Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778274 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2740 στις: Ιούλιος 12, 2016, 02:40:42 μμ »
Τι συμβόλαιο του έκαναν?
2 χρονων λεφτα δεν ειδα πουθενα ακομα... πιστευω 2 μυρια το πολυ... οσο και ο καλαθης
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2741 στις: Ιούλιος 12, 2016, 03:10:44 μμ »
2 χρονων λεφτα δεν ειδα πουθενα ακομα... πιστευω 2 μυρια το πολυ... οσο και ο καλαθης

τη διάρκεια την είδα.

τα λεφτά θα έχει ενδιαφέρον να μάθουμε.
υποτίθεται ότι ενδιέφερε αρκέτες ομάδες στο ΝΒΑ οι οποίες σε καμία περίπτωση δεν θα του προσέφεραν το minimum.

γιατί το μόνο σίγουρο είναι πως για να γυρίσει Ελλάδα και μάλιστα στον ΠΑΟ, τα χρήματα είναι καλύτερα από όλες τις άλλες προτάσεις που θα είχε.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2742 στις: Ιούλιος 12, 2016, 03:16:57 μμ »
Καλή κίνηση. Σιγά μην μάθει κανείς τα ποσά. Ποτέ. Να τρέχουμε τώρα με εφορία και σδοε; δεν λέει. στα αγωνιστικά εξαιρετική κίνηση του παο γιατί είχε έλλειψη Ελλήνων. Επιθετικό όπλο, αμυντικά έχει θέματα ο Γιάννης. Αλλά με ένα καλό 4αρι κρύβονται.

Δυναμώνει πολύ και η επόμενη χρονιά θα είναι ενδιαφέρουσα. Ο Δημήτρης δεν έχει πάει ακόμη φ4 και προφανώς θέλει να ξεπλυνει αυτό το πράγμα. Και καλά κανει
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2743 στις: Ιούλιος 12, 2016, 03:26:01 μμ »
Καλή κίνηση. Σιγά μην μάθει κανείς τα ποσά. Ποτέ. Να τρέχουμε τώρα με εφορία και σδοε; δεν λέει. στα αγωνιστικά εξαιρετική κίνηση του παο γιατί είχε έλλειψη Ελλήνων. Επιθετικό όπλο, αμυντικά έχει θέματα ο Γιάννης. Αλλά με ένα καλό 4αρι κρύβονται.

Δυναμώνει πολύ και η επόμενη χρονιά θα είναι ενδιαφέρουσα. Ο Δημήτρης δεν έχει πάει ακόμη φ4 και προφανώς θέλει να ξεπλυνει αυτό το πράγμα. Και καλά κανει
συμφωνω σιγα μην μαθευτει... κοιτα αν παρει και τον Κλαβερ που λεει... θα γινει ψιλοπανικος... παντως με χαλασε που εφυγαν Παπαγιαννης και Γιανκοβιτς αλλα οκ... και μεγαλο ρολο πιστευω θα παιξει και ο Παππας στον φετινο Παο! για μενα ειναι στοιχημα μεγαλο, αν παιξει καλα αυτος και κοψει τα κουλα που κανει μπορω να πω οτι κατι γινεται φετος... συν οτι φευγουν και μεγαλα ονοματα για ΝΒΑ παντα

Θοδωρη αμυντικα δεν θα φανει η αμυνα του Μπουρουση τοσο γιατι με τον Πεδουλακη παιζει αμυνα ολη η ομαδα και μερικες ατελειες κρυβονται!
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Συνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4477
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2744 στις: Ιούλιος 12, 2016, 04:28:03 μμ »
2,5 μυρια για 2 χρονια.
Αλλα οσα λεφτα και να παρει, παντα ξεφτιλας θα ειναι.
Οχι μπασκετικα, ηθικα......

«Είχαν μπει στο γήπεδο οι οπαδοί του Παναθηναϊκού κι έσκισαν την φυσούνα με μαχαίρι. Ο Δημήτρης (Διαμαντίδης), προσπάθησε να μας προστατέψει. Τι να κάνει όμως, ο κόσμος, όταν κάποιοι «κύριοι» από τα επίσημα καταριόντουσαν το παιδί του Σπανούλη; Γι αυτό το λόγο εγώ δεν θα πήγαινα ποτέ στον Παναθηναϊκό, για την γενικότερη κατάσταση που επικρατεί στην Ελλάδα. Άλλωστε, ο Παναθηναϊκός ποτέ δεν με προσέγγισε, ούτε και πριν από ένα χρόνο που τελείωσε το συμβόλαιό μου με τον Ολυμπιακό. Ακόμη κι αν είχε γίνει ή αν γίνει κάποια επαφή , εγώ είμαι ξεκάθαρος. Δεν θα πάω ποτέ στον Παναθηναικό. Ο Σπανούλης είναι διαφορετική περίπτωση. Ο Βασίλης είχε αποφασίσει να φύγει από τον Παναθηναικό. Για τους δικούς του λόγους και σίγουρα όχι για τα λεφτά».

Ιωαννης Μπουρουσης

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2745 στις: Ιούλιος 12, 2016, 04:48:10 μμ »
Ναι Μήτσο, αυτά ήταν πριν του φερθεί π@@στικα όμως ο Ολυμπιακός. Από τότε κύλησε πολύ νερό στο αυλάκι.

Μην θυμόμαστε μόνο τα μισά...
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2746 στις: Ιούλιος 12, 2016, 04:58:44 μμ »
Ναι Μήτσο, αυτά ήταν πριν του φερθεί π@@στικα όμως ο Ολυμπιακός. Από τότε κύλησε πολύ νερό στο αυλάκι.

Μην θυμόμαστε μόνο τα μισά...
Πότε ακριβώς του φερθηκε πουστικα ο Ολυμπιακός;;;; για λεγε μας.

Γιατί εγώ θυμάμαι αυτός να βρίζει τους ανθρώπους που τον είχαν κάνει εκατομμυριουχο στο τηλ στον πεθερο του και να ζητάει ντοπα εκθετωντας το σύλλογο.

Δηλαδή ποτέ του φερθηκε και ποιος πουστικα; γιατι αν ανοίξουμε το στόμα μας για τον άνθρωπο μπουρουση θα πούμε κάποια πράγματα ελαφρώς αντίθετα με τον παίκτη μπουρουση.

Μακρυά και αγαπημένοι από τον ολυμπιακό.

Παρακαλετος και συγγνώμη ζητούσε πριν μήνες από τους Αγγελόπουλους προσπαθώντας να γυρίσει  και καλώς τον γειωσαν. Τόσο πστικα του φερθηκαν. Αρκετά τους έφαγε και τους κοροιδευε στα μούτρα. Ευτυχώς έχει βάλει άκυρο ο πατήρ.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 12, 2016, 05:35:20 μμ από karteo »
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2747 στις: Ιούλιος 12, 2016, 05:37:02 μμ »

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2748 στις: Ιούλιος 12, 2016, 05:44:37 μμ »
2,5 μυρια για 2 χρονια.
Αλλα οσα λεφτα και να παρει, παντα ξεφτιλας θα ειναι.
Οχι μπασκετικα, ηθικα......

«Είχαν μπει στο γήπεδο οι οπαδοί του Παναθηναϊκού κι έσκισαν την φυσούνα με μαχαίρι. Ο Δημήτρης (Διαμαντίδης), προσπάθησε να μας προστατέψει. Τι να κάνει όμως, ο κόσμος, όταν κάποιοι «κύριοι» από τα επίσημα καταριόντουσαν το παιδί του Σπανούλη; Γι αυτό το λόγο εγώ δεν θα πήγαινα ποτέ στον Παναθηναϊκό, για την γενικότερη κατάσταση που επικρατεί στην Ελλάδα. Άλλωστε, ο Παναθηναϊκός ποτέ δεν με προσέγγισε, ούτε και πριν από ένα χρόνο που τελείωσε το συμβόλαιό μου με τον Ολυμπιακό. Ακόμη κι αν είχε γίνει ή αν γίνει κάποια επαφή , εγώ είμαι ξεκάθαρος. Δεν θα πάω ποτέ στον Παναθηναικό. Ο Σπανούλης είναι διαφορετική περίπτωση. Ο Βασίλης είχε αποφασίσει να φύγει από τον Παναθηναικό. Για τους δικούς του λόγους και σίγουρα όχι για τα λεφτά».

Ιωαννης Μπουρουσης

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όπως λεει ο σοφος λαός , μεγάλη μπουκιά φάε...
Απο δηλώσεις ο αθλητισμός να φάνε και οι κότες .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2749 στις: Ιούλιος 12, 2016, 05:48:07 μμ »

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2750 στις: Ιούλιος 12, 2016, 05:58:22 μμ »
Εντάξει, να βγει και αδικημενος ο μπουρουσης που τους εβρισε φορά παρτίδα και το άκουσε όλο το πανελλήνιο να το λέει στον κύριο Μάκη  είναι λίγο too much.

Κατά τα άλλα σπουδαία κίνηση από τον παο. Ουσίας γιατί στη φροντλαιν έχει θέμα. Και έκλεισε τη θέση χωρίς να φάει θέση ξένου.

Τώρα θα πρέπει να κάνει την υπέρβαση για τον κλαβερ αν τον παίρνει. Μετά έχει υλικό για φ4. Είναι θέμα χημείας, τύχης, απόδοσης της ομάδας.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2751 στις: Ιούλιος 12, 2016, 06:01:30 μμ »
Aν πάρει και 2άρι προφανώς έχει υλικό για φάιναλ φορ.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2752 στις: Ιούλιος 12, 2016, 06:06:27 μμ »
Aν πάρει και 2άρι προφανώς έχει υλικό για φάιναλ φορ.
Δυαρι θα επενδύσει σε παππα πολύ. Θα πάρει 3αρι. Εκεί πάσχει ακόμη εκτός από το 4.

Στο δύο έχει παππα, φελντειν και ο Τζέιμς παίζει άνετα 2,περισσότερο 2 είναι πάρα 1,εκει έπαιζε περισσότερο ο ανταμς.

Στο 3 όμως έχει κενό σημαντικό. Ο χαραλαμποπουλος θέλει δουλειά. Δεν είναι ακόμη έτοιμος. Λογικά θα πάει εκεί για παίκτη.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2753 στις: Ιούλιος 12, 2016, 06:09:39 μμ »
Αν πάρει τον Κλαβέρ δε θα έχει κενό. Με αυτήν την προϋπόθεση θέλει ακόμα έναν γκαρντ.
Καλάθης, Παππάς, Τζέημς, Μποχωρίδης στον άσσο.
Παππάς και Τζέημς ανεβαίνουν στο 2.
Λογικά με τη σύνθεση αυτή δυαρότριο θα ήθελε (σαν τον Ουίλλιαμς) αλλά φαίνεται πάει σε πιο ψηλό παίκτη.
Ίσως δεν μπορώ να χωνέψω ότι θα πάει τη χρονιά με βασικό 2άρι τον Φελντέην.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2754 στις: Ιούλιος 12, 2016, 06:13:15 μμ »
Ο κλαβερ είναι καθαρά τέσσερα ρε συ βικτωρα. Έχει πρόβλημα στο 3 αν δεν πάρει παίκτη εκεί. Το 2 καλύπτεται. Αν δεν θέλεις φελντειν τότε η λύση είναι να τον δώσεις και να πάρεις άλλον. Δεν μπορείς να πάρεις και άλλον παίκτη ξένο στο 1-2. Να φας 3 θέσεις εκεί είναι λάθος. Δεν θα μοιράζεται ο χρονος

Με παππα, τζειμς πάντως έχεις παίκτες να κατεβάσεις στο 2.ο παππας δεν είναι 1 αν και θα πάρει χρόνο. Αλλά δεν έχει δημιουργία στο 1.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2755 στις: Ιούλιος 12, 2016, 06:16:48 μμ »
3-4άρι είναι αλλά και μένα θα μου κάνει εντυπωση αν δεν πάρει παίκτη που να παίζει στο 2 και να ανεβαίνει στο 3. Εκτός αν πιστεύει τόσο πολύ το Χαραλαμπόπουλο.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2756 στις: Ιούλιος 12, 2016, 06:20:33 μμ »
Τέλος πάντων. Θα δείξει. Εξαρτάται και από τα λεφτά που θα ρίξει. Μπορεί να είχε ένα πλάνο πχ κλαβερ με βουγιουκα και να μη βγαίνει τώρα με μπουρουση που πήρε μεγάλο συμβόλαιο. Μπορεί πάλι να κάνει υπέρβαση. Για μένα θα έπρεπε.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2757 στις: Ιούλιος 12, 2016, 07:22:34 μμ »
άΧρηστος Φαταούλ-ας @chrisfas61

-Μπουρούσης στουν Παναθηναϊκό!
-Μπουρούσα, αλλά δε μ' έδινι ου Κούγιας.
(Συζήτηση μεταξύ δυο παικτών της Λάρισας)

Φον Χλαπατσουχτεν @phantomlord2323

Ο Μπουρουσης θα παρουσιαστεί σε 10 μέρες απ το Παναθηναικο

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2758 στις: Ιούλιος 12, 2016, 11:19:32 μμ »
Νομίζω ότι εσείς οι δύο πρέπει να αναλάβετε κάποια ομάδα μπάσκετ !
Πηγαίνετε χαμένοι ασχολούμενοι με ρολόγια....
Τολμήστε το & ο κόσμος του Mywatch θα σταθεί στο πλευρό σας :up:


Sent from my i-phone, using my fingers

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2759 στις: Ιούλιος 13, 2016, 06:22:56 πμ »


Νομίζω ότι εσείς οι δύο πρέπει να αναλάβετε κάποια ομάδα μπάσκετ !
Πηγαίνετε χαμένοι ασχολούμενοι με ρολόγια....
Τολμήστε το & ο κόσμος του Mywatch θα σταθεί στο πλευρό σας :up:


Sent from my i-phone, using my fingers

Αυτό φοβόμαστε και δεν κάνουμε κίνηση φίλος
Γαυρος οπαδος....