Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778374 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1820 στις: Απρίλιος 01, 2016, 05:31:31 μμ »
Μου το λένε συνέχεια. Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να νοιώσω περήφανος για μένα.
Και τα δύο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1821 στις: Απρίλιος 01, 2016, 06:54:04 μμ »
Ο Διαμαντιδης εχει πολλες ατυχες στιγμες εντος παρκε, παντα ηταν παθιασμενα κατα τη διαρκεια των αγωνων.

Ειναι θρυλος, τιμαει το λογο του και ειναι χαρα καθε σκεπτομενου φιλαθλου να τον παρακολουθει.

Στην μετα εποχη Γκαλη ειναι ο καλυτερος.
Και τον ακολουθει ο Παπαλουκας. Ο Σπανουλης ειναι ο τριτος.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1822 στις: Απρίλιος 01, 2016, 07:42:10 μμ »
ουτε μπορεις ουτε και ειναι αναγκη να εισαι αγιος
(το πε και ο αναστο για τον φορτουνη. να φτιαξει φατσα γιατι ειναι αγαθοβιολης  :D  )
αλλα
τοσα χρονια μας μιλατε για το χρυσο παιδι και τον καλυτερο του Γκαλη


Ο Γκάλης είναι ένας και αξεπέραστος , ο Γκάλης για μένα ειναι το ελληνικό μπάσκετ , χάρη στον Γκάλη ειμαςτε εδώ που ειμαςτε , άλλαξε όλη την ιστορία, παρέσυρε και τους υπόλοιπους να γίνουν καλύτεροι και επαγγελματίες , αλλα στη μετα Γκάλη εποχή ο Διαμαντιδης ειναι ο καλύτερος, υποκειμενικά πάντα.
Κανεις δεν ειναι ειναι Άγιος όπως εξήγησα και παραπάνω , μέσα στο πάθος και την ένταση μπορείς να κανεις πράγματα που μετα ίσως μετανιώσεις , δεν ειναι όμως κωλοπαιδο .

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1823 στις: Απρίλιος 01, 2016, 07:51:31 μμ »

Ο Γκάλης είναι ένας και αξεπέραστος , ο Γκάλης για μένα ειναι το ελληνικό μπάσκετ , χάρη στον Γκάλη ειμαςτε εδώ που ειμαςτε , άλλαξε όλη την ιστορία, παρέσυρε και τους υπόλοιπους να γίνουν καλύτεροι και επαγγελματίες , αλλα στη μετα Γκάλη εποχή ο Διαμαντιδης ειναι ο καλύτερος, υποκειμενικά πάντα.
Κανεις δεν ειναι ειναι Άγιος όπως εξήγησα και παραπάνω , μέσα στο πάθος και την ένταση μπορείς να κανεις πράγματα που μετα ίσως μετανιώσεις , δεν ειναι όμως κωλοπαιδο .

Από το στομα μου το πηρες ρε Γιαννη.
Συμφωνω απολυτα με όλα οσα λες.
Ο απολυτος Ελληνας παιχτης ολων των εποχων στο μπάσκετ,με διαφορα.

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/8W2ykXGvEFQ" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8W2ykXGvEFQ" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


Ολοι τοτε θυμαμαι είμασταν: Αρης και Εθνικη Ελλαδος.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1824 στις: Απρίλιος 02, 2016, 12:17:50 πμ »
Πολύ προχώ ο Γκάλης. Τώρα το πρόσεξα πρώτη φορά στο βίντεο μία φάση που είναι σήμα κατατεθέν του Κάρυ. Αιφνιδιασμός, φρένο, τρίποντο.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1825 στις: Απρίλιος 02, 2016, 02:09:25 πμ »
Ρε παιδιά εγώ τον κάθε παίχτη τον κοιτάω μόνο τα 40 λεπτά που παίζει δε με νοιάζει τι κάνει ούτε θεοποιω κανέναν... Δεν είμαι σε ηλικία να έχω πρότυπα βασικά ποτέ δεν είχα... όποιος έχει κάνει αθλητισμό για διακρίσεις θα δει ότι όλα αυτά είναι λογικό να υπάρχουν... Εγώ μετά από ήττα σε τελικό έπαιξα μπουνιές με τον κολλητό μου... Είμαστε καλά; όλα δουλεύουν στα κόκκινα... σκέψη χέρια πόδια νεύρα μυς όλα... λογικό είναι... το μπάσκετ είναι άθλημα επαφής Νικόλα και όταν δεν είσαι πενταρι θες όλες οι επαφές να σου σφυριζονται άσχετα το ποσό σκληρή άμυνα παίζεις εσύ... εκτός αν είσαι πενταρι και οι επαφές δεν σε νοιάζουν... ίσα ίσα τις αναζητάς κιόλας για να κ@υλωσεις... όταν έπαιζα στον αστέρα Ιλίου και με έβαζαν και έκανα προπονήσεις με το ανδρικό (μαζί με Παπανικολάου) λόγω ότι ήμουν αρκετά μικρός σε όλα σε σχέση με τους 18+ μου έλεγαν παίξε καλή άμυνα για να κάτσεις παραπάνω στο παρκέ και άσε τα σουτ... Έτσι και ο διαμαντιδης με κορμί πολύ περίεργο χωρίς σουτ ξεκίνησε να κάνει το αυτονόητο... απλά ο τύπος είχε άστρο και μπασκετικό μυαλό τέρμα! Περί χαρακτήρα χεστηκα τι είναι... Αλλά δεν μπορεί όλοι να πίνουν νερό στο όνομα του... Όπως ο Σπανούλης για μένα καλά έκανε και έφυγε από τον Παναθηναϊκό! Ήταν 28 ήξερε ότι είναι γαμάτος τελείωσε γιατί να κάτσει;;; να είναι πίσω από τον κάθε διαμαντιδη; ή σαρουνας; Ποια ομάδα και βλακείες; έχει ένα τσουβάλι λεφτά από τα 22 του παίζει τρελό μπάσκετ θέλει να είναι πρωταγωνιστής... Ο Ζοτς είχε ένα κακό πολύ λίγους άφηνε αρκετή ώρα στο παρκέ να ζεσταθούν... πχ έμπαινε ο Νικόλας πέταγε 3 τρίποντα τον άφηνε στον πάγκο μετά πέντε λεπτά... τώρα στην φενερ το έχει βελτιώσει αρκετά αυτό... το θέμα είναι ότι ο Παπαλουκάς ξεκίνησε πρώτος να είναι άσσος χωρίς σουτ και λόγω δύο μέτρων έκανε όλα τα υπόλοιπα καλά έτσι κάπως ξεκίνησε και ο Μήτσος μόνο που τα βελτίωσε όλα στο κόκκινο... είναι ο πληρέστερος Έλληνας παίχτης...  μακράν με τον Γκάλη μόνο ο Σπανούλης μπορεί να συγκριθεί επιθετικοί παίχτες και οι δύο... Ο Παπαλουκάς ο Μήτσος άλλης φιλοσοφίας παίχτες! Εγώ θαυμάζω τον Γκάλη αλλά πιο μπροστά από την εποχή του ήταν ο Φάνης... τριαροτεσσαρι έπαιζε ξύλο τα έβαζε από παντού έκανε τα πάντα... Μεγάλη ιστορία τεσπα καλό μας βράδυ!!!

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 02, 2016, 02:30:01 πμ από batman1345 »
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1826 στις: Απρίλιος 02, 2016, 09:10:01 πμ »
Δημήτρη οι παίχτες αυτοί ειναι πρότυπα για τους νέους , πόσες φορές παίζοντας προσποιουμασταν ότι ειμαςταν ο ένας ή ο άλλος, όλοι οι πιτσιρικάδες ονειρεύονται να γίνουν Διαμαντιδης και σπανουλης , αντιγράφουν κινήσεις και συμπεριφορές , όμως κι αυτοί ειναι άνθρωποι , εδώ ακόμα κι ο Γκάλης που ήταν τέρμα επαγγελματίας είχε τσακωθεί αρκετές φορές, ο Γιαννάκης το ίδιο .
Ο φανης όντως ήταν πολυ μπροστά , όχι μονο τριάρι τεσσάρι , όλες τις θέσεις έπαιζε , ακόμα και πέντε , Πανιώνιος Άρης μάρκαρε τον τραπλει και τον είχε σβήσει.

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1827 στις: Απρίλιος 02, 2016, 09:28:50 πμ »

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1828 στις: Απρίλιος 02, 2016, 10:55:49 πμ »
   Ήταν τσαμπούκι ο Μιχάλης χαχαχα. Τέτοια θα βρούμε για όλους σχεδόν τους παίχτες, ακόμη και ο Γκάλης και ο Σπανούλης που έχουν το πιο κρύο αίμα που έχω δει σε παίχτες, κάπου έχουν εμπλακεί. Το φτύσιμο βέβαια είναι κάτι άλλο, είναι και ψιλογυφτιά. Καλύτερα να μην τα είχε κάνει αυτός ο τεράστιος παίχτης που λέγεται Διαμαντίδης και που όλοι οι φίλαθλοι τον αναγνωρίζουν σαν έναν από τους καλύτερους.
   Είναι δικιά μου εντύπωση μόνο ή υπάρχουν κι άλλοι που θεωρούν πως αδικείται ο Γιαννάκης? Τον βάζω αμέσως μετά τον Γκάλη προσωπικά.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1829 στις: Απρίλιος 02, 2016, 11:13:00 πμ »
Τον Γιαννάκη τον έχει αναγνωρίσει η Αργεντινή φωνάζοντας Γιαννάκης- μαραντονα αποθεωνοντας τον το 1990 στο μουντομπασκετ. Στην πρώτη παρουσία της εθνικής χωρίς Γκάλη. Αυτό αρκεί. Εδώ τον σκισανε ιδίως σαν προπονητή άνθρωποι που ευνοηθηκαν από αυτόν. Έκανε το σφάλμα να γίνει προπονητής του Ολυμπιακού. Εγκληματισε
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1830 στις: Απρίλιος 02, 2016, 11:13:33 πμ »



Το 1987 χωρίς τον Γιαννάκη, δεν θα υπήρχε.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1831 στις: Απρίλιος 02, 2016, 11:45:11 πμ »
Το σίγουρο πάντως είναι ότι η Ελλάδα στο μπάσκετ είναι υπερδύναμη... ελπίζω να το δείξει και με την Εθνική... που ο προπονητής θα έχει δύσκολη δουλειά για το ποιους θα κρατήσει...
Και με μια επιφύλαξη το λέω... βέβαια είναι ακόμα 20 χρονών... αν τελικά έρθει στην Εθνική ο Γιάννης επειδή θα του δώσουν τα κλειδιά... για μένα και για τον εαυτό του θα πρέπει να πάρει να δει όλες τις κασέτες τις Γερμανίας... και να καταλάβει πως αντιμετωπίζουν άμυνες προσαρμοσμένες πάνω σου... από τον μεγαλύτερο ευρωπαίο παίχτη που έχει υπάρξει για μένα... για όλα του... έχουν υπάρξει τρελοί παιχταράδες όπως σαμπονις... Αλλά αυτός είναι το απόλυτο... και τίποτα να μην ήταν μονο και μόνο που κάθε  καλοκαίρι ήταν στην Εθνική Ενώ έκανε πρωταθλητισμό όχι αστεία με ένα μάτσο αμπαλους και τους έχει χαρίσει μετάλλια τελείωσε... Ποτέ δε το έπαιξε κάποιος... και πήγε μόνο σε μια ομάδα... πήρε δαχτυλίδι με παίχτες ρολιστες μην πω τίποτα πιο βαρύ... και μην πει κανείς είχε μαζί του τον κιντ... γιατί έβλεπα όλους τους αγώνες τότε και ήταν στα τελειώματα τότε ο κιντ... δε λέω σίγουρα πήρε βοήθεια... αλλά το σήκωσε σχεδόν μόνος του... Να θυμίσω ότι Τότε είχε συμπαίκτες παβλοβιτς... και πάλι στα τελευταία του τον δικό μας πετζα... Όπως και να χει μπορεί να πήρε μόνο ένα δαχτυλίδι... μερικοί Ευρωπαίοι να έχουν παραπάνω όπως ο γάλλος και ο ισπανός... Αλλά ο γερμανός είναι ο καλύτερος... και τα λέει όλα ότι είναι 5ος σκόρερ στην ιστορία του ΝΒΑ... και ο μόνος ευρωπαίος στην δεκάδα...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1832 στις: Απρίλιος 02, 2016, 12:37:55 μμ »
Σίγουρα θυμάστε τον γίγαντα Scott Sterling που είχε αποκρούσει όλα τα πέναλτι με το κεφάλι σ'αυτό το βίντεο.

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/8F9jXYOH2c0" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8F9jXYOH2c0" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


Μετά όμως από κάτι τέτοιο, σταματάς την μπάλα και ασχολείσαι με κάτι άλλο. Αυτό έκανε και αυτός ο τεράστιος αθλητής και συνεχίζει την καριέρα του στο βόλεϊ

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/oY2nVQNlUB8" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oY2nVQNlUB8" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1833 στις: Απρίλιος 02, 2016, 01:09:52 μμ »
Τεράστιος αθλητής και άνθρωπος. Πάνω από όλα άνθρωπος
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1834 στις: Απρίλιος 02, 2016, 01:16:59 μμ »
   Ήταν τσαμπούκι ο Μιχάλης χαχαχα. Τέτοια θα βρούμε για όλους σχεδόν τους παίχτες, ακόμη και ο Γκάλης και ο Σπανούλης που έχουν το πιο κρύο αίμα που έχω δει σε παίχτες, κάπου έχουν εμπλακεί. Το φτύσιμο βέβαια είναι κάτι άλλο, είναι και ψιλογυφτιά. Καλύτερα να μην τα είχε κάνει αυτός ο τεράστιος παίχτης που λέγεται Διαμαντίδης και που όλοι οι φίλαθλοι τον αναγνωρίζουν σαν έναν από τους καλύτερους.
   Είναι δικιά μου εντύπωση μόνο ή υπάρχουν κι άλλοι που θεωρούν πως αδικείται ο Γιαννάκης? Τον βάζω αμέσως μετά τον Γκάλη προσωπικά.

Όντως ο Γιαννάκης αδικείται , δυστυχώς έπεσε την ίδια εποχή με το Γκάλη , όπως κι ο σπανουλης με τον Διαμαντίδη .
Ο σπανουλης προφανώς μη θέλοντας να γινει Γιαννάκης , έφυγε απο τον ΠΑΟ για να χαράξει δικό του δρόμο.

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1835 στις: Απρίλιος 02, 2016, 02:27:31 μμ »
Οντως ο Γιαννακης ηταν τεραστιος παιχτης.
Ακομα θυμαμαι αυτη τη θρυλικη βουτια-πλονζον(plongeon) που εκανε,κυριως για να κλεψει την μπαλα απο τον αντιπαλο του.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4477
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1836 στις: Απρίλιος 02, 2016, 03:27:57 μμ »
Όντως ο Γιαννάκης αδικείται , δυστυχώς έπεσε την ίδια εποχή με το Γκάλη , όπως κι ο σπανουλης με τον Διαμαντίδη .
Ο σπανουλης προφανώς μη θέλοντας να γινει Γιαννάκης , έφυγε απο τον ΠΑΟ για να χαράξει δικό του δρόμο.
Τα ειπες ολα σε 5 σειρες.
Γι αυτο ακριβως τον εχω τοσο ψηλα και τον θεωρω απο τους μεγαλυτερους εν ενεργεια παικτες.
Οχι μονο για το ταλεντο του και για το τεραστιο μπασκετ που ξερει, αλλα και γιατι ειναι παικτης με γκογκοφια.
Θελει τεραστια ψυχη για να αφησεις την σιγουρια του Παναθηναικου των πρωταθληματων και των ευρωπαικων και να πεις φευγω και χαραζω τη δικη μου πορεια. Και το καλυτερο απ' ολα;;; Τα καταφερε με το παραπανω, περα απο καθε προσδοκια. Καπως ετσι ξεχωριζουν οι ηγετες.
Οσο για το χαρακτηρα του, θεωρω οτι ειναι, αν οχι ο πιο αξιοπρεπης, απο τους πιο αξιοπρεπεις αθλητες.
Κρυο αιμα οπως ανεφερε ο Γιαννης παραπανω και επαγγελματιας.
Περναω τις τεσσερις γραμμες, κανω τη δουλεια μου και γυριζω σπιτι στην οικογενεια μου. Τελος.....



Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1837 στις: Απρίλιος 02, 2016, 04:31:02 μμ »
Η αλήθεια είναι ο σπανουλης άνθισε αφου έφυγε απο τον ΠΑΟ , μέχρι τότε ήταν ενα γρανάζι μιας καλοκουρδισμενης μηχανής , πολυ καλός παίχτης αλλα μέχρι εκεί . Στον οσφπ έδειξε την αξια του , έδειξε οτι μπορεί να είναι ηγέτης μεγάλης ομάδας , υπάρχουν παίκτες με εγωισμό  μεγαλύτερο απο την ομάδα και το άθλημα, ένας τέτοιος είναι ο σπανουλης , μη ξεχνάμε οτι τα δυο πρωτα χρονια στον οσφπ δεν πήγε καλά , κο όλοι πίστευαν οτι ο οσφπ πήρε πατάτα , όμως διαψεύστηκαν.
Υπάρχουν και παίχτες όπως ο Χατζηβρέττας που έφυγε απο τον Ηρακλή με 30-40 πόντους ανα αγώνα για να γινει ένας αμυντικός εκτελεστής στον ΠΑΟ ωςτε να γευτεί την δόξα .
Απο ολα τα καλά εχει ο αθλητισμός .

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1838 στις: Απρίλιος 02, 2016, 09:48:16 μμ »
Μια φορά θυμάσαι εσύ.

πρέπει να ναι φυματικός
αυτό δε λέω ?
είναι πρωτος σε ενα σωρο κατηγοριες και τις κρυβουν οι δημοσιοκαφροι

Εκεινη την περιοδο που επαιζε αυτος ο εξαισιος χαρακτηρας, ο Μιλος ο Θεοδοσης, ειναι θαυμα που δεν ειχε αρχισει και τα μπουκετα.

Μακραν του δευτερου ο καλυτερος στην μετα Γκαλη εποχη.

18,000 χθες σε αγωνα με την Τσεντεβιτα, θα ηθελα να ημουν μεσα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1839 στις: Απρίλιος 03, 2016, 10:44:06 πμ »
Ναι σωστή λογική. Αν κάποιος είναι αρχιδι γίνε και εσύ ένα. Και καλά ο τεοντοσιτς, τον γκολεματς γιατί τον εφτυσε, τον μπατη γιατί τον χτύπησε και μετά τον έψαχνε ο μπατης, την μπάλα στα μούτρα του χαντερ γιατί την πέταξε χωρίς να του κάνει κάτι;

Τεράστιος παίκτης. Αυτό αρκεί. Και για μένα το καλύτερο  ποιντ εβερ στην Ευρώπη. Τα άλλα περί χαρακτήρα είναι χαζά και άσχετα με τον αθλητισμό. Μόνο για τη θρησκεία κάνουν.
Γαυρος οπαδος....