Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 660522 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #840 στις: Ιούνιος 01, 2014, 06:27:08 μμ »

Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #841 στις: Ιούνιος 01, 2014, 09:26:57 μμ »
Το βράδυ έχει πάρτυ.


Ο χάρτης για το πάρτυ  ;D   :supz:  ;D




Καλό πάρτυ φιλε μου..... Το διασκεδάσαμε!

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #842 στις: Ιούνιος 01, 2014, 09:32:14 μμ »

Καλό πάρτυ φιλε μου..... Το διασκεδάσαμε!




Μόνο αυτός ο Ολυμπιακός θα μπορούσε να αναστήσει τους πεθαμενους. Κρίμα το πάρτυ δεν έγινε αλλά δεν τελείωσε και τίποτα ακόμα.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #843 στις: Ιούνιος 01, 2014, 09:56:52 μμ »

Καλό πάρτυ φιλε μου..... Το διασκεδάσαμε!


Και χωρις προπονητή , η ομάδα παει μονη της , στον αυτόματο .

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #844 στις: Ιούνιος 02, 2014, 12:07:49 πμ »
   ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ - Κανένας παίχτης μας στην Εθνική, γιατι δεν μας άρεσε η διαιτησία.
   Ο άλλος ε'ιπαμε το ΄χει κάψει.    Για τα παιχνιδάκια τούτων δω με την Εθνική κάποιο σχόλιο? ( Α! ναι. Δεν είναι
   επαρκώς ασφαλισμένοι )

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #845 στις: Ιούνιος 02, 2014, 01:39:27 πμ »
Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη πεις, ειδικά για τον Παναθηναικό στο μπάσκετ.
Πάλι βέβαια είχαμε κάτι θεματάκια, αλλά ας ήταν απλά σοβαρός ο Θρύλος και θα το έπαιρνε το ματς.
Η ιστορία με την Εθνική δεν είναι καινούργια, κρατάει βδομάδες τώρα, όμως δεν υπήρχε λόγος να γίνει αναφορά σήμερα. Αυτομάτως πολλοί βρίσκουν άλοθι να συγκρίνουν τους Αγγελόπουλους με τον Τράκη, ότι να'ναι δηλαδή.
Όπως κρατούσα μικρό καλάθι σήμερα, προτείνω να κρατήσετε όλοι για το 5ο παιχνίδι.
Η ενέργεια του Ολυμπιακού κόντρα στην ψυχραιμία και το πνεύμα νικητή του Παναθηναικού. Πλάκα θα έχει, το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι εδώ και καιρό.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #846 στις: Ιούνιος 02, 2014, 03:20:17 πμ »
       Φυσικά. Απόλυτα δικαιολογημένα τα παλικάρια. Ευχαριστούμε για το σανό. Δε θα πάρουμε.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #847 στις: Ιούνιος 02, 2014, 08:49:15 πμ »

Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη πεις, ειδικά για τον Παναθηναικό στο μπάσκετ.
Πάλι βέβαια είχαμε κάτι θεματάκια, αλλά ας ήταν απλά σοβαρός ο Θρύλος και θα το έπαιρνε το ματς.
Η ιστορία με την Εθνική δεν είναι καινούργια, κρατάει βδομάδες τώρα, όμως δεν υπήρχε λόγος να γίνει αναφορά σήμερα. Αυτομάτως πολλοί βρίσκουν άλοθι να συγκρίνουν τους Αγγελόπουλους με τον Τράκη, ότι να'ναι δηλαδή.
Όπως κρατούσα μικρό καλάθι σήμερα, προτείνω να κρατήσετε όλοι για το 5ο παιχνίδι.
Η ενέργεια του Ολυμπιακού κόντρα στην ψυχραιμία και το πνεύμα νικητή του Παναθηναικού. Πλάκα θα έχει, το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι εδώ και καιρό.

Εννοείται μικρο καλάθι , ο ΟΣΦΠ απέδειξε οτι μπορεί να νικήσει στο ΟΑΚΑ , κανεις δε λεει οτι το πήρε ο ΠΑΟ , απλα έκανε το 2-2.
Ειναι όμως φανερό οτι ο ΟΣΦΠ προσπαθεί να βάλει φωτιά στο τελευταίο ματς , ακομα και στα χαρτια να το πάρει μετράει .

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #848 στις: Ιούνιος 02, 2014, 09:32:23 πμ »
   ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ - Κανένας παίχτης μας στην Εθνική, γιατι δεν μας άρεσε η διαιτησία.
   Ο άλλος ε'ιπαμε το ΄χει κάψει.    Για τα παιχνιδάκια τούτων δω με την Εθνική κάποιο σχόλιο? ( Α! ναι. Δεν είναι
   επαρκώς ασφαλισμένοι )

οποιος πληρωνει παικτες εχει δικαιωμα να τους απαιτει να ακολουθουν τις οδηγιες του και στη συνεχεια αν δεν επιθυμουν να λυσουν το συμβολαιο τους και να πανε σε αλλη ομαδα. ελευθερη αγορα ειναι, εργοδοτης, εργαζομενοι και μαλιστα παχυλα αμοιβομενοι. υπαρχουν και σχετικοι κανονισμοι οι οποιοι φυσικα πρεπει να ακολουθηθουν και να επιφερουν και τις αντιστοιχες κυρωσεις αν γινει αυτο, σε παικτες και ομαδα.

αλλα εσενα τι σε ενοχλει? ολυμπιακος δεν εισαι, παναθηναικος δεν εισαι, παοκ εισαι και οταν σε εσκισαν οι διαιτητες σε 2 ματς στο ΟΑΚΑ με το ετσι θελω δεν εγραψες τιποτε. τωρα θυμηθηκες το μπασκετ και σε επιασε ο πονος? :p
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #849 στις: Ιούνιος 02, 2014, 09:51:19 πμ »
Τώρα σοβαρά ρε Θοδωρή, αυτό έχεις να πεις;

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #850 στις: Ιούνιος 02, 2014, 10:07:08 πμ »
Καλα για τον γιαννακοπουλο τι να πούμε ..;
Ειναι πραγματικά άδικο και κρίμα ενας ΚΥΡΙΟΣ σαν τον Παύλο Γιαννακοπουλο να βγάλει τετοιο παιδι..

Για τους αγγελοπουλους δεν περίμενα να μιλήσουνε ετσι..
Αλλη εικόνα ειχα - αδικούνε τον εαυτό τους ...
Μάλλον τους επηρέασε ο Μαρινακης που ηταν διπλα - διπλα ..
Χαχαχαχαχαχαχα

Μπάρτζωκας απαράδεκτος ..
Έχανε σε όλο το παιχνίδι με 10-15 πόντους και κοιμήθηκε ο θεός στο τέλος και πήγε να κερδίσει και του έφταιξαν οι διαιτητές ..

Φανατιζουν τον κοσμάκη ...

Ας γινει και το τελευταίο παιχνίδι να τελειώνουμε ..
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #851 στις: Ιούνιος 02, 2014, 11:17:56 πμ »
Τώρα σοβαρά ρε Θοδωρή, αυτό έχεις να πεις;
Φυσικα ναι. Δικαίωμα τους δεν ειναι; Δε με ρωτήσες αν διαφωνώ ή συμφωνω. Ρωτά με και θα σου πω. Εδω ο δδ έμεινε εκτός για να ειναι ξεκούραστος και ο σπανουλης έπαιζε τραυματίας το καλοκαιρι. Και όλη τη χρονια ειναι σε κακή κατασταση. Κακό ειναι που ζήτησαν ασφάλιση;

Κατα τα αλλα ενα ματς έμεινε την Τετάρτη. Να τελειωσει και το φετινό να παμε διακοπές. :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #852 στις: Ιούνιος 02, 2014, 11:41:47 πμ »
Δεν είναι ιδιοκτησία τους η εθνική ομάδα για να την χρησιμοποιούν για να πιέζουν καταστάσεις, με άλλα λόγια να φτιάχνουν κλίμα για το επόμενο ματς. Αυτό είναι μια φλεγματική (sic) μορφή τρομοκρατίας και αυτά τα περί ασφάλισης κτλ είναι δικαιολογίες του κώλου.
Εχετε πάρει πρωτάθλημα πρόπερσι, πέρσι δε σας έφταιξε κανένας και φέτος αδυνατείτε να παραδεχτείτε ότι ήσαστε ΑΠΟΛΥΤΑ χειρότεροι και ανεπαρκείς σε ένα ματς.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #853 στις: Ιούνιος 02, 2014, 11:53:07 πμ »
Τι σχέση έχουν αυτα; Ειλικρινά τι σχέση έχουν; Το θεμα εθνικής εχει προκύψει καιρο. Καταλαβαίνεις τι λες ή αναμασάμε οτι λεει η πράσινη; Να πω τοτε κι εγω τι λεει ο γαβρος και ο πρω.

Οι τύποι δεν πληρώνουν παίκτες εθνικής αλλα παίκτες της ομάδας. Και αν γουστάρουν δεν τους αφήνουν να πανε εφόσον δεν ειναι ασφαλισμένοι. Καιρο το λενε. Μπορούσαν να το κάνουν πστικα. Να πουν μερικοί οτι τραυματίστηκαν ή οπως ειπε ο δδ οτι κουράζεται.

Ο δδ γιατι ειχε δικαίωμα να μην παει για να παιζει καλυτερα με τον ΠΑΟ;

Εκει δεν είδα καμμια ένσταση για τα παιχνίδια του τρακη με την εθνική. Εκτός και αν νομίζεις οτι το αποφάσισε μονος ο δδ.

Και την πίτα ολάκερη και το σκύλο χορτάτο θέλετε.

Αν το κάνουν να υποστούν παίκτες και ομάδα τις συνέπειες. Αλλα να δω γιατι δεν τις εχει υποστεί ο ΠΑΟ και ο δδ ομως. Εκει μονο ευχαριστω δεν του είπαν. Κωλοτουμπες κάνουν όλοι. Ας μην τις κανουμε και εμείς.

Προσωπικά νομιζω οτι όλοι πρεπει να πηγαίνουν. Αλλα άλλος το ξεκίνησε. Και εκει έπεσε το επάρατο κοκοκο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #854 στις: Ιούνιος 02, 2014, 12:01:45 μμ »
Τι σχέση έχουν αυτα; Ειλικρινά τι σχέση έχουν; Το θεμα εθνικής εχει προκύψει καιρο. Καταλαβαίνεις τι λες ή αναμασάμε οτι λεει η πράσινη; Να πω τοτε κι εγω τι λεει ο γαβρος και ο πρω.

Θοδωρή έχεις πλήρη αδυναμία να συζητήσεις για αθλητικά χωρίς να προσβάλλεις, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να συζητήσω σοβαρά μαζί σου. Στα άλλα νήματα που είσαι ο εαυτός σου τα λέμε.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #855 στις: Ιούνιος 02, 2014, 12:05:16 μμ »
Δεν πρόκειται. Δεν σε προσβαλλα πουθενά και δεν προσβαλλα την ομάδα σου και σενα ποτε. Αν και θα μπορουςα την ομάδα σου στο μπασκετ εύκολα. Ποτε ομως δε σε προσβαλλα. Αντίθετα εμενα και την ομάδα μου με μεγάλη ευκολία διάφοροι το εκανα χωρις ενδοιασμό και αντικειμενικότητα. Να εισαι καλα βικτωρα και χάρηκα για την παρέα και τη φιλική σχέση. Εγω δεν επιθυμώ καμμια συνεχεια. Καλη αντοχή σε όσους αντέχουν. Αντίο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #856 στις: Ιούνιος 02, 2014, 12:08:35 μμ »
Θοδωρή έχεις πλήρη αδυναμία να συζητήσεις για αθλητικά χωρίς να προσβάλλεις, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να συζητήσω σοβαρά μαζί σου. Στα άλλα νήματα που είσαι ο εαυτός σου τα λέμε.
Που σε πρόσβαλε βρε Βίκτορα ο Θοδωρής γιατί θα τρελαθώ


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #857 στις: Ιούνιος 02, 2014, 12:10:56 μμ »

Που σε πρόσβαλε βρε Βίκτορα ο Θοδωρής γιατί θα τρελαθώ

Άμα απαντήσει ποτε γαβρος σε όσα γράφει καποιος ειναι προσβολή.

Τα λεμε Γιάννη. Καλη δυναμη οσο αντεχεις. Εγω οχι. Φιλια
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #858 στις: Ιούνιος 02, 2014, 12:13:54 μμ »
Τι να σου πω βρε Θοδωρή.
Φανατίζεστε σοβαροί και μορφωμένοι άνθρωποι και δεν μπορεί να γίνει κουβέντα.
Είναι δυνατόν να με κατηγορείς ότι αναμασώ ότι λέω η Πράσινη που σιχαίνομαι και να την πιάσω;
Τις προάλλες κάνατε δύο νήματα να μοιάζουν με εμετούς και το παραδέχτηκες και μόνος σου.
Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς στο τελευταίο σου ποστ, ελπίζω ότι εννοείς όχι πως δε θα δώσεις συνέχεια γενικά αλλά μόνο στο παρόν νήμα.
Υπάρχουν τόσο σοβαρά πράγματα στη ζωή και στη χώρα μας σήμερα για να θυμώνουμε που να τσακωνόμαστε για κάποιους που πλουτίζουν το βρίσκω εντελώς άσκοπο.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #859 στις: Ιούνιος 02, 2014, 12:17:29 μμ »
Που σε πρόσβαλε βρε Βίκτορα ο Θοδωρής γιατί θα τρελαθώ

Δε διαβάζω πράσινη και θέλω ούτε να την πιάσω στα χέρια μου.
Εχω τη δική μου άποψη και το να ακούω ότι αναμασώ αυτά που γράφει μια φυλλάδα είναι για μένα λόγος για να μη συνεχίσω μια συζήτηση με κάποιον που εκτιμώ να συζητάω για ένα σωρό άλλα θέματα.
Επίσης καταλαβαίνω απόλυτα τι λέω.
Αποκλείτετε να μιλάμε για αθλητικά χωρίς αυτές τις εκφράσεις;
Και στο κάτω κάτω Γιάννη δε σου πέφτει καποιος λόγος αν εγώ προσβλήθηκα και πως, είναι προσωπικό μου θέμα και με κόσμιο τρόπο έδωσα ένα τέλος.