Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778374 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1720 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:00:08 μμ »
Και κατι τελευταιο και τελος απο μενα,δεν θα λυσουμε οπαδικα ζητηματα σε ενα φορουμ για ρολογια.

Ειναι λιγος καιρος που κοιταω πιο ενεργα το φορουμ και διακρινω απο μερικους,οπως εσυ πχ,εναν ελιτισμο και υφος παλιουρα προς τα νεα μελη. Εκτος και αν δεν θελετε αλλα μελη,τοτε θα ελεγα οτι να κρινουμε τι γραφει ο καθενας και οχι τον αριθμο των ποστ.

ναι η αληθεια ειναι πως ειμαι ελιτιστης και παλιουρας. αυτο μου λενε ολοι οταν με βλεπουν :lol:

να μιλησω σοβαρα. σε ολα τα φορα που εχω συμμετασχει εδω και πολλα πολλα χρονια, παντα οτα ερχονται νεα μελη αισθανονται ετσι. ειναι σε μεγαλο βαθμο φυσικο μιας και οι αλλοι ειναι παρεα, εχουν αλλο κωδικα επικοινωνιας, γραφουν και μιλανε με αλλο τροπο. χρειαζεται χρονος για να μπεις σε ενα τροπο επικοινωνιας που μπορει να μην σου ταιριαζει. αυτο που λες εν γενει δεν ισχυει. πολλα νεα μελη εχουν γραφτει και εχουν γινει μελος ευκολα και ακοπα. χωρις προβλημα.

οποτε πιθανολογω πως για το συνολο του φορουμ εχεις αδικο, δεν ειναι ετσι, εγω ομως ναι ειμαι. guilty as charged
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1611
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1721 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:08:43 μμ »
Και κατι τελευταιο και τελος απο μενα,δεν θα λυσουμε οπαδικα ζητηματα σε ενα φορουμ για ρολογια.

Ειναι λιγος καιρος που κοιταω πιο ενεργα το φορουμ και διακρινω απο μερικους,οπως εσυ πχ,εναν ελιτισμο και υφος παλιουρα προς τα νεα μελη. Εκτος και αν δεν θελετε αλλα μελη,τοτε θα ελεγα οτι να κρινουμε τι γραφει ο καθενας και οχι τον αριθμο των ποστ.
Ξεφυγαμε δυστυχως για αλλη μια φορα.Και το ριξαμε στην ψυχολογικη αξιολογηση,στην ενοραση και στις μαντεψιες ενω δεν θα'πρεπε.Μην αδικεις τον εαυτο σου,ειμαι σιγουρος οτι εχεις να δωσεις καλα πραγματα εδω μεσα.Peace
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1722 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:29:11 μμ »
Παιδιά κανένα στοιχηματάκι μόνο λείπει ...  :smt064

Μόνο μια ομάδα υπάρχει στην Ελλάδα (του πόνου):
(Μ)ΠΑΟΚ (μπ)(ρ)εεεεεε
Γαύρε οπαδέ τα λέμε στο κύπελλο  :P

Ειρήνη φίλοι μου!
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1723 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:39:28 μμ »
Ενω ο μπασκετικος ολυμπιακος εμπνεει σεβασμο και κανεις δε θα εδινε συγχαρητηρια στην ξενη ομαδα, ο ποδοσφαιρικος εχει καταφερει να θρεψει ολοκληρες γενιες ορκισμενων εχθρων. Δεν ειναι τυχαιο.

Μεγαλη, οσο και πικρη, αληθεια Βικτωρα.
Εν κατακλειδι ειναι αδικο να συμβαινει αυτο σε μια ΟΝΤΩΣ μεγαλη ομαδα οπως ο Ολυμπιακος, αλλα οταν σπερνεις ανεμους, ΘΥΕΛΛΕΣ θεριζεις ... Και αυτο ειναι κατι που θα επρεπε ΕΝΤΟΝΑ να προβληματιζει τον Ολυμπιακο και τους φιλους του, οπως και καθε ΥΓΙΕΣ σωματειο που θα μπορουσε να βρεθει στη θεση του.
Ειναι οντως ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ, πολυ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟ και ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟ, μια ομαδα μας να παιζει στο εξωτερικο και ΣΧΕΔΟΝ η μιση Ελλαδα να διχαζεται, με αρκετους να φτανουν στο σημειο να υποστηριζουν τον αντιπαλο. Ομως ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟ δεν ειναι και αυτο που συμβαινει στο ελληνικο ποδοσφαιρο ?!... Δεν μπορει ολοι αυτοι να ειναι απλως ''5χρονα ή πυροβολημενα μυαλα'' !...
Το ποδοσφαιρο δεν ειναι τιποτε αλλο απο τον καθρεφτη της κοινωνιας μας. Κατι συμβαινει λοιπον, δεν μπορει ολοι αυτοι να κανουν λαθος ...
Σαφως και σε ολο αυτο ΜΕΓΑΛΟ μεριδιο ευθυνης φερει ο ιδιος ο Ολυμπιακος. Ο κοσμος ΒΛΕΠΕΙ. Και ξενο ποδοσφαιρο παρακολουθει προκειμενου να συγκρινει ΚΑΙ κριση εχει ΚΑΙ ενστικτο. Δεν μπορεις ΟΥΤΕ να τον γαλουχησεις, ΟΥΤΕ να τον ξεγελασεις. Οποιος κι αν εισαι, ο,τι κι αν κανεις !...
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:54:08 μμ από Watch-Collector »
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1724 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:43:31 μμ »
Παιδιά κανένα στοιχηματάκι μόνο λείπει ...  :smt064

Μόνο μια ομάδα υπάρχει στην Ελλάδα (του πόνου):
(Μ)ΠΑΟΚ (μπ)(ρ)εεεεεε
Γαύρε οπαδέ τα λέμε στο κύπελλο  :P

Ειρήνη φίλοι μου!

Λοιπον αυτά γράφονται και ηρθε πλεον η ωρα για το 4ο ωρολογιακο φορουμ,οι γαβροι εκλεκτοι συμφορουμιτες ν αποσχιστουν και να δημιουργησουν το gavrosgreekwatch forum.Εκει θα είναι αποδεκτη μονο η καζουρα προς όλους τους τσουρουκοπαδους των αμπαλαλε ομαδων,προτεινω moderator τον all gavron accepted Τακαρο,η επιτυχια είναι δεδομενη.
Με σουρεαλιστικούς χαιρετισμους Δημητράκης ο Ιεχωβάς.
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος ispoglini

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 293
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1725 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:46:01 μμ »
Παιδια εγω το ξεκινησα για κηδειες στο καραισκακη κτλ..δεν περιμενα να γινει ολο αυτο το πραγμα.χαβαλε εκανα.παντως ειμαι παναθα,μισω ολυμπιακο και δεν προκειται να τον υποστηριξω ποτε!φετος εχουμε φαει πολυ πικρα και χαιρομαστε με αυτα.μεταξυ μας ματς δεν εγινε στη λεωφορο.μας εμεινε το μπασκετακι που και εκει περα απο τις νικες στο ξεκινημα δεν την παλευουμε.τωρα με τις νεες προσθηκες εχουμε ελπιδα για κατι καλο. Εγω προσωπικα δεν ξαναγραφω για ομαδες και ολα καλα.δεν με ενδιαφερει να εχω κοντρα με κανεναν σας.για τα ρολογια ειμαι εδω αλλωστε.και εχω βοηθηθει πολυ απο τις γνωσεις σας.


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1726 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 09:14:31 μμ »
Αν  δεν έχω εγώ κατσίκα, ας ψοφήσει και η κατσίκα του γείτονα. Γι'αυτό η μισή Ελλάδα θέλει να αποκλειστεί ο Ολυμπιακός. Είναι τόσο απλό και τόσο ρηχό. Θεμιτό κατ'εμέ εφόσον μιλάμε για οπαδούς. Τα υπόλοιπα είναι άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε.

Πάντως έχει πολύ πλάκα που σπεύσατε να καταδικάσετε τον διαιτητή λόγω του λανθασμένου πέναλτι με το οποίο προηγήθηκε ο Ολυμπιακός. Δείξατε την μισή αντικειμενικότητά σας. Την υπόλοιπη μισή κάπου την ξεχάσατε. Ξέρετε, αυτή που θα έλεγε πως δεν δόθηκε ένα άλλο πέναλτι στον Ολυμπιακό και το σημαντικότερο πως δεν δόθηκε ακόμη ένα στο πρώτο ματς στο Βέλγιο, το οποίο πιθανότατα θα κατέληγε σε εκτός έδρας γκολ. Και ταυτίζεστε και με τον  Βέλγο πρόεδρο που "εκνευρίστηκε" ο χριστιανός για την αδικία που υπέστη η ομάδα του. Πόσο περισσότερη υποκρισία πια?

Αυτά σας τα γράφω μπας και αντιληφθείτε πόσο διαφορετικά βλέπουμε το ποδόσφαιρο. Εμείς προχωράμε γιατί δεν στεκόμαστε σ'αυτά, στεκόμαστε στο πως έπαιξε η ομάδα μας στο 2ο ματς και αυτό που είδαμε δεν μας ικανοποίησε. Γι'αυτό απαιτούμε από την διοίκηση της ομάδας μας, ακόμη περισσότερη προσπάθεια.

Το πρωτάθλημα το σηκώνουμε λογικά αύριο. Φλεβάρη μήνα. Όχι ότι μας αρκεί, αλλά είναι κάτι που δείχνει τη διαφορά μας με την υπόλοιπη ποδοσφαιρική Ελλάδα. Θέλετε να μας φτάσετε και να μας ξεπεράσετε? Πάρτε κι εσείς μια κατσίκα κι αφήστε τη δικιά μας ήσυχη.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1727 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 10:18:54 μμ »
Aποστρατε φιλαρα και ψυχαρα θα σε τρολαρα αλλα περναω τον κυκλο της κατάθλιψης,δεν αφηνεις τις μαλακιες να παμε να πιουμε τιποτα τσιπουρα,μπας και στανιαρουμε;;;
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος ispoglini

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 293
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1728 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 10:38:57 μμ »
Ειναι ξεκαθαρο οτι η διοικηση σας εδιαφερεται μονο για την κατακτηση της σουπερ λιγδας.το γεναρη δε βοηθησε την ομαδα στην ευρωπη να προχωρησει.και αυτο εχει γινει πολλες φορες στο παρελθον.
Για το ματς ξεχασες κατι κοκκινες που επρεπε να δοθουν..αλλα αν θελετε να κερδιζετε και τη διαιτησια..ΕΠΕΝΔΥΣΤΕ!(δε φτανει μια κατσικα)


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1313
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1729 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 09:20:58 πμ »

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1730 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 11:02:57 πμ »

Χρήστο, καλό είναι να μιλάς μόνο για τον εαυτό σου.
General speaking.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1731 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 12:17:31 μμ »
Τρελαίνει κόσμο


Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1732 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 12:28:12 μμ »
Αυτά που έκανε χθες πάλι ήταν από άλλο πλανήτη. Το έχει τερματίσει. Ούτε σε videogame δεν μπορούν να πετύχουν αυτά που κάνει.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4378
  • Ειναι εκει ο Μπεμπης;;
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1733 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 12:30:03 μμ »
Τρομερό παιχνίδι το χθεσινό.
Ντουραντ σούπερ αλλα δεν έφτανε.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1734 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 12:40:07 μμ »
Τι να φτάσει με τέτοιον τύπο απέναντι. Το τελευταίο τρίποντο που βάζει είναι πέρα από τη λογική. Και το βάζει λες και βαράει βολή. Ο τύπος είναι κυριολεκτικά εξωπραγματικος
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1735 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 05:43:21 μμ »
Ειναι ξεκαθαρο οτι η διοικηση σας εδιαφερεται μονο για την κατακτηση της σουπερ λιγδας.το γεναρη δε βοηθησε την ομαδα στην ευρωπη να προχωρησει.και αυτο εχει γινει πολλες φορες στο παρελθον.
Για το ματς ξεχασες κατι κοκκινες που επρεπε να δοθουν..αλλα αν θελετε να κερδιζετε και τη διαιτησια..ΕΠΕΝΔΥΣΤΕ!(δε φτανει μια κατσικα)



Αφού είναι σούπερ "λίγδα" να μην λαμβάνετε μέρος. Μην ξεχνάς πως και η ομάδα σου και όλες οι ομάδες είναι μέτοχοι. Υποτιμάτε τον θεσμό αφού δεν μπορείτε να διακριθείτε.
Πάλι λες κάτι για κόκκινες κλπ. Ναι να συμφωνήσω σε ότι θες για την οικονομία της συζήτησης, όμως εσύ γιατί ζορίζεσαι μόνο με τις υπέρ του Ολυμπιακού αδικίες και όχι με τις εναντίον του? Απλά γιατί μισείς τον Ολυμπιακό αδελφέ, τον έχεις στοχοποιήσει ως ένοχο και αυτό σε κάνει και νιώθεις καλύτερα για τα χάλια της ομάδας σου.
Όσο αναφορά την ευρωπαϊκή μας πορεία, μπορεί ο αποκλεισμός από την Άντερλεχτ, να μας στενοχώρησε, αλλά τουλάχιστον είδαμε και κάποιες ματσάρες φέτοε. Και γενικά η πορεία μας τα τελευταία χρόνια είναι αξιοπρεπέστατη, η Ελλάδα μόνο από μας παίρνει βαθμούς. Δεν ξέρω και τι ομάδα είσαι για να συζητήσουμε τη δική σου "ευρωπαϊκή πορεία".

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/I3VBKywrIdo" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/I3VBKywrIdo" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>





Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1736 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 05:43:45 μμ »
Ο οποίος Κάρυ στην αρχή της 3ης περιόδου παθαίνει ένα απ' τα συνηθισμένα του διαστρέματα στον αριστερό αστράγαλο και μετά από 5' επιστρέφει στο ματς ξεκούραστος κι άνετος. Κι είχε παρέα έναν απίστευτο Draymond Green που δεν έβαλε ούτε ένα πόντο -έσπασε το σίδερο με 0/8- αλλά μάζεψε 14 σκουπίδια, μοίρασε 14 πιάτα, έκανε 6 κλεψίματα κι έριξε 4 φυστίκια!

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1737 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 05:58:22 μμ »
. Δεν ξέρω και τι ομάδα είσαι για να συζητήσουμε τη δική σου "ευρωπαϊκή πορεία".




Θες να συζητήσεις μαζι μου που είμαι Μπαρτσα;;;;  :D :D :D :D
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1738 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 06:06:12 μμ »
Μπράβο στον Ολυμπιακό για το πρωτάθλημα!
Πάντως με την ομάδα μου τον ΠΑΟΚ στο κύπελλο νομίζω δε θα περάσει ...
αντικειμενικά μιλώντας ... πάντα ... χα χα χα
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1739 στις: Φεβρουάριος 28, 2016, 06:39:21 μμ »
Ο Καρυ σκοτωνει το αθλημα, δεν ειναι μπασκετ αυτο και δε βρισκω τιποτα το ενδιαφερον στο θεαμα που προσφερει.