Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778277 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2760 στις: Ιούλιος 13, 2016, 09:24:59 πμ »
Πότε ακριβώς του φερθηκε πουστικα ο Ολυμπιακός;;;; για λεγε μας.
Όταν δεν τον κάλεσαν σε απολογία για να εξηγηθεί, αλλά σαν Κατίνες που είναι, απλά τον παραγκώνισαν στον πάγκο σιωπηρά, προφανώς γιατί κάτι φοβόντουσαν μη βγει και τους ξεφτιλήσει.

Γιατί εγώ θυμάμαι αυτός να βρίζει τους ανθρώπους που τον είχαν κάνει εκατομμυριουχο στο τηλ στον πεθερο του και να ζητάει ντοπα εκθετωντας το σύλλογο.
Προφανώς κάποιο λόγο είχε, επειδή φοβήθηκαν οι Αγγελόπουλοι, δεν θα μάθουμε ποτέ.
Δηλαδή ποτέ του φερθηκε και ποιος πουστικα; γιατι αν ανοίξουμε το στόμα μας για τον άνθρωπο μπουρουση θα πούμε κάποια πράγματα ελαφρώς αντίθετα με τον παίκτη μπουρουση.
Αυτό που είπα πιο πάνω.
Μακρυά και αγαπημένοι από τον ολυμπιακό.
Καλά κάνετε, αφού δεν σας τον τάισε κανένας με το ζόρι...
Παρακαλετος και συγγνώμη ζητούσε πριν μήνες από τους Αγγελόπουλους προσπαθώντας να γυρίσει  και καλώς τον γειωσαν. Τόσο πστικα του φερθηκαν. Αρκετά τους έφαγε και τους κοροιδευε στα μούτρα. Ευτυχώς έχει βάλει άκυρο ο πατήρ.

Υπερβολές... απλά τους χαιρέτησε και τους είπε καλή επιτυχία, αποδεικνύοντας ότι είναι μεγαλύτερος άνθρωπος και τους συγχώρεσε, παρά το γεγονός ότι του φέρθηκαν τόσο π@@στικα.

Αυτά, δεν περιγράφω άλλο.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2761 στις: Ιούλιος 13, 2016, 09:48:55 πμ »
Ρε παιδιά τι κουβεντιάζουμε τώρα ;
Τι είπε ο ένας τι έκανε ο άλλος ;
Επαγγελματίες αθλητές είναι , κες να έβαζε το 2,5 μυρια πάνω απο κάποιες δηλώσεις ;
Ποσά τέτοια περιστατικά έχετε δει και ειδικά στη μπάλα ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2762 στις: Ιούλιος 13, 2016, 09:52:35 πμ »
συγγνωμη αλλα αυτα ειναι τελειως κωμικα. τελειως ομως. ο μπουρουσης μεγαλος ανθρωπος και φερθηκε καλα και του φερθηκαν ασχημα.

σορρυ αλλα εκανα νεο σετ κοιλιακων απο τα γελια.

του φερθηκαν πουστικα που δεν τον καλεσαν σε απολογια και οχι αυτος που εβρισε τον Ιβκοβιτς και τους προεδρους που τον εκαναν εκ/χο και που ζητουσε φαρμακο απο τον κ.Μακη! και γιατι να τον καλεσουν σε απολογια. απλα δεν του ανανεωσαν το συμβολαιο και τελος. αυτο ηταν αρκετο. παρακαλουσε να παει να εξηγησει γιατι εβρισε τον Ιβκοβιτς και τους προεδρους? χεστηκαμε γιατι τους εβρισε και οι δικαιολογιες του. οι δικαιολογιες ειναι σαν τις κωλοτρυπιδες, ολοι εχουν απο μια.

ειπαμε να τρολαρουμε στο φορουμ αλλα οχι και ετσι ρε συ κουμπι

κατα τα αλλα αυτος που φερθηκε τοσο καλα να μας πει γιατι γλυφει εκει που εφτυνε για να παρει ενα συμβολαιο τωρα. που τους κατηγορουσε για εξωαγωνιστικες παρεμβασεις, που του ανεβαζαν πανο οτι ειναι ντοπαρισμενος στο ΟΑΚΑ και αλλα πολλα και που ελεγε οτι δεν θα παει ποτε στον παο. τοσο αξιοπιστος για να δεχθουμε και τις απολογιες του.

τραβα βρισε τον εργοδοτη σου και μετα αμα σε σουταρει, κατηγορησε τον κιολας οτι σου φερθηκε πουστικα. θα εχει πλακα.

πολυ αδικημενο αυτο το παιδι, τον αδικησε και ο Λασο που τον παρκαρε στον παγκο γιατι ειχε και αυτος προβλημα μαζι του. ολοι προβλημα εχουν με το Γιαννη. η κενωνια ειναι αδεκη

τεσπα. δεν ασχολουμαι αλλο.

θα ασχοληθω οταν αγιοποιηθει ο Μπουρουσης και θα παω στην τελετη αγιοποιησης που θα κανει ο Πατριαρχης.


του ευχομαι να παει καλα στη νεα του ομαδα και να αποδειξει οτι η περσινη χρονια ηταν δειγμα ωριμοτητας σαν παικτης και σαν χαρακτηρας.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2763 στις: Ιούλιος 13, 2016, 10:03:06 πμ »
Ρε παιδιά τι κουβεντιάζουμε τώρα ;
Τι είπε ο ένας τι έκανε ο άλλος ;
Επαγγελματίες αθλητές είναι , κες να έβαζε το 2,5 μυρια πάνω απο κάποιες δηλώσεις ;
Ποσά τέτοια περιστατικά έχετε δει και ειδικά στη μπάλα ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

εγω ρε συ δεν ειπα κατι τετοιο

φυσικα και καλα εκανε και πιστευω οτι θα βοηθησει πολυ τον παο.

αλλο αυτο και αλλο να μας παρουσιαζουν αυτον που εβριζαν 2 μηνες πριν σε ολο το ΟΑΚΑ, σαν αγιο τωρα.

δηλαδη αυτο ειναι τοσο αντιφατικο που δεν το χωραει καν ο νους

τον βριζανε οι ιδιοι πριν λιγους μηνες στη σειρα με την Καχα και τωρα ειναι αγιος!

τεσπα. καλα να ειναι το παιδι και σεβομαι οτι παντα ειναι εκει οταν τον καλει η εθνικη του. κατι που αλλοι δεν εκαναν.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2764 στις: Ιούλιος 13, 2016, 10:23:45 πμ »
επειδη στο μπασκετ ειμαι τουλαχιστον στο 70% των παιχνιδιων και δε της ευρωλιγκας ο Μπουρουσης εχει φαει τετοιο βρισιδι που δεν περιγραφετε!! και ειναι και απο τους λιγους που σε ημιχρονο κτλ απαντουσε κιολας!! χαχχαχααχαχαα απλα οπως λεει και ο goin αλλαζουν οι καιροι αλλαζουν οι ανθρωποι και η Ελλαδα απο Βαλκανια εγινε πια Ευρωπη...

κολλαει στον Μπουρουση...

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/5u0KQ839FN0" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/5u0KQ839FN0" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>




 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2765 στις: Ιούλιος 13, 2016, 10:30:52 πμ »
εγω ρε συ δεν ειπα κατι τετοιο

φυσικα και καλα εκανε και πιστευω οτι θα βοηθησει πολυ τον παο.

αλλο αυτο και αλλο να μας παρουσιαζουν αυτον που εβριζαν 2 μηνες πριν σε ολο το ΟΑΚΑ, σαν αγιο τωρα.

δηλαδη αυτο ειναι τοσο αντιφατικο που δεν το χωραει καν ο νους

τον βριζανε οι ιδιοι πριν λιγους μηνες στη σειρα με την Καχα και τωρα ειναι αγιος!

τεσπα. καλα να ειναι το παιδι και σεβομαι οτι παντα ειναι εκει οταν τον καλει η εθνικη του. κατι που αλλοι δεν εκαναν.







Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2766 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:18:54 πμ »
Χιχιχι! Θυμάμαι όταν έδειχνε με τα δάχτυλα στο Βερολίνο και έλεγε "θα τα πούμε σε 10 μέρες". Και μετά ήρθε και έφαγε μην πω τι.

Πάντως από τότε έχει μεγαλώσει και ωριμάσει ο άνθρωπος. Είναι φως φανάρι. ;D

Και μπράβο και στον πρόεδρα τον κιμπάρη τον μερακλή που τον έφερε τον παιχταρά. Απέδειξε και αυτός ότι είναι ανώτερος άνθρωπος, παραμερίζοντας τα προσωπικά του συναισθήματα για το συμφέρον της ομάδας. Δείγμα μεγάλου ανδρός!

Πάντως απορώ πως παθιάζεται έτσι ο κόσμος και πορώνεται και μανουριάζει για κάποιους εκατομμυριούχους, που απλά αλλάζουν το χρώμα φανέλας που φοράνε για κάνα δυό χρόνια.

Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2767 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:36:43 πμ »
Δεν εχει απασχολήσει κανέναν η ευκολία που πήρε ο ΠΑΟ τον Μπουρούση;
Δεν άκουσα να εχει καμια άλλη σοβαρή πρόταση απο Ευρώπη .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2768 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:39:41 πμ »
Χιχιχι! Θυμάμαι όταν έδειχνε με τα δάχτυλα στο Βερολίνο και έλεγε "θα τα πούμε σε 10 μέρες". Και μετά ήρθε και έφαγε μην πω τι.

Πάντως από τότε έχει μεγαλώσει και ωριμάσει ο άνθρωπος. Είναι φως φανάρι. ;D

Και μπράβο και στον πρόεδρα τον κιμπάρη τον μερακλή που τον έφερε τον παιχταρά. Απέδειξε και αυτός ότι είναι ανώτερος άνθρωπος, παραμερίζοντας τα προσωπικά του συναισθήματα για το συμφέρον της ομάδας. Δείγμα μεγάλου ανδρός!

Πάντως απορώ πως παθιάζεται έτσι ο κόσμος και πορώνεται και μανουριάζει για κάποιους εκατομμυριούχους, που απλά αλλάζουν το χρώμα φανέλας που φοράνε για κάνα δυό χρόνια.

Εμένα πάντως με ιντριγκαρει φοβερά η φώτο της υπογραφής. Δες την

Μιλάμε ότι ο γιαννακοπουλος έχει ένα γραφείο μαύρο τελείως, ξέρω άνθρωπο που τον έχει επισκεφτεί και μου το είχε πει γιατί είχε πάθει πλάκα. Μαύρα όλα. Μέχρι και οι κουρτίνες.

Και στον τοίχο δες το σήμα..... Και πες μου ποιο είναι :lol:

Hint

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2769 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:42:40 πμ »
Δεν εχει απασχολήσει κανέναν η ευκολία που πήρε ο ΠΑΟ τον Μπουρούση;
Δεν άκουσα να εχει καμια άλλη σοβαρή πρόταση απο Ευρώπη .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Να ευχεσαι οντας Παναθηναικος Γιαννη να μην βγω αληθινος... Ο Μπουρουσης μια χρονια εκανε και τιποτα αλλο... και στα 33 του... απλα ελπιζω να μην την πατησουμε οπως η Εφες με τον Λασμε... τον χρυσοπληρωσε και εκανε μια τρυπα... και ειναι και πιο μικρος του Μπουρουση...
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2770 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:44:13 πμ »
Εμένα πάντως με ιντριγκαρει φοβερά η φώτο της υπογραφής. Δες την

Μιλάμε ότι ο γιαννακοπουλος έχει ένα γραφείο μαύρο τελείως, ξέρω άνθρωπο που τον έχει επισκεφτεί και μου το είχε πει γιατί είχε πάθει πλάκα. Μαύρα όλα. Μέχρι και οι κουρτίνες.

Και στον τοίχο δες το σήμα..... Και πες μου ποιο είναι :lol:

Hint




Της ομάδας έψιλον κι αυτος, θα δωςει τη χώρα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2771 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:47:20 πμ »
Ασχέτως ονομάτων, κάνετε τους υπολογισμούς για να δείτε σε πόσων ετών εργασία ενός (μέσα αμειβόμενου) εργαζομένου αντιστοιχεί ένα συμβόλαιο της τάξεως των 2-2.500.000 € .

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2772 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:48:57 πμ »
Ασχέτως ονομάτων, κάνετε τους υπολογισμούς για να δείτε σε πόσων ετών εργασία ενός (μέσα αμειβόμενου) εργαζομένου αντιστοιχεί ένα συμβόλαιο της τάξεως των 2-2.500.000 € .

ακριβως αυτο σκεφτομουν Πανο οταν ειδα ομως αυτο το ρεπορταζ

http://www.contra.gr/Soccer/England/Premiership/chelsea/tselsi-gia-mesi-synanthsh-ampramovits-me-ton-patera-toy-argentinou.4158623.html

ΤΡΕΛΑ!!!!
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2773 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:53:26 πμ »
Να ευχεσαι οντας Παναθηναικος Γιαννη να μην βγω αληθινος... Ο Μπουρουσης μια χρονια εκανε και τιποτα αλλο... και στα 33 του... απλα ελπιζω να μην την πατησουμε οπως η Εφες με τον Λασμε... τον χρυσοπληρωσε και εκανε μια τρυπα... και ειναι και πιο μικρος του Μπουρουση...
Βασικά αυτό φοβηθηκαν κάποιες ομάδες. Μια χρονιά σε ομάδα ειδικών συνθηκών που του έδωσε license to kill ο περασοβιτς. Όλα όμως εξαρτώνται από τη διαχείριση του πεδουλακη. Το ρίσκο αξίζει.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2774 στις: Ιούλιος 13, 2016, 11:57:26 πμ »
ακριβως αυτο σκεφτομουν Πανο οταν ειδα ομως αυτο το ρεπορταζ

http://www.contra.gr/Soccer/England/Premiership/chelsea/tselsi-gia-mesi-synanthsh-ampramovits-me-ton-patera-toy-argentinou.4158623.html

ΤΡΕΛΑ!!!!


Και να σκεφτεί κανεις οτι εχουν περάσει παιχταράδες απο τα ευρωπαϊκά γήπεδα και στο ποδόσφαιρο και στο μπάσκετ που έπαιρναν ψίχουλα με τα σημερινά δεδομένα .
Ο Ρενάτο Σάντσες 35 μυρια, ο Γκερέρο 39 μυρια και παει λέγοντας, μέτριοι παίκτες ενα τσουβάλι λεφτά.
Πως να μην πεις για τις ελληνικές ομαδες που πας ρε Καραμήτρο ;
Πως να μην κάνει αυξήσεις η ρόλεξ που είναι ο μέσι της ωρολογοποιίας;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2775 στις: Ιούλιος 13, 2016, 12:06:30 μμ »
Έτσι Γιάννη.

Απλά τα πράματα. Λέει η Λίγκα, το ΝΒΑ, η Ουέφα, η Φ1 κλπ στα κανάλια: θέλετε θέαμα; Σκάστε ένα σκασμό λεφτά (καμία σχέση με τα δικαιώματα προ 30ετίας). Τα σκάνε τα κανάλια και τα ζητάνε απ' τις συνδρομές και τις διαφημίσεις. Από τα βρίσκουν οι διαφημιζόμενοι; Από μένα και σένα. Καλημέρα.

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2776 στις: Ιούλιος 13, 2016, 12:08:01 μμ »
Εγώ λέω να κάνουμε καμποτάζ. Ή μποϋκότ. Ή σαμποτάζ. Κάτι Γαλλικό τελοσπάντων.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2777 στις: Ιούλιος 13, 2016, 12:10:03 μμ »
Και να συμπληρώσω πως τα πολλά λεφτά που πέφτουν στα αθλήματα είναι επιπλέον διαφήμιση και ντόρος και βέβαια διογκώνει τη φούσκα. Και δεν βάλαμε και το τζόγο, μπαρδόν, στοίχημα στην κουβέντα.

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2778 στις: Ιούλιος 13, 2016, 12:10:34 μμ »
Εγώ λέω να κάνουμε καμποτάζ. Ή μποϋκότ. Ή σαμποτάζ. Κάτι Γαλλικό τελοσπάντων.

Αρμπιτράζ θα κάνουμε Θοδωρή.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2779 στις: Ιούλιος 13, 2016, 12:11:20 μμ »
Βασικά αυτό φοβηθηκαν κάποιες ομάδες. Μια χρονιά σε ομάδα ειδικών συνθηκών που του έδωσε license to kill ο περασοβιτς. Όλα όμως εξαρτώνται από τη διαχείριση του πεδουλακη. Το ρίσκο αξίζει.
Παρολο που δεν μου αρεσει προσωπικα σαν παικτης ο Μπουρουσης εχεις δικιο αξιζει, γιατι αφετερου δεν μου αρεσουν τα πισωγυρισματα οπως πχ Βουγιουκας και στην αγορα δεν εχεις Ελληνες σε αυτη τη θεση με Ευρωπαικη εμπειρια...
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!