Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 387243 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #840 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 07:30:22 πμ »
Και για να τελειωνει απο μερους μου η οποια αντιπαραθεση, αυτη τη στιγμη εχεις καλυτερη ομαδα απο την ΑΕΚ. Τουλαχιστον ενα επιπεδο πανω και οποιος δεν το βλεπει ή ειναι εμπαθης, ή εθελοτυφλει!
Χθες ομως εχασες και δε δικαιουσαι να φωναζεις, γιατι επι της ουσιας κανεις δε σ' αδικησε. Αν αδικηθηκε καποια ομαδα στο α' ημιχρονο, αυτη ηταν η δικη μου.
Οσον αφορα τη Μαρθα Βουρτση, ο οποιος συσχετισμος ειναι επιεικως ατυχης. Προκειται για εξαιρετη ηθοποιο !!

Καλο βραδυ.

Φιλικα,
Αρης
Θυμισου τα αυτά που λες όταν θα γυρίσει αναποδα κάνα σφύριγμα και τότε θα αναγάγεις την αμφιβολία ως δεδομένο.

Χάσαμε γιατί δεν μπήκαμε να παίξουμε όπως πρέπει. Όχι για τη διαιτησία. Τη συγκεκριμένη αεκ ακόμη και με τη διαιτησία αυτή έπρεπε να την κερδίσουμε άνετα. Αυτό το ξέρουμε και για αυτό δεν τα ρίχνουμε στη διαιτησία. Απλά σας τα λέμε για να τα θυμάστε στο μέλλον.

ΥΓ. Όσο για το διαιτητή ήθελε να πάει το ματς και να λήξει έτσι. Είναι μια φάση μετά από κόρνερ που είναι 9 παίκτες της αεκ  μέσα στην περιοχή μας. Ο Σεμπά διώχνει τη μπάλα που πάει στο φορτουνη και φεύγουμε 2,3 με 1 της αεκ στην κόντρα και γυρνάει τη φάση πίσω για φάουλ υπέρ μας μέσα στην περιοχή ενώ είχε αφήσει πλεονέκτημα. Πολύ άγχος. Συν το ότι έδωσε καθυστερήσεις 5 λεπτά αντί για πόσα και ο αρθο ξαπλωσε κάτω και δεν κράτησε ούτε δευτερόλεπτο παραπάνω.

Αυτά ήθελα πραγματικά να γίνονταν ανάποδα να δω τι θα λέγατε.

Δεν μας φταίει όμως αυτο. Την αεκ και έτσι έπρεπε να την κερδίσουμε γιατί έχουμε καλύτερη ομαδα
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #841 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 08:13:11 πμ »
Χαζεύω τα post και ψάχνω να βρω κανένα Ελληνικό όνομα...
Wtf, πολύ international έχουν γίνει τα πράγματα :smoker:



Sent from my i-phone, using my fingers

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #842 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 08:52:45 πμ »
Χαζεύω τα post και ψάχνω να βρω κανένα Ελληνικό όνομα...
Wtf, πολύ international έχουν γίνει τα πράγματα :smoker:



Sent from my i-phone, using my fingers

μενουμε ευρωπη ρε. δηλαδη παιζουμε με αντρελεχ (σικ) την πεμπτη.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #843 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 08:56:26 πμ »
καλημερα κυριοι ...


στα απόνερα του Σαββατιάτικου ντέρμπι ...


εχθές το μεσημέρι είμαι στον Πειραιά στο σπίτι ενός μπάρμπα μου ... ο μπάρμπας βέρος μάγκας πειραιώτης παλαιάς κοπής πάνω από 75 ετών ...

μετά το σχετικό πείραγμα και την καζούρα που του έκανα ...

μου λέει με πολύ πίκρα ... δεν με πείραξε που έχασα το αήττητο ... με πείραξε που το έχασα από την ΑΕΚ ....
:jg: :jg: :jg: :jg: ...  τον καημένο τον μπάρμπα ...!!!



άκουσα εχθές τις δηλώσεις που έκανε ο Κασάμι μετά το ματς ... μιλάμε για πολύ σοβαρός Κύριος ... με επίπεδο ... με ήθος και αρχές ... υπόδειγμα για τα παιδιά μας ...


όσοι δεν τις άκουσαν δείτε το βιντεάκι ... :shocked: :shocked: :shocked:
http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/kasami-o-diaithths-htan-geloios-xwris-rxid-a.3906885.html


μόλις τις άκουσα ... δεν πίστευα στα αυτιά μου ... και θυμήθηκα τον φουκαρά τον Ακη Ζηκο με την δήλωση τότε το 2008 ...του ότι οι διαιτητές παίζουν χεσμένοι μέσα στο Καραΐσκάκη ... και έφαγε 2 αγωνιστικές ... επίσης δυο χρόνια νωρίτερα ο Ντέμης μετά από ένα ματς ... είχε δηλώσει πως "ο επόπτης είχε δόλο" είχε τιμωρηθεί επίσης με 2 αγωνιστικές!!!!!


έχουμε ξεφύγει εντελώς ... μιλάμε για μεγάλη αλητεία ... :no: :no: :no:

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #844 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 09:07:50 πμ »

μενουμε ευρωπη ρε. δηλαδη παιζουμε με αντρελεχ (σικ) την πεμπτη.

Καλημερες... Καλη επιτυχία στις ευρωπαϊκές υποχρεώσεις σας καλά μας φιλαράκια που σας στεναχωρήσαμε χρονιαρες μερες ....! Με τη νίκη !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #845 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 09:18:34 πμ »
Δεν νομιζω πως μας στεναχωρησατε.
Απλα θα πρεπει αρκετοι εδω μεσα, να ειναι αντικειμενικοι και να βγαλουν τα γυαλακια τους οτι χρωμα και να ειναι αυτα.
Εγω τα εχω βγαλει,εδω και τουλαχιστον 5 χρονια,δεν ξερω αν ειμαι αντικειμενικος,αλλα προσπαθω να γινω.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #846 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 09:31:27 πμ »
Εντάξει τα οφσάιντ ήταν οριακά ... Το ένα δεν ήταν με τίποτα αλλά Κλάιν μαιν ...συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια ...
Τώρα το πεναλντυ στον ζουκουλινι ήταν καθαρό ... Απορώ γιατί δεν το έδωσε .. Ίσως επειδή έφυγε η μπάλα γρήγορα πήγε στον Μάνταλο καπάκι και εγινε ενέργεια ...
Όλα τα υπόλοιπα ήταν φυσιολογικά .. Και ας λέει ο Ολυμπιακός πέτσινα και τρίχες κατσαρές ...
Στο μονο που μπορεί να διαμαρτυρηθεί ήταν για την προβολή του Ντιντακ πάνω στη γραμμή .. Αλλά Κλάιν μαιν ..

Σε γενικές γραμμές η διαιτησία δεν ήταν κακή ...
Και αυτά που λέει ο Ολυ για πεναλντυ φάντασμα κλπ κλπ ..κακό στον εαυτό τους κάνουν γιατί υπάρχουν και φίλαθλοι του Ολυ χωρίς παρωπίδες ..και σου λένε.. Τι μλκιες μας λένε ;

Εγώ θα σταθώ στην ομάδα μας ...
Έβγαλε πάθος - δύναμη κλπ ..αλλά ποδοσφαιρικά ειναι λίγη .. Της λείπουν πολλά κομμάτια για να γίνει το παζλ ελκυστικό ...
Και ας αφήσει τις μαγκιές και τις μλκιες ο τίγρης και ας βάλει το χέρι στην τσέπη να πάρει κάνα παίχτη που χρειάζεται ..
Παίζουμε τόσο καιρό χωρίς Σέντερ φορ και χωρίς πλάγιους επιθετικούς ..
Και έφερε αυτόν τον Πεκχαρτ.. Κρυώνω ...
Παίζαμε προχθές με 11αδα που μονο ο Μάνταλος και ο Μπαρμποσα ξέρανε τόπι..πως να κάνουμε ευκαιρία ;
Εντάξει κερδίσαμε τον Ολυ και λοιπόν ;

Τα ψέματα τελειώνουν .. Εγώ δεν ψήνομαι ...
Το καλοκαίρι αλλά και τον Γενάρη μπορούσε να βρει παίχτες αλλά τα καβούρια κυριάρχησαν ..
Αυτο το καλοκαίρι να δούμε τι θα  κάνει..

Όσο αναφορά το γήπεδο .. Βαρεθήκαμε να περιμένουμε ... Άσπρισαν τα μαλλιά μας ..
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #847 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 09:35:08 πμ »
καλημερα κυριοι ...


στα απόνερα του Σαββατιάτικου ντέρμπι ...


εχθές το μεσημέρι είμαι στον Πειραιά στο σπίτι ενός μπάρμπα μου ... ο μπάρμπας βέρος μάγκας πειραιώτης παλαιάς κοπής πάνω από 75 ετών ...

μετά το σχετικό πείραγμα και την καζούρα που του έκανα ...

μου λέει με πολύ πίκρα ... δεν με πείραξε που έχασα το αήττητο ... με πείραξε που το έχασα από την ΑΕΚ ....
:jg: :jg: :jg: :jg: ...  τον καημένο τον μπάρμπα ...!!!



άκουσα εχθές τις δηλώσεις που έκανε ο Κασάμι μετά το ματς ... μιλάμε για πολύ σοβαρός Κύριος ... με επίπεδο ... με ήθος και αρχές ... υπόδειγμα για τα παιδιά μας ...


όσοι δεν τις άκουσαν δείτε το βιντεάκι ... :shocked: :shocked: :shocked:
http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/kasami-o-diaithths-htan-geloios-xwris-rxid-a.3906885.html


μόλις τις άκουσα ... δεν πίστευα στα αυτιά μου ... και θυμήθηκα τον φουκαρά τον Ακη Ζηκο με την δήλωση τότε το 2008 ...του ότι οι διαιτητές παίζουν χεσμένοι μέσα στο Καραΐσκάκη ... και έφαγε 2 αγωνιστικές ... επίσης δυο χρόνια νωρίτερα ο Ντέμης μετά από ένα ματς ... είχε δηλώσει πως "ο επόπτης είχε δόλο" είχε τιμωρηθεί επίσης με 2 αγωνιστικές!!!!!


έχουμε ξεφύγει εντελώς ... μιλάμε για μεγάλη αλητεία ... :no: :no: :no:


ο κανονισμος ποδοσφαιρου και οι τιμωριες αλλαζουν στο περασμα του χρονου. δεν ισχυει ο ιδιος κανονισμος με παλιοτερα και αν δεν κανω λαθος εχει τη δυνατοτητα να ανασκευασει ειδαλλως θα τιμωρηθει συμφωνα με την κληση του για απολογια με προστιμο 20χιλ και αν κριθει υπαιτια η ομαδα για το οτι εκανε αυτες τις δηλωσεις κινδυνευει και αυτη με προστιμο και εως 1 αγωνιστικη. δεν ισχυει το ιδιο δικαιο λοιπον. φυσικα και να τιμωρηθει, ας φαει και καμια αγωνιστικη να ξεκουραστει κιολας. εχουμε παικτες λολολολ
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #848 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 09:37:00 πμ »
Καλημερες... Καλη επιτυχία στις ευρωπαϊκές υποχρεώσεις σας καλά μας φιλαράκια που σας στεναχωρήσαμε χρονιαρες μερες ....! Με τη νίκη !!


Sent from my iPhone using Tapatalk

οπως ελεγα στο σπυρο το σαββατο νομιζω, πιο πολυ ειχα σκασει με την τσσκα παρα με το τι θα γινοταν στο ντερμπι. μπορει να το επιβεβαιωσει. πριν το ματς κιολας. αυτο με στενοχωρησε, το πως χασαμε απο τσσκα. αλλα και εκει εχει ο καιρος γυρισματα και στο 2ο γυρο θα ερθουν ΣΕΦ.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #849 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 09:49:00 πμ »
http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/o-bargkas-upnwtise-ton-ntourmaz-video/3143041

δειτε το βιντεο και  περιμενω από τον karteo να μας πει που αδικήθηκε

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #850 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:07:20 πμ »
http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/o-bargkas-upnwtise-ton-ntourmaz-video/3143041

δειτε το βιντεο και  περιμενω από τον karteo να μας πει που αδικήθηκε


πουθενα ρε συ. βαρετο καταντησε. εχουμε και δουλειες ρε συ. αντε καλημερες
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #851 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:10:57 πμ »
πουθενα ρε συ. βαρετο καταντησε. εχουμε και δουλειες ρε συ. αντε καλημερες

 =D> καλημέρα...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #852 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:14:01 πμ »
=D> καλημέρα...


καλημερα ρε συ. τι να συζητησουμε αλλο? αφου δεν δεχεσαι οτι ο βαργκας ειναι μεσα στο ημικυκλιο παρατυπως τοτε δεν εχει νοημα ρε συ. αστο. καλημερες και καλη δυναμη
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:19:54 πμ από karteo »
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #853 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:34:08 πμ »
τελικα εχετε πλακα εσεις οι ολυμπιακοι. μας δειχνεις μια φωτο από για να μας πεισ ότι και καλα αδικηθήκατε - ΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!! ο βαργκασ είναι εξω. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΙΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΟΠ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ!!!ΕΛΕΟΣ.. ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΡΟΜΠΑ!!!μετα σας φταιει που σας λεμε ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ. Φιλε μου δεν ξαναασχολουμε. την αποψη μου την ειπα. ο Ολυμπιακος είναι καλυτερη ομαδα, αλλα η ΑΕΚ κερδισε. τωρα αν θελετε να τα βλέπετε όλα με τα ματια του Σαββα τοτε προβλημασ σας. τελος αν θεσ επειδή γνωριζω αριστο photoshop λογω δουλειας, μπορω να σου στειλω φωτο με τον Μποτια 5 μετρα πισω από τον Αραβιδη!!!! LIVE VIDEO οπωσ αυτό που σου εστειλα δε μπορω Αυτά. καλημέρα, τα ξαναλέμε για ρολογια . σε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ με τετοια συμπεριφορα δεν απαντω

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #854 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:39:06 πμ »
Στις "συζητήσεις" αυτές 2 πράγματα χαίρομαι πολύ:
1) Το ότι παιδιά-φίλοι που ξέρω πόσο καλά είναι κάνουν σαν 5χρονα και
2) Οταν λέτε "σταματάω εδώ, δεν ξανα-ασχολούμαι" και αμέσως μετά απαντάτε!

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #855 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:40:45 πμ »
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/hk-c5jlk48s" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hk-c5jlk48s" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
.

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #856 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 10:42:36 πμ »

οπως ελεγα στο σπυρο το σαββατο νομιζω, πιο πολυ ειχα σκασει με την τσσκα παρα με το τι θα γινοταν στο ντερμπι. μπορει να το επιβεβαιωσει. πριν το ματς κιολας. αυτο με στενοχωρησε, το πως χασαμε απο τσσκα. αλλα και εκει εχει ο καιρος γυρισματα και στο 2ο γυρο θα ερθουν ΣΕΦ.

Πως τσιμπάς ...πως τσιμπάς ....λολολολ

Η καλη επιτυχία ισχύει !!! All the best - πάρτε τους τα σωβρακα!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #857 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:08:23 πμ »
τελικα εχετε πλακα εσεις οι ολυμπιακοι. μας δειχνεις μια φωτο από για να μας πεισ ότι και καλα αδικηθήκατε - ΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!! ο βαργκασ είναι εξω. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΙΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΟΠ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ!!!ΕΛΕΟΣ.. ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΡΟΜΠΑ!!!μετα σας φταιει που σας λεμε ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ. Φιλε μου δεν ξαναασχολουμε. την αποψη μου την ειπα. ο Ολυμπιακος είναι καλυτερη ομαδα, αλλα η ΑΕΚ κερδισε. τωρα αν θελετε να τα βλέπετε όλα με τα ματια του Σαββα τοτε προβλημασ σας. τελος αν θεσ επειδή γνωριζω αριστο photoshop λογω δουλειας, μπορω να σου στειλω φωτο με τον Μποτια 5 μετρα πισω από τον Αραβιδη!!!! LIVE VIDEO οπωσ αυτό που σου εστειλα δε μπορω Αυτά. καλημέρα, τα ξαναλέμε για ρολογια . σε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ με τετοια συμπεριφορα δεν απαντω


δεν σου εδειξα το μανταλο. σου δειχνω το βαργκα ο οποιος ειναι μπροστα απο δυο παικτες και ειναι ΕΚΤΟΣ περιοχης αλλα ΕΝΤΟΣ του ημικυκλιου που απαγορευεται. η μονη χρηση του ημικυκλιου ειναι η αποσταση απο τη γραμμη του πεναλτι την ωρα της εκτελεσης του. και ο βαργκας ειναι  μεσα.

σε παρακαλω ασε τους προσωπικους χαρακτηρισμους. ειναι δευτερα, ειναι η δουλεια νευρικη, δε λεει. ουτε φωτοσοπ εκανα ουτε τιποτε. απο αυτο που μου εστειλες εκοψα μια φαση. που δειχνει το βαργκας μπροστα απο τους δικους μας, εντος του ημικυκλιου και τους δικους μας εξω. ειναι σε θεση παρατυπη.


στην τελικη ρε φιλε, αν θελετε να ασχολειστε με το ποδοσφαιρο μαθετε τους κανονισμους. τζαμπα μαθημα να σας κανουμε δε λεει. εμμεσο η΄επαναληψη. οπως το βλεπει κανεις. αλλα οχι γκολ.

και επαναλαμβανω για πολλοστη φορα οτι εγω δεν εκανα καμια προσωπικη επιθεση ειτε σε αεκτση ειτε στο συνολο των αεκτσηδων. αυτο ειναι σεβασμος. αντιθετα ακουω διαρκως για το πως ειμαι εγω, το πως ειμαστε οι γαβροι και τετοια πολλα ομορφα.

συγχαρητηρια στην ΑΕΚ αλλα δεν θα ελεγα συγχαρητηρια στις συμπεριφορες ορισμενων.

αν θες ριξε μερικους τελευταιους χαρακτηρισμους να κεφαρεις. να ακολουθησω αποκλειεται.


υγ. @kkostas σορρυ χθες για την ενταση, αλλα πιστεψε με, δεν οφειλεται σε διαφωνια για τις αποψεις μας αλλα σε ενα σταθερο και μονιμο παραγοντα που εχω, οτι δεν τσουβαλιαζω και δεν σχολιαζω προσωπικα ατομα που δεν γνωριζω αρκετα. και παλι σορρυ για τη χθεσινη ενταση, αυτο το οφειλω.

υγ2. και καπου εδω κλεινω. το ματς περασε, η εβδομαδα ειναι πλεον σε αλλο μηκος κυματος.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:16:18 πμ από karteo »
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #858 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:10:08 πμ »
Στις "συζητήσεις" αυτές 2 πράγματα χαίρομαι πολύ:
1) Το ότι παιδιά-φίλοι που ξέρω πόσο καλά είναι κάνουν σαν 5χρονα και
2) Οταν λέτε "σταματάω εδώ, δεν ξανα-ασχολούμαι" και αμέσως μετά απαντάτε!

5χρονα? ουστ. θα σε πλακωσω απο κοντα παιδακι. :p
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #859 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:11:05 πμ »
5χρονα? ουστ. θα σε πλακωσω απο κοντα παιδακι. :p

Θα σου δείξει η μαμά μου.