Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778249 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2100 στις: Απρίλιος 19, 2016, 11:41:34 μμ »
Kαι κάτι που ξέχασα να πω.
Τα σχόλια του μπάτμαν για το μπάσκετ μπορούν να σβήνονται αυτόματα, χωρίς επέμβαση moderator;

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2101 στις: Απρίλιος 19, 2016, 11:43:12 μμ »
Τελικά σήμερα θα μάθω για το πανεραι του μπαρτζωκα?

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2102 στις: Απρίλιος 19, 2016, 11:56:38 μμ »
Kαι κάτι που ξέχασα να πω.
Τα σχόλια του μπάτμαν για το μπάσκετ μπορούν να σβήνονται αυτόματα, χωρίς επέμβαση moderator;

Χαχαχα, εγω προτείνω τον μπάτμαν για κοουτς, τωρα που έμεινε ακέφαλη η ομάδα :cheers:


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2103 στις: Απρίλιος 19, 2016, 11:59:02 μμ »
Kαι κάτι που ξέχασα να πω.
Τα σχόλια του μπάτμαν για το μπάσκετ μπορούν να σβήνονται αυτόματα, χωρίς επέμβαση moderator;
αχαχααααααα!!! σορρυ για τη σκουπα... εγω φταιω! το χες πει...

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2104 στις: Απρίλιος 20, 2016, 12:06:24 πμ »
Oύτε όρεξη για πλάκα δεν έχω.
Πολύ άσχημη βραδιά για μας που ξεκινήσαμε να βλέπουμε τον παναθηναϊκό από 94 και μετά..
Από τότε μέχρι 3 χρονιές το πολύ δεν είχαμε πάει σε φάιναλ φορ: 1997-1999, 2003-2004.
Θα μου πεις άλλα τα μπάτζετ τότε. Οκ, αλλά απέναντι σε μια τέτοια Λαμποράλ ήταν χρυσή ευκαιρία.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2105 στις: Απρίλιος 20, 2016, 12:08:58 πμ »
Ναι ο προπονητής έφταιγε... επαγγελματίες παίχτες με 1 στα 11 Εγώ αυτούς θα έριχνα πρόστιμο και μετά στον προπονητή... έφταιγε ο Σάσα όσο έφταιγε ο τρινκερι κτλ

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2106 στις: Απρίλιος 20, 2016, 12:09:53 πμ »
ναι οντως. αν και δεν το ειδα το σημερινο το φανταζομαι απο οσα διαβασα... κριμα... πολλες λαθος επιλογες αυτη η ομαδα... απο που να αρχισεις... μακαρι να επιστρεψουμε στις εποχες που παιζαμε και οι δυο φαιναλ φορ!

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2107 στις: Απρίλιος 20, 2016, 12:12:30 πμ »
Εντάξει, πείτε του να σταματήσει γιατί θα διαγράψω το λογαριασμό μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2108 στις: Απρίλιος 20, 2016, 12:40:20 πμ »
Εντάξει, πείτε του να σταματήσει γιατί θα διαγράψω το λογαριασμό μου!!!!!!!!!!!!!!!!
Βίκτωρα σε τέτοιο γήπεδο δεν χρειάζονται προπονητές έπρεπε στο πρώτο δεκάλεπτο να είσαι μπροστά με δέκα... και μετά χαλαρά

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2109 στις: Απρίλιος 20, 2016, 12:59:39 πμ »
Δημήτρη κάνε μια γύρα σε αρθρογραφίες και βρες μου μία που δεν εκθέτει τον Τζώρτζεβιτς. Οχι να μην τον αναφέρουν, να μην του τα χώνουν.
Θεωρείς τυχαίο που ο Τσαρτσαρής σχολίασε το passing game της Φενερ, αποδίδοντας το στο Ζοτς;
Που το γήπεδο αποδοκίμασε το Σάλε όταν πέρασε τον Παυλοβιτς στη θέση του Γιάνκοβιτς;
Τώρα διάβαζα (το Μαγουλά) ότι ο Μήτσος τα είχε πάρει από το δεύτερο παιχνίδι μαζί του.
Να δούμε λίγο και την προσωπικότητά του. Στη συνέντευξη στη νοβα είπε ότι η ομάδα δεν είχε ως στόχο το φάιναλ φορ αλλά αυτός το είχε. Δύο φορές δήλωσε ότι οι αμερικάνοι άργησαν να έρθουν. Κι έτσι να ήταν, δεν το λες.
Θέλεις να πάμε και σε θέματα τακτικής; Ευχαρίστως, αν και ήδη το κάνουμε εδώ και μέρες.
Πριν από αυτό όμως αξίζει να δεις το δεύτερο ματς στο Τελ Αβίβ, όταν η Μακάμπι ήταν ήδη στο 2-1, το 2012. Δες τα γκάζια του Ομπράντοβιτς και τις φωνές και σύγκρινε τον με το χαλβά τον Τζώρτζεβιτς.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2110 στις: Απρίλιος 20, 2016, 05:54:59 πμ »


Βίκτωρα σε τέτοιο γήπεδο δεν χρειάζονται προπονητές έπρεπε στο πρώτο δεκάλεπτο να είσαι μπροστά με δέκα... και μετά χαλαρά

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Ξέρεις παίζει και ο αντίπαλος. Δεν ξέρω αν σε σοκάρει αλλά δεν παίζει μόνη της η μία ομάδα. Από μόνο του αυτό που λες δείχνει υποτιμηση. Ξεχνάς ότι τυχατε σε ένα όμιλο από τους πιο μετριους όλων των εποχών. Αν εξαιρέσεις τη φενερ όλες οι άλλες ήταν μέτριες έως κακές. Αντίθετα η καχα έπεσε σε ένα όμιλο που γινόταν της πουτανας και άντεξε και ήταν σταθερότστη. Το χάλι του ομίλου μάλλον δεν σε άφησε να δεις την πραγματικότητα σαν ομάδα.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2111 στις: Απρίλιος 20, 2016, 06:03:45 πμ »
Με το NBA και τους αγώνες που ΔΕΝ δείχνει το otetv ξέρει κανένας τι γίνεται; Εχουν πάρει συγκεκριμένο αριθμο αγώνων μήπως;
Ένα παιχνίδι την ημέρα δείχνουν,όταν έχει αγώνες,όπως και στη regular season.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2112 στις: Απρίλιος 20, 2016, 06:46:48 πμ »


Ναι ο προπονητής έφταιγε... επαγγελματίες παίχτες με 1 στα 11 Εγώ αυτούς θα έριχνα πρόστιμο και μετά στον προπονητή... έφταιγε ο Σάσα όσο έφταιγε ο τρινκερι κτλ

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Εφταιγε ο σαλε σου γιατί έκανε κακό ροστερ το καλοκαίρι και του πήρε τα σώβρακα με 6 παίκτες ο περασοβιτς ρε.

Η επόμενη σας χρόνια θα είναι πολύ δύσκολη. Αν φύγει και ο Φώτσης εκτός ΔΔ τότε δεν έχει ο παο καν 6 Έλληνες να βάλει στη 12αδα. Πρέπει να χτυπήσει σίγουρα μπουρουση, ζήση,  ίσως και καιμακο. Πρέπει να τα ακουμπήσει χοντρά για να έχει 5 Έλληνες πρώτης γραμμής. Έχετε μείνει με στεφανη και γιανκοβιτς μόνο. Και να μην ξεχάσει ο γιαννακοπουλος να στήσει την ομάδα πάνω στον καλαθη των δύο μυριων. Τρομερή επιλογή. Για μείωση συμβολαίου είναι.

Η ουσία είναι πως με τις επιλογές γιαννακοπουλου από όταν ανέλαβε δεν πήγε σε φ4 και δεν έχει εξελίξει Έλληνες.

Στη σειρά των τελικών μεταξύ μας προβλέπεται κακοποίηση μπάσκετ πάντως. Με πεδουλακη και σφαιρο θα πέσει τόσο χτισιμο που θα έχουμε καιρό να δούμε.

Από την άλλη οι αλλαγές στο φορματ της ευρωλιγκας είναι τεράστιες. Θέλεις μεγάλο και σοβαρό ροστερ. Και εμείς πρέπει να κάνουμε αλλαγές αλλά έχουμε τουλάχιστον μια καλή 5αδα Ελλήνων για να στηριχθουμε. Αλλά θέλει σοβαρές κινήσεις και ψαγμενες σε ξένους.

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2113 στις: Απρίλιος 20, 2016, 07:41:25 πμ »
Καλά όλα αυτα που λέτε,αλλα εχει κανει μια ερώτηση ο ανθρωπος και θελω κι εγω να μάθω.

Ο Μπαρτζωκας τι φόραγε ρε παιδια; >: ;D
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2114 στις: Απρίλιος 20, 2016, 07:44:02 πμ »
Καλά όλα αυτα που λέτε,αλλα εχει κανει μια ερώτηση ο ανθρωπος και θελω κι εγω να μάθω.

Ο Μπαρτζωκας τι φόραγε ρε παιδια; >: ;D


πες μας εσυ που εισαι ειδικος

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2115 στις: Απρίλιος 20, 2016, 07:47:57 πμ »
Η πιο σημαντική "μεταγραφή" που θα πρέπει να κάνει ο ΠΑΟ το καλοκαίρι, είναι ο Παππάς.
Κακός χαρακτήρας αλλά τεράστιο απόθεμα ταλέντου.
Αν κόψει τα ξενύχτια και τον αναλάβουν ο Αλβέρτης με το Διαμαντίδη, θα φτάσει πολύ ψηλά.

Το κακό είναι πως το καλοκαίρι πίστεψαν ότι ο Καλάθης θα κάνει τρομερή διαφορά, που δεν την έκανε, και τώρα έχουν εναποθέσει τις ελπίδες τους στον Ουίλιαμς.
Εγώ θυμάμαι τον μπασκετικό ΠΑΟ να είναι ομάδα, όχι one man show.
Προπονητή χρειάζεται ο οποίος θα φτιάξει ομάδα, όχι τυχοδιώκτες που θα όταν θα έρχονται θα φέρνουν και από καναδυό δικούς τους.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2116 στις: Απρίλιος 20, 2016, 07:48:59 πμ »
372 δεν είναι??
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2117 στις: Απρίλιος 20, 2016, 07:49:14 πμ »
πες μας εσυ που εισαι ειδικος




Thanks  kartee, ωραία φωτο!!
372 μου μοιαζει  ;)

Edit: με πρόλαβε ο Στρατος
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2118 στις: Απρίλιος 20, 2016, 07:58:48 πμ »
Η πιο σημαντική "μεταγραφή" που θα πρέπει να κάνει ο ΠΑΟ το καλοκαίρι, είναι ο Παππάς.
Κακός χαρακτήρας αλλά τεράστιο απόθεμα ταλέντου.
Αν κόψει τα ξενύχτια και τον αναλάβουν ο Αλβέρτης με το Διαμαντίδη, θα φτάσει πολύ ψηλά.

Το κακό είναι πως το καλοκαίρι πίστεψαν ότι ο Καλάθης θα κάνει τρομερή διαφορά, που δεν την έκανε, και τώρα έχουν εναποθέσει τις ελπίδες τους στον Ουίλιαμς.
Εγώ θυμάμαι τον μπασκετικό ΠΑΟ να είναι ομάδα, όχι one man show.
Προπονητή χρειάζεται ο οποίος θα φτιάξει ομάδα, όχι τυχοδιώκτες που θα όταν θα έρχονται θα φέρνουν και από καναδυό δικούς τους.

ο Παππας δυσκολα θα επανελθει. το mentality ειτε το εχεις ειτε δεν το εχεις. ο δε Γουιλιαμς το εχω ξαναπει καιρο στον batman, ειναι ενας παικτης που στηριζεται στη διεισδυση και οχι στο σουτ. δεν το εχει. θα σε παρει απο το χερακι στους ομιλους αλλα στα πλει οφφς και σε φ4 της ευρωλιγκας αυτο το μπασκετ δεν αντεχει. οι αμυνες ειναι σκληρες, τα κορμια μπαινουν σε καθε φαση, και θελει πολυ ανοικτο γηπεδο γιατι ειδαλλως δεν μπορει καν να μπει μεσα στο καλαθι. σκαει πανω σε αμυντικους. του αφηνουν το σουτ και τον περιμενουν μεσα.

η επομενη σεζον ιδιαιτερα για εσας ειναι κομβικη. δεν εγιναν δυο χρονια οι κινησεις που επρεπε να γινουν και τωρα τρεχετε ασχημα. ο δε γιαννακοπουλος και ο τροπος που κινειται νομιζω οτι ειναι το βασικο προβλημα της ομαδας

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #2119 στις: Απρίλιος 20, 2016, 08:08:46 πμ »
πες μας εσυ που εισαι ειδικος



Αμάν!  :o

Γιατί δεν μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ επάνω του;  :?