλες φορες δε λεω τα πιστευω μου για να μην πυροδοτησω καταστασεις και να μην πυροδοτηθω ο ιδιος...
Ελπιζω να μην παρεξηγηθω με βαση αυτο που λεω... Ειμαστε μια παρεα και μοιραζομαι πτυχες του ευατου μου! Ανοιγομαι οχι για να γινω ευαλωτος αλλα αντιθετως για να μοιραστω κατι μαζι σας!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 24, 2018, 08:21:43 μμ από gmaras »
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1684 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 08:11:23 μμ »
Και πανω στο παραδειγμα του καταστηματαρχη θα σκοτωνα τον οποιοδηποτε αν η σωματικη ακεραιοτητα της οικογενειας μου βρισκοταν σε κινδυνο! Κι αυτο θα γινοταν εν βρασμω ψυχης φιλε Αρη! Ακραιο παραδειγμα, το ξερω...

Φυσικα και δε θα εκανα το ιδιο για υλικα αγαθα!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 25, 2018, 09:50:03 πμ από gmaras »
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1686 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 08:36:40 μμ »
Ίσως ήμουν τυχερός που και τις 2 φορές που με κλέψανε δεν ήμουν μέσα και απλά την γλύτωσα με ζημιά κοντά στα 50.000 τα οποία ακόμα δουλεύω για να τα ξεχρεώσω.
Το σίγουρο είναι αν ήμουν παρόν θα τον έκανα κομμάτια αδιαφορώντας για την δίκη μου ακαιρεοτητα αλλά και τι κορώνες θα πετάγανε μετά κάποιοι αριστεροί υπερασπιστές.

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1687 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 09:23:03 μμ »
Ο Γιαννης αρχισε τις φιλοσοφιες.
Μονο που θα πρεπει να παψει να ειναι πισω απο την γνωμη των αλλων και να εχει το θαρος να εκτειθεται αλλα και να σκεφτεται μονος του. Χωρις την βοηθεια αλλων.
Καλα.Χριστουγεννα!
Και εχω απιστευτη δουλεια δεν μπορω να γρραφω ολη μερα...

Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος IronHawk

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1004
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1688 στις: Σεπτέμβριος 28, 2018, 03:23:12 μμ »
Σήμερα κατά την επιστροφή παρατήρησα αυτό... και ποιον θυμήθηκα;



Αφιερωμένο στον Σπύρο!
Vangelis (aka IronHawk)

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1689 στις: Σεπτέμβριος 28, 2018, 04:00:37 μμ »
Σήμερα κατά την επιστροφή παρατήρησα αυτό... και ποιον θυμήθηκα;



Αφιερωμένο στον Σπύρο!


Σ ευχαριστω πολυ Βαγγελη!!

ΑΕΚΑΡΑ!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1690 στις: Σεπτέμβριος 28, 2018, 04:28:55 μμ »
 :D :D :D :D
Αυτα τωρα ειναι γραφεια συνδεσμου;
Σιγουρα;
Που ειναι ο τιγρης;

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1691 στις: Σεπτέμβριος 28, 2018, 05:20:51 μμ »
:D :D :D :D
Αυτα τωρα ειναι γραφεια συνδεσμου;
Σιγουρα;
Που ειναι ο τιγρης;
Εχω εντυπωσιαστει.
:) :) :)
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος IronHawk

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1004
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1692 στις: Σεπτέμβριος 28, 2018, 06:38:03 μμ »
:D :D :D :D
Αυτα τωρα ειναι γραφεια συνδεσμου;
Σιγουρα;
Που ειναι ο τιγρης;

Είναι πολυκατοικία όπου φαίνεται από Ηλία Ηλιού στο ύψος της Τράπεζας Πειραιώς. Δεν ξέρω αν είναι γραφεία, μπορεί να είναι απλά οπαδός!
Εδώ ο άλλος ο τρελός εκεί που μένω έχει στο μπαλκόνι της μονοκατοικίας του μια τεράστια σημαία του Παναιτωλικού!!! :)  Ωραία είναι αυτά.
Vangelis (aka IronHawk)

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1693 στις: Σεπτέμβριος 30, 2018, 02:35:10 μμ »



Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1694 στις: Σεπτέμβριος 30, 2018, 02:35:52 μμ »
Παμε γερα μωρη αρρωστεια!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος DIMITRIS-MILANO

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 572
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1695 στις: Σεπτέμβριος 30, 2018, 03:53:41 μμ »
Παμε γερα μωρη αρρωστεια!!




Sent from my iPhone using Tapatalk


Είμαι με δυο εισιτήρια στα δόντια.....το ένα με μπενφικα και μετά με Ολυμπιακό. Με ένα χ σήμερα ανάμεσα στους δυο γαύρους θα είμαστε μπροστά με τρεις βαθμούς. Γάβροι βορά και νότου λοιπόν σφαχτείτε γιατί εμείς με δεκαπέντε τελικές και δυο δοκάρια κάναμε μάγκες τους συνταξιούχους του ΠΑΟΚ και του βλάκα προπονητή του......


Sent from my iPad using Tapatalk
Be plural, like the Universe
www.rolexmagazine.com

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1696 στις: Σεπτέμβριος 30, 2018, 06:21:26 μμ »

Είμαι με δυο εισιτήρια στα δόντια.....το ένα με μπενφικα και μετά με Ολυμπιακό. Με ένα χ σήμερα ανάμεσα στους δυο γαύρους θα είμαστε μπροστά με τρεις βαθμούς. Γάβροι βορά και νότου λοιπόν σφαχτείτε γιατί εμείς με δεκαπέντε τελικές και δυο δοκάρια κάναμε μάγκες τους συνταξιούχους του ΠΑΟΚ και του βλάκα προπονητή του......


Sent from my iPad using Tapatalk

Αχ βρε παλικαρι μου βγαλε τα κιτρινομαυρα γυαλακια σου και δες λιγο την πραγματικη αληθεια... Γιατι απο οτι φαινεται ζεις σε μια πλανη! Μια κιτρινομαυρη πλανη!
Αν ησουν υγιεις φιλαθλος-οπαδος θα αποδεχοσουν την ανωτεροτητα του ΠΑΟΚ  και τη διαφορα ποιοτητας αναμεσα στα δυο ροστερ οπως εκαναν οι περισσοτεροι συνοπαδοι σου. Αν σε ενδιαφερουν τα στατιστικα και οι τελικες μπορεις να ριξεις μια ματια στη φωτο που παραθετω, για να το χωνεψεις λιγο γιατι βλεπω ακομα δυσκολευεσαι... Λογικο, δευτερη φορα μεσα σε 4 μηνες παει πολυ...
Οσο για την εκφραση "γαβρος του βορρα" δε θελω να το σχολιασω... Σεβομαι τον Σπυρο και τους υπολοιπους φιλους και απλα θα το εκλαβω ως μια αστοχη παρομοιωση! Για να μη σε αποκαλεσω κλεφτη για το περσυνο πρωταθλημα θα σου πω το εξης: εγω στο χαρισα, ο ΠΑΟΚ! Χαλαλι σου ομως...


Υ.Γ. Με συγχωρειτε και ζητω συγγνωμη για την τοποθετηση μου αλλα πολλες φορες δεν μπορω να δεχτω καποια πραγματα...
Και παλι ζητω συγνωμη και ειναι η τελευταια φορα που γραφω σε αυτο το νημα!



« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 30, 2018, 06:26:51 μμ από gmaras »
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1697 στις: Σεπτέμβριος 30, 2018, 07:09:48 μμ »
Αφού τρελένεστε όλοι να γράφετε στο νήμα του πρωταθλητή!!!

Η ΑΕΚΑΡΑ είναι ιδέα και ενώνει...να γράφετε παίδες ελεύθερα ....

Δώσε πονο μωρη αρρώστια!



Υ.Γ. Πέρα από την πλάκα ...αμα δω άλλη μια φορά την λέξη κλέφτης, κλεψιά σε ποστ «οποιουδήποτε» πραγματικά δεν ξέρω πως θα απαντήσω...

Πχ...Το προπέρσινο κύπελλο ο ΠΑΟΚ το πήρε από την ΑΕΚ με ένα αμφισβητούμενο γκολ...αλλά κανείς μας, από ολους αυτους που γράφουμε σε αυτό το νήμα, δεν μίλησε για κλεψιές, κλέφτες, αμαρτωλούς, λωποδύτες, νότιους, βόρειους, φονικές λακούβες, τοπική αυτοδιοίκηση και ότι άλλο του φταίει στην ζωή του...γιατί; Γιατί έχουμε ήθος και παιδεία και δεν θα την θυσιάσουμε στο βωμό του κωλοποδοσφαιρου και της φανατιλας, λες και μας πληρώνει η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ, ο ΟΣΦΠ κλπ, αιντε μπράβο βάλτε το μυαλό σας λίγο να δουλέψει και μην το έχετε το κεφάλι μόνο για χτένισμα.

Πάντα φιλικά, ασχέτως χρώματος ομάδας, γεωγραφικής τοποθεσίας, φύλλου, ύψους, βάρους, οικονομικής κατάστασης...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος DIMITRIS-MILANO

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 572
    • Προφίλ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1698 στις: Σεπτέμβριος 30, 2018, 11:09:43 μμ »
Αχ βρε παλικαρι μου βγαλε τα κιτρινομαυρα γυαλακια σου και δες λιγο την πραγματικη αληθεια... Γιατι απο οτι φαινεται ζεις σε μια πλανη! Μια κιτρινομαυρη πλανη!
Αν ησουν υγιεις φιλαθλος-οπαδος θα αποδεχοσουν την ανωτεροτητα του ΠΑΟΚ  και τη διαφορα ποιοτητας αναμεσα στα δυο ροστερ οπως εκαναν οι περισσοτεροι συνοπαδοι σου. Αν σε ενδιαφερουν τα στατιστικα και οι τελικες μπορεις να ριξεις μια ματια στη φωτο που παραθετω, για να το χωνεψεις λιγο γιατι βλεπω ακομα δυσκολευεσαι... Λογικο, δευτερη φορα μεσα σε 4 μηνες παει πολυ...
Οσο για την εκφραση "γαβρος του βορρα" δε θελω να το σχολιασω... Σεβομαι τον Σπυρο και τους υπολοιπους φιλους και απλα θα το εκλαβω ως μια αστοχη παρομοιωση! Για να μη σε αποκαλεσω κλεφτη για το περσυνο πρωταθλημα θα σου πω το εξης: εγω στο χαρισα, ο ΠΑΟΚ! Χαλαλι σου ομως...


Υ.Γ. Με συγχωρειτε και ζητω συγγνωμη για την τοποθετηση μου αλλα πολλες φορες δεν μπορω να δεχτω καποια πραγματα...
Και παλι ζητω συγνωμη και ειναι η τελευταια φορα που γραφω σε αυτο το νημα!





Ρε παλληκαρε.....σε ένα μήνα θα ψάχνεις προπονητή και σε δυο θα είσαι σε διάλυση. Η ομάδα σου είναι 30 φεύγα χρόνων.....έκανα δυο λάθη και έχασα με δυο μηδέν σου έκανα 15 τελικές και δυο δοκάρια και ήταν τάφος η τούμπα....σήμερα με τον γαβρο δεν αγγίξαμε μπάλα....τελειωμένοι είστε , τελειωμένοι και πάλι θα σας φταίνε οι άλλοι γιατί την ανικανότητα σας την ρίχνετε στο ποκ στην αθηνα και δεν ξέρω που άλλου. Ο Αρης σας πήγε.....ξέρεις πως, στο Ηράκλειο φτυσατε αίμα, με τον Αστέρα σας έσωσε η μπαλαρίνα. Αστεία ομαδούλα της σειράς είστε , εμείς είμαστε το γαλατικό χωριό με τους τίτλους και την ιστορία. Νεόπλουτοι και γραφικοί . Και ναι να μην ξαναγραψεις εδώ, να ανοίξεις ένα νήμα για losers και να γράφεις εκεί εδώ είναι νήμα της ΑΕΚ. Εδω είναι νήμα ης ΑΕΚ και ο μόνος λόγος που είσαι εδώ είναι επειδή ονειρεύεσαι να είσαι ΑΕΚ, από τότε που φτιάχτηκε και λεγοσουνα ΑΕΚ Θεσσαλονίκης. ΑΕΚ ο μπαμπάς σας.....
Προτού γίνω banned αγαπητέ moderator σκέψου λίγο ποιος μπαίνει σε πιο νήμα και προκαλεί.




Sent from my iPad using Tapatalk
Be plural, like the Universe
www.rolexmagazine.com

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1699 στις: Σεπτέμβριος 30, 2018, 11:29:57 μμ »
Ρε Δημητρη, δεν εχουμε να αποδειξουμε τιποτα.
Η ΑΕΚ ειμαστε!!!
Ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του, δικαιωμα του να την πιστευει και να την εκφραζει!!
Ο Γιωργος αυτα πιστευει, αυτα λεει και καλα κανει που τα υποστηριζει. Για να γραφει στο νημα της ΑΕΚΑΡΑΣ σημαινει οτι οντως τον ιντριγγαρει!
Δεν εχουμε να χωρισουμε τίποτα με κανεναν και η αντιπαραθεση μας καλο ειναι να γινεται με καλη διαθεση και χιουμορ.

Στο κατω- κατω  ειπαμε : ΑΕΚ ειμαστε!!
Μεχρι να φτασουν τις επιτυχιες μας, τις τωρινες εννοω, ο Γιωργος και οι υπολοιποι φιλοι μας ΠΑΟΚτζηδες θα χρειαζονται ρολοι τοιχου για να διακρινουν την ωρα!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI