Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 660463 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2740 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:16:26 μμ »
Χείμαρρο δεν τον λες...ρυάκι ίσως :weedman:

Αλιακμονας ρε, Αλιακμονας!!! :laola: :laola:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2741 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:16:43 μμ »
Ωραία ποστ, Σπύρο!  :up:

Αποσυνδεδεμένος fovos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5549
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2742 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:16:56 μμ »

Το καλύτερο ρολόι στον κόσμο;
Αυτό που έχεις τώρα στον καρπό σου.

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2354
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2743 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:30:55 μμ »
Σπυρο θα συμφωνησω σε ολα οσα ειπες και φυσικα δε θα φερω αντιρρηση για τα εξωαγωνιστικα γιατι πολυ απλα εχεις δικιο... Δε θα διαφωνησω! Πιθανον τα πραγματα ειναι φανερα και με γυμνο ματι...

Αλλα για να ειμαι ειλικρινης δε δινω μεγαλη σημασια στα εξωαγωνιστικα και δεν εχω καθαρη εικονα γιατι θεωρω πως δεν ειναι αξια της προσοχης μου, επειδη εχω παιξει μπαλα και γουσταρω την μπαλα, κοιταω τι γινεται μεσα στο γηπεδο! Μονο εκει με ενδιαφερει και μονο εκει θελω να κερδιζω και οχι στα δικαστηρια και στις ποινες...

Κι εδω που τα λεμε, δεν εφαγα και λιγες καμπανες (7 κεκλεισμενων) και αλλα πολλα... Αλλα ισως να επρεπε να τιμωρηθω και παραπανω, οκ!

Αλλα παραρτηματα?? Περαν του Ατρομητου δε θα ελεγα οτι εχω δορυφορους! Και αν θελεις τη γνωμη μου, θα προτιμουσα να παιζει με ολα τα χαρτια της η καθε ομαδα απεναντι μου... Ασχετως που πανευρωπαικα υπαρχουν τετοιου ειδους συμφωνιες με δανεικους...

Και αυτο δε νομιζω πως ειναι φιλοσοφια καθαρα του Ολυμπιακου μονο... Το κανανε ολες οι μεγαλες ομαδες!
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2744 στις: Μάρτιος 13, 2018, 10:58:14 μμ »
Σπυρο θα συμφωνησω σε ολα οσα ειπες και φυσικα δε θα φερω αντιρρηση για τα εξωαγωνιστικα γιατι πολυ απλα εχεις δικιο... Δε θα διαφωνησω! Πιθανον τα πραγματα ειναι φανερα και με γυμνο ματι...

Αλλα για να ειμαι ειλικρινης δε δινω μεγαλη σημασια στα εξωαγωνιστικα και δεν εχω καθαρη εικονα γιατι θεωρω πως δεν ειναι αξια της προσοχης μου, επειδη εχω παιξει μπαλα και γουσταρω την μπαλα, κοιταω τι γινεται μεσα στο γηπεδο! Μονο εκει με ενδιαφερει και μονο εκει θελω να κερδιζω και οχι στα δικαστηρια και στις ποινες...

Κι εδω που τα λεμε, δεν εφαγα και λιγες καμπανες (7 κεκλεισμενων) και αλλα πολλα... Αλλα ισως να επρεπε να τιμωρηθω και παραπανω, οκ!

Αλλα παραρτηματα?? Περαν του Ατρομητου δε θα ελεγα οτι εχω δορυφορους! Και αν θελεις τη γνωμη μου, θα προτιμουσα να παιζει με ολα τα χαρτια της η καθε ομαδα απεναντι μου... Ασχετως που πανευρωπαικα υπαρχουν τετοιου ειδους συμφωνιες με δανεικους...

Και αυτο δε νομιζω πως ειναι φιλοσοφια καθαρα του Ολυμπιακου μονο... Το κανανε ολες οι μεγαλες ομαδες!

Γιωργο, πραγματικα χαιρομαι που συζηταω με απολυτα νοημονα ανθρωπο και γινεται μια κουβεντα με επιχειρηματα και οχι καραγκιοζιλικια!!!

Και εμενα μου αρεσει πολυ η μπαλα, γουσταρω να βλεπω ποδοσφαιρο και βεβαια θελω να κερδιζω μεσα στο γηπεδο.
Οπως γνωριζεις εχω χασει στα χαρτια δικο μου πρωταθλημα και εχω ευαισθησια ιδιαιτερη σε αυτα τα θεματα.

Αλλα οταν ζουμε σε ευνομουμενη και οργανωμενη κοινωνια - που λεει ο λογος- πρεπει να υπαρχουν κανονες και νομοι.
Και οι 7 αγωνιστικες ηταν απο περισυ, δεν νομιζω οτι τιμωρηθηκατε τη φετεινη περιοδο. (7 για ενα κυπελο, δεν το λες και ασχημο deal!  ;D )

Οσο για τα παραρτηματα, μπορει εσυ να προτιμουσες να επαιζαν στα ισα, ο επισημος ΠΑΟΚ ομως το απαγορευει!!!
Και δανεικους απο σας εχουν και αλλες ομαδες, πχ ΠΑΟ, Πανιωνιος, Λαμια, Πλατανιας και δεν θυμαμαι αν ειναι κι αλλες.

Τεσπα, νομιζω οτι στο γενικο πλαισιο καταλαβαινομαστε!! ;)
Αντε να τα πουμε κι απο κοντα οταν κατεβεις στην Αθηνα. :smt023
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2745 στις: Μάρτιος 13, 2018, 11:19:05 μμ »
Ρε δώστε την κούπα σε μας που ξέρουμε απ'αυτά  :smt096

Πες τα ρε Γιάννη  =D> =D> =D>

Που νομίζουν όλοι ξαφνικά ότι έχουν αποκτήσει το κύρος και το know-how του Ολυμπιακού.
Σαν τον ΣΥΡΙΖΑ που νόμιζε ότι θα γίνει ΠΑΣΟΚ μέσα σε 2-3 χρόνια.
Γατάκια.
Ερασιτέχνες.

Άντε ρε παίξτε λίγο ποδόσφαιρο να περνάτε την ώρα σας και αφήστε τα πρωταθλήματα και τις κούπες σε εμάς  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2746 στις: Μάρτιος 13, 2018, 11:25:08 μμ »
Όπως το είπες φίλε...γατάκια...



Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος igk73

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 822
  • Γιάννης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2747 στις: Μάρτιος 13, 2018, 11:43:24 μμ »
Σπυρο θα συμφωνησω σε ολα οσα ειπες και φυσικα δε θα φερω αντιρρηση για τα εξωαγωνιστικα γιατι πολυ απλα εχεις δικιο... Δε θα διαφωνησω! Πιθανον τα πραγματα ειναι φανερα και με γυμνο ματι...

Αλλα για να ειμαι ειλικρινης δε δινω μεγαλη σημασια στα εξωαγωνιστικα και δεν εχω καθαρη εικονα γιατι θεωρω πως δεν ειναι αξια της προσοχης μου, επειδη εχω παιξει μπαλα και γουσταρω την μπαλα, κοιταω τι γινεται μεσα στο γηπεδο! Μονο εκει με ενδιαφερει και μονο εκει θελω να κερδιζω και οχι στα δικαστηρια και στις ποινες...

Κι εδω που τα λεμε, δεν εφαγα και λιγες καμπανες (7 κεκλεισμενων) και αλλα πολλα... Αλλα ισως να επρεπε να τιμωρηθω και παραπανω, οκ!

Αλλα παραρτηματα?? Περαν του Ατρομητου δε θα ελεγα οτι εχω δορυφορους! Και αν θελεις τη γνωμη μου, θα προτιμουσα να παιζει με ολα τα χαρτια της η καθε ομαδα απεναντι μου... Ασχετως που πανευρωπαικα υπαρχουν τετοιου ειδους συμφωνιες με δανεικους...

Και αυτο δε νομιζω πως ειναι φιλοσοφια καθαρα του Ολυμπιακου μονο... Το κανανε ολες οι μεγαλες ομαδες!


Μη συνεχίζεις Γιώργο, γίνεσαι προκλητικός... ;)

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2748 στις: Μάρτιος 14, 2018, 10:02:11 πμ »
Τωρα το θεμα ειναι οτι ο ΠΑΟΚ με τετοιες μαγκιες του Ρωσσου πιστολερου θα τιμωρηθη.
Αυτος σημερα ειναι αυριο δεν θα ειναι. Η ομαδα ομως θα ειναι και θα τιμωρηθη και η ομαδα και οι οπαδοι.
Καλα για τις αλλες ομαδες δεν το συζηταω.
Το καλο ειναι οτι θα ερθουν οι εξω μπας και μπει καμια ταξη.
Τελικα τα 300 χρονια της τουρκοκρατειας εχουν κανει καλα την δουλεια τους. Θελουμε γ...ησει για να κανουμε δουλεια.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2749 στις: Μάρτιος 14, 2018, 01:14:07 μμ »
http://www.sport24.gr/football/omades/Paok/diwksh-se-savvidh-kai-paok-kindynos-kai-gia-ypovivasmo.5121273.html

   Και ναι έχουμε πρωταθλητή ή μάλλον πρωταθλήτρια! Η ΑΕΚ μετά από πολλά χρόνια και μεγάλες περιπέτειες τα κατάφερε! Συγχαρητήρια φίλοι Αεκτζήδες, το αξίζατε και με το παραπάνω! Με διαψεύσατε γιατί περίμενα πως λόγω σχετικά ρηχού πάγκου δεν θα τα καταφέρνατε. Όμως η ομάδα σας ήταν η πιο σταθερή όλη τη χρονιά και δικαίως θα σηκώσει το τρόπαιο!

   Ο ΠΑΟΚ παρόλο το σπρώξιμο εντός και εκτός γηπέδων, πλήρωσε την αλαζονία του και την αυτοκαταστροφικότητά του.Κρίμα για τον κόσμο του που δεν είναι και λίγος.

   Εμείς παρά το ακριβότερο ρόστερ πληρώσαμε τις ατέλειωτες αλλαγές προπονητών τα τελευταία χρόνια, κάτι που δημιούργησε μια ομάδα χωρίς αρχή και τέλος, χωρίς ταυτότητα, χωρίς φυσική κατάσταση, χωρίς πλάνο και που ότι κατάφερε ήταν μόνο και μόνο εξ'αιτίας της ποιότητας κάποιων παιχτών.. Υπήρξαν και φαλτσοσφυρίγματα, αλλά δεν ήταν αυτά η αιτία και αν σταθούμε εκεί θα εγκλωβιστούμε στην γκρίνια και θα τινάξουμε τις ευθύνες από πάνω μας χρεώνοντας σε άλλους την αποτυχία μας. Έτσι θα χάσουμε και την ουσία που είναι να βελτιωθούμε σαν ομάδα. Αυτά όμως τα έχουμε ζήσει και παλιότερα και επανακάμψαμε. Το ίδιο θα κάνουμε πάλι!!!


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2750 στις: Μάρτιος 14, 2018, 01:45:50 μμ »
http://www.sport24.gr/football/omades/Paok/diwksh-se-savvidh-kai-paok-kindynos-kai-gia-ypovivasmo.5121273.html

   Και ναι έχουμε πρωταθλητή ή μάλλον πρωταθλήτρια! Η ΑΕΚ μετά από πολλά χρόνια και μεγάλες περιπέτειες τα κατάφερε! Συγχαρητήρια φίλοι Αεκτζήδες, το αξίζατε και με το παραπάνω! Με διαψεύσατε γιατί περίμενα πως λόγω σχετικά ρηχού πάγκου δεν θα τα καταφέρνατε. Όμως η ομάδα σας ήταν η πιο σταθερή όλη τη χρονιά και δικαίως θα σηκώσει το τρόπαιο!

   Ο ΠΑΟΚ παρόλο το σπρώξιμο εντός και εκτός γηπέδων, πλήρωσε την αλαζονία του και την αυτοκαταστροφικότητά του.Κρίμα για τον κόσμο του που δεν είναι και λίγος.

   Εμείς παρά το ακριβότερο ρόστερ πληρώσαμε τις ατέλειωτες αλλαγές προπονητών τα τελευταία χρόνια, κάτι που δημιούργησε μια ομάδα χωρίς αρχή και τέλος, χωρίς ταυτότητα, χωρίς φυσική κατάσταση, χωρίς πλάνο και που ότι κατάφερε ήταν μόνο και μόνο εξ'αιτίας της ποιότητας κάποιων παιχτών.. Υπήρξαν και φαλτσοσφυρίγματα, αλλά δεν ήταν αυτά η αιτία και αν σταθούμε εκεί θα εγκλωβιστούμε στην γκρίνια και θα τινάξουμε τις ευθύνες από πάνω μας χρεώνοντας σε άλλους την αποτυχία μας. Έτσι θα χάσουμε και την ουσία που είναι να βελτιωθούμε σαν ομάδα. Αυτά όμως τα έχουμε ζήσει και παλιότερα και επανακάμψαμε. Το ίδιο θα κάνουμε πάλι!!!

Respect
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος fovos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5549
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2751 στις: Μάρτιος 14, 2018, 01:46:32 μμ »
Βάλε 45 για του χρόνου Γιάννη

Το καλύτερο ρολόι στον κόσμο;
Αυτό που έχεις τώρα στον καρπό σου.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2752 στις: Μάρτιος 14, 2018, 01:49:01 μμ »
Αυτά όμως τα έχουμε ζήσει και παλιότερα και επανακάμψαμε. Το ίδιο θα κάνουμε πάλι!!!
Χο, χο, χο ;D
Αμα δεν ερθει πισω ο Σωκρατης ασπρη ημερα δεν θα δειτε.

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2753 στις: Μάρτιος 14, 2018, 03:06:17 μμ »
Ηταν καλα παιδια ησυχα της εκκλησιας... καθε Κυριακη πηγαιναν εκκλησια.. δεν ειχαν δωσει δικαιωμα στη γειτονια..

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2754 στις: Μάρτιος 14, 2018, 03:07:01 μμ »
Κι αυτο..

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος MixalhsHe

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 124
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2755 στις: Μάρτιος 14, 2018, 04:21:10 μμ »

Αποσυνδεδεμένος igk73

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 822
  • Γιάννης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2756 στις: Μάρτιος 14, 2018, 04:40:58 μμ »
Θερμά συγχαρητήρια! Το πιο συναρπαστικό πρωτάθλημα των τελευταίων ετών καταλήγει στην, ομολογουμένως, καλύτερη ομάδα. Μπράβο και πάλι, πάντα τέτοια παιδιά!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2757 στις: Μάρτιος 14, 2018, 04:47:47 μμ »
Θερμά συγχαρητήρια! Το πιο συναρπαστικό πρωτάθλημα των τελευταίων ετών καταλήγει στην, ομολογουμένως, καλύτερη ομάδα. Μπράβο και πάλι, πάντα τέτοια παιδιά!

Σ ευχαριστουμε!!!
Ειμαστε οντως η καλυτερη και η πιο εντιμη ομαδα!!!
Και ελπιζω να ειμαστε για πολλα χρονια ακομα!!!

Εχεις αντιρρηση;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος igk73

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 822
  • Γιάννης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2758 στις: Μάρτιος 14, 2018, 05:08:26 μμ »
Τι ομάδα είσαι;

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #2759 στις: Μάρτιος 14, 2018, 05:31:42 μμ »
Τι ομάδα είσαι;


επειδή είμαστε φιλαράκια με τον Σπύρο ..... απαντώ εγώ ..... είναι με τον δικέφαλο αετό .....!!!! ;D