Αποστολέας Θέμα: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.  (Αναγνώστηκε 45077 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #100 στις: Ιανουάριος 22, 2016, 08:56:47 πμ »
Πολλά ΜΠΡΑΒΟ παιδιά για όλα! Σας είμαστε υπόχρεοι και νομίζω ότι αν και το πρόβλημα που παρουσιάστηκε ήταν σημαντικό η λύση που δόθηκε ήταν η βέλτιστη! Πάντα προσέχουμε με "ποιον" συναλλασσόμαστε οπότε κι εδώ αποδεικνύεται ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο σ'αυτή τη ζωή! Μπράβο Σπύρο και μπράβο Δημητρό φίλε!!!
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος dgl

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 999
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #101 στις: Ιανουάριος 22, 2016, 12:16:14 μμ »
Να είσαι καλά Νικόλα ,πάρε την Σοφία και κατεβείτε την άλλη Παρασκευή ρε φίλε !!!!

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #102 στις: Ιανουάριος 22, 2016, 03:47:28 μμ »
Συγχαρητήρια στον κύριο Γιώργο Καρδαρά για τον επαγγελματισμό του και την ευγενική του χορηγία!!!!!!!!
Να τον κεράσουμε στην πίτα βρε παιδιά!!!!!! Κι αν τυχόν δεν έχει θέση στον όροφό μας να τον βολέψουμε στο μilf.gr!
 ;D
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #103 στις: Ιανουάριος 22, 2016, 04:07:37 μμ »
Συγχαρητήρια στον κύριο Γιώργο Καρδαρά για τον επαγγελματισμό του και την ευγενική του χορηγία!!!!!!!!
Να τον κεράσουμε στην πίτα βρε παιδιά!!!!!! Κι αν τυχόν δεν έχει θέση στον όροφό μας να τον βολέψουμε στο μilf.gr!
 ;D

που το πας,ποθ το φερνεις, εκει καταληγεις καπετανιε μου  :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
θα σου συστησω τα μελη του στην πιτα,μεινε ησυχος ;)  :laola:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #104 στις: Ιανουάριος 30, 2016, 05:47:44 μμ »
Παραδόθηκαν εχθες στην εκδήλωση μας και τα πακετάκια στους περισσότερους απο μας και ομολογώ οτι μου άρεσε πολυ αυτο που ειδα.
Πολυ καλη ποιότητα στα μπλουζάκια,τουλαχιστον στα κοντομάνικα που είχα παραγγείλει,ωραιο το λογότυπο και το ράψιμο του,πολυ ωραιο καπελάκι.
Επαγγελματική δουλεια απο τον Γιωργο Καρδάρα,που φρόντισε και για την καλη παρουσίαση τους συσκευάζοντας την παραγγελία του καθένα μας σε τσάντα με το ψευδώνυμο μας απ έξω. Για μια ακομα φορα άψογος!!!!





Θα θέλαμε να ακούσουμε και τις εντυπώσεις των αλλων μελών για το πακετάκι.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #105 στις: Ιανουάριος 30, 2016, 05:58:49 μμ »
Όσοι λοιπον ήταν εχθες στην εκδήλωση,παρέλαβαν το πακετάκι,εκτος απο τον Αρη,λόγω του γεγονότος. Αρη,θα μιλησουμε και θα συνεννοηθουμε για την παραλαβή του.

Ο Γιωργος (georges) μου εχει πει οτι θα το παραλάβει μόλις ερθει Αθηνα.
Κώστα,(κενταυρε) αν δεν εχεις αντίρρηση θα δωςω και το δικο σου στον Γιωργο,αφου πρεπει να παραλαβεις και τα ημερολόγια.

Επομένως μένουν 4 ακομα για παράδοση.
Του Τάσου (Docortho), του Αντωνη (Antonio-titanium), του Στρατού (stratos) και του Ηλία g.
Οπως είχαμε πει θα σταλούν με γενική μεταφορική.Του Τάσου και του Αντωνη,εχω τις διευθύνσεις.
Τον Στρατο και τον Ηλια τους παρακαλώ να μου τις στείλουν,ώστε τη Δευτέρα,αν προλαβω,να τα στείλω ολα μαζι.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3064
    • Προφίλ
Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #106 στις: Ιανουάριος 30, 2016, 06:01:46 μμ »
Το έγραψα κι άλλου , αλλα θα το ξαναγράψω, τα μπλουζάκια εχουν πολυ καλή εφαρμογή και ποιότητα .
Τα υπόλοιπα μετα το πλύσιμο.

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #107 στις: Ιανουάριος 30, 2016, 06:39:28 μμ »
Φόρεσα χθες το βράδυ, στην εκδήλωση, το καπελάκι και μου άρεσε πολύ η ποιότητα και το κέντημα του λογότυπου, αλλά, για να είμαι ειλικρινής,ούτε άνοιξα την υπόλοιπη συσκευασία ούτε, φυσικά, φόρεσα κανένα από τα polo. Αρκέστηκα μόνο να τα περιεργαστώ και έμεινα ικανοποιημένος όταν είδα από κοντά αυτό που αποτέλεσε το φόντο για τις αναμνηστικές φωτο των ρολογιών.

Με την ευκαιρία, θέλω να ευχαριστήσω, και δημόσια, τον Σπύρο και τον Δημήτρη, για όλο το τρέξιμο και την αγωνία που πέρασαν για να φέρουν σε αίσιο πέρας και αυτό το προτζεκτάκι, αλλά και τον άγνωστο σ' εμένα κ. Γιώργο καρδάρα, για την ευγενική και γενναιόδωρη προσφορά του στα μέλη που είχαν παραγγείλει το πακετάκι.

Και στα επόμενα ...
Sub 16613 LN

Αποσυνδεδεμένος pugman

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1801
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #108 στις: Ιανουάριος 31, 2016, 08:24:35 μμ »
Άνοιξα κ εγώ πρίν λίγο το "πακετάκι" κ μόνο καλά λόγια έχω να πω. Ποιοτικό ύφασμα κ άριστη η πρώτη εικόνα. Κάνουν ήδη το πρώτο τους πλύσιμο κ ελπίζουμε να μην αλλάξουν μέγεθος. :D :D :D :D

Φιλικά,
Αντώνης
"buy a Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself"

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #109 στις: Φεβρουάριος 01, 2016, 01:05:39 μμ »
Εφυγαν σημερα τα πακετακια για Τασο,Αντωνη,Στρατο και Ηλια.

Κυριοι,αυριο με το καλο,πρεπει να παραλαβετε.
Θα σας παρακαλουσα να με ενημερωσετε.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #110 στις: Φεβρουάριος 02, 2016, 05:47:11 μμ »
Παρέλαβα σήμερα το πακέτο.
Πολύ καλή ποιότητα οι μπλούζες για την τιμή τους.

Ένα ευχαριστώ και πάλι σε όσους το "έτρεξαν"!
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #111 στις: Φεβρουάριος 02, 2016, 06:17:35 μμ »
Παρελήφθη το πακετάκι και νομίζω ότι το αποτέλεσμα είναι παραπάνω από πολύ καλό! Προσωπικά θεωρώ ότι είναι άριστο σε σχέση με την τιμή του! Μπράβο και πάλι παιδιά! Ευχαριστώ πολύ!
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #112 στις: Φεβρουάριος 02, 2016, 10:52:13 μμ »
Στρατος και Τασος παρελαβαν

Μενουν Αντωνης και Ηλιας για να κλεισει το ''πακετακι'',αφου οι 2-3 ακομα θα το παραλαβουν ιδιοχειρως.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος antonio-titanium

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 642
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #113 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 09:45:25 πμ »
Παραλεβα τελικα και εγω σημερα το "πακετακι" και το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ καλο ...
Ενα ευχαριστω σε οσους ετρεξαν για αυτο ...και να ειναι καλα να κανουν και αλλα "projects " πραγματικοτητα ..

υσ:special (!) ευχαριστω στον Σπυρο για το μερακι και την "αγωνια " να ολοκληρωθουν ολα καλως ...

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #114 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:04:49 μμ »
Παρέλαβα κι εγώ το πακετάκι χτες.
Δεν ξέρω αν είμαι η εξαιρεση, αλλά δυστυχώς σε μένα δεν ήταν όλα καλά. Ενώ το καπέλο είναι Ο.Κ., τόσο το κοντομάνικο polo (λευκό), όσο κυρίως το μακρυμάνικο polo (μπλε) -διότι στο μπλε φαίνεται πολύ- έχουν στην αριστερη πλευρά του στήθους, κυκλικά, ακριβώς γύρω από το logo, και με διάμετρο περίπου όσο ενα πιατάκι του καφέ, δυο παράλληλες ξασπρισμένες γραμμές, οι οποίες δεν εχουν παντού την ίδια ένταση αλλά φαίνονται καθαρά και οι οποίες μοιάζουν να ειναι αποτέλεσμα πίεσης από πρέσσα, και στο σημείο αυτό όχι μόνο έχουν αφήσει αποτύπωμα, αλλά και έχουν αλλοιώσει το μπλε του υφάσματος και γι' αυτό φαίνονται ξασπρισμένες.
Χωρίς να είμαι σίγουρος γιατί δεν είμαι γνώστης της διαδικασίας, υποψιάζομαι ότι εγιναν κατά τη διαδικασία πίεσης-κόλλησης του logo mywatch.gr στην μπλούζα, γιατί τον κύκλο αυτό τον εχουν και τα δύο μπλουζάκια ακριβώς στο ίδιο σημείο -γύρω από το logo-, στο ίδιο ακριβώς μέγεθος και το ίδιο εμφανή. Μόνο που στο ενα επειδή ειναι λευκό, δεν υπάρχει αποχρωματισμός, όπως υπάρχει στο μπλε.
Και ίσως με το σιδέρωμα να μπορεί να ελαττωθεί το σημάδι του κυκλικού ίχνους, αλλά ο αποχρωματισμός δεν βλέπω να φεύγει. Με ελαφρύ τρίψιμο πάντως δεν εφυγε.
Εννοείται ότι ετσι όπως ειναι τουλάχιστον το μπλε, ουσιαστικά δεν φοριέται... :(
Δεν ξέρω αν εγώ ήμουν ο "τυχερός" ή αν και άλλοι με σκούρα μπλουζάκια είχαν το ίδιο θέμα...
 

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #115 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 03:19:46 μμ »
Παρέλαβα κι εγώ το πακετάκι χτες.
Δεν ξέρω αν είμαι η εξαιρεση, αλλά δυστυχώς σε μένα δεν ήταν όλα καλά. Ενώ το καπέλο είναι Ο.Κ., τόσο το κοντομάνικο polo (λευκό), όσο κυρίως το μακρυμάνικο polo (μπλε) -διότι στο μπλε φαίνεται πολύ- έχουν στην αριστερη πλευρά του στήθους, κυκλικά, ακριβώς γύρω από το logo, και με διάμετρο περίπου όσο ενα πιατάκι του καφέ, δυο παράλληλες ξασπρισμένες γραμμές, οι οποίες δεν εχουν παντού την ίδια ένταση αλλά φαίνονται καθαρά και οι οποίες μοιάζουν να ειναι αποτέλεσμα πίεσης από πρέσσα, και στο σημείο αυτό όχι μόνο έχουν αφήσει αποτύπωμα, αλλά και έχουν αλλοιώσει το μπλε του υφάσματος και γι' αυτό φαίνονται ξασπρισμένες.
Χωρίς να είμαι σίγουρος γιατί δεν είμαι γνώστης της διαδικασίας, υποψιάζομαι ότι εγιναν κατά τη διαδικασία πίεσης-κόλλησης του logo mywatch.gr στην μπλούζα, γιατί τον κύκλο αυτό τον εχουν και τα δύο μπλουζάκια ακριβώς στο ίδιο σημείο -γύρω από το logo-, στο ίδιο ακριβώς μέγεθος και το ίδιο εμφανή. Μόνο που στο ενα επειδή ειναι λευκό, δεν υπάρχει αποχρωματισμός, όπως υπάρχει στο μπλε.
Και ίσως με το σιδέρωμα να μπορεί να ελαττωθεί το σημάδι του κυκλικού ίχνους, αλλά ο αποχρωματισμός δεν βλέπω να φεύγει. Με ελαφρύ τρίψιμο πάντως δεν εφυγε.
Εννοείται ότι ετσι όπως ειναι τουλάχιστον το μπλε, ουσιαστικά δεν φοριέται... :(
Δεν ξέρω αν εγώ ήμουν ο "τυχερός" ή αν και άλλοι με σκούρα μπλουζάκια είχαν το ίδιο θέμα...
Και εγω το ιδιο αντιμετωπισα,σε θαλασσι μπλουζακι. Στο πορτοκαλι δεν το τσεκαρα.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος dgl

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 999
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #116 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 04:31:18 μμ »
Λαμβάνω πρωτοβουλία να απαντήσω εγώ γιατί εχω πλήρη γνώση όλης της διαδικασίας κεντήματος από τον προμηθευτή πρίν καν τα παραγγείλουμε.....

1) Κάθε μπλουζάκι ένα-ένα τοποθετείτε με το χέρι στην μηχανή κεντηματος

2) κεντράρετε στο σημείο που θα κεντηθεί

3) Τεντώνεται το ύφασμα και ακινητοποιείται από τελάρο πάνω κάτω σαν σάντουιτς.

4) Αφού ραφτεί βγαίνει από το τελάρο και διπλωνεται.

Το τελάρο στα σκούρα χρώματα αφήνει σημάδι κάποιες φορές από το χνούδι των κλωστών και φαίνεται σαν σκόνη ίσως.
Αυτή την διαδικασία ακολουθούν είτε το μπλουζάκι κάνει 10€ είτε 100€. Απλά στα ακριβά που αγοράζουμε όλοι μας μετά ακολουθεί πλύσιμο και σιδέρωμα.

Θεωρώ ότι όλοι μας θα τα πλυνουμε πριν τα φορέσουμε
Ελπίζω να βοήθησα με τα γραφόμενα μου.

Φιλικά
Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #117 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 06:50:04 μμ »
Παρέλαβα κι εγώ το πακετάκι χτες.
Δεν ξέρω αν είμαι η εξαιρεση, αλλά δυστυχώς σε μένα δεν ήταν όλα καλά. Ενώ το καπέλο είναι Ο.Κ., τόσο το κοντομάνικο polo (λευκό), όσο κυρίως το μακρυμάνικο polo (μπλε) -διότι στο μπλε φαίνεται πολύ- έχουν στην αριστερη πλευρά του στήθους, κυκλικά, ακριβώς γύρω από το logo, και με διάμετρο περίπου όσο ενα πιατάκι του καφέ, δυο παράλληλες ξασπρισμένες γραμμές, οι οποίες δεν εχουν παντού την ίδια ένταση αλλά φαίνονται καθαρά και οι οποίες μοιάζουν να ειναι αποτέλεσμα πίεσης από πρέσσα, και στο σημείο αυτό όχι μόνο έχουν αφήσει αποτύπωμα, αλλά και έχουν αλλοιώσει το μπλε του υφάσματος και γι' αυτό φαίνονται ξασπρισμένες.
Χωρίς να είμαι σίγουρος γιατί δεν είμαι γνώστης της διαδικασίας, υποψιάζομαι ότι εγιναν κατά τη διαδικασία πίεσης-κόλλησης του logo mywatch.gr στην μπλούζα, γιατί τον κύκλο αυτό τον εχουν και τα δύο μπλουζάκια ακριβώς στο ίδιο σημείο -γύρω από το logo-, στο ίδιο ακριβώς μέγεθος και το ίδιο εμφανή. Μόνο που στο ενα επειδή ειναι λευκό, δεν υπάρχει αποχρωματισμός, όπως υπάρχει στο μπλε.
Και ίσως με το σιδέρωμα να μπορεί να ελαττωθεί το σημάδι του κυκλικού ίχνους, αλλά ο αποχρωματισμός δεν βλέπω να φεύγει. Με ελαφρύ τρίψιμο πάντως δεν εφυγε.
Εννοείται ότι ετσι όπως ειναι τουλάχιστον το μπλε, ουσιαστικά δεν φοριέται... :(
Δεν ξέρω αν εγώ ήμουν ο "τυχερός" ή αν και άλλοι με σκούρα μπλουζάκια είχαν το ίδιο θέμα...

H εξαιρεση Ηλια δεν ξερω αν εισαι,παντως σιγουρα εισαι ο πρωτος που δεν εισαι ικανοποιημενος με το αποτελεσμα του πακετου και πρεπει να το κοιταξουμε.
Η προσπαθεια μας ειναι να κανουμε κατι καλο και να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι.
Θελω να πιστευω οτι με το πλυσιμο θα φυγει(και το δικο μου ειχε και μετα το πλυσιμο ειναι οκ),γιατι πολυ απλα δεν μπαινει σε πρεσα ουτε κολιεται κατι,αφου το λογοτυπο ειναι ραφτο!!
Επομενως δεν τιθεται θεμα πρεσας και κοληματος.Εσυ το δικο σου το επλυνες και παρεμεινε ο κυκλος;

Υ.Γ Ενημερωσε με σε παρακαλω τι εγινε με την Γενικη,γιατι εκει κι αν εισαι η εξαιρεση!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #118 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 08:07:13 μμ »
H εξαιρεση Ηλια δεν ξερω αν εισαι,παντως σιγουρα εισαι ο πρωτος που δεν εισαι ικανοποιημενος με το αποτελεσμα του πακετου και πρεπει να το κοιταξουμε.
Η προσπαθεια μας ειναι να κανουμε κατι καλο και να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι.
Θελω να πιστευω οτι με το πλυσιμο θα φυγει(και το δικο μου ειχε και μετα το πλυσιμο ειναι οκ),γιατι πολυ απλα δεν μπαινει σε πρεσα ουτε κολιεται κατι,αφου το λογοτυπο ειναι ραφτο!!
Επομενως δεν τιθεται θεμα πρεσας και κοληματος.Εσυ το δικο σου το επλυνες και παρεμεινε ο κυκλος;

Υ.Γ Ενημερωσε με σε παρακαλω τι εγινε με την Γενικη,γιατι εκει κι αν εισαι η εξαιρεση!!
Oχι Σπύρο δεν το εχω πλύνει. Θα το πλύνω και θα δούμε. Πάντως δεν είναι χνούδι από το τελάρο της μηχανής, αν ήταν χνούδι θα ειχε φύγει με το τρίψιμο που του έκανα. Στο σημείο εκείνο δεν είναι πια μπλε, εχει ξασπρίσει.
Όσον αφορά την Γενική Ταχυδρομική, ήταν όπως ακριβώς στα είχα πει. Πλήρωσα 14 € μεταφορικά!

Παράθεση από: chris5
Και εγω το ιδιο αντιμετωπισα,σε θαλασσι μπλουζακι. Στο πορτοκαλι δεν το τσεκαρα.
 
Απ΄ό,τι ειδα και ο Χρήστος είχε παρόμοιο πρόβλημα σε θαλασσί μπλουζάκι. Το δικό μου είναι μπλε και σκέφτομαι μήπως το πρόβλημα παρουσιάζεται γενικώς στα μπλέ.  Χρήστο, αν σου είναι ευκολο, θα ήθελα να ξέρω αν εφυγε ο κύκλος με το πλύσιμο.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 05, 2016, 08:17:05 μμ από IliasG »

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Λιστα παραγγελιας για ''πακετακι'' MyWatch.
« Απάντηση #119 στις: Φεβρουάριος 05, 2016, 08:45:35 μμ »
Oχι Σπύρο δεν το εχω πλύνει. Θα το πλύνω και θα δούμε. Πάντως δεν είναι χνούδι από το τελάρο της μηχανής, αν ήταν χνούδι θα ειχε φύγει με το τρίψιμο που του έκανα. Στο σημείο εκείνο δεν είναι πια μπλε, εχει ξασπρίσει.
Όσον αφορά την Γενική Ταχυδρομική, ήταν όπως ακριβώς στα είχα πει. Πλήρωσα 14 € μεταφορικά!
 
Απ΄ό,τι ειδα και ο Χρήστος είχε παρόμοιο πρόβλημα σε θαλασσί μπλουζάκι. Το δικό μου είναι μπλε και σκέφτομαι μήπως το πρόβλημα παρουσιάζεται γενικώς στα μπλέ.  Χρήστο, αν σου είναι ευκολο, θα ήθελα να ξέρω αν εφυγε ο κύκλος με το πλύσιμο.
Θα το πλυνω και θα σου πω,φιλε.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)