Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778690 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3060 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 03:33:50 μμ »
O Xαραλαμποπουλος ειναι πολυ αργος για το συγχρονο μπασκετ, ταλεντο θα μεινει..

Ο μπατμαν τι γνωμη εχει γι αυτο;  :-k
Σπύρο δεν είμαι μάντης αλλά δεν βιάζομαι να κρίνω κιόλας, όση προπόνηση και να κάνεις όση γυμναστική και να τραβάς βελτιώνεσαι μόνο μέσα στο παιχνίδι... άλλοι στα 19 δεν έπαιζαν ούτε α2

Μαργαρίτα ο Νικολς είναι 4 που παίζει με πρόσωπο στο καλάθι κάτι σαν τον Φώτση δεν είναι 3 πάρα μόνο κατά συνθήκη,

Επίσης ο Γκιστ θα ήταν 4 5 μαζί με σιγκλε, όποτε όπως είπα στον καρτεο με την ζαλγκιρις η πεντάδα ήταν καλαθης φελντειν ριβερς γκιστ σιγκλε αλλά στο 3 έπαιξε και ο νικολς και πήγε καλά, που σημαίνει ότι ήθελε γρήγορο μπάσκετ και αλλαγές σε όλα τα μαρκάρισματα

Τώρα γιατί δεν έγινε δεν είμαι αρμόδιος ούτε κριτής

Οπότε ο χαραλαμπο μια χαρά χρόνο θα είχε, το παιδί έχει τριπλα έχει σουτ έχει πρόσωπο έχει πλάτη κατεβάζει ριμπάουντ οκ δεν είναι γρήγορος ακόμα αλλά είναι μόλις 19...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3061 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 09:12:11 μμ »
Μήτσο δεν αφήνεις την ανάλυση να πας να κάνεις κάνα χιλιόμετρο λέω ´γω;




Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3062 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 09:16:49 μμ »
Πω ρε φίλος! Πήρες καινούργιο ρολόι; καλορίζικο!! πολύ καλύτερο από το παλιό με τα λουρια
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3063 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 09:20:47 μμ »
Πω ρε φίλος! Πήρες καινούργιο ρολόι; καλορίζικο!! πολύ καλύτερο από το παλιό με τα λουρια

Φχαριστώ φίλος !
Το πήρα για το τρέξιμο, γιατί φοβάμαι να τρέχω με το OWC.
Άκουσα ότι τα Rolex είναι καλά beater. Βρήκαν ένα στο κουφάρι του Τιτανικού, το οποίο χωρίς service τόσα χρόνια και στους -80, δούλευε κανονικότατα. Τόσα χρόνια κουρδιζόνταν από την κίνηση της θάλασσας !
Μου το ´πε ο μπατζανακης της κουμπάρας του γαμπρού του ξαδέλφου του φούρναρη του δύτη που το βρήκε !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3064 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 09:25:17 μμ »


Φχαριστώ φίλος !
Το πήρα για το τρέξιμο, γιατί φοβάμαι να τρέχω με το OWC.
Άκουσα ότι τα Rolex είναι καλά beater. Βρήκαν ένα στο κουφάρι του Τιτανικού, το οποίο χωρίς service τόσα χρόνια και στους -80, δούλευε κανονικότατα. Τόσα χρόνια κουρδιζόνταν από την κίνηση της θάλασσας !
Μου το ´πε ο μπατζανακης της κουμπάρας του γαμπρού του ξαδέλφου του φούρναρη του δύτη που το βρήκε !


Sent from my iPhone using Tapatalk

ΤΟΝ ξέρω ρε συ αυτόν! Δες κάτι συμπτώσεις!!!
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3065 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 09:39:04 μμ »

ΤΟΝ ξέρω ρε συ αυτόν! Δες κάτι συμπτώσεις!!!

Ναι ρε φιλε !
Τώρα το θυμήθηκα. Μου το ´πε προχθές ότι σε ξέρει.
Είχαμε πάει για υποβρύχιο κυνήγι αμφίβιου αγριογούρουνου :up:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3066 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 10:07:39 μμ »
Ναι ρε φιλε !
Τώρα το θυμήθηκα. Μου το ´πε προχθές ότι σε ξέρει.
Είχαμε πάει για υποβρύχιο κυνήγι αμφίβιου αγριογούρουνου :up:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όλο εξόδους είστε και κάνα τηλ δεν παίρνετε. Ξεφτίλες
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3067 στις: Οκτώβριος 19, 2016, 10:41:02 μμ »
Πάλι για μεζεδομάζωμα μεταξύ της "κλίκας";!!!!!
Θα διαμαρτυρηθώ εντόνως!!!!!
72 ώρες δεν θα γράψω ποστ!!!!



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3068 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:18:08 μμ »
Μοιράζει 25αρες ο Θρύλος :smt023


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3069 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:21:41 μμ »
Και ο εγωιστης ασσιστ. Όταν στα έλεγα Δημήτρη ότι είναι θέμα προπονητή το πως τον χρησιμοποιεί δεν ακουγες.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3070 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:23:45 μμ »
Και ο εγωιστης ασσιστ. Όταν στα έλεγα Δημήτρη ότι είναι θέμα προπονητή το πως τον χρησιμοποιεί δεν ακουγες.

9 ασίστ και άλλες 3 που δεν χάνονται κάτω απο το καλάθι μόνοι τους οι σαστισμένοι. Μιλάμε 12-13 ασίστ έβγαλε σήμερα.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3071 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:44:30 μμ »
Αναφερομενος στο ποδοσφαιρο,επαιξε πολύ καλα η ομαδα σημερα αλλα και κατι ομαδες σαν την Αστανα,απλα δεν είναι ΟΜΑΔΕΣ.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 21, 2016, 12:07:41 πμ από chris5 »
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3072 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 09:56:20 πμ »
Ο Σπανούλης φέτος φαίνεται φέτος να έχει ωριμάσει μπασκετικά.

Αφού τον ταράξανε στην τάπα δυό χρόνια τώρα, αφενός γιατί τον μάθανε, αφετέρου γιατί τα πόδια του δεν είναι τόσο γρήγορα όσο ήταν κάποτε, δείχνει να έχει προσαρμοστεί σε ένα ρόλο διαφορετικό με μεγάλη επιτυχία μέχρι στιγμής.

Αν συνεχίσει έτσι θα είναι μεγάλη τύχη για τον Ολυμπιακό.

Θοδωρή, δεν νομίζω ότι είναι θέμα προπονητή. Και πέρυσι τον ίδιο προπονητή είχε. Νομίζω ότι είναι συνειδητοποίηση του ιδίου.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3073 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 11:02:22 πμ »
Ο Σπανούλης φέτος φαίνεται φέτος να έχει ωριμάσει μπασκετικά.

Αφού τον ταράξανε στην τάπα δυό χρόνια τώρα, αφενός γιατί τον μάθανε, αφετέρου γιατί τα πόδια του δεν είναι τόσο γρήγορα όσο ήταν κάποτε, δείχνει να έχει προσαρμοστεί σε ένα ρόλο διαφορετικό με μεγάλη επιτυχία μέχρι στιγμής.

Αν συνεχίσει έτσι θα είναι μεγάλη τύχη για τον Ολυμπιακό.

Θοδωρή, δεν νομίζω ότι είναι θέμα προπονητή. Και πέρυσι τον ίδιο προπονητή είχε. Νομίζω ότι είναι συνειδητοποίηση του ιδίου.

διαφωνω θοδωρη. ειναι θεμα ροστερ και κινησης της ομαδας. δουλεια προπονητη στο στησιμο. φετος η ομαδα πηρε αυτο που επρεπε να εχει παρει 2 χρονια τωρα. ενα αλλο γκαρντ να δημιουργει ειτε για τον εαυτο του ειτε για αλλους. τον Γκριν. ως οπαδοι της ομαδας, αυτο το λεμε δυο χρονια τωρα. επισης η ομαδα θελει καλα σκριναρισματα και περιστροφες και οχι στατικοτητα για να δημιουργει ο Σπανουλης φασεις εκμεταλλευομενος την κινηση των συμπαικτων του δημιουργικα. Αυτο επισης εγινε στα τελευταια ματς και εσκουζα οτι δεν εγινε με τη Ρεαλ οπου η ομαδα φανηκε τελειως στατικη στις κινησεις και με κακες επιλογες στις 5αδες που ηταν στο παρκε. χωρις συστημα και στοχευση για το πως θα παιξει ο Γκριν κοκ.

δεν μπορεις να ζητας απο ενα παικτη να παιξει κατι που δεν μπορει να υποστηριξει η ομαδα, να ζητας τους 4 να πανε στις γωνιες για να ανοιξει δρομο για το 1 με 1 του Σπανουλη. ουτε επιτρεπεται να μην παιζεις γρηγορα στο τρανζισιον επειδη δεν εχεις παρει τους σωστους παικτες ουτε μπορεις να εχεις μεσα το Σπαν στα 33+ και να μην τον δενεις με αλλους που να μπορουν να τον κρυψουν στην αμυνα.

φετος ο Ολυμπιακος, με την εξαιρεση του 4, εχει καλυτερα δομημενη ομαδα απο πλευρας ροστερ. μπορει να μην εχει τα καλυτερα υλικα αλλα απο πλευρας λογικης ειναι πιο σωστα δομημενη. ερωτηματικο φυσικα το 4 που πηρε το ρισκο του με στοχο να δωσει εμπιστοσυνη στους ελληνες του, κατι που ειναι επιλογη. Επισης ερωτηματικο η τυχον επιστροφη του Γιανγκ σε καλα στανταρντς. Αν δεν γινει αυτο συντομα τοτε θα τον αλλαξει.

η αλλαγη στη νοοτροπια μετα τη γκρινια στο σφαιρο ειναι εμφανης. ο αγραβανης δεν επαιξε λεπτο. βαρια νουθεσια για να βαλει το κεφαλι κατω. καλυτερη χρησιμοποιηση των δυο παπ σε σχηματα με ενεργεια. αλλη αξιοποιηση του Γκριν. αλλη του μαντζαρη. δεν ξεκιναει με το μαντζαρη, σπαν, μιλουτινοφ κατι για το οποιο πολλοι απο μας σκυλιαζαμε γιατι ετσι δεν μπορεις να κρυψεις με ενα γρηγορο στα ποδια σεντερ τον Σπανουλη, με αποτελεσμα να ξεκιναμε στραβα, να κυνηγαμε το σκορ και να τρεχουμε μετα.

οπως και να εχει, θα δειξει η πορεια.

το σημαντικο ειναι πως η Ευρωλιγκα αλλαζει. αλλαξε ηδη. τα ματς θα τα κερδιζουν οι επιθεσεις και οχι το 'σκεπτομενο' μπασκετ που καποιοι μας ειχαν πεισει οτι αυτο πρεπει να παιζουμε. θελει ταχυτητα, φυσικη κατασταση, γεματο ροστερ, πολλες επιλογες, πολλη ενταση. το ξυλο και τριποντο δεν ειναι μπασκετ. η αλλαγη στους κανονισμους και στον τροπο διοργανωσης οδηγει σε ενα αλλο μπασκετ. οσες ομαδες δεν μπορουν να σκοραρουν 85+ ποντους δεν μπορουν να κερδισουν.

με το σφαιροπουλο χτικιασαμε στον τροπο αμυνας με τα χεντζαουτς ιδιως περσι. πεθαμενο στυλ μπασκετ απεναντι στους γρηγορους αντιπαλους. αν δεν μπορεις να κανεις αλλαγες στα μαρκαρισματα πεθανες. θελεις παικτες με ταχυτητα στα ποδια και γεματο ροστερ για να κανεις ροτεισιον.

κατα τα αλλα, για τον αντιπαλο. σωστη επιλογη για τον ΠΑΟ ο Πασκουαλε αρκει ο Γιαννακοπουλος να τον αφησει ησυχο να κανει δουλεια. Δεν ειναι προπονητης τυπου πεδουλακη να παιζει ξυλο κλπ. θελει επιθετικο μπασκετ, δουλευει για αυτο. θελει και 2 μεταγραφες οπως ελεγα προχθες. οπωσδηποτε. pg και σεντερ. δεν βγαινει με τον Καλαθη και τον Μπουρουση η χρονια.

απορω πως στησανε μια ομαδα με 1.5 pg και 1.5 σεντερ. ο Ολυμπιακος εχει τουλαχιστον 3 παικτες που μπορουν να παιξουν στο 1. και τουλαχιστον 3 σεντερ. δεν ξερω αν ειναι τελειοι, αυτα τα λεφτα ειχαμε, αυτους πηραμε. αλλα εχει βαθος στη θεση. ο παο στηθηκε λαθος. εγκλημα πεδουλακη εδω. και πολυ ορθα εφυγε. κακως παρεμεινε. ελαχιστος προπονητικα χωρις ιδεες και γνωσεις. μια κλαση κατω απο Πριφτη και Μαρκοπουλο (υιο). ξερει να υπηρετει ενα στυλ μπασκετ που δεν ειναι συγχρονο.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3074 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 11:35:45 πμ »
κατα τα αλλα, για τον αντιπαλο. σωστη επιλογη για τον ΠΑΟ ο Πασκουαλε αρκει ο Γιαννακοπουλος να τον αφησει ησυχο να κανει δουλεια. Δεν ειναι προπονητης τυπου πεδουλακη να παιζει ξυλο κλπ. θελει επιθετικο μπασκετ, δουλευει για αυτο. θελει και 2 μεταγραφες οπως ελεγα προχθες. οπωσδηποτε. pg και σεντερ. δεν βγαινει με τον Καλαθη και τον Μπουρουση η χρονια.

απορω πως στησανε μια ομαδα με 1.5 pg και 1.5 σεντερ. ο Ολυμπιακος εχει τουλαχιστον 3 παικτες που μπορουν να παιξουν στο 1. και τουλαχιστον 3 σεντερ. δεν ξερω αν ειναι τελειοι, αυτα τα λεφτα ειχαμε, αυτους πηραμε. αλλα εχει βαθος στη θεση. ο παο στηθηκε λαθος. εγκλημα πεδουλακη εδω. και πολυ ορθα εφυγε. κακως παρεμεινε. ελαχιστος προπονητικα χωρις ιδεες και γνωσεις. μια κλαση κατω απο Πριφτη και Μαρκοπουλο (υιο). ξερει να υπηρετει ενα στυλ μπασκετ που δεν ειναι συγχρονο.

Aν τελικά κλείσει, είναι η καλύτερη δυνατή επιλογή.
Μου έλεγε προχθές ο πατέρας μου ότι είναι σοφτ. Οκ, στα δύο τελευταία φάιναλ φορ η μπάρτσα φάνηκε λίγη. Ωστόσο είναι ο προπονητής με το καλύτερο ποσοστό νικών τα τελευταία χρόνια. Έχει στείλει παίκτες σε ΝΒΑ, όλοι λένε ότι είναι ειδικός στην τακτική και γενικά είχε φτιάξει μια ομάδα που μπορεί να σε κέρδιζε μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο. Και φαίνεται και ευγενική και ακομπλεξάριστη προσωπικότητα.
Συμφωνώ απόλυτα με το Θοδωρή, το μπάσκετ θέλει φρέσκα μυαλά και σύγχρονες αντιλήψεις. Ο Ομπράντοβιτς έχει παίκτες στη Φενέρ που πριν 5 χρόνια δε θα φανταζόσουν ότι έχει στον ΠΑΟ. Κι ο Πασκουάλ λογικά θα αλλάξει.
Το στοίχημα δεν είναι ο Πασκουάλ αλλά ο Γιαννακόπουλος. Δεν μπορείς να πεις ότι δεν το παλεύει, αλλά στην πραγματικότητα κάνει πολύ κακό (πέραν του χουλιγκανισμού του, που φαίνεται να είναι σε καταστολή επιτέλους). Οκ, φέρνεις Πεδουλάκη για τους τελικούς, τους χάνει με τον τρόπο που τους χάνει, του δίνεις τα κλειδιά για νέα ομάδα, τελικά όμως δεν του τα δίνεις κι εντελώς γιατί προφανώς δεν τον εμπιστεύεσαι κ.ο.κ. Δε χτίζονται έτσι οι ομάδες. Δώστου του Πασκουάλ τα κλειδιά και βγάλε το σκασμό ακόμα κι όταν θα φας 25άρες.

Αποσυνδεδεμένος Marga

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1227
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3075 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 12:13:03 μμ »
Εγώ πάλι πιστεύω οτι κι ο Ισπανός θα φυγει νύχτα απο τον ΠΑΟ, εδώ θα μαστε να το δούμε.

Για τα της ομάδας συμφωνώ οτι στήθηκε λάθος, αν κι έγιναν καλές κινήσεις, τελικά κατι τους λείπει. Περι της απομάκρυνσης Πεσουλακη δε συμφωνώ με το χρονικό σημείο που έγινε. Αφού τον κράτησες το καλοκαιρι, δε τον διώχνεις μετά απο μια ήττα, έστω και μεγάλη.

Γενικά το πρόβλημα του Παναθηναϊκού ειναι ο κληρονόμος κυρίως. Μ έναν άνθρωπο τέτοιου χαρακτήρα και νοοτροπίας δε θα παει πουθενά η ομάδα.
Μιλάμε για άτομο που επεμβαίνει ακόμα και στα φόρουμ των οπαδών του Παναθηναϊκού , όταν του κάνουν κριτική, έχει κλείσει δυο ως τωρα!!




Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3076 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 12:29:58 μμ »
Μα εννοείται ότι υπάρχει κίνδυνος να φύγει νύκτα. Αυτό υπήρχε και για τον Ομπράντοβιτς την πρώτη του χρονιά.
Το ζήτημα είναι ότι όταν αποφασίσεις να δώσεις τα κλειδια σε έναν άνθρωπο που φαίνεται εργατικός, συνειδητοποιημένος και καλός στη δουλειά του, κάνεις την ανάλογη υπομονή.
Παρεμπιπτόντως, πιστεύω ότι θα φάει αρκετές σφαλιάρες από τον ολυμπιακό μέχρι το καλοκαίρι.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3077 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 12:34:36 μμ »
Μα εννοείται ότι υπάρχει κίνδυνος να φύγει νύκτα. Αυτό υπήρχε και για τον Ομπράντοβιτς την πρώτη του χρονιά.
Το ζήτημα είναι ότι όταν αποφασίσεις να δώσεις τα κλειδια σε έναν άνθρωπο που φαίνεται εργατικός, συνειδητοποιημένος και καλός στη δουλειά του, κάνεις την ανάλογη υπομονή.
Παρεμπιπτόντως, πιστεύω ότι θα φάει αρκετές σφαλιάρες από τον ολυμπιακό μέχρι το καλοκαίρι.

Πως αλλάζουν τα πράγματα στο άψε σβήσε. Όλοι έλεγαν το καλοκαίρι οτι έγιναν μεταγραφές απο το πάνω ράφι και η αισιοδοξία έδινε και έπαιρνε. Ξαφνικά χαμός.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3078 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 12:37:21 μμ »
Έτσι είναι. Πράγματι έγιναν καλές μεταγραφές. Λανθασμένα στηρίχθηκε ο Πεδουλάκης από την αρχή. Έγινε κι αυτό με τον Τζέιμς.
Η 25άρα δε μου λέει τίποτα. Κι η Εφές των εκατομμυρίων χθες 24 έφαγε. Ο Ολυμπιακός δεν είναι χθεσινός.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3079 στις: Οκτώβριος 21, 2016, 03:26:05 μμ »
Θοδωρή καρτεο αν νομίζεις ότι οι προπονητές αλλάζουν μυαλά μέσα σε μία νύχτα δεν είναι έτσι, όσο για τη Ρεάλ που τα έλεγες όλα έγιναν στον επόμενο αγώνα που ήταν "πρέπει"... όποτε ίσως δεν άνοιξε όλα τα χαρτιά σε ένα παιχνίδι "χαμένο" και που ίσως ήθελε να δοκιμάσει,

Ο Ολυμπιακός έχει βάλει το νερό στο αυλάκι χρόνια τώρα δεν είναι τυχαία ομάδα

Πάνο προσωπικά οι μεταγραφές του Παναθηναϊκού έδειξαν ότι ίσως υπάρχει φως όχι ότι μπήκε το νερό στο αυλάκι και για μένα ήταν σίγουρο ότι μετά την φύγει του ζοτς η ομάδα θα πέρναγε κρίση!

Όντως ο πασκουαλ είναι η καλύτερη επιλογή από όσους ακούστηκαν, αλλά το πρόβλημα δεν ήταν ο πεδουλακης αλλά ο πρόεδρος που φαίνεται ότι τα ξέρει όλα, ο πεδουλακης μια χαρά μπορούσε να βάλει το νερό στο αυλάκι αλλά αυτά θέλουν υπομονή και ομοιογένεια και όλοι μαζί μπορούμε!

Όποιον και να φέρει ακόμα και το τιμ των σπερς σφαλιάρες θα εισπράττουν μέχρι να γίνει το ρισταρτ που πρέπει

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!