Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778691 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2380 στις: Μάιος 30, 2016, 10:31:25 μμ »
Και όχι μόνο.

1. Αμέσως μετά το τέλος του συγκλονιστικού 4ου τελικού στο ΟΑΚΑ, ο Γιώργος Αγγελόπουλος αγκάλιασε τον Δημήτρη Διαμαντίδη, ενώ ο αδελφός του, Παναγιώτης, πήγε στα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού.
"Του έδωσα συγχαρητήρια και του ζήτησα να το ξανασκεφτεί αν θέλει και να μην σταματήσει το μπάσκετ", τόνισε ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος.

2. Οι μπασκετμπολίστες του Ολυμπιακού στα αποδυτήρια και αποχαιρέτησαν ένας ένας τον Δημήτρη Διαμαντίδη!

Αυτά είναι ωραία πράγματα παίδες
συμφωνω και επιβεβαιωνω τα ακουσα και εγω αυτα σε δηλωσεις! ευτυχως εφυγε η καφριλα απο το αθλημα που αγαπαω!!!


εντιτ
Παντως ειμαι υπερ στο να μεινει ο Πεδουλακης!!!! πρεπει να μεινει!!!!

+

οτι ετσι οπως γινεται η Ευρωλιγκα καλυτερα να κατσουμε απο εξω να φτιαξουμε ομαδα!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 30, 2016, 10:37:57 μμ από batman1345 »
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2381 στις: Μάιος 30, 2016, 10:39:46 μμ »
Και όχι μόνο.

1. Αμέσως μετά το τέλος του συγκλονιστικού 4ου τελικού στο ΟΑΚΑ, ο Γιώργος Αγγελόπουλος αγκάλιασε τον Δημήτρη Διαμαντίδη, ενώ ο αδελφός του, Παναγιώτης, πήγε στα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού.
"Του έδωσα συγχαρητήρια και του ζήτησα να το ξανασκεφτεί αν θέλει και να μην σταματήσει το μπάσκετ", τόνισε ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος.

2. Οι μπασκετμπολίστες του Ολυμπιακού στα αποδυτήρια αποχαιρέτησαν ένας ένας τον Δημήτρη Διαμαντίδη!

Αυτά είναι ωραία πράγματα παίδες

Ακόμα και ο Δημητράκης έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες και προέδρους του Ολυμπιακού στα αποδυτήρια .
Εύχομαι να συνεχιστεί και του χρόνου. Μεγάλη υπόθεση η νηφαλιότητα.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2382 στις: Μάιος 30, 2016, 10:45:47 μμ »
ακουσα τον Πεδουλακη και τα ειπε πολυ ωραια ολα! για την τελευταια φαση ειπε οτι δεν αντεχαμε αλλη παραταση... πηραμε μια αποφαση και αυτο ηταν... επισης για Ραντουλιτσα και αλλους ειπε μιλησα με τους παικτες και διαλεξα τους 9 10 μαχητες!! αρα αφησε να εννοηθει οτι Ραντουλιτσα και Χεινς δεν ηθελαν... και μιλησε για τα καλυτερα για τον Γουιλιαμς! εγω θελω να κατσει! μονο και μονο που εβαλε μεσα ολους του Ελληνες τον θελω!! αλλα για Παναθηναικο τωρα αρχιζουν τα δυσκολα...

Δεν μπορείς να πάρεις πρωτάθλημα αλλάζοντας εκ βάθρων την ομαδα.
Όλη τη χρονια έπαιζε με ενα συγκεκριμένο τροπο και με συγκεκριμένους παίκτες. Αλλη ομαδα έπαιζε όλη τη χρονια κι αλλη στους τελικούς. Πάλι καλά να λέμε.
Ραντουλιτσα και Ουίλλιαμς ήταν οι μισοί πόντοι της ομάδας , πρεπει να τους βρεις κίνητρο , δεν μπορείς να τους βγάζεις τελείως απο το πλάνο . Στηρίχτηκε σε τελείως διαφορετική ομαδα .
Δυςτυχως απο πέρσι εχει αρχίσει νέα εποχή κόμπλεξ, μετα την εποχή ιωαννιδη και Ομπράντοβιτς το κόμπλεξ άλλαξε πάλι στρατόπεδο.
Δυο συνεχόμενες χρονιές αλλάξαμε προπονητή στους τελικούς, δεν παίρνεις πρωτάθλημα έτσι.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2383 στις: Μάιος 30, 2016, 10:47:52 μμ »
Δεν μπορείς να πάρεις πρωτάθλημα αλλάζοντας εκ βάθρων την ομαδα.
Όλη τη χρονια έπαιζε με ενα συγκεκριμένο τροπο και με συγκεκριμένους παίκτες. Αλλη ομαδα έπαιζε όλη τη χρονια κι αλλη στους τελικούς. Πάλι καλά να λέμε.
Ραντουλιτσα και Ουίλλιαμς ήταν οι μισοί πόντοι της ομάδας , πρεπει να τους βρεις κίνητρο , δεν μπορείς να τους βγάζεις τελείως απο το πλάνο . Στηρίχτηκε σε τελείως διαφορετική ομαδα .
Δυςτυχως απο πέρσι εχει αρχίσει νέα εποχή κόμπλεξ, μετα την εποχή ιωαννιδη και Ομπράντοβιτς το κόμπλεξ άλλαξε πάλι στρατόπεδο.
Δυο συνεχόμενες χρονιές αλλάξαμε προπονητή στους τελικούς, δεν παίρνεις πρωτάθλημα έτσι.
συμφωνω απλα ο Ραντουλιτσα καταλαβα οτι τον γειωσε!! και μαλλον ψαχνει ομαδα απο τοτε που εφυγε ο Τζορτζεβιτς ειχαν γραφτει και τοτε αρθρα οποτε bye bye
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2384 στις: Μάιος 30, 2016, 10:52:17 μμ »
Χαχαχαχαχαχα,

Μου αρέσει όταν ο "απλός οπαδός", ανακαλύπτει ξαφνικά ότι οι επαγγελματίες παίκτες των εξωπραγματικών αμοιβών και των αθλητικάν επιτευγμάτων, μιλάνε μεταξύ τους, χαιρετιούνται μεταξύ τους, συγχαίρονται μεταξύ τους κλπ.
Δηλαδή μάλλον κάποιοι περίμεναν ο Σπανούλης και ο Διαμαντίδης π.χ να πλακώνονται στα μπουκέτα ή να βρίζονται αν τύχει και συναντηθούν τυχαία στο δρόμο.
Ή να μην αναγνωρίζει ο ένας την αγωνιστική αξία του άλλου...

Ναι παιδιά, αυτό ακριβώς γίνεται: οι παίκτες των ομάδων για τις οποίες είστε ικανοί να σκυλοβριστείτε ακόμα και με φίλους σας, μεταξύ τους, εκτός παιχνιδιού, εν γένει έτσι συμπεριφέρονται.

Πλην ελαχίστων, καφρικών, εξαιρέσεων...

Σκεφτείτε το την επόμενη φορά, πριν γίνετε κ@λος για τα αθλητικά...

Αγάπη μόνο  :D :D :D

Το άλλο δε που με ξεπερνάει, είναι ότι άπαντες εκτός από γιατροί, αρχιτέκτονες και πρωθυπουργοί, είμαστε και προπονητές.
Δηλαδή ειλικρινά, από τους ανθρώπους που εκφέρουν άποψη περί των επιλογών των προπονητών (και στο ποδόσφαιρο και στο μπάσκετ) αναρωτιέμαι πόσοι έχουν πραγματικά ασχοληθεί με το εκάστοτε άθλημα.
Όταν λέω "ασχοληθεί", εννοώ έχουν παίξει σε επαγγελματικό επίπεδο, όχι έχουν παίξει με την παρέα τους στην παιδική χαρά ή στο τουρνουά της εταιρίας...

Πάω να αλλάξω κάνα λουρί στο submariner τώρα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2385 στις: Μάιος 30, 2016, 10:53:35 μμ »
Χαχαχαχαχαχα,

Μου αρέσει όταν ο "απλός οπαδός", ανακαλύπτει ξαφνικά ότι οι επαγγελματίες παίκτες των εξωπραγματικών αμοιβών και των αθλητικάν επιτευγμάτων, μιλάνε μεταξύ τους, χαιρετιούνται μεταξύ τους, συγχαίρονται μεταξύ τους κλπ.
Δηλαδή μάλλον κάποιοι περίμεναν ο Σπανούλης και ο Διαμαντίδης π.χ να πλακώνονται στα μπουκέτα ή να βρίζονται αν τύχει και συναντηθούν τυχαία στο δρόμο.
Ή να μην αναγνωρίζει ο ένας την αγωνιστική αξία του άλλου...

Ναι παιδιά, αυτό ακριβώς γίνεται: οι παίκτες των ομάδων για τις οποίες είστε ικανοί να σκυλοβριστείτε ακόμα και με φίλους σας, μεταξύ τους, εκτός παιχνιδιού, εν γένει έτσι συμπεριφέρονται.

Πλην ελαχίστων, καφρικών, εξαιρέσεων...

Σκεφτείτε το την επόμενη φορά, πριν γίνετε κ@λος για τα αθλητικά...

Αγάπη μόνο  :D :D :D
παμε να πλακωσουμε την πρωην μου με τον νεο της γκομενο; και ασε τις αγαπες  :dielaughing: :dielaughing:
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2386 στις: Μάιος 30, 2016, 10:54:22 μμ »
συμφωνω απλα ο Ραντουλιτσα καταλαβα οτι τον γειωσε!! και μαλλον ψαχνει ομαδα απο τοτε που εφυγε ο Τζορτζεβιτς ειχαν γραφτει και τοτε αρθρα οποτε bye bye

Ο πεδουλακης έδειξε με τον πιο εμφατικό τροπο ότι δεν εμπιστεύεται τις επιλογές Ομπράντοβιτς, έν μέρει τον εξέθεσε βάζοντας μέσα παππα, χαραλαμπο και παπαγιαννη, ενώ έδωσε πολυ χρόνο στον φωτση και στον γκιστ ως πρώτα βιολιά .
Γι αυτό λέω ότι έπρεπε να τους βρει κίνητρο, ήταν δεδομένο ότι κάποιοι ξενέρωσαν με τις αλλαγές.

Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2387 στις: Μάιος 30, 2016, 10:59:16 μμ »
Ευχαριστούμε για ολα Μητσαρα!!!
Εισαι τεράστιος!


G...                                  ...iPhone 5s

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2388 στις: Μάιος 30, 2016, 11:13:45 μμ »



Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2389 στις: Μάιος 30, 2016, 11:16:37 μμ »



Sent from my iPad using Tapatalk


Φοβερό. Άραγε ιςχυει?

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2390 στις: Μάιος 30, 2016, 11:19:56 μμ »
Για να δούμε. Λένε ότι θα κάνουν αποκαλύψεις.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2391 στις: Μάιος 30, 2016, 11:28:39 μμ »
Για να δούμε. Λένε ότι θα κάνουν αποκαλύψεις.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

οι εκαστοτε κυβερνησεις οσο και να ξερουν, να εχουν τεχνογνωσια, λεφτα, εξοπλισμο κτλ δεν μπορουν να "διορθωσουν" τον ανθρωπινο παραγοντα οπως ελεγe και o Κεβιν... τρανο παραδειγμα http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/wikileaks/10210206/WikiLeaks-Bradley-Manning-awaits-court-verdict.html
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2392 στις: Μάιος 30, 2016, 11:30:29 μμ »
παμε να πλακωσουμε την πρωην μου με τον νεο της γκομενο; και ασε τις αγαπες  :dielaughing: :dielaughing:

Τη γκόμενα πάμε να την πλακώσουμε.
Ο νέος της γκόμενος δε μας φταίει σε τίποτα !

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4477
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2393 στις: Μάιος 31, 2016, 07:27:28 πμ »
ακουσα τον Πεδουλακη και τα ειπε πολυ ωραια ολα! για την τελευταια φαση ειπε οτι δεν αντεχαμε αλλη παραταση...
Μακαρι για τον Ολυμπιακο να μεινει.
Απο μικρο παιδι ασχολουμαι με το μπασκετ, τετοια δηλωση δεν εχω ματακουσει.
Μου αρεσει ρε Μητσο που θεωρεις οτι τα ειπε και πολυ ωραια.
Δηλαδη ημαρτον.....δεν αντεχε η ομαδα αλλη παραταση;;;;;
Ενταξει, εκανες τη μαλακια και δεν εδωσες εντολη για φαουλ, κοιτα τουλαχιστον να τα μπαλωσεις.
Ο ανθρωπος ειναι για εκτελεση.



Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2394 στις: Μάιος 31, 2016, 08:06:44 πμ »
Μακαρι για τον Ολυμπιακο να μεινει.
Απο μικρο παιδι ασχολουμαι με το μπασκετ, τετοια δηλωση δεν εχω ματακουσει.
Μου αρεσει ρε Μητσο που θεωρεις οτι τα ειπε και πολυ ωραια.
Δηλαδη ημαρτον.....δεν αντεχε η ομαδα αλλη παραταση;;;;;
Ενταξει, εκανες τη μαλακια και δεν εδωσες εντολη για φαουλ, κοιτα τουλαχιστον να τα μπαλωσεις.
Ο ανθρωπος ειναι για εκτελεση.



Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κο εγω αυτο που ξέρω είναι οτι οι μεγάλες ομαδες προτιμούν να χάσουν απο δικό του χέρι κι όχι του αντιπάλου.
Δηλαδή ομολόγησε οτι έδωσε το σουτ στον Ολυμπιακό κι οτι γινει .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2395 στις: Μάιος 31, 2016, 09:00:37 πμ »
Για τον μόνο που στενοχωρήθηκα ηταν για τον Παππά. Ο άνθρωπος μάτωσε, ήταν ο μόνος που ήθελε να πάρει το ματς και πάλεψε με νύχια και με δόντια σε άμυνα και επίθεση.
Και δεν εννοώ ότι έπαιξε μπασκετάρα, αλλά όσο ξέρει, το έδωσε όλο. Απλά συγκλονιστικός.

Όλοι οι άλλοι να πάνε να γ@μηθούνε. Πολύ το ευχαριστήθηκα που χάσανε.

Γκιστ, Φελτέιν, Χάινς, Ραντούλιτσα,  Ουίλιαμς είναι για ξήλωμα και γρήγορα.

Το ίδιο και ο Πεδουλάκης που δεν έδωσε εντολή για φάουλ στην τελευταία φάση.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2396 στις: Μάιος 31, 2016, 09:39:13 πμ »
ενα πραγμα παντως πρεπει να καταλαβουμε.

οτι δυσκολα θα ξαναδουμε παικτες σαν αυτο το διδυμο. ΔΔ και Σπαν δυσκολα θα ξαναδουμε. Το καλουπι μοιαζει να εχει σπασει. η επομενη γενια δεν φαινεται να εχει ουτε τετοιο ταλεντο ουτε τετοιες προσωπικοτητες. φοβαμαι οτι οταν σταματησει και ο σπανουλης θα μιλαμε για τελος εποχης. θα εχουμε καλους παικτες, θα εχουμε καλη εθνικη και καλες ομαδες, αλλα δεν θα εχουμε σταρ αυτης της κλασης. παικτες που τους βγαζει το καπελο το παγκοσμιο μπασκετ δεν θα εχουμε
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2397 στις: Μάιος 31, 2016, 09:43:06 πμ »
Για τον μόνο που στενοχωρήθηκα ηταν για τον Παππά. Ο άνθρωπος μάτωσε, ήταν ο μόνος που ήθελε να πάρει το ματς και πάλεψε με νύχια και με δόντια σε άμυνα και επίθεση.
Και δεν εννοώ ότι έπαιξε μπασκετάρα, αλλά όσο ξέρει, το έδωσε όλο. Απλά συγκλονιστικός.

Όλοι οι άλλοι να πάνε να γ@μηθούνε. Πολύ το ευχαριστήθηκα που χάσανε.

Γκιστ, Φελτέιν, Χάινς, Ραντούλιτσα,  Ουίλιαμς είναι για ξήλωμα και γρήγορα.

Το ίδιο και ο Πεδουλάκης που δεν έδωσε εντολή για φάουλ στην τελευταία φάση.

Ή φάουλ ή έπρεπε να κλείσει το τρίποντο , στη χειρότερη θα πήγαινε πάλι παράταση .
Εχει όμως μια βάση το δεν αντέχαμε άλλη παράταση , μέσα στην ομάδα ξέρουν καλύτερα, χωρις παππα καλαθη , ποιος θα έπαιζε .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2398 στις: Μάιος 31, 2016, 09:45:35 πμ »
ενα πραγμα παντως πρεπει να καταλαβουμε.

οτι δυσκολα θα ξαναδουμε παικτες σαν αυτο το διδυμο. ΔΔ και Σπαν δυσκολα θα ξαναδουμε. Το καλουπι μοιαζει να εχει σπασει. η επομενη γενια δεν φαινεται να εχει ουτε τετοιο ταλεντο ουτε τετοιες προσωπικοτητες. φοβαμαι οτι οταν σταματησει και ο σπανουλης θα μιλαμε για τελος εποχης. θα εχουμε καλους παικτες, θα εχουμε καλη εθνικη και καλες ομαδες, αλλα δεν θα εχουμε σταρ αυτης της κλασης. παικτες που τους βγαζει το καπελο το παγκοσμιο μπασκετ

καλα Θοδωρη,μη το λες αυτο.
Αναμφισβητητα ειναι πολυ μεγαλοι παικτες και προσωπικοτητες μαζι,αλλα αν θυμασαι τα ιδια λεγαμε οταν σταματησε το διδυμο Γκαλη-Γιαννακη.
Και οι πιο παλιοι ακομα ,οταν σταματησε το διδυμο Αμερικανος-Κολοκυθας.
Και πιο παλια ......

Ειμαι βεβαιος οτι παλι κατι καλο θα υπαρξει.Απλα ειναι μεγαλη τυχη για τη γενια μου που χορτασε δυο καταπληκτικα διδυμα!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος ww

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2399 στις: Μάιος 31, 2016, 09:46:18 πμ »
ενα πραγμα παντως πρεπει να καταλαβουμε.

οτι δυσκολα θα ξαναδουμε παικτες σαν αυτο το διδυμο. ΔΔ και Σπαν δυσκολα θα ξαναδουμε. Το καλουπι μοιαζει να εχει σπασει. η επομενη γενια δεν φαινεται να εχει ουτε τετοιο ταλεντο ουτε τετοιες προσωπικοτητες. φοβαμαι οτι οταν σταματησει και ο σπανουλης θα μιλαμε για τελος εποχης. θα εχουμε καλους παικτες, θα εχουμε καλη εθνικη και καλες ομαδες, αλλα δεν θα εχουμε σταρ αυτης της κλασης. παικτες που τους βγαζει το καπελο το παγκοσμιο μπασκετ δεν θα εχουμε

Θοδωρή εδώ διαφωνώ,

Τα ίδια πράγματα περίπου σκεφτόμασταν και με το δίδυμο Γκάλη-Γιαννάκη αλλά και με τον φοβερό και τρομερό Φάνη.
Δεν μπορεί να μην υπάρξει συνέχεια, ,μπορεί να μη φαίνεται άμεσα αλλά κάποια στιγμή θα φανούν και τα νέα παιδιά.
Αυτό βέβαια που με ανησυχεί περισσότερο είναι η οικονομική και κοινωνική κατάσταση στην Ελλάδα που μπορεί να εμποδίσει κάποια ταλέντα να αναπτυχθούν όσο θα έπρεπε αλλά νομίζω ότι ο Έλληνας αγαπά το μπάσκετ και θα υπάρξουν σύντομα και νέα λουλούδια.

Τέλος μίας εποχής αλλά αρχή της επόμενης.

Παναγιώτης