Αποστολέας Θέμα: Project για ρολόι MARINE ??  (Αναγνώστηκε 4414 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Project για ρολόι MARINE ??
« στις: Δεκέμβριος 16, 2010, 10:26:05 πμ »
 Τελικά, παιδιά, υπάρχει ενδιαφέρον για Marine watch (της Steinhart, προτείνω εγώ), ώστε να γίνει κάποια λίστα και αν μπορεί ο Άρης να κάνει μια ερώτηση και γι' αυτό??
Αρχίζω εγώ τη λίστα. Σε παρένθεση η εταιρεία της οποίας προτιμώ το μοντέλο.

1. IliasG (Steinhart Marine II roman)


Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: Project για ρολόι MARINE ??
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 16, 2010, 10:42:47 πμ »
Ηλία, δεν ξέρω τι να απαντήσω και να σου πω γιατί. Από τις προτάσεις του Άρη μου αρέσει πολύ το Zeno. Ωστόσο, δεν ξέρω ακόμη την τιμή και δεν ξέρω αν θα επικρατήσει. Αν δεν πάμε για το Zeno, τότε η αμέσως επόμενη επιλογή μου θα ήταν το marine που προτείνεις. Οπότε υπό αυτό το πρίσμα, τι να πω, είμαι μέσα υπό προϋποθέσεις.

Θοδωρής.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: Project για ρολόι MARINE ??
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 16, 2010, 11:03:20 πμ »
Ηλία, δεν ξέρω τι να απαντήσω και να σου πω γιατί. Από τις προτάσεις του Άρη μου αρέσει πολύ το Zeno. Ωστόσο, δεν ξέρω ακόμη την τιμή και δεν ξέρω αν θα επικρατήσει. Αν δεν πάμε για το Zeno, τότε η αμέσως επόμενη επιλογή μου θα ήταν το marine που προτείνεις. Οπότε υπό αυτό το πρίσμα, τι να πω, είμαι μέσα υπό προϋποθέσεις.

Θοδωρής.

Άρα υπάρχει ενδιαφέρον για Marine ρολόι εκ μέρους σου. Επομένως γράψου στη λίστα, για να μαζευόμαστε, και βλέπουμε.... ;)


Αποσυνδεδεμένος vaggosk

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1033
    • Προφίλ
Απ: Project για ρολόι MARINE ??
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 16, 2010, 11:21:17 πμ »
Καλημέρα σας.
Υπάρχει ενδιαφέρον για marine και από εμένα. όπως είχα πει και στο άλλο thread, και οι δύο επιλογές είναι ακόμα ανοικτές, οπότε δεν είναι κακό να έχουμε και μία πρόταση για το marine της steinhart πχ, ή και κάποιας άλλης, και να συμμετέχει στην ψηφοφορία.
Επειδή η ψηφοφορία όμως θα είναι για ένα (δεν μπορεί κάποιος να ψηφίσει δύο, διορθώστε με αν κάνω λάθος), δεν θα ήταν κακό να υπήρχαν δύο λίστες, ή έστω και όσες είναι οι 3-4 επικρατέστερες προτάσεις όπου θα μπορούμε να γραφτούμε σε παραπάνω από μία. Η πρόταση που θα μαζέψει τις περισσότερες συμμετοχές, θα υλοποιηθεί.. Είναι μια καθαρά προσωπική ιδέα, δεν έχω εμπειρίες από ψηφοφορίες forum γενικότερα και ειδικότερα του δικού μας, οπότε μπορεί να λέω μπαρούφες!!! Στην περίπτωση αυτή, αγνοήστε την πρότασή μου, εγώ θα ακολουθήσω τους πιο έμπειρους.  ;)

Πάντως μιας και ξεκίνησε με marine το θέμα, δεν είναι κακό να έχουμε και κάποια πρόταση για τέτοιο..υπάρχει ενδιαφέρον (προτιμώ με τα arabics στο dial! :) )
ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: Project για ρολόι MARINE ??
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 16, 2010, 01:52:39 μμ »
Όσοι ενδιαφέρονται για Marine ας γραψουν το nickname τους στη λίστα. :)


Αποσυνδεδεμένος vaggosk

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1033
    • Προφίλ
Απ: Project για ρολόι MARINE ??
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 16, 2010, 10:31:55 μμ »
1. IliasG (Steinhart Marine II roman)
2. vaggosk

διευκρινίζω ότι η συμμετοχή στη λίστα αυτή είναι παράλληλη και δεν αποκλείει σαφώς τη συμμετοχή μας στο καταδυτικό! λες τελικά να καταλήξουμε να κάνουμε 2 ρολόγια!! χεχε

director

  • Επισκέπτης
Απ: Project για ρολόι MARINE ??
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 16, 2010, 11:38:36 μμ »
1. IliasG (Steinhart Marine II roman)
2. vaggosk
3.director

διευκρινίζω ότι η συμμετοχή στη λίστα αυτή είναι παράλληλη και δεν αποκλείει σαφώς τη συμμετοχή μας στο καταδυτικό! λες τελικά να καταλήξουμε να κάνουμε 2 ρολόγια!! χεχε