Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 387290 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1020 στις: Μάιος 18, 2016, 11:49:25 πμ »
Πολλα μπραβο στην ΑΕΚ για το πρωταθλημα.
Θα ηθελα να ημουν απο μια μερια να βλεπω τα μουτρα της σκατ.........ακουλας και του Μπαρμπα-Σαβα που αντι να περνα την ημερα του στα καπη παρεα με τα αλλα γεροντακια την περνα νομιζωντας οτι κατι κανει στον Ολυμπιακο.

πολυ unfair. μπορει να λεει μαλακιες συχνα ο Σαββας και να σας τη σπαει, αλλα ο Σαββας εχει δωσει ολη του τη ζωη σε αυτο, και δεν πηρε ποτε δεκαρα απο τον Ολυμπιακο. ενας απο τους καλυτερους τερματοφυλακες που βγηκαν, σταματησε τη μπαλα στα 27, και επειδη ηταν απο πλουσια οικογενεια, μοιραζε τα λεφτα που επαιρνε στους αλλους παικτες μεσα στην ομαδα. 63 χρονια προσφερει στον Ολυμπιακο χωρις να εχει βγαλει ουτε ενα ευρω απο αυτον, ετσι για την καβλα και τη βιδα του. Ουτε μια τριχα απο το δεξι του @ δεν ειναι οι δηθεν τεραστιοι παραγοντες αλλων ομαδων που μια ζωη καθονται διπλα στις ομαδες για να κονομανε απο δαυτες σα βδελες. ποιος μπορει να πει ποτε οτι προσφερε τοσα χρονια σε μια ομαδα και δεν εβγαλε ουτε δεκαρα?

οσο για τη σκατοσακουλα, το αφηνω ασχολιαστο.

χειροτερο απο το να λες μλκιες στην ηττα,οπως πχ ο κυρ σαββας, ειναι μονο ενα. να τις λες στην νικη
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1021 στις: Μάιος 18, 2016, 11:51:20 πμ »
Τελικος κυπελου Ελλαδας εχθες και η ΑΕΚ ειναι κυπελουχος 2016!!!

Με αφορμη το γεγονος αυτο,θελω να γραψω καποιες σκεψεις μου.
Κατ αρχην,δεν μπορω να πω οτι περιμενα αυτο το αποτελεσμα.Μπορει στις συζητησεις με τους φιλους μου ολυμπιακους να τους πειραζα,με την χαρακτηριστικη ατακα που επικαλουμαι (''θα σας ξεκ@λιασουμε""  ,ετσι Γιαννη;  :lol: :jg:),αλλα παντα στο επιπεδο της πλακας και χωρις κατ ουσια να το πολυπιστευω,μαλλον το αντιθετο.
Αντικειμενικα πολυ καλυτερη ομαδα ο ολυμπιακος,υπερβαση της ομαδας μου η παρουσια στον τελικο.
Τελικος βεβαια,που μονο στενοχωρεια και απογοητευση μπορει να φερει σε καθε αληθινο φιλο του ποδοσφαιρου.
Χωρις κοσμο,νεκρο γηπεδο,καμμια ατμοσφαιρα και μονο δηλωσεις-κατηγοριες απι τη μια και την αλλη πλευρα.
Σκετη απογοητευση,αλλη μια απεικονιση της γενικοτερης Ελληνικης πραγματικοτητας.

Και γινεται ο τελικος και κερδιζει,θεωρω απολυτα δικαια,η ομαδα μου.
Ο γιος μου πανηγυριζει (κι εγω λιγο για να ειμαι ειλικρινης),ο κοσμος μας χαιρεται,ειναι μια νυχτα χαρας και ικανοποιησης.
Ειναι μια νικη που θα πανηγυριζοτανε ακομα κι αν η ομαδα δεν ειχε περασει τα τελευταια χρονια τοσες περιπετειες, ακομα κι αν η ΑΕΚ ηταν η ομαδαρα του Μπαγεβιτς η του Φαντροκ που διδασκε ποδοσφαιρο.
Μια νικη επι του Ολυμπιακου και μαλιστα σε τελικο,παντα ειναι σημαντικη.

Προσωπικα η χαρα μου και η ικανοποιηση μου δεν εστιαζεται αποκλειστικα στο νικηφορο αποτελεσμα.
Πιο πολυ με συγκινει και με εξιταρει το γεγονος οτι καταφερε η ομαδα να σταθει στα ποδια της!!!
Οτι καταφερε να δειξει λιγο απο το μεγαλειο της,το βαρος της φανελας της και να φανει ανταξια της ιστοριας που κουβαλα στις πλατες της.
Ποσες ομαδες παγκοσμια,ξεφτυλιστηκαν,υποβιβαστηκαν,βασανιστηκαν (και με δικη της ευθυνη,δεν ριχνω αλλου το αναθεμα) και καταφεραν να σταθουν γρηγορα στα ποδια τους και να γινουν πρωταγωνιστες;
Ποσες ομαδες (πρωταθληματικες) εχουν να παρουν 20+ χρονια τιτλο και οι οπαδοι τους γινονται περισσοτεροι;
Ποσες ομαδες αποτελουν πολο ελξης για νεους ποδοσφαιριστες ακομα και στην ανυπαρξια τους; κλπ. κλπ

Θεωρω οτι ειναι λιγες και χαιρομαι ιδιαιτερα που σε αυτες ανηκει και η ΑΕΚ μου.!!!1

ΗΡΘΑΜΕ
ρε παιδια,τελικα ΗΡΘΑΜΕ!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1022 στις: Μάιος 18, 2016, 11:53:03 πμ »
Τελικος κυπελου Ελλαδας εχθες και η ΑΕΚ ειναι κυπελουχος 2016!!!

Με αφορμη το γεγονος αυτο,θελω να γραψω καποιες σκεψεις μου.
Κατ αρχην,δεν μπορω να πω οτι περιμενα αυτο το αποτελεσμα.Μπορει στις συζητησεις με τους φιλους μου ολυμπιακους να τους πειραζα,με την χαρακτηριστικη ατακα που επικαλουμαι (''θα σας ξεκ@λιασουμε""  ,ετσι Γιαννη;  :lol: :jg:),αλλα παντα στο επιπεδο της πλακας και χωρις κατ ουσια να το πολυπιστευω,μαλλον το αντιθετο.
Αντικειμενικα πολυ καλυτερη ομαδα ο ολυμπιακος,υπερβαση της ομαδας μου η παρουσια στον τελικο.
Τελικος βεβαια,που μονο στενοχωρεια και απογοητευση μπορει να φερει σε καθε αληθινο φιλο του ποδοσφαιρου.
Χωρις κοσμο,νεκρο γηπεδο,καμμια ατμοσφαιρα και μονο δηλωσεις-κατηγοριες απι τη μια και την αλλη πλευρα.
Σκετη απογοητευση,αλλη μια απεικονιση της γενικοτερης Ελληνικης πραγματικοτητας.

Και γινεται ο τελικος και κερδιζει,θεωρω απολυτα δικαια,η ομαδα μου.
Ο γιος μου πανηγυριζει (κι εγω λιγο για να ειμαι ειλικρινης),ο κοσμος μας χαιρεται,ειναι μια νυχτα χαρας και ικανοποιησης.
Ειναι μια νικη που θα πανηγυριζοτανε ακομα κι αν η ομαδα δεν ειχε περασει τα τελευταια χρονια τοσες περιπετειες, ακομα κι αν η ΑΕΚ ηταν η ομαδαρα του Μπαγεβιτς η του Φαντροκ που διδασκε ποδοσφαιρο.
Μια νικη επι του Ολυμπιακου και μαλιστα σε τελικο,παντα ειναι σημαντικη.

Προσωπικα η χαρα μου και η ικανοποιηση μου δεν εστιαζεται αποκλειστικα στο νικηφορο αποτελεσμα.
Πιο πολυ με συγκινει και με εξιταρει το γεγονος οτι καταφερε η ομαδα να σταθει στα ποδια της!!!
Οτι καταφερε να δειξει λιγο απο το μεγαλειο της,το βαρος της φανελας της και να φανει ανταξια της ιστοριας που κουβαλα στις πλατες της.
Ποσες ομαδες παγκοσμια,ξεφτυλιστηκαν,υποβιβαστηκαν,βασανιστηκαν (και με δικη της ευθυνη,δεν ριχνω αλλου το αναθεμα) και καταφεραν να σταθουν γρηγορα στα ποδια τους και να γινουν πρωταγωνιστες;
Ποσες ομαδες (πρωταθληματικες) εχουν να παρουν 20+ χρονια τιτλο και οι οπαδοι τους γινονται περισσοτεροι;
Ποσες ομαδες αποτελουν πολο ελξης για νεους ποδοσφαιριστες ακομα και στην ανυπαρξια τους; κλπ. κλπ

Θεωρω οτι ειναι λιγες και χαιρομαι ιδιαιτερα που σε αυτες ανηκει και η ΑΕΚ μου.!!!1

ΗΡΘΑΜΕ
ρε παιδια,τελικα ΗΡΘΑΜΕ!!!

για τους παικτες της ομαδας σου και για οπαδους σαν και εσενα, αξιζουν τα ειλικρινη μας συγχαρητηρια. για τους αλλους αξιζει ενας Σαββας και πολυ τους ειναι.

ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω φιλε μου  ;)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1023 στις: Μάιος 18, 2016, 11:54:30 πμ »
Την προσφορα του μπαρμα-Σαββα οταν ηταν νεος δεν την μηδενιζει κανενας. Ομονος που την μηδενιζει Θοδωρη ειναι ο ιδιος τωρα οταν ανοιγει το στομα του.
Και για την σκα........ακουλα συνεχιζω να πιστευω τα ιδια. Βαμενος και βρωμιαρης. Αηδιαστικος.
Οι παιχτες και ο σωστος κοσμος της ομαδας δεν εχουν καμια σχεση με τετοια ατομα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1024 στις: Μάιος 18, 2016, 11:55:08 πμ »
για τους παικτες της ομαδας σου και για οπαδους σαν και εσενα, αξιζουν τα ειλικρινη μας συγχαρητηρια. για τους αλλους αξιζει ενας Σαββας και πολυ τους ειναι.

ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω φιλε μου  ;)

καταλαβαινω και συμφωνω απολυτα,δεν τους συμπεριλαμβανω αυτους στην ΑΕΚ μου!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1025 στις: Μάιος 18, 2016, 12:09:44 μμ »
καταλαβαινω και συμφωνω απολυτα,δεν τους συμπεριλαμβανω αυτους στην ΑΕΚ μου!!!!

κι εγω θελω να βλεπω τετοια απο την ομαδα μου γιατι, ετσι θελω τον Ολυμπιακο και γιατι  αυτα ειναι που προαγουν σοβαρα το καθε αθλημα και οχι οι μπουρδες των φυλλαδων

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1026 στις: Μάιος 18, 2016, 12:24:22 μμ »
κι εγω θελω να βλεπω τετοια απο την ομαδα μου γιατι, ετσι θελω τον Ολυμπιακο και γιατι  αυτα ειναι που προαγουν σοβαρα το καθε αθλημα και οχι οι μπουρδες των φυλλαδων

Α γεια σου!!! Δες κι αυτό από τον τεράστιο Τσόρι Ντομίγκεζ

#goog_night_my_friends
#we_try_to_win_but_aek_was_better_than_us
#well_done_aek⚽⚽🔝⚪🔴⚪🔴


Η μιζέρια δεν μας αρμόζει, Ολυμπιακοί είμαστε ;)


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1027 στις: Μάιος 18, 2016, 12:52:03 μμ »
Αυτό είναι ανέκδοτο τώρα? Όλοι οι άλλοι το κάνετε αυτό στον υπερθετικό βαθμό, εμείς είμαστε οι τελευταίοι που μπορείτε να στηλιτεύσετε κάπτεν.
Όλοι βγήκαμε και είπαμε μπράβο στην ΑΕΚ για την κούπα, τι άλλο να κάνουμε δεν καταλαβαίνω.






... Γιάννη η αναφορά μου δεν έχει να κάνει με τους φίλους ολυμπιακούς του φόρουμ ... εδώ μέσα κουτσά στραβά τα βρίσκουμε ... και εκ μέρους μου πολλά μπράβο για την  φίλαθλη στάση σας και την ειλικρινή παραδοχή σας για τον χθεσινό αγωνα ...

αναφερόμουν στις δηλώσεις του προπονητή σας αμέσως μετά τον αγώνα ... που χρέωσε την ήττα της ομάδας σας στην αναβολή του ενός μήνα ... και δεν κοίταξε τα χάλια της ομάδας του ...!!!

δηλ όταν κερδίζει η ομάδα μπράβο στον προπονητή μας γιατί είναι μάγκας γιατί πχ ... με μικρο μπάτζετ κερδίζει τις ομαδάρες του CL ... όταν χάνει η ομάδα μας φταίνε οι γύρω-γύρω ... θα φταίει ο διαιτητής η  θα φταίνε αναβολές του τελικού κλπ- κλπ  ...

αυτό για μένα είναι μικροπρέπεια και φτηνές δικαιολογίες ... και μιας και αναφέρεται συχνά εδώ μέσα ... είναι και υποκρισία ...!!!!

 αυτός ο Μαζουακου στο πρώτο ημίχρονο ήταν για να τον κλαίνε οι ρέγγες ... βγήκε μόνος του 4 φορές με την μπάλα στα πόδια του εκτός πλάγιας γραμμής ... και γενικά οι περισσότεροι superstar  παίχτες σας ήταν αλλού για αλλού χωρίς καμιά αγωνιστική διάθεση ...

και μιας και το έφερε η κουβέντα ... εχθές έπαιζε κανένας Έλληνας στον Ολυμπιακό ...;;;; γιατί εμείς είχαμε πολλούς ....!!!!


δεν θυμάμαι ποιος παίχτης σας έτρεχε αγωνιωδώς στο σπριντ των 30 μ για να φτάσει τον μπάρμπα-Τζιμπούρ (ετών 34) που έτρεχε και με την μπάλα στα πόδια  στο 2-0 αλλά ... μπορεί το πνεύμα να ήθελε αλλά το σώμα δυστυχώς δεν ακολουθούσε ....  :jg: :jg: :jg: :jg: :jg: :jg:









Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1028 στις: Μάιος 18, 2016, 01:15:11 μμ »
πολυ unfair. μπορει να λεει μαλακιες συχνα ο Σαββας και να σας τη σπαει, αλλα ο Σαββας εχει δωσει ολη του τη ζωη σε αυτο, και δεν πηρε ποτε δεκαρα απο τον Ολυμπιακο. ενας απο τους καλυτερους τερματοφυλακες που βγηκαν, σταματησε τη μπαλα στα 27, και επειδη ηταν απο πλουσια οικογενεια, μοιραζε τα λεφτα που επαιρνε στους αλλους παικτες μεσα στην ομαδα. 63 χρονια προσφερει στον Ολυμπιακο χωρις να εχει βγαλει ουτε ενα ευρω απο αυτον, ετσι για την καβλα και τη βιδα του. Ουτε μια τριχα απο το δεξι του @ δεν ειναι οι δηθεν τεραστιοι παραγοντες αλλων ομαδων που μια ζωη καθονται διπλα στις ομαδες για να κονομανε απο δαυτες σα βδελες. ποιος μπορει να πει ποτε οτι προσφερε τοσα χρονια σε μια ομαδα και δεν εβγαλε ουτε δεκαρα?

οσο για τη σκατοσακουλα, το αφηνω ασχολιαστο.

χειροτερο απο το να λες μλκιες στην ηττα,οπως πχ ο κυρ σαββας, ειναι μονο ενα. να τις λες στην νικη

Όχι μονο δεν έβγαλε , του πήραν και τη γυναίκα . Αχωνευτος μεν αλλα γράφεις αλήθεια . Είναι και γκομενακιας πανάθεμά τον . Εχω ράμματα ...

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1029 στις: Μάιος 18, 2016, 01:18:08 μμ »
Α γεια σου!!! Δες κι αυτό από τον τεράστιο Τσόρι Ντομίγκεζ

#goog_night_my_friends
#we_try_to_win_but_aek_was_better_than_us
#well_done_aek


Η μιζέρια δεν μας αρμόζει, Ολυμπιακοί είμαστε ;)


Οπα φίλε , κλέβεις ατάκες παοκτζηδικες.
ΠΑΟΚ ειςαι !!!!!

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1030 στις: Μάιος 18, 2016, 02:13:38 μμ »
Συγχαρητήρια στους ΑΕΚτζήδες και μπράβο τους και μαγκιά τους που πήρανε το Κύπελλο.

1.000.000 ευρώ πριμ στους ΑΕΚτζήδες έδωσε ο Μελισσανίδης ; 1.000.000 πρόστιμο στα χαμένα κορμιά του Ολυμπιακού πρέπει να ρίξει ο Μαρινάκης.

Για την ιστορία και η ομάδα του myWatch να κατέβαινε στο γήπεδο, θα το έπαιρνε το κύπελλο από τους ανύπαρκτους.


... οι ανύπαρκτοι έπαιζαν πριν 3 χρόνια στα τοπικά της Αθήνας με τους Τράχωνες και τον Πρωτέα Βούλας ... εσείς είχατε πολύ καλύτερη ομάδα και σας προσκυνούσε όλη η Ευρώπη πριν 5 μήνες για τις νίκες σας στο CL ...

οπότε μάλλον η αλαζονεία και η υπεροψία σας σας στέρησε τον τίτλο ... !!!!


Αλλά ρε Πάνο μην είστε μοναχοφαιδες ... εσείς είστε χορτασμένοι ... αφήστε να φάει και κανένας άλλος  ....!!!

σας έπεσε ένα ψυχουλάκι φέτος και το πήραμε εμείς να τα φάμε ... ;D

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1031 στις: Μάιος 18, 2016, 02:47:34 μμ »

... οι ανύπαρκτοι έπαιζαν πριν 3 χρόνια στα τοπικά της Αθήνας με τους Τράχωνες και τον Πρωτέα Βούλας ... εσείς είχατε πολύ καλύτερη ομάδα και σας προσκυνούσε όλη η Ευρώπη πριν 5 μήνες για τις νίκες σας στο CL ...

οπότε μάλλον η αλαζονεία και η υπεροψία σας σας στέρησε τον τίτλο ... !!!!


Αλλά ρε Πάνο μην είστε μοναχοφαιδες ... εσείς είστε χορτασμένοι ... αφήστε να φάει και κανένας άλλος  ....!!!

σας έπεσε ένα ψυχουλάκι φέτος και το πήραμε εμείς να τα φάμε ... ;D


Δημήτρη, από τα γραφόμενα του Πάνου καταλαβαίνω ότι 'ανυπάρκτους' αποκαλεί τους παίκτες της δικής του ομάδας όσον αφορά τη χθεσινή τους εμφάνιση...
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1032 στις: Μάιος 18, 2016, 02:57:02 μμ »

... οι ανύπαρκτοι έπαιζαν πριν 3 χρόνια στα τοπικά της Αθήνας με τους Τράχωνες και τον Πρωτέα Βούλας ... εσείς είχατε πολύ καλύτερη ομάδα και σας προσκυνούσε όλη η Ευρώπη πριν 5 μήνες για τις νίκες σας στο CL ...

οπότε μάλλον η αλαζονεία και η υπεροψία σας σας στέρησε τον τίτλο ... !!!!


Αλλά ρε Πάνο μην είστε μοναχοφαιδες ... εσείς είστε χορτασμένοι ... αφήστε να φάει και κανένας άλλος  ....!!!

σας έπεσε ένα ψυχουλάκι φέτος και το πήραμε εμείς να τα φάμε ... ;D


τα δικά μας τα χαμένα κορμιά είναι οι ανύπαρκτοι, Δημήτρη..........εσείς δεν γίνεται να είσασταν οι ανύπαρκτοι αφού την σηκώσατε την Κυπελλάρα.......



Δημήτρη, από τα γραφόμενα του Πάνου καταλαβαίνω ότι 'ανυπάρκτους' αποκαλεί τους παίκτες της δικής του ομάδας όσον αφορά τη χθεσινή τους εμφάνιση...

bingo :smt023





Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1033 στις: Μάιος 18, 2016, 03:02:20 μμ »
εκατσα να τον δω αλλα στο 18 τον παρατησα τον τελικο βαρεθηκα!! οταν βλεπω αγωνα χωρις κοσμο ξενερωνω... ακομα και στο μπασκετ... κριμα!! μπραβο στους ΑΕΚτζιδες παντως!!
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1034 στις: Μάιος 18, 2016, 03:04:29 μμ »

τα δικά μας τα χαμένα κορμιά είναι οι ανύπαρκτοι, Δημήτρη..........εσείς δεν γίνεται να είσασταν οι ανύπαρκτοι αφού την σηκώσατε την Κυπελλάρα.......


bingo :smt023



Δημήτρη, από τα γραφόμενα του Πάνου καταλαβαίνω ότι 'ανυπάρκτους' αποκαλεί τους παίκτες της δικής του ομάδας όσον αφορά τη χθεσινή τους εμφάνιση...


... όπα παιδιά παρανόηση ... ζητώ συγνώμη ...!!! :smt023

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1035 στις: Μάιος 18, 2016, 03:46:29 μμ »
δυο λεξεις και από εμενα για τον τελικο. Η αεκαρα μας πηρε το κυπελο. αυτό το κυπελο μας το χρωσταγε η ιστορια. λιγο από περσυ, λιγο από τοτε με τα 300 πεναλτυ...ε καποτε θα το παιρναμε., ισως τωρα σαν θεια δικη . τωρα που η ομαδα μας είναι σαφως κατωτερη του αντιπαλου. τωρα που κανενασ μασ δε το πιστευε. ισωσ μονο οι παικτες. αλλα ετσι είναι το ποδοσφαιρο. δεν είναι δικαιο. γιαυτο και εχει τοσους οπαδους. σαν αεκτζησ χαρηκα και λυπηθηκα. χαρηκα που το πηραμε αλλα λυπηθηκα που δεν ημουν εκει να πανηγυρισω από κοντα. ετσι μας καταντησαν. δυστυχωσ φταιμε ολοι. ας ελπισουμε αυτό συντομα να αλλαξει.
και ένα τελευταιο σχολιο. το κυπελλο δε μας εκανε μπαρτσελονα και τον ολυμπιακο παναχαικη. η διαφορα μεταξυ μας υπαρχει και είναι χαωδης. ας μην βρουν οι διοικούντες δικαιολογιες και ας παρουν κανα παικτη της προκοπης γιατι ένα κυπελλο δε μας σωνει

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1036 στις: Μάιος 26, 2016, 09:39:15 μμ »
Έλα μωρή τρελή ΑΕΚΑΡΑ!!!! Μπραβο στα παιδιά!!! Μπραβο και στον Πετράν!!!
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1037 στις: Μάιος 26, 2016, 10:33:59 μμ »
Πραγματικά κάνουν υπέρβαση τα παιδια!!

Μπραβο τους!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1038 στις: Μάιος 26, 2016, 11:26:51 μμ »
Πήρε τους δύο αγώνες της χρονιάς, σπάζοντας το αήττητο του Ολυμπιακού και κατακτώντας το κύπελλο, αν καταφέρει να βγει και πρώτη στα play off, θα έχει ξεπεράσει κάθε προσδοκία.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1039 στις: Μάιος 27, 2016, 11:26:03 πμ »
Πήρε τους δύο αγώνες της χρονιάς, σπάζοντας το αήττητο του Ολυμπιακού και κατακτώντας το κύπελλο, αν καταφέρει να βγει και πρώτη στα play off, θα έχει ξεπεράσει κάθε προσδοκία.

βαση ροστερ συμφωνω....βαση ονοματος και ιστοριας δε μπορει να είμαι ευχαριστημένος