Αποστολέας Θέμα: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ  (Αναγνώστηκε 55152 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 31, 2007, 05:36:25 μμ »
προσωπικα δε μπηκα ποτε σε μια κοινοτητα με αυτον τον τροπο,οι ερωτησεις στυλ  quiz που εθεσες και κατ εμε οχι ξεκαθαρες τις ελαβα με μια χροια ελιτισμου,καταλαβα δε οτι εχεις και τις απαντησεις ωστε να μπαινεις τοσο δυνατα με στοχο να μας ταρακουνεις ΑΛΛΑ προπαντων να μας ενημερωσεις,μπορουσες να εισουν πιο σαφης,για τη συγνωμη το πα και μενω σταθερος διοτι πιστευω οτι ακομα και αυτα τα λιγα που κανουμε ,κατ'εσε ,για την ελληνικη διασταση ενος ερασιτεχνικου χωρου θελουν και χρονο και κοπο και ψαξιμο,μπορει πολλες φορες να εχουν ελλειψεις η οτι αλλο ,πρωτος θα το πω για τα γραφομενα μου κατραχην ,ΑΛΛΑ θεωρω εξαπλουστευση τη θεωρηση των πραγματων οπως την εκανες.
πιστευω επισης οτι πολλα μαθαινουμε και θα μαθουμε απο κοσμο που ξερει και ειναι μετρημενος χωρις μαγγιες και κομπασμους.ανεφερα τον ωρολογοποιο πολλες φορες και ξερεις γιατι?οχι λογω ιδιοτητας αλλα επειδη η φιλοσοφια του οπως ανεφερε για τον τροπο προσσεγγισης της δουλειας του ηταν αυτο που θα βρεις σε τεχνιτες υψηλου επιπεδου.

οσον αφορα αυτα που εκφραζω αποτελουν τις προσωπικες μου θεσεις .
επισης για την τελευταια σου παραγραφο μη το θετεις προσωπικα ,προκαλεσες τα μελη του φορουμ και  οχι εμενα σα mod αλλα σα μελος μιας κοινοτητας που κανει μια προσπαθεια,αμ τι αλλο να μη αντιδρασω,στα διεθνη φορουμ σε πληροφορω μπορει η αντιδραση να ηταν πιο δραστικη,δεν ειναι στο στυλ μου,απλα να μην παραπληροφορουμε τον κοσμο για πως αντιδρουν αλλου,εχω γνωση αγαπητε..
να επαναλαβω ΞΑΝΑ,εαν επιθυμεις να συνδραμεις στην προσπαθεια μας εδω ειμαστε ολοι να αναπτυξουμε την παιδεια της ωρολογοποιας στην χωρα μας.

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 31, 2007, 05:46:47 μμ »
και για την ιστορια .οσν αφορα την κριτικη σε εταιρεις μυθους εδω ειμαι και οταν εθετα τετοιο θεμα αν δεν ειμουν αιρετικος  μπορει να χαρακτηριστικα γραφικος η οτι αλλο,μπορεις να ρωτησεις και για τα κοματια ετα σε ρολοι και αλλα πολλα ,τα ανεφερα για να εμπαιδωσουμε πως κινουνται καποια πραγματα και να ανεβαινοιυν οι απαιτεισεις  μας σαν αγοραστες ,υπαρχουν αυτα  στο φορουμ ,οποιος διαβαζει τακτικα  διαμορφωνει αποψη και δημιουργει παιδεια στο χωρο.μιλησα πολλες φορες για την μεγαλη αξια ενος καλου ανεξαρτητου ρολογα που θα κανει ιδιου επιπεδου δουλεια εαν οχι καλυτερη καποιες φορες σε ανταγωνιστικη τιμη,τι μηχανες βρισκουμε και που εχουμε τιμες φουσκα στα ρολογια.αλλοι πολλοι συμνεβαλαν σε reviews,το χρηματηστηριο τιμων και μεταπωλησης  στις μαρκες,τι  δικαωματα εχεις απο μια εγγυηση σαν αγοραστης,συμβουλες και μαγαζια για καλυτερες τιμες κτλ.δηλαδη αυτα και αλλα πολλα απο ολους εμας εδω μεσα γιατι να ακυρωνεται με ενα ΧΑΜΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ σαν ατακα και μονο αυτο?μπορω να δεχτω ερασιτεχνικο φορουμ αλλα πορσφερουμε κυριε,η ακυρωση αυτη δεν ειναι μια προσβολη?εγω αλλου δε το  εχω δει.λυπαμαι

προσωπικες αποψεις

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 31, 2007, 09:54:35 μμ »
Οι καταστηματάρχες στην Ελλάδα χέστ***αν για το forum έχω τρέξει εγω να το διαδώσω ουκ ολίγες φορές, απλα τα ατομα αν δε τους δώσεις φράγκο σε κοιτάνε  με μισό μάτι  δεν ενδιαφέρονται καν ας μεταφερθούν αλλού τα off topic
myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος trelovet

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1209
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 31, 2007, 11:49:53 μμ »
Αν υπάρχει κάποιος μαγικός τρόπος ν' ανέβει το επίπεδο του φόρουμ σε επαγγελματικά επίπεδα, περιμένουμε τις προτάσεις !! Δυστυχώς όμως τα φόρουμ φτιάχνονται από τα μέλη τους και κατά συνέπεια αντανακλούν το όποιο επίπεδο αυτών των μελών. Από εκεί και πέρα όποιος νομίζει ότι γουστάρει να συμμετέχει καλώς , αλλιώς  απλά προσπερνά και ψάχνει αλλού !!!!
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΛΩΡΙΝΑ
Αν η δουλειά ήταν καλή δεν θα μας πλήρωναν για να την κάνουμε !!!

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 01, 2007, 12:03:58 πμ »
απο το πρωτο ποστ εγω δημιουργησα την εντυπωση οτι εχουμε εναν απηυδησμένο γνωστη και μαλιστα επιπεδου ο οποιος αντεδρασε με τροπο που και παλι δε δικαιολογηται ,διεκρινα ομως στα επομενα ποστ μια στροφη 180 μοιρων ενος ανθρωπου πο δε ξερει το χωρο και θελει να μαθει..οι απαντησεις δεν ηταν αλλο απο την αυθορμητη και αμεση παραθεση στοιχειων για καποια απο αυτα που ρωτας εστω και με πολυ συγκεχυμενο τροπο,το θεωρησα θεμα αρχης σαν μελος του φορουμ μετα απο την κατακεραυνωση που δεχτηκε η κοινοτητα μας

Αποσυνδεδεμένος trelovet

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1209
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 01, 2007, 12:18:37 πμ »
Παράθεση από: "georgehh"
Οι καταστηματάρχες στην Ελλάδα χέστ***αν για το forum έχω τρέξει εγω να το διαδώσω ουκ ολίγες φορές, απλα τα ατομα αν δε τους δώσεις φράγκο σε κοιτάνε  με μισό μάτι  δεν ενδιαφέρονται καν ας μεταφερθούν αλλού τα off topic


Γιατί Off Topic ???Το θέμα είναι "φόρουμ συζητήσεις " και περί αυτού αναφερόμαστε !!! :rolleyes:
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΛΩΡΙΝΑ
Αν η δουλειά ήταν καλή δεν θα μας πλήρωναν για να την κάνουμε !!!

Αποσυνδεδεμένος Pambis

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 269
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 01, 2007, 10:49:05 πμ »
Ego pedia (sta greekenglish) leo ena megalo NTOUKOU ston chronoscopio!

Isopedoni ta panta kai tous pantes kai to mono pragma pou ma lei ine THELO, THELO, THELO, THELO!!!!!!!!!!!!!!!!!

File to THELO ehi pethani kai tipote den erhete etoimo sto piato sou gia na fas! Opos kai to forum afto hriastike ores polles apo pollous gia na ftasi edo pou eftase!

An den sou aresi afto to forum kai den vriskis afta pou thelis na diavazi na psahtis se allo forum.

Para na kanis epikrisi to forum oti den ine tou epipedou sou kai na rihnis voles se olous voitha na erthi sto epipedo pou thelis!

P.S. O RAMBIS DEN DIKEOLOGITE SE KANENA KAI IDIETERA SESENA
AMBIS

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 01, 2007, 11:27:54 πμ »
ας σταματησει πλεον αυτη η κουβεντα που αποσυντονιζει,παντως οσο κοιταγα και ξενα φορουμ δεν υπαρχουν ολα αυτα και τρομερα .
καλημερα

Αποσυνδεδεμένος georgehh

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 899
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 01, 2007, 12:17:49 μμ »
Παράθεση από: "trelovet"
Παράθεση από: "georgehh"
Οι καταστηματάρχες στην Ελλάδα χέστ***αν για το forum έχω τρέξει εγω να το διαδώσω ουκ ολίγες φορές, απλα τα ατομα αν δε τους δώσεις φράγκο σε κοιτάνε  με μισό μάτι  δεν ενδιαφέρονται καν ας μεταφερθούν αλλού τα off topic


Γιατί Off Topic ???Το θέμα είναι "φόρουμ συζητήσεις " και περί αυτού αναφερόμαστε !!! :rolleyes:


ήταν πριν μεταφερθούν τα κείμενα τώρα δεν είναι
myseiko.freeforums.net

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 04:20:44 μμ »
Αγαπητέ K2LINO, επειδή σήμερα θα ξανακάνω mousse au chocolat, θα μου το δώσεις και εμένα το ρολόι σου να του κάνουμε ένα τεστ, να δούμε αν αντέχει στο μίξερ;

Φιλικά

Κωστής

ΥΓ Αλήθεια αν το ρολόι σου δεν άντεχε στα 7,8g, θα το πήγαινες στο Ινστιτούτο Καταναλωτών;
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος K2LINOS

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 830
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 04:46:50 μμ »
Αγαπητέ K2LINO, επειδή σήμερα θα ξανακάνω mousse au chocolat, θα μου το δώσεις και εμένα το ρολόι σου να του κάνουμε ένα τεστ, να δούμε αν αντέχει στο μίξερ;

Φιλικά

Κωστής

ΥΓ Αλήθεια αν το ρολόι σου δεν άντεχε στα 7,8g, θα το πήγαινες στο Ινστιτούτο Καταναλωτών;
ρε φιλε,οταν εχεις την διαθεση να σταματησεις να ειρωνευεσαι τοτε να ξαναασχοληθεις μαζι μου!!! >:(
Αντε γιατι πολυ υπομονη εκανα!!!Αρκετη ζημια μου εκανες!!!! :x :smt093 :curse:
Οτι γραφω το γραφω προς ενημερωση του forum.Γιατι εγω θα ειμαι και αυριο εδω,ενω το πιο πιθανο ειναι οταν εσυ ''ψαρεψεις'' μερικους ακομα απο εμας για πελατες να μην ξαναασχοληθεις!!!!
Fortis B42 Black titanium-Sinn U2-Seiko kinetic- Ingersoll-PAW 1500GB-GW-5000B-1JR-Pam 312-Steinhart limited silver edition-Casio Frogman-GWF-1000-Longines Legend Diver-Ω Planet ocean 45,5mm-Breitling-Seawolf-Benarus Megalodo-GPR-b1000-🍎watch 4-Vostok energia bronze-GF-1000-Seiko zimbe srpa47j1

Αποσυνδεδεμένος K2LINOS

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 830
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 04:49:06 μμ »
Αγαπητέ K2LINO, επειδή σήμερα θα ξανακάνω mousse au chocolat, θα μου το δώσεις και εμένα το ρολόι σου να του κάνουμε ένα τεστ, να δούμε αν αντέχει στο μίξερ;

Φιλικά

Κωστής

ΥΓ Αλήθεια αν το ρολόι σου δεν άντεχε στα 7,8g, θα το πήγαινες στο Ινστιτούτο Καταναλωτών;
ισως οχι στο Ινστιτούτο Καταναλωτών,αλλα στην φιλεναδα σου που της τα λες ολα!!!
φιλικα Κων/νος :o
Fortis B42 Black titanium-Sinn U2-Seiko kinetic- Ingersoll-PAW 1500GB-GW-5000B-1JR-Pam 312-Steinhart limited silver edition-Casio Frogman-GWF-1000-Longines Legend Diver-Ω Planet ocean 45,5mm-Breitling-Seawolf-Benarus Megalodo-GPR-b1000-🍎watch 4-Vostok energia bronze-GF-1000-Seiko zimbe srpa47j1

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 05:22:30 μμ »
θα ηθελα να παρακαλεσω να μην εχουμε νεα αντιπαραθεση και σε αυτο το θεμα

ευχαριστω

clint


Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 05:35:38 μμ »
Αν και έχω πει οτι δεν θα απαντώ σε όποιον προσβάλλει, θα σε ενημερώσω K2LINO, οτι δεν σκέφτομαι απαραίτητα με τον δικό σου τρόπο και έτσι δεν είμαι υποχρεωμένος να συμμετέχω στο φόρουμ για λόγους που θα το έκανες εσύ αν ήσουν στην θέση μου.

Σου έχουν απαντήσει και άλλοι οτι στο φόρουμ μπαίνουν χιλιάδες άνθρωποι και προφανώς όλοι οι επαγγελματίες.

Εσύ παρουσιάζεις τον εαυτό σου από την αρχή ως αφελή. Και αυτό υπήρξε και η αφετηρία του τελευταίου ποστ μου. Δεν είχα ξανακούσει κάποιον να δίνει το ρολόι που μόλις απέκτησε και καμαρώνει σε κάποιον φίλο του να δει αν θα διαλυθεί ή όχι.

Καταλαβαίνω πάντως οτι δεν καταλαβαίνεις την ιδιαιτερότητα του τρόπου σκέψης σου.

Μπορείς να συνεχίσεις να "προσφέρεις στην δομή του φόρουμ", όπως ανέφερες υπερήφανα, μετά την περιγραφή των γαζιών στο λουράκι του ρολογιού. Ήταν πράγματι το review σου μια μεγάλη προσφορά στον χώρο της ωρολογοποιίας.

Σε αφήνω τώρα, γιατί πρέπει να πάω για ψάρεμα...

George_ μην ανησυχείς δεν υπάρχει λόγος να διαφωνήσω. Απλά είναι εύκολο για κάποιους να προσβάλλουν ανώνυμα. Πάντως δεν υπάρχει κάποιο σοβαρό θέμα συζήτησης, εκτός της ιδιαιτερότητας στην σκέψη του να "θυσιάσεις" το καινούργιο σου ρολόι στην έρευνα, γεγονός που και εσύ επεσήμανες και εγώ αν δεν υπήρχε η δυσάρεστη απάντηση του K2LINOS ήμουν έτοιμος να εξάρω την σημασία και να καλέσω και τους υπόλοιπους να συνδράμουν ακολουθώντας το λαμπρό παράδειγμά του. Εγώ ήδη σήμερα θα κόψω στα 4 ένα από τα tourbillon που αγόρασα με τα χρήματα που έβγαλα, "ψαρεύοντας" πελάτες στο φόρουμ. Διαβάστε αύριο το τόπικ με τίτλο: "Tourbillon φύγε, κρατάω μαχαίρι!......"
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 13, 2009, 05:43:08 μμ από VIWOW »
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

director

  • Επισκέπτης
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 05:54:41 μμ »
καλο θα ηταν να εχουμε και αισθηση χιουμορ και ευπρεπεις απαντησεις,αξιζουν πολυ περισσοτερο κι απο το πιο ακριβο complication

Αποσυνδεδεμένος K2LINOS

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 830
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 10:44:24 μμ »
το τι θα κανω το δικο μου ρολοι ειναι καθαρα δικο μου θεμα και δικο μου αγχος!!!Τωρα οσον αφορα τη σουπα που χρησιμοποιει συνεχως ο VIWOW περι επωνυμιας μας τα εχει κανει ''τουμπανο''!!!!!Και εμεις εχουμε καποιο ονομα!!!Οχι μονο εσυ!!! :o
Σε καταλαβαινω,τωρα εισαι εκπληκτος καθως αντιλαμβανεσαι οτι ολοι εμεις οι οποιοι δεν εχουμε ειδικες γνωσεις στο θεμα ''ρολογια''...εχουμε καποιο ονομα!!! :o  Δεν ειμαστε μονο ψευδωνυμα,αλλωστε το δικο μου ονομα το γνωριζεις και μαλιστα υπερβολικα καλα μιας και εχεις ασχοληθει μαζι μου και εκτος forum!!!!Aυτα και τελος αυτο το θεμα(αρκετα σχοληθηκα μαζι σου και σου εδωσα λογο υπαρξης στο forum!!)
ΚΑΛΟ ΨΑΡΕΜΑ!!!
Fortis B42 Black titanium-Sinn U2-Seiko kinetic- Ingersoll-PAW 1500GB-GW-5000B-1JR-Pam 312-Steinhart limited silver edition-Casio Frogman-GWF-1000-Longines Legend Diver-Ω Planet ocean 45,5mm-Breitling-Seawolf-Benarus Megalodo-GPR-b1000-🍎watch 4-Vostok energia bronze-GF-1000-Seiko zimbe srpa47j1

Αποσυνδεδεμένος K2LINOS

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 830
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 10:52:39 μμ »
Σιγά τα ωά. Δεν έκανε κάτι τρομερό που πέταξε με 8τζι. Αν του έπεφτε στο πάτωμα θα "τραβούσε" τουλάχιστον 50. Περί όνου σκιάς συζήτηση.

Χαλαρουίτα.

Αν έχεις λεπτομέρειες και αποδείξεις πές τα. Ηδάλλως λόγια του αέρα.

Φιλικά
Δημήτρης
Ισως και να εχεις δικιο για τα 50g!Απλως καπου ειχα διαβασει πως λιγα ρολογια αντεχουν σε τοση πιεση!!!Ειχα ακουσει για τα fortis
Tωρα οσον αφορα τις αποδειξεις,επειδη ειμαι τελειως ''αθωος'' και αδαης(οπως φαινεται!!) γιατι δεν φροντισα να καταγραψω τις διαφορες τηλεφωνικες συζητησεις!!!Την πατησα σαν βλακας!!!!Οποτε το μονο που εχω ειναι καποιες υποψιες(ισως και λανθασμενες).Αν κανω λαθος τοτε ζηταω συγνωμη απο οποιον κατηγορησα,ομως φανταζομαι αυτο μπορει να γινει μονο σε περιπτωση που αυτος που μιλησε παραδεχτει οτι μιλησε!!!(πραγμα απιθανο!!!)Αρα μιλαμε μονο για λογια του αερα!!!Τουλαχιστον μεχρι αποδειξεως του εναντιον
Fortis B42 Black titanium-Sinn U2-Seiko kinetic- Ingersoll-PAW 1500GB-GW-5000B-1JR-Pam 312-Steinhart limited silver edition-Casio Frogman-GWF-1000-Longines Legend Diver-Ω Planet ocean 45,5mm-Breitling-Seawolf-Benarus Megalodo-GPR-b1000-🍎watch 4-Vostok energia bronze-GF-1000-Seiko zimbe srpa47j1

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 14, 2009, 08:13:12 πμ »
Ισως και να εχεις δικιο για τα 50g!Απλως καπου ειχα διαβασει πως λιγα ρολογια αντεχουν σε τοση πιεση!!!Ειχα ακουσει για τα fortis
Tωρα οσον αφορα τις αποδειξεις,επειδη ειμαι τελειως ''αθωος'' και αδαης(οπως φαινεται!!) γιατι δεν φροντισα να καταγραψω τις διαφορες τηλεφωνικες συζητησεις!!!Την πατησα σαν βλακας!!!!Οποτε το μονο που εχω ειναι καποιες υποψιες(ισως και λανθασμενες).Αν κανω λαθος τοτε ζηταω συγνωμη απο οποιον κατηγορησα,ομως φανταζομαι αυτο μπορει να γινει μονο σε περιπτωση που αυτος που μιλησε παραδεχτει οτι μιλησε!!!(πραγμα απιθανο!!!)Αρα μιλαμε μονο για λογια του αερα!!!Τουλαχιστον μεχρι αποδειξεως του εναντιον

Οπότε εγώ μένω στη συγνώμη σου και ότι κλείνει εδώ το θέμα.


Τώρα για τα 8τζι. Οι πιλότοι των μαχητικών πετάνε με τα ρολόγια τους, δεν τα αφήνουν στο έδαφος. Είτε είναι Ζινν, είτε είναι Σέικο. Είτε Ρόλεξ, είτε χρυσό Πιέρ Καρντέν. Δεν παθαίνουν τίποτα από μια στιγμιαία επιτάχυνση. Στιγμιαία μπορεί να αλλάξει ο ρυθμός λειτουργίας του, μετά όμως επανέρχεται. Δεν τραβάνε τα παρατεταμένα και πολλαπλάσια τζι ενός διαστημοπλοίου που προσπαθεί να υπερνικήσει τη βαρυτική έλξη. Άστε που και οι αστροναύτες πετάνε πια με τα ρολόγια τους.

Φιλικά
Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος georges

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8782
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #38 στις: Απρίλιος 07, 2009, 12:20:13 πμ »
Πάλι δεν μπήκα για λίγες μέρες, πάλι έγινε χαμός!!!! Δεν μπορώ να σας αφήσω μόνους σας τελικά ούτε λεπτό....
 :D :D :D :D :D :D

Επειδή έχασα πολλά επεισόδια, επειδή σβήστηκαν πολλά ποστ, επειδή μάλλον έγιναν ανακατατάξεις (αποχωρήσεις κλπ), επειδή σβήστηκαν ολόκληρα νήματα (βλέπε κυτίο παραπόνων) μπορεί κάποιος-κάποιοι να μου πει περιληπτικά τι έγινε??? έστω και με ΠΜ.

Ευχαριστώ προκαταβολικά ;D

Φιλικά Γιώργος.





Βοήθησε τον Φλίπερ να κρατήσει τον τίτλο του...Γίνε κι εσύ ΔΩΡΟ*, μπορείς!!!

  * ΔΩΡΟ  = ΔΩρητής ΡΟλογιών

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
« Απάντηση #39 στις: Απρίλιος 07, 2009, 12:23:27 πμ »
...μπορεί κάποιος-κάποιοι να μου πει περιληπτικά τι έγινε???.

Της επί χρήμασι εκδιδόμενης γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα.
Πιο περιληπτικά δεν γίνεται.  :D