Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778455 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2280 στις: Μάιος 20, 2016, 03:17:23 μμ »
Συγνωμη ρε παιδια αλλα η συνταγη εχει δοκιμαστει.
Δεν τον πηρατε πριν απο χρονια με την αποχωρηση του Ζοτς και τον σουταρετε μεσα σε μια νυχτα οταν κοντεψατε να μεινετε εκτος 16;



Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μαλιστα, επειδη ο ανωμαλος που εχουμε για προεδρο δεν ξερει τι του γινεται τι παει να πει; ελα Μητσαρα δε σε βλεπω καλα σημερα  :P

επαιζε ενα μπασκετ με το οποιο οι μισοι παικτες ηταν για Α2... και οι αλλοι μισοι στα τελευταια τους... και 2012 2013 2014 σου πηρε κυπελο πρωταθλημα... μαλιστα... οκ οκ οκ δε μιλαω αλλο!!!!!

edit

2012/13
Titles
Greece Greek Champion 2012-13
Greece Greek Cup
Roster

Xanthopoulos
Charalampopoulos
Schortsianitis
Curry
Kapono
Tsartsaris
Diamantidis
Lasme
Gist
Banks
Bramos
Maciulis
Giannopoulos
Skordilis
Ukić
R. T. Guinn
Diamantakos
------------------
2013/14
Titles
Greece Greek Champion 2013-14
Greece Greek Cup
Roster

5 Greece Charalampopoulos
6 Greece Bramos
7 United States Curry
8 United States Batiste
9 Greece Fotsis
10 Croatia Ukić
11 Gabon Lasme
12 Greece Mavrokefalidis
13 Greece Diamantidis
14 United States Gist
15 Greece Pappas
16 Greece Giankovits
17 China Ping
18 Lithuania Maciulis
19 United States Wright
20 Greece Diamantakos
Coach: Greece Argyris Pedoulakis
Coach: Greece Fragiskos Alvertis (second part of season)
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2281 στις: Μάιος 20, 2016, 04:46:48 μμ »
ειδα το μηνυμα και πρεπει να το βαλω εδω να υπαρχει... να το διαβαζουμε... χτες το ανεφερα και γω σε καποιο ποστ μου!! μπραβο του!! ειλικρινα!!!! και επειδη ειμαι παθων ξερω πολυ καλα το ποσο δυσκολο του ηταν να παιξει αυτον τον αγωνα...

και φυσικα μπραβο στον ΑΕΚτζη φιλο που εγραψε οτι εγραψε...



Δεν έγινα αθλητής, δεν έχω την τύχη μέχρι τώρα να είμαι πατέρας αθλητή. Ολοι αγαπάμε τους γονείς μας αλλα έτσι απο ένστικτο ειμαι σίγουρος πως οι αθλητές και ιδίως αυτοί που φτάνουν ψηλά είναι λιγο πιο δεμένοι μαζί τους. Γιατί χωρίς στήριξη απο την οικογένεια στην αρχή που κανείς δεν ξέρει που μπορείς να φτασεις δύσκολα τα καταφέρνεις να πας ψηλά αν βέβαια έχεις και το ταλέντο. Ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα ήμουν σίγουρος πως ο Πρίντεζης θα ήταν ο καλύτερος σήμερα. Γιατί σε κάθε φάση θα θυμόταν εκείνες τις ατέλειωτες ώρες σε προπονήσεις που ήταν απλά ενας μικρός και υπήρχε έστω ενας στην εξέδρα ή έξω στο αυτοκίνητο που πίστευε πως κάποτε θα ήταν πρωταγωνιστης σε βραδιές σαν την αποψινή. Σήμερα σε κάθε καλαθι άκουγε το μπράβο του. Και σε κάθε λαθος το "πάμε δεν πειραζει". Ενα μπράβο κι απο μένα.
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2282 στις: Μάιος 20, 2016, 05:01:06 μμ »
Εφυγε οταν δυσκολευομασταν να περασουμε στους 8. Η αληθεια ειναι οτι η ομαδα επαιζε πολυ προβλεψιμο μπασκετ.

Συμφωνώ ,πρέπει όμως να ξεκαθαρίσουμε τι θελουμε , κι όχι εμείς αλλα ο ψυχακιας ο πρόεδρος .
Παίρνεις τον πεδουλακη για να διαχειριστεί μια μεταβατική περίοδο όπου έφυγε ο προπονηταρας σου , δεν εχεις λεφτά για μεταγραφές , εχεις χάσει τον τίτλο, ολα δείχνουν ενα τέλος εποχής και θες μια νεα αρχή με νέαρους Έλληνες παίκτες , και τον διώχνεις επειδή δεν πηγές φ4 αλλα σου πήρε πρωτάθλημα για πλάκα .
Φέρνεις τον Ιβάνοβιτς επειδή εχει φήμη οτι δουλεύει σκληρά και φτιάχνει ομαδες , τα ίδια .
Ε τι θες επιτέλους ρε μεγάλε , να φτιάξεις βάσεις για μεγάλη ομάδα ; Ή να εχεις πάντα μεγάλη ομάδα επιπέδου φ4 ;
Αν λοιπόν ο ψυχακιας δεν ξέρει τι θέλει δε φταει ο πεδουλακης .
Συμφωνώ με τον μπάτμαν, με τους παίκτες που είχε έκανε πολυ παραπάνω απο οτι περίμενα προσωπικά.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2283 στις: Μάιος 20, 2016, 05:01:53 μμ »
ειδα το μηνυμα και πρεπει να το βαλω εδω να υπαρχει... να το διαβαζουμε... χτες το ανεφερα και γω σε καποιο ποστ μου!! μπραβο του!! ειλικρινα!!!! και επειδη ειμαι παθων ξερω πολυ καλα το ποσο δυσκολο του ηταν να παιξει αυτον τον αγωνα...

και φυσικα μπραβο στον ΑΕΚτζη φιλο που εγραψε οτι εγραψε...



Δεν έγινα αθλητής, δεν έχω την τύχη μέχρι τώρα να είμαι πατέρας αθλητή. Ολοι αγαπάμε τους γονείς μας αλλα έτσι απο ένστικτο ειμαι σίγουρος πως οι αθλητές και ιδίως αυτοί που φτάνουν ψηλά είναι λιγο πιο δεμένοι μαζί τους. Γιατί χωρίς στήριξη απο την οικογένεια στην αρχή που κανείς δεν ξέρει που μπορείς να φτασεις δύσκολα τα καταφέρνεις να πας ψηλά αν βέβαια έχεις και το ταλέντο. Ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα ήμουν σίγουρος πως ο Πρίντεζης θα ήταν ο καλύτερος σήμερα. Γιατί σε κάθε φάση θα θυμόταν εκείνες τις ατέλειωτες ώρες σε προπονήσεις που ήταν απλά ενας μικρός και υπήρχε έστω ενας στην εξέδρα ή έξω στο αυτοκίνητο που πίστευε πως κάποτε θα ήταν πρωταγωνιστης σε βραδιές σαν την αποψινή. Σήμερα σε κάθε καλαθι άκουγε το μπράβο του. Και σε κάθε λαθος το "πάμε δεν πειραζει". Ενα μπράβο κι απο μένα.

Πολύ συγκινητικό και ταυτόχρονα πολυ-πολυ αληθινό!!!!!

 :respect: :respect: :respect:

Respect σε αυτόν που το έγραψε, πολλα περισσότερα respect στον Γιωργαρο γιατι έκανε αυτο που ενοιωθε και τίμησε τον Πατέρα του και καλο ταξίδι στον Πατέρα του!!!


Υ.Γ Τις τελευταίες ημερες ,μετα απο παρα πολυ καιρό, δεν αισθάνομαι άβολα να παραδεχτώ οτι μου αρεσει το ποδοςφαιρο,το μπάσκετ,γενικα αυτος ο χώρος.
Μια η χειρονομία του Χακετ στο μπάσκετ,ο Τσορι με το χειροφίλημα,η παλληκαριά του Πριντεζη ( ρε φούστη μου,κατα σύμπτωση ολοι Ολυμπιακοι  :lol: :jg: ) δείχνουν οτι ιςως υπαρχει μέλλον στον πλανήτη Ελληνικός αθλητισμός!!

Α!! και να προσθέσω τη χθεσινή συμπεριφορα της πλειοψηφίας των οπαδών στα υβριστικά μηνύματα για τη μάνα του Διαμαντίδη και τις παρηγορητικής αγκαλιές των πα αθηναϊκών στο Πριντεζη!!!
Μακάρι!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2284 στις: Μάιος 20, 2016, 05:37:56 μμ »
μεγαλος γιωργος πριντεζης. ενα σπουδαιο παλληκαρι που ο Θεος ευλογησε με ταλεντο, δυναμη και πανω απο ολα χαρακτηρα. και του εδωσε την ευτυχια να βαλει το ονομα του και την υπογραφη του σε μια φαση που εμεις οι γαβροι θα την λεμε στα παιδια μας και θα δακρυζουμε οπως τοτε που το ζησαμε για πρωτη φορα.

να εισαι ευλογημενος Γιωργαρε.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2285 στις: Μάιος 20, 2016, 05:42:28 μμ »
Όντως τις τελευταίες μέρες παίκτες του οσφπ εχουν δώσει το παράδειγμα , αυτό όμως που διαβαςα και με χαροποίησε  ιδιαίτερα ειναι ότι οι οργανωμένοι του οσφπ σταμάτησαν υβριστικό σύνθημα κατα του Διαμαντίδη, αν ειναι αλήθεια πολλα μπράβο, μακάρι να γινει το αντίστοιχο και σε εμάς αν βρίσουν κάποιοι τον Σπανούλη ή τον οποιοδήποτε, μακάρι βέβαια να μη χρειαστεί παρέμβαση απο κανέναν.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2286 στις: Μάιος 20, 2016, 06:02:24 μμ »
Όντως τις τελευταίες μέρες παίκτες του οσφπ εχουν δώσει το παράδειγμα , αυτό όμως που διαβαςα και με χαροποίησε  ιδιαίτερα ειναι ότι οι οργανωμένοι του οσφπ σταμάτησαν υβριστικό σύνθημα κατα του Διαμαντίδη, αν ειναι αλήθεια πολλα μπράβο, μακάρι να γινει το αντίστοιχο και σε εμάς αν βρίσουν κάποιοι τον Σπανούλη ή τον οποιοδήποτε, μακάρι βέβαια να μη χρειαστεί παρέμβαση απο κανέναν.


http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/A1Panathinaikos/filathloi-toy-olympiakou-fwtografizontai-me-ton-diamantidh.4069967.html

μακαρι να γινει κατι αν βρισουν το σπανουλη η' αλλους. το παρελθον δεν ειναι καλο. το τσεκουρι καποια στιγμη πρεπει να θαφτει ομως. αν και το μεγαλυτερο εγκλημα και προσβολη που εχει γινει στο οακα εχει γινει απεναντι στον Γιαννακη. που εμπαινε μεσα και παιζανε τα μεγαφωνα τον καραγκιοζη, που διαμαρτυροταν και ο τυπος στο μικροφωνο ελεγε μην απαντατε στον καραγκιοζη. για τον Γιαννακη, τον Παναγιωτη Γιαννακη. τεσπα. ελπιζω να αλλαξει κατι αν και δεν ειμαι σιγουρος ουτε για τους δικους μου συνοπαδους για το μελλον. αυτο μπορει να ειναι τελειως παροδικο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2287 στις: Μάιος 22, 2016, 10:22:36 πμ »
Δεν τολμω να το πιστεψω Θοδωρη


just for the record επειδη επεσα πανω του διαβαζοντας σημερα τα σαιτς http://www.gazzetta.gr/stili/media-cafe/article/924905/exodiko-gkirtziki-stin-efimerida-goal
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2288 στις: Μάιος 22, 2016, 11:13:01 πμ »
just for the record επειδη επεσα πανω του διαβαζοντας σημερα τα σαιτς http://www.gazzetta.gr/stili/media-cafe/article/924905/exodiko-gkirtziki-stin-efimerida-goal


Ειλικρινα χαιρομαι να ειναι ετσι!!!
και οποιος γραφει ηλιθιοτητες,να τιμωρειται!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2289 στις: Μάιος 22, 2016, 11:40:24 πμ »
Στο κατεβατο που εχει γραψει ο λογοτεχνης δικηγορος του δε βρηκα καποια διαψευση.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2290 στις: Μάιος 22, 2016, 11:50:57 πμ »
Στο κατεβατο που εχει γραψει ο λογοτεχνης δικηγορος του δε βρηκα καποια διαψευση.

αφου λεει "Το «περιστατικό» που αναφέρεται στο κείμενο είναι απολύτως ψευδές." και αλλου "Το προσβλητικό και συκοφαντικό κείμενο της εφημερίδος σας, που έπληττε την τιμή και την υπόληψή μου" και "Κύριοι προφανώς γνωρίζετε την διαφορά μεταξύ ορθής πληροφόρησης (δημοσιογραφίας) και  σκόπιμα ψευδούς (συκοφάντησης). Αποφασίστε τι υπηρετείτε, την δημοσιογραφία ή την συκοφαντία. Αποφασίστε αν είστε δημοσιογράφοι η κοινοί συκοφάντες"

τι αλλο να πει? φυλαω σταυρο δεν το εκανα?  ;D ;D ;D


Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2291 στις: Μάιος 22, 2016, 12:03:18 μμ »
Μονο το πρωτο, τα αλλα δεν ειναι διαψευση.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2292 στις: Μάιος 22, 2016, 12:07:16 μμ »
Μονο το πρωτο, τα αλλα δεν ειναι διαψευση.

whatever. και παλι αυτος το διεψευσε ομως το περιστατικο το οποιο βασικα δεν σημαινει και κατι. απλα δειχνει το ποιον της ελληνικης δημοσιογραφιας η οποια ειναι μερος του προβληματος και οχι της λυσης.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2293 στις: Μάιος 22, 2016, 12:13:16 μμ »
Βασικα, γραφει τοσες παπαριες που στανταρ το εκανε.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2294 στις: Μάιος 22, 2016, 12:23:50 μμ »
Βασικα, γραφει τοσες παπαριες που στανταρ το εκανε.

μαλλον επρεπε να πει φυλαω σταυρο δεν το κανα, ορκιζομαι στα παιδια μου. τι το παιδεψε. με 9-10 λεξεις.

παντως η ανακοινωση του ΠΣΑΤ εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον:"Αφετέρου, ο Σύνδεσμος, επιθυμεί να καταδικάσει κατηγορηματικά οπαδικές και αντιδεοντολογικές συμπεριφορές αθλητικών συντακτών, όπως αυτές καταγγέλθηκαν. Συμπεριφορές που ασφαλώς δεν συνάδουν με το ρόλο και την αποστολή της δημοσιογραφίας και τις οποίες επιφυλασσόμαστε να διερευνήσουμε πλήρως"
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2295 στις: Μάιος 22, 2016, 12:28:32 μμ »
μαλλον επρεπε να πει φυλαω σταυρο δεν το κανα, ορκιζομαι στα παιδια μου. τι το παιδεψε. με 9-10 λεξεις.
.

Επαναλαμβανεσαι.

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2296 στις: Μάιος 22, 2016, 12:28:46 μμ »

Βασικα, γραφει τοσες παπαριες που στανταρ το εκανε.

+1000, έλεος τι γράφει ο τύπος......


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2297 στις: Μάιος 22, 2016, 12:30:12 μμ »
.

Επαναλαμβανεσαι.

προσθεσα και το ορκιζομαι στα παιδια μου. για να ειναι πληρεστερη νομικα η διαψευση
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2298 στις: Μάιος 22, 2016, 12:31:45 μμ »
Σκασε

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2299 στις: Μάιος 22, 2016, 12:32:31 μμ »
Γαυρος οπαδος....